10 geriausių 100% NEMOKAMŲ VPN „Kodi“ | Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn

Norite pasiekti visus „Kodi“ geografinio blokavimo priedus nemokėdami už papildomą VPN? aš galiu padėti.

Sunku rasti saugų nemokamą VPN. Vykdyti VPN tinklą yra brangu, todėl daugelis nemokamų paslaugų teikėjų sumažina kampus, kad sumažintų savo išlaidas. Kai kurie paslaugų teikėjai net buvo sugauti pardavę vartotojų duomenis trečiosioms šalims ir dėl to netinkamo VPN naudojimas gali būti toks pat brangus kaip ir įsigyti „premium“ versiją..

Vis dėlto yra keletas nemokamų VPT, siūlančių aukščiausio lygio apsaugą. Šios saugesnės parinktys paprastai yra nemokamos „premium VPN“ versijos.

Tačiau net ir patys saugiausi nemokami VPN yra riboti. Galite patirti nedidelį greitį, ribotus duomenis ir net skelbimus. Kadangi rinkoje yra tiek daug kokybiškų ir pigių paslaugų, kaip „NordVPN“, kodėl verta apsiriboti? Galite išbandyti visas paslaugas be rizikos, suteikdami 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Turėdamas tai omenyje, išbandžiau 48 paslaugas, kad rastum geriausius nemokamus „Kodi“ VPN, pagrįstus greičiu, saugumu ir suderinamumu..

Geriausi nemokami „Kodi“ VPN: trumpas vadovas

 1. „NordVPN“Neribotas duomenų kiekis ir aukščiausio lygio saugumas. Galite išbandyti suteikdami 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.
 2. Aprašymas: 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį ir aukščiausios kokybės saugos funkcijos.
 3. Paspartinkite: 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį. Optimizuotas P2P ryšiams.
 4. ProtonVPN: Nemokama sąskaita su neribotais duomenimis ir pralaidumu. Optimizuotas transliuoti ir apeiti geoblokus.
 5. „Hotspot“ skydas: 500 MB nemokamų duomenų per dieną. Paprastos naudoti programos ir greitasis ryšys.
 6. paslėpk mane: 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį su aukščiausios klasės saugumo funkcijomis ir klientų aptarnavimu visą parą.
 7. „IPVanish“: Neribotas pralaidumas ir srautai be buferio. Galite tai išbandyti naudodami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją.
 8. „TunnelBear“: 500 MB nemokamų duomenų per mėnesį. Intuityvi sąsaja ir galimybė apeiti VPN blokus.
 9. Privatus tunelis: Greiti serveriai ir tiesioginių pokalbių palaikymas. Galite išbandyti nemokamai per 7 dienų bandomąją versiją.
 10. „ZenMate“: Nemokama versija su neribotais duomenimis, pasiekiama kaip naršyklės plėtinys.

Kokie yra nemokamų VPN trūkumai?

Geriausiu atveju nemokami VPN yra riboti. Blogiausiu atveju jie gali būti pavojingi. Pažvelkime į kai kuriuos nemokamo VPN naudojimo trūkumus.

Suderinamumo problemos

Nemokami VPN paprastai siūlo tik nešiojamųjų kompiuterių ir stalinių kompiuterių programas. Tai reiškia, kad negalėsite transliuoti savo mobiliajame įrenginyje, žaidimų pulte ar „SmartTV“.

Turint tiek daug aukščiausios kokybės VPT, siūlančių nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas, nereikia savęs riboti. „Premium VPN“, tokie kaip „NordVPN“ ir „ExpressVPN“, siūlo programas daugumai įrenginių. Jie taip pat leidžia vienu metu prisijungti, todėl galite apsaugoti visus savo įrenginius vienu metu.

Saugumas

Sukurti ir prižiūrėti VPN tinklą yra brangu. Daugelis nemokamų VPT sumažina kampus, kad sutaupytų pinigų. Žudymo jungikliai ir karinio lygio šifravimas nėra standartinės funkcijos, kaip ir naudojant papildomus VPN.

Buvo sugautos kai kurios nemokamos VPN paslaugos diegti šnipinėjimo ir kenkėjiškas programas vartotojų įrenginiuose. Tai leidžia jiems šnipinėti jūsų veiklą ir pelno tikslais parduoti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims.

Dauguma nemokamų VPN riba pralaidumas, duomenys ir greitis. Jie taip pat riboja serverių, kuriais galite nemokamai naudotis, skaičių.

