5 geriausios VIP alternatyvos – greičiausias ir pigiausias 2020 m. VPT

Asmeninė interneto prieiga, turinti beveik patikimą našumą tinkle, kuriame yra daugiau nei 3000 serverių 33 šalyse (VIP) teikia saugų VPN paslauga prieinamomis kainomis. Atsidavimas vartotojų privatumui pavertė jį labai populiariu VPN, tačiau paslauga turi didelių apribojimų.

VIP vartotojai skundėsi nenuoseklus srautas spektaklis, o VPT yra ungalintis pasiekti „Netflix“ ir kitas svetaines, apsaugotas VPN blokuojančia programine įranga. Taigi, jei norite transliuoti sunkiai pasiekiamų paslaugų teikėjų turinį, turėtumėte apsvarstyti kitas galimybes.

Kita vertus, jei jums reikia tik VPN asmeniniam ir saugiam naršymui, PIA jį tikrai teikia. Nepaisant savo buvimo JAV, VIP įrodė gerbia savo pažadą nedaryti žurnalų.

Trumpai tariant, VIP yra gera paslauga. Tačiau yra ir kitų VPT, kurie daro viską, ką daro, ir dar daugiau. Čia yra penki puikūs VIP saugumo alternatyvos, atitinkančios ar viršijančios jo saugumą priemones, o lenkia ją tokiose vietose kaip geobloko apėjimas, klientų palaikymas ir tinklo greitis.

Geriausios VIP alternatyvos – trumpasis sąrašas

 1. „NordVPN“
  „NordVPN“ užtikrina jūsų internetinę veiklą dvigubu šifravimu ir patikimai atblokuoja „Netflix“ ir kitas sudėtingas svetaines, turinčias didžiausią bet kurio geriausio VPN serverių tinklą..
 2. „ExpressVPN“
  Jūs niekada nesijaudinsite dėl greičio naudodami „ExpressVPN“ – tai greičiausią prieinamą VPN. Tai atrakina turinį iš visur, o jo saugumas yra nė kiek neprilygstamas.
 3. „CyberGhost“
  Jei paprastumas naudoti yra jūsų prioritetas, „CyberGhost“ gali būti jūsų VPN. Dėl iš anksto nustatytų profilių greita transliacija užtikrinant visišką saugumą, kaip paprasta.
 4. „PrivateVPN“
  „PrivateVPN“ tiesiog daro viską, ko tikėjotės iš aukščiausios kokybės VPT, ir tai daro gerai. Puikus saugumas ir puikus atblokavimas yra šios patikimos paslaugos akcentai.
 5. „Hotspot“ skydas
  Jei norite pasiekti „Netflix“, jums reikės aukščiausios kokybės („Hotspot Shield Elite“) paslaugos, tačiau visi „Hotspot Shield“ vartotojai gauna ypač greitą tinklą ir visišką privatumo apsaugą..

Gaukite „NordVPN“ dabar

Kodėl jums reikia VIP alternatyvos?

Jei jūsų naršymas yra lengvas, o privatumui jums reikia tik VPN, jums gali patikti VIP ir niekada nenorėti kitos parinkties. Vis dėlto, jei bandote patekti į labai užblokuotas svetaines arba jūsų internetinė veikla reikalauja daug juostos pločio, jums tai supriešins VIP trūkumai.

Pirma, PIA sparta yra tinkama, tačiau nėra žaibiška, taigi taip yra nėra ideali transliacijai. Ir nors dėl daugybės serverių vietų PIA gali apeiti kai kuriuos svetainių geoblokus, ji nepavyksta atrakinti tokių svetainių kaip „Netflix“ kurie naudoja agresyvius anti-VPN protokolus.

Be to, skirtingai nuo geriausių VPN rinkoje, VIP neleidžia jums pasirinkti serverio, tik šalis ar regionas. Ketinimas yra geras – valdyti tinklo srautą, kad būtų išlaikytas kuo didesnis greitis, tačiau mums tai patinka, kai VPT suteikia jūsų rankoms kiek įmanoma daugiau kontrolės..

Pagaliau VIP reikia tobulinti klientų aptarnavimą. Tiesioginis pokalbis negalimas, taigi galite susisiekti su agentais tik el. pašto bilietų sistema. Tai tinka ir nedidelėms problemoms, tačiau jei dėl jūsų problemos reikia daug diskusijų raundų su palaikymo komanda, vėlavimai gali tapti nelinksmi.

