5 geriausi Čilės VPT – už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

Pastaraisiais metais, privatus verslas nerimą keliančiu greičiu rinko ir pardavinėjo interneto vartotojų Čilėje asmens duomenis. Džiaugiamės, kad 2023 m. Birželio mėn. Duomenų apsauga tapo konstitucine teise Čilėje, tačiau negalite manyti, kad komercinio šnipinėjimo ir duomenų rinkimo problema dabar tiesiog išnyks. Po visko, vis dar galioja įstatymai, įpareigojantys IPT saugoti vartotojo duomenis Čilėje.

Štai kodėl bet kada galite prisijungti prie žiniatinklio Čilėje svarbu apsaugoti savo duomenis ir apsaugoti privatumą naudojant VPN.

Be to, interneto vartotojai Čilėje turi susidurti su geografiniais apribojimais, kurie blokuoja daugelį JAV ir Europoje esančių svetainių ir srautinio perdavimo paslaugų. Taigi jei norite pasiekti turinį, pvz., „Hulu“, „iBBC“ ir „Netflix“, kaip Čilės gyventojui ar ten atostogaudami, jums reikės gero VPN, kad gautumėte ankstesnius geoblokus.

Mūsų ekspertai išbandė šimtus VPN, kad surastų tuos, kurie labiausiai tinka visiems, naršantiems internete Čilėje.

Greita geriausių Čilėje naudojamų VPT santrauka

  1. „NordVPN“ – „NordVPN“ yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų privatumą, naudodama pažangiausius saugumo protokolus ir griežtą neprisijungimo politiką. Jis taip pat turi didelę atblokavimo galią ir patogią sąsają.
  2. „ExpressVPN“ – Šis VPN siūlo didžiausią greitį pramonėje, nepakenkiant privatumo apsaugai. Jis neturi žurnalų ir yra lengvai nustatomas visose pagrindinėse operacinėse sistemose, taip pat maršrutizatoriuose.
  3. „CyberGhost“ – Neseniai pakeistos sąsajos dėka tai yra puikus VPN pradedantiesiems. Tai leidžia vienu metu sujungti iki septynių įrenginių – daugiau nei dauguma geriausių VPN – ir stipriai apsaugo vartotojo privatumą.
  4. HMA – Šis VPT siūlo didžiulę IP adresų įvairovę 190 šalių – praktiškai kiekvienoje Žemės šalyje. Tai yra tiek pat įsipareigota, kad jūsų veikla internete būtų anoniminė, nes tai rodo jos pavadinimas.
  5. Nevalia – VPN, kuris lengvai atblokuoja „Netflix“, „iBBC“ ir kitas populiarias srautinio perdavimo paslaugas, „Ivacy“ taip pat siūlo stiprų šifravimą, kad būtų išvengta jūsų veiklos stebėjimo, ir nelaiko jokių duomenų žurnalų.

Išbandykite „NordVPN“ dabar!

  5 najboljih VPN-a koji stvarno rade s Ubuntuom u 2023. godini [+ Vodič za postavljanje]

Ko turėtumėte ieškoti Čilės VPN

Dėl didelės rizikos, kad privačios agentūros stebės jūsų veiklą internete Čilėje, svarbu pasirinkti VPN, kuris naudoja geriausią įmanomą šifravimą, kad jūsų tapatybė ir veikla būtų visiškai paslėpta nuo interneto šnipų. Dėl Čilės duomenų saugojimo įstatymų taip pat reikia VPT teikėjas, nelaikantis jokių vartotojo ar ryšio duomenų.

Jeigu nori norint pasiekti srautines paslaugas, tokias kaip „YouTube TV“ ar „Netflix-UK“, jums reikės VPN su greitais ir patikimais serveriais JAV, JK. Tačiau taip pat turėtumėte įsitikinti, kad VPT siūlo vietinius serverius Čilėje, kad būtų užtikrinta greita prieiga prie visų geriausių Čilės svetainių ir pramogų paslaugų..

Pagaliau, jei ketinate lankytis Čilėje, įsitikinkite, kad jūsų VPN turi serverių jūsų šalyje, kad galėtumėte lengvai pasiekti mėgstamą turinį ir palaikyti ryšį su draugais namuose.

Dėl visa tai gali atrodyti, kad jums reikia trijų ar keturių skirtingų VPN, tačiau nesijaudinkite! Geriausi Čilėje naudojami VPN teikia visas jums reikalingas funkcijas vienoje tarnyboje.

Geriausi išsamūs Čilės VPN

1.„NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Didžiulis „Nord VPN“ tinklas, kuriame yra daugiau nei 4700 serverių apima serverius Čilėje ir visose kitose didžiosiose pasaulio šalyse, todėl jums nebus sunku pasiekti greitą greitį turinio, kurio galbūt norėtumėte..

Šis VPN yra paprastas naudoti, siūlo nenaudoti pasižadėjimo jūsų apsaugai ir teikia serverius, optimizuotus įvairiems tikslams (srautiniai perdavimai, torrentai ir kt.). Patobulinti saugos protokolai, pvz., „Double VPN“ ir „Onion over VPN“, atspindi absoliučią paslaugų teikėjo atsakomybę už jūsų privatumą. Jūs netgi galite mokėti už savo prenumeratą „Bitcoin“ į likti visiškai anonimiški.

„NordVPN“ leidžia šešios vienalaikės jungtys ir palaiko visus pagrindinius įrenginius ir operacines platformas. Be to, šis paslaugų teikėjas yra žinomas puikus klientų aptarnavimas visą parą, todėl tai yra pats populiariausias VPN pasaulyje.

Pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir paimkite jį bandomajam važiavimui.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2.„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei ketinate paskambinti savo VPN „Express“, geriau galėsite pateikti greitį – ir šis teikėjas tai daro, nuosekliai testuodamas kaip greičiausias premium VPN rinkoje.

  Kako zaista izbrisati svoj Twitter račun za 3 sekunde (2023)

Serverio vietos 94 šalyse, įskaitant Čilę, užtikrinkite, kad galite pasiekti bet kurią svetainę, ypač todėl, kad „ExpressVPN“ nuolat naudoja ne tik geoblokus, bet ir VPN blokavimo įrankius..

Itin spartūs „ExpressVPN“ serveriai labai gerai veikia kankinimus, todėl P2P failų dalijimosi veiklai yra skirtas specialus palaikymas.. Neribotas pralaidumas reiškia, kad galite srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašus visą dieną, kiekvieną dieną, o griežta „neprisijungimo“ politika reiškia, kad niekas niekada negalės stebėti jūsų internetinės veiklos.

Naudodamiesi saugumo priemonėmis, apimančiomis karinio lygio šifravimą ir „OpenVPN“ protokolo naudojimą, „ExpressVPN“ griežtai apsaugo jūsų privatumą, kuri yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl ji visur mėgstama vartotojų. Ten yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite išbandyti nerizikingai.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Neseniai „CyberGhost“ perdarė savo programas, o rezultatas yra vienas iš labiausiai šiuo metu prieinamų VPT.

3700 serverių tinklas Čilėje ir beveik 90 kitų šalių leis jums prisijungti prie bet kurios svetainės bet kur. „CyberGhost“ taip pat siūlo nuoseklų „Netflix“, „Hulu“, „iBBC“ ir kitų srautinių transliacijų paslaugų atblokavimą, kartu su patobulintu šifravimu ir keliais tuneliavimo protokolais, kad apsaugotumėte jus nuo šnipinėjimo akių..

Šis VPN taip pat siūlo vienu metu jungiami net septyni įrenginiai – bent vienu daugiau nei dauguma premium VPN.

Su prieinama kaina ilgalaikių prenumeratų srityje „CyberGhost“ greitai pakilo į reitingus ir tapo pripažinta vienu geriausių VPN, kokį galite rasti.

Su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir nemokamas bandymas „iOS“ ir „Android“ programoms galite išbandyti prieš įsipareigodami.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. HMA

„hidemyass“ įrenginys

HMA vardas gali būti juokingas, tačiau šis teikėjas yra labai geras rimtai vertina privatumo apsaugą.

HMA taip pat siūlo keletą ypač gerų funkcijų, jei jūs dalijatės failais, įskaitant greitą, NEMOKAMĄ failų įkėlėją. Jums būtų labai sunku įvardyti vietą be HMA serverio, nes pagaliau šis VPN turėjo serverių 190 šalių!

  Pamirškite slaptažodžius, naudodamiesi kelių veiksnių autentifikavimu naudodamiesi „Silverfort“

Prenumeratos leidžia penki vienu metu jungiami ryšiai, o HMA įdiegimas bet kuriame įrenginyje yra greitas ir lengvas. Jei norite visiško anonimiškumo, jums bus malonu žinoti, kad už prenumeratą galite mokėti naudodamiesi „Bitcoin“.

Su labai priimtinos abonemento kainos, Nenuostabu, kad šis VPN sulaukia daug vartotojų pagyrų. Tačiau nesiimkite jų žodžio – yra 7 dienų nemokamas bandymas kad galėtumėte pamatyti patys.

Peržiūrėti HMA! Pasiūlymai

5. Nevalia

5 geriausi Čilės VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

„Ivacy“ siūlo puikų visuotinio tinklo aprėptį, naudodama serveriai 100 šalių.

Ryšio greitis šiame VPN ne visai sutampa su greičiausiai pasiekiamais VPN, tačiau jų vis dėlto pakanka sklandus „Netflix“ transliavimas, iBBC, „YouTube“ televizija – visa tai šis VPN lengvai atblokuoja. Dedikuoti serveriai, skirti torrentui, ir pralaidumo apribojimai nereiškia puikus VPN failams dalintis.

Nuostabus klientų aptarnavimas ir visas apsaugos priemonių rinkinys padarykite tai tikrai pilnaverčiu VPN Čilėje. Ir ačiū neseniai kainos sumažinimas ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, Dabar yra puikus laikas prisijungti prie daugelio patenkintų „Ivacy“ vartotojų.

Peržiūrėkite neskelbtinus pasiūlymus

Santrauka

Nesvarbu, ar tai tavo namai, ar tiesiog vieta, kurią mėgsti aplankyti, jums reikia gero VPN kiekvieną kartą prisijungiant prie Čilės, kad naršymas būtų konfidencialus ir suteiktų prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio iš viso pasaulio.. Tikimės, kad Čilė, šalis, įvedusi pasauliui tinklo neutralumo sąvoką, vieną dieną visiems jos ribose suteiks anoniminę, neribotą prieigą prie interneto. Tačiau kol kas jūs vis dar turite apsisaugoti.

Jei vis dar nežinote, kokį VPN naudoti Čilėje, turime daug informacijos apie VPN, kurie padės jums tapti ekspertu, kas atskiria gėrį nuo blogo. Taip pat turime tyrėjų, kurie, norėdami sutaupyti pinigų, nuolat randa geriausius prieinamus pasiūlymus dėl geriausių VPN!

Gaukite 70% nuolaidą „NordVPN“!