Šie apribojimai neleidžia jums pasiekti populiarių paslaugų, tokių kaip „Netflix“. Jei „Netflix“ blokuoja jūsų naudojamą serverį, toje srityje, kuriame galite apeiti bloką, galbūt nėra kito serverio. Turėdami ribotus duomenis ir spartą, galite visai neturėti srauto.

„Premium VPN“ siūlo neribotą duomenų kiekį ir pralaidumą dideliuose serverių tinkluose. Jie taip pat turi išteklių reguliariai atnaujinti savo serverius ir išvengti VPN blokų.

10 populiariausių „Kodi“ nemokamų VPN

Aš sudariau sąrašą geriausi Kodi nemokami VPN. Testų metu daugiausia dėmesio skyriau greičiui, saugumui ir funkcijoms. Mano sąraše esantys nemokami VPT yra patikimi ir saugūs naudoti.

1. „NordVPN“

nordvpn

 • 30 dienų bandymas be rizikos.
 • 256 bitų AES šifravimas.
 • Neribotas duomenų ir pralaidumo diapazonas.
 • Greitaeigiai serveriai.

„NordVPN“ yra aukščiausios kokybės paslauga, tačiau aš ją įtraukiau į šį sąrašą, nes tu gali naudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kad būtų galima nerizikuoti. Jis siūlo neribotą pralaidumą ir duomenis apie 5500 serverių daugiau nei 60 ir daugiau šalių. Atlikdamas testus radau, kad „NordVPN“ gali pasiekti daugumą pagrindinių srautinių platformų ir geografiškai užblokuotus „Kodi“ priedus..

„NordVPN“ naudoja karinio lygio šifravimas ir automatinis žudymo jungiklis. Ji laikosi griežtos principo „neprisijungti“, o „CyberSec“ paketas blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir kenkėjiškas programas. Taip pat yra galimybė du kartus užšifruoti duomenis naudojant dvigubo VPN funkciją, tačiau daugumai įprastų vartotojų šio papildomo saugumo lygio nereikia.

Pagalba klientams teikiama visą parą, per tiesioginius pokalbius. Perskaitykite mūsų „NordVPN“ apžvalga norėdami pamatyti, kaip tai sekėsi atliekant nuodugnius testus.

„NordVPN“ atblokuoja:

 • „Netflix“, „Hulu“, „SlingTV“, „BBC iPlayer“, HBO, „Kodi“, „Showtime“, „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Galimi specialūs P2P serveriai.

Suderinama su:

 • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „SmartTv“, „Chrome“, „Firefox“, „PlayStation“ ir dauguma maršrutizatorių.

Pradėkite naudotis „NordVPN“!

2. Aprašymas

langai vėjo užrašai

 • 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį.
 • 256 bitų šifravimas ir griežta politika be žurnalų.
 • Skelbimų, kenkėjiškų programų ir stebėjimo priemonių blokavimo priemonė.

„Windscribe“ siūlo 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį. Pakanka trijų valandų HD transliacijos ir norint patikrinti savo el. Paštą ar įkelti keletą nuotraukų į „Facebook“. Jis naudoja 256 bitų šifravimą ir laikosi griežtos principo „neprisijungti“. Yra padalinta tuneliavimo funkcija, įmontuota reklama, stebėjimo priemonė ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė. Galėjau atblokuoti populiariausius „Kodi“ priedus naudodamas „Windscribe“, tačiau nemokama versija negali atblokuoti „Netflix“ ar „Hulu“. Naujovinimas į pigų „premium“ serverį suteikia prieigą prie „Netflix“ optimizuotų serverių ir neribotą kiekį duomenų. Viso „Windscribe“ našumo testo rezultatus galite perskaityti mūsų tinklalapyje peržiūra.

„Windscribe Unblocks“:

 • „Kodi“ ir „YouTube“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Galimi specialūs P2P serveriai.

Suderinama su:

 • „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“.

Pradėkite nuo „Windscribe“!

3. Paspartinkite

10 geriausių 100% NEMOKAMŲ VPN „Kodi“ | Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn

 • 2 GB nemokamų duomenų kiekvieną mėnesį, sąskaitos nereikia.
 • P2P draugiški serveriai.
 • Lengvai naudojamos programos.