Žinoma, jūs turėtumėte niekada neaukokite savo privatumo vardan greičio, palaikymo ir prieigos prie turinio, ar bet kuri kita VPN parinktis. Mūsų rekomenduojamos PIA alternatyvos teikia su funkcijomis susijusias paslaugas be jokių kompromisų užtikrinant jūsų saugumą internete.

Tai yra pagrindinės VIP alternatyvos – štai kodėl

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ suteikia galimybę pasirinkti daugiau nei 4900 serverių 62 šalyse, kurių daugelis yra optimizuotas transliacijai. Šis teikėjas siūlo išskirtinius „SmartPlay“ technologija, kuris padidina jo galią pakelti geografinius blokus ir suteikti jums prieigą prie beveik visų vaizdo tiekėjų.

Dėl šių savybių jis yra populiarus pasirinkimas vartotojams, ieškantiems VPN, kad būtų galima srautuoti apribotą turinį, tačiau didžiausia „NordVPN“ stiprybė yra pramonėje pirmaujantis saugumas, įskaitant a Dvigubas VPN funkcija, kuri siunčia srautą į du skirtingus serverius dvigubam šifravimui.

„NordVPN“ naudoja karinio lygio 2048 bitų ir 256 bitų raktai kartu su „CyberSec“ funkcija, kuris blokuoja pavojingas svetaines ir erzinančius skelbimus, kurie sulaiko jūsų naršymo greitį. Ši technologija neabejotinai veikia, nes greitas ryšio greitis.

Mažai tikėtinu atveju, jei turite kokių nors problemų, visą parą veikiantis palaikymas visada bus pasiekiamas vienu paspaudimu. Išbandykite išskirtinę „NordVPN“ paslaugą, nesijaudindami dėl: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Siūlymas neribotas serverio perjungimas Tarp 148 miestų 94 šalyse, „ExpressVPN“ suteikia jums galimybę visiškai valdyti savo naršymą. Oho, ar tie serveriai yra greiti – „ExpressVPN“ išlieka nepralenkiamas mūsų VPN tinklo greičio bandymuose.

„ExpressVPN“ taip pat siūlo neribotas pralaidumas, kad galėtumėte naršyti, transliuoti ir atsisiųsti be pabaigos. Be to, „ExpressVPN“ aplenkia griežtą anti-VPN programinę įrangą, suteikiant jums prieigą prie tokių platformų kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ didžiausiu greičiu.

Kalbant apie saugumą, „ExpressVPN“ atitinka PIA funkciją, skirtą funkcijai, siūlymui 256 bitų AES šifravimas ir laikydamiesi a griežta politika be žurnalų. Jis taip pat palaiko kelis protokolus ir turi automatinį žudymo jungiklį visose platformose ir įrenginiuose.

Pridėjimas iš 24 valandas per parą veikiančių tiesioginių pokalbių pagalbos iš kai kurių draugiškiausių agentų VPN pasaulyje. Nesunku pastebėti, kaip „ExpressVPN“ tapo pramonės lyderis, su laimingais vartotojais visame pasaulyje.

Patirkite nuostabų „ExpressVPN“ pasirodymą sau naudodami 7 dienų nemokamas bandymas mobiliesiems vartotojams ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija visiems abonentams.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Jei dar nesate prisijungęs prie VPN pasaulio, „CyberGhost“ yra puiki įžanga. „CyberGhost“ traški, intuityvi sąsaja yra labai lengva naršyti, todėl jis yra mėgstamas pradedančiųjų ir profesionalų. Patikimas klientų aptarnavimas galima 24/7 per tiesioginį pokalbį.

„CyberGhost“ tinklas pasiekiamas visur 60 šalių, su 2900 serverių pasirinkti iš. Paruošti srautinio perdavimo profiliai ir slaptosios funkcijos, skirtos vengdami VPN blokatorių garantuosime vientisą prieigą prie „Netflix“ ir kito turinio iš bet kurios pasaulio vietos.

Šis Rumunijoje įsikūręs paslaugų teikėjas siūlo visas svarbiausias saugos funkcijas, įskaitant griežtas ne žurnalų politika ir a nužudyti jungiklį kuris automatiškai sustabdo eismą, jei nutrūksta VPN ryšys. „CyberGhost“ taip pat leidžia jums tai padaryti torrent anonimiškai su savo Vaiduoklių atsisiuntimų sąsaja.