„Speedify“ yra gerai suprojektuota ir lengvai naudojama, net jei esate visiškai naujas VPT. Jis naudoja 128 GCM šifravimą. Tai nesiekia pramonės standarto, tačiau vis tiek yra saugus. „Speedify“ taip pat neregistruoja jūsų duomenų.

Nors „Speedify“ neregistruoja IP adresų, svetainių ar duomenų, „Speedify“ renka tam tikrą informaciją, pvz., Kontaktinę informaciją, laiką ir ryšių ilgį..

„Speedify“ siūlo kanalų sujungimą, kad padidėtų jūsų ryšio greitis. Testų metu pastebėjau, kad kanalų sujungimas naudoja papildomus duomenis, ir mano ryšys vis dar buvo lėtas. Aš rekomenduoju išjungti kanalų sujungimą ir laikytis įprastų „Speedify“ serverių.

„Speedify“ gali atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ir populiarius „Kodi“ priedus. Nemokamas planas siūlo 2 GB nemokamų duomenų, kurių pakanka aukštos raiškos srautui per 90 minučių. Naujovinimas į „premium“ planą suteikia didesnį greitį ir neribotą kiekį duomenų. Yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl prieš įsipareigodami galite išbandyti priemoką.

Daugiau informacijos apie „Speedify“, įskaitant vartotojų komentarus, galite rasti mūsų tinklalapyje peržiūra.

Paspartinkite atblokavimą:

 • „Netflix“, „Hulu“, „YouTube“ ir „Kodi“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. P2P draugiški serveriai galimi.

Suderinama su:

 • „Android“, „iOS“, „Mac“, „Linux“ ir „Windows“.

Pradėkite nuo „Speedify“!

4. ProtonVPN

langai protonvpn

 • Serveriai JAV, Japonijoje ir Nyderlanduose.
 • Neribotas nemokamas duomenų kiekis.
 • Karinio lygio saugumas.

„ProtonVPN“ yra viskas, ko jums reikia „Kodi“ VPN. Jis siūlo 256 bitų šifravimą, automatinį užmušimo jungiklį ir apsaugą nuo DNS nuotėkio. Jis naudoja „IKEv2 / IPSec“ ir „OpenVPN“ protokolus.

„ProtonVPN“ gali atblokuoti „Netflix“, „Spotify“ ir daugumą geografiškai užblokuotų „Kodi“ priedų..

Nemokama versija siūlo neribotą duomenų kiekį ir pralaidumą trijose vietose esančiuose serveriuose. Mano ryšio greitis buvo ribotas, bet vis tiek pakankamai greitas, kad galėčiau srautui palaikyti buferį. Naujovinimas suteikia neribotą greitį ir prieigą prie serverių daugiau nei 36 šalyse.

Galite perskaityti mūsų peržiūra Norėdami sužinoti daugiau apie „ProtonVPN“ funkcijas.

„ProtonVPN“ atblokuojama:

 • „YouTube“, „Kodi“, „Spotify“ ir „Netflix“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, bet tik su savo premijų sąskaitomis.

Suderinama su:

 • „Android“, „Windows“, „Mac“, „iOS“

Pradėkite nuo „ProtonVPN“!

5. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

 • Karinio laipsnio šifravimas.
 • Didelis greitis.
 • 500 MB nemokamų duomenų per dieną.

„Hotspot Shield“ nemokama paskyra, palaikoma skelbimų, siūlo 500 MB duomenų per dieną. To pakanka srautui standartine raiška maždaug 30 minučių. Tam naudojamos aukščiausios kokybės saugos funkcijos, įskaitant 256 bitų šifravimą, „kill“ jungiklį ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų. Programas lengva įdiegti ir naudoti.

Bandymo metu galėjau atblokuoti populiariausius „Kodi“ priedus.

Naujovinimas pašalins skelbimus ir suteiks neribotą kiekį duomenų bei pralaidumo. Galite išbandyti aukščiausios klasės versiją su 7 dienų nemokama bandomąja versija ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Patikrinkite mūsų „Hotspot Shield“ apžvalga norėdami pamatyti, kaip tai sekėsi atliekant greičio ir našumo testus.

„Hotspot Shield Unblocks“:

 • „YouTube“, „Kodi“ ir „Netflix“.

Palaiko kankinimą:

 • Ne.

Suderinama su:

 • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Pradėkite nuo „Hotspot Shield“!

6. slėpti.me

langai hide.me

 • Klientų palaikymas visą parą.
 • Apeiti geografinius apribojimus ir VPN blokus.
 • 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį.