Ilgalaikiai planai yra labai prieinami ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija reiškia, kad neprarandate nieko, išbandydami prenumeratą. „Android“, „iOS“ ir „Windows“ vartotojai taip pat gali prisiregistruoti 7 dienų nemokamas bandymas.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

Įrodydami, kad neprivalote daryti kompromiso dėl savo VPN vien todėl, kad turite mažą biudžetą, „PrivateVPN“ iš tikrųjų pranoksta VIP kainas 2 metų ir mėnesio planams, kartu teikiant išsamesnę paslaugą.

„PrivateVPN“ serverių tinklas yra mažas, palyginti su mūsų trijų didžiausių teikėjų tinklais (100 serverių yra 56 šalyse), tačiau šie serveriai teikia pastoviai dideliu greičiu tiesiog tas pats. Visos saugumo priemonės yra svarbiausios ir su nužudymo jungikliu.

Galbūt pastebėsite, kad kai kuriuose serveriuose lengviau pasiekti „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“, bet kadangi tinklas yra mažas ir serverių perjungimas yra lengvas, greitai transliuosite ne su puiki vaizdo kokybė.

A tiesioginių pokalbių palaikymas parinktis galima su „PrivateVPN“, tačiau ji ne visada veikia. Taigi jums gali tekti pateikti užklausą el. Paštu arba internetinėje pagalbos bilietų sistemoje.

Tačiau kai reikia diegti VPN, turėsite visą palaikymą, kurio galite kada nors norėti, įskaitant unikalią nemokamo nuotolinio pagalbos funkciją, kur „tech“ komanda įdiegia ir nustato programą jums – galimybė, kurią mėgsta vartotojai.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

5. „Hotspot Shield Elite“

„Hotspot“ skydo įtaisai

„Hotspot Shield“ veikia nuo 2008 m. Ir didžiąją laiko dalį praleido netoli daugelio „geriausių VPN“ sąrašų viršūnių. Tai turi daugiau nei 2500 ypač greitų serverių 25 šalyse, suteikdami daugybę vietų ir IP adresų, iš kurių galite rinktis.

„Hotspot Shield“ sukuria savo įspūdingą tinklo greitį neribotas pralaidumas ir neribotas serverio jungiklis, du privalumai, kuriuos vertina patenkinti klientai.

Saugumo sumetimais „Hotspot Shield“ neatsilieka nuo PIA, naudodama 256 bitų AES šifravimą ir automatiniai perspėjimai bet kada, kai aptinkate svetaines, kuriose yra kenkėjiškų programų ar kitaip gresia kibernetinis saugumas. Tačiau jis neapima žudymo jungiklio.

Pagrindinė „Hotspot Shield“ paslauga yra NEMOKAMA ir apima visas VPN privatumo apsaugos funkcijas. Vis dėlto, „Netflix“ prieiga ir kitos aukščiausios kokybės funkcijos yra galima tik su „Elite“ planu, kuris yra brangesnis nei VIP, bet pigiau nei du geriausi mūsų VPN 1 ir 2 metų planams.

Prisiregistruokite nemokamame plane, kad išmoktumėte sąsają, tada paleiskite savo nemokamas 7 dienų „Elite“ bandymas prieš užsisakydami ramybę a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Hotspot Shield“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, P2P leidžiama visuose serveriuose.

„Hotspot Shield“ veikia šiuose įrenginiuose

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“.

Peržiūrėkite „Hotspot Shield“ pasiūlymus

Santrauka

VIP yra patikimas VPN, užtikrinantis saugumą internete. Tačiau yra kiti VPT , kurie siūlo tas pats saugumo lygis, toli geresnis srautas, ir daugiau naudingų funkcijų, visi už panašią kainą. Tai nereiškia, kad neturėtumėte naudoti VIP, tačiau pirmiausia verta apsipirkti.

Mes net tikimės, kad nepasirinkote vieno iš mūsų siūlomų paslaugų teikėjų, tikimės, kad padėjome jums mokytis ko ieškoti naudojant papildomą VPN paslaugą. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnį apie geriausius internetinio turinio transliavimo VPN, kad gautumėte daugiau puikių VIP alternatyvų.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip „Netflix“, „Hulu“ ir kitos srautinio perdavimo platformos nukreipia VPN – ir kaip geriausi VPT žengia vienas žingsnis į priekį – patikrinkite mūsų informaciją apie tai, kaip įveikti anti-VPN programinę įrangą..

Išbandykite „NordVPN“ šiandien nerizikingai!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me