Į nemokamą „hide.me“ planą įeina neribotas greitis, pralaidumas ir 2 GB duomenų per mėnesį. Tai gali atblokuoti „Netflix“, HBO, BBC iPlayer ir populiariausius „Kodi“ priedus. Tačiau ji taikoma tik serveriams JAV, Singapūre, Kanadoje ir Nyderlanduose.

Jis naudoja 256 bitų šifravimą ir laikosi griežtos principo „neprisijungti“. Naujovindami gausite neribotą kiekį duomenų apie serverius 57 vietose visame pasaulyje. hide.me siūlo 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją visiems įmokų planams, kad galėtumėte išbandyti prieš įsipareigodami.

Mūsų išsamus hide.me peržiūra apima sąžiningas kitų vartotojų nuomones.

hide.me atblokuoja:

 • „SlingTV“, „HBO“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „YouTube“, „Showtime“, „Kodi“ ir „Spotify“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

Suderinama su:

 • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire TV“, „Chrome“, „Firefox“ ir „PlayStation“.

Pradėkite nuo hide.me!

7. „IPVanish“

10 geriausių 100% NEMOKAMŲ VPN „Kodi“ | Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn

 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Patogios programos.
 • Neribotas pralaidumas ir serverio perjungimas.

„IPVanish“ yra dar vienas premium VPN, kurį galite išbandyti nerizikuodami, naudodamiesi 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jis naudoja karinio lygio šifravimą ir neregistruoja jūsų duomenų. „IPVanish“ veikia 1 300+ serverių 75 šalyse, ir gali atblokuoti daugumą „Kodi“ priedų.

Visose pagrindinėse platformose siūloma iki 10 jungčių ir patogios programos.

Norėdami sužinoti daugiau apie „IPVanish“, skaitykite mūsų išsamią informaciją peržiūra.

„IPVanish“ atblokavimas:

 • „YouTube“, „Netflix“, „Kodi“, „Sky“ ir „Hulu“, „Firestick“, „Facebook“, „Twitter“ ir dar daugiau.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. P2P draugiški serveriai galimi.

Suderinama su:

 • „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir kai kuriuos maršrutizatorius.

Pradėkite naudotis „IPVanish“!

8. TunnelBear

langai tuneliniai

 • 500 MB nemokamų duomenų per mėnesį.
 • Aplenkti cenzūrą ir gilų paketų patikrinimą.
 • Pasirenkamas skelbimų blokavimas.

Nemokamas „TunnelBear“ planas siūlo 500 MB duomenų per mėnesį. Jei jūs tweet apie jo paslaugas, tai gaus jums premiją 1GB per mėnesį. To pakanka srautui apie valandą įprastu raiška.

Jis naudoja AES 256 bitų šifravimas ir laikosi griežtos principo „neprisijungti“. Yra pasirenkamas, autonominis skelbimų blokatorius, tačiau jį turėsite įdiegti atskirai.

Jo „GhostBear“ režimas gali apeiti cenzūrą ir daugumą VPN blokų. Tai gali atblokuoti „Kodi“ priedus, bet ne „Netflix“.

Naujovinimas į „premium“ suteikia neribotą kiekį duomenų ir penkis vienu metu jungiamus ryšius. Ji nesiūlo pinigų grąžinimo garantijų.

Perskaitykite mūsų „TunnelBear“ peržiūra norint nuodugniai pažvelgti į jo savybes.

„TunnelBear“ atblokavimas:

 • „Hulu“, „YouTube“ ir „Kodi“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. P2P draugiški serveriai galimi.

Suderinama su:

 • „iOS“, „Android“, „Mack“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Windows“.

Pradėkite nuo „TunnelBear“!

9. Privatus tunelis

langai „privatetunnel“

 • 7 dienų nemokamas bandymas.
 • Neribotas pralaidumas ir duomenys.
 • Serveriai 12 šalių.

Privatus tunelis yra aukščiausios kokybės paslauga, siūlanti 7 dienų nemokamą bandymą su neribotais duomenimis.

Ji valdo greitaeigius serverius 12 šalių. Privatus tunelis naudoja 128 bitų AES šifravimas ir „OpenVPN“. Aš galėjau atblokuoti „Kodi“ priedus naudodamas privatų tunelį, bet negalėjau pasiekti „Netflix“.

Privatus tunelis teikia palaikymą visą parą, per tiesioginius pokalbius. Tai leidžia iki trijų vienu metu prisijungti prie vienos paskyros. Pinigų grąžinimo garantija nėra suteikiama, tačiau jos 7 dienų bandymas suteikia pakankamai laiko ją išbandyti.

Peržiūrėkite mūsų peržiūra už privataus tunelio naudojimo privalumus ir trūkumus.

Privataus tunelio atblokavimas:

 • „Kodi“ ir „YouTube“.

Palaiko kankinimą:

 • Ne.

Suderinama su:

 • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „Amazon Prime“ ir „Linux“.

Pradėkite nuo privataus tunelio!

10. „ZenMate“

„Zenmate-devices-1024x768_optimized“

 • Neribotas nemokamas duomenų kiekis
 • 7 dienas išbandykite nemokamą „premium“ kainą
 • P2P draugiškas

Nemokama „ZenMate“ paskyra siūlo neribotus duomenis ir aukščiausio lygio saugos funkcijas. Jo greitis yra ribotas iki 2Mbps, o tai yra pakankamai greitas srautas standartine raiška.

Jis naudoja karinio lygio šifravimą ir laikosi griežtos principo „neprisijungti“. „Windows“ programoje yra žūties jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga. Jo NAT ugniasienė blokuoja kibernetines atakas ir įsilaužėlius.

Naujovinimas suteikia neribotą greitį ir iki penkių jungčių vienu metu. Galite išbandyti priemoką naudodami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją ir 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Mes atidžiai žiūrime į „ZenMate“ peržiūra.

„ZenMate“ atblokuoja:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, „Kodi“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. P2P ir kankinantis palaikymas.

Suderinama su:

 • „Chrome“, „Firefox“, „Android“, „iOS“, „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „PlayStation“.

Pradėkite nuo „ZenMate“!

DUK

Ar VPT yra legalūs?

Taip. VPN yra legalu naudoti maždaug 95,9% pasaulio. Yra keletas sričių, kuriose VPN naudojimas yra apribotas arba neteisėtas, įskaitant Kiniją, Rusiją, Iraką ir Iraną.

Jei lankotės vienoje iš šių šalių, jums nereikia jaudintis. Nebuvo kilę problemų dėl tarptautinių turistų, naudojančių VPT.

Jei veikia nemokami VPT, kodėl turėčiau mokėti už vieną??

Nemokami VPT siūlo ribotas funkcijas ir saugumą. Naudodami nesaugų VPN, rizikuojate asmenine informacija.

Net jei jūsų naudojama paslauga yra saugi, dauguma nemokamų VPT apriboja pralaidumą, greitį ir duomenis. Tai reiškia, kad negalėsite transliuoti, žiūrėti „YouTube“, nedaryti vaizdo skambučių ar siųsti didelių failų.

Aš rekomenduoju „NordVPN“ dėl neribotų duomenų, didelio greičio ir pažangių saugos funkcijų. Jis siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte išbandyti nerizikingai.

Ar „Kodi“ VPT dirbs su kitomis paslaugomis?

Gal būt. Priešingai nei „Kodi“, populiariausios transliacijos paslaugos naudoja VPN blokus, kad sustabdytų jūsų turinio žiūrėjimą iš savo regiono ribų. Norint apeiti geografinius apribojimus ir VPN blokus, jums reikia aukštos kokybės VPN, kuris reguliariai atnaujina savo serverius, kad būtų išvengta aptikimo.

Santrauka

Yra daugiausiai nemokamų VPT saugumo rizika ir apribojimai kurie neleidžia jiems dirbti su Kodi. Išbandžiau 48 paslaugas, norėdamas rasti saugiausius nemokamus „Kodi“ VPN. Pirmenybę teikiau paslaugoms, kurios apima aukščiausios kokybės funkcijas, pvz., Apsaugą nuo DNS nuotėkio.

Saugiausi ir nemokami VPN, tokie kaip mano sąraše, riboja jūsų duomenis ir ryšio greitį. Dėl to aš rekomenduoju išbandyti nebrangios aukščiausios kokybės paslaugos, tokios kaip „NordVPN“. Galite išbandyti jį nerizikingai 30 dienų, gaudami pinigų grąžinimo garantiją.

Jei ieškote daugiau būdų, kaip taupyti pinigus ir vis tiek gauti aukščiausios kokybės paslaugas, peržiūrėkite mūsų VPN kuponus.

Perskaitykite išsamią apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie geriausius dalykus premium VPN paslaugos 2020 metams.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me