Geriausi „BitTorrent“ VPN – atsisiųskite greitu greičiu 2020 m

Nors pats kankinimas nebūtinai yra neteisėtas, Daugelis šalių uždraudė kankinančius klientus kaip „BitTorrent“, kad būtų išvengta autorių teisių saugomos medžiagos atsisiuntimo.

Vyriausybės Italijoje, Rusijoje, Kinijoje, Australijoje, Pietų Afrikoje ir JAV šiuo metu dirba tam, kad būtų uždarytos kankinančios svetainės. Kitos šalys, tokios kaip JK, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Suomijoje nubaus visus vartotojus, kurie randa piratavimo, autorių teisių saugomos programinės įrangos ar laikmenų.

Net jei negyvenate vienoje iš šių šalių, „BitTorrent“ naudojimas nėra rizikingas. Iš autorių teisių troliai ir IPT išstūmimas į kenkėjiškų programų įsilaužėliams, kankinimas gali atverti jus visokioms kibernetinio saugumo grėsmėms.

Jei vis tiek norite eiti į priekį ir pasiekti „BitTorrent“, naudokitės juo su VPN yra saugiausias pasirinkimas.

Geriausi „BitTorrent“ VPN: Greita peržiūra

 1. „NordVPN“ – „NordVPN“ siūlo dedikuotus P2P serverius ir žaibišką greitį, kurio jums prireiks greitai ir lengvai.
 2. „CyberGhost“ – „CyberGhost“ siūlo nepriekaištingą apsaugą, kad apsaugotų jus, kol kankinate, ir neturi jokių žurnalų ir netgi turi apsaugą nuo kenkėjiškų programų.
 3. „ExpressVPN“ – Turėdama didžiulį pasaulinį tinklą ir fantastiškas saugos galimybes, „ExpressVPN“ teikia didžiausią greitį, kad galėtų greitai kankintis.
 4. „Surfshark“ – Siūlydamas „torrent“ optimizuotus serverius daugiau nei 50 šalių, „Surfshark“ yra saugus, patikimas ir greitas būdas naudoti „BitTorrent“..
 5. „PrivateVPN“ – Paprastas ir lengvai naudojamas „PrivateVPN“ yra pradedantiesiems draugiška paslauga, skirta greitai ir nerizikingai kankinti..

Kodėl „Torrenting“ reikia naudoti VPN?

VPN slepia jūsų IP adresą nukreipdami visą interneto srautą per specializuotą serverį vietoje, kuri skiriasi nuo jūsų pačių. Taip pat užšifruoja visus jūsų duomenis ir neleidžia stebėti ar sekti jūsų interneto paslaugų teikėjo (IPT) ar kitų trečiųjų šalių.

Tai gali būti naudinga dėl daugelio skirtingų priežasčių, kai reikia naudoti „BitTorrent“.

Pirma, jei jūs gyvenate ten, kur kankinimasis yra nelegalus, galite pastebėti, kad „BitTorrent“ yra užblokuotas jūsų šalyje. Naudodami VPN paslėpsite savo veiklą nuo savo IPT, neleidžiant jam užblokuoti „BitTorrent“.

Paslėpti kankinimąsi iš savo IPT taip pat gali būti naudinga, kai reikia susitraukti. „Torrenting“ užima labai daug pralaidumo, taigi daugelis IPT sumažins pralaidumą ir sumažins jūsų greitį jei jie aptinka įtartiną veiklą.

Tačiau naudojant VPN jūsų elgesys internete paslėptas nuo jūsų IPT. Tai negalės aptikti kankinančių todėl nekeisite jokių apribojimų pralaidumui ar ryšio greičiui.

Galiausiai naudojant VPT apsaugos jus nuo kibernetinio saugumo grėsmių kol tu kankina.

Kai prisijungsite prie varginančio spiečiaus, jūsų IP adresas tampa matomas bet kuriems kitiems to spiečiaus bendraamžiams. Tai ne tik daro palikite jus aptikti teisėsaugos ar autorių teisių trolių, taip pat daro jus pažeidžiamus įsilaužimų.

VPT paslėps jūsų IP adresą ir užtikrins, kad pasiliksite nematomas kenksmingoms trečiosioms šalims.

Naudojant „BitTorrent“ taip pat yra kenkėjiškų programų rizika. Programinės įrangos failai kankinančiose svetainėse dažnai buvo nulaužti, kad būtų galima juos naudoti. Kartais „BitTorrent“ taip pat leis atsisiųsti patį įtrūkimą arba pataisas ir raktų generatorius, leidžiančius nemokamai pasiekti mokamą programinę įrangą..

Įtrūkusi programinė įranga pagal savo pobūdį buvo modifikuota. Tai reiškia jos įsilaužėliams lengva modifikuoti programinę įrangą kitais būdais užmaskuoti kenkėjiškas programas kaip teisėtus failus arba paslėpti jas teisėtai atsisiunčiant.

Daugybė VPN ateina su įmontuota apsaugos nuo kenkėjiškų programų programinė įranga, kuris turėtų kažkokiu būdu apsaugoti jus nuo grėsmių.

Ko reikėtų ieškoti „BitTorrent“ VPN?

Pasirinkdami geriausią „BitTorrent“ VPN, turėtumėte nepamiršti šių funkcijų:

 • P2P palaikantys serveriai – Kadangi „BitTorrent“ naudojimas užima tiek daug pralaidumo, ne visi VPN to palaiko. Ieškokite „torrent“ draugiškos paslaugos arba, dar geriau, serveriai, optimizuoti torrent.
 • Neribotas pralaidumas – Kalbėdami apie pralaidumą, turėsite pasirinkti VPN, kuris jūsų nevaržys.
 • Žaibiškas greitis – Dėl netinkamo ryšio greičio kankinimas gali būti nepaprastai lėtas. Pasirinkite VPN, kuris gali pasiūlyti didžiausią greitį.
 • Saugumas – VPT paslėps jūsų IP adresą, tačiau labai svarbu, kad, nutrūkus ryšiui, neliksite pažeidžiami, kai torrensite. Pasirinkite VPN su aukščiausio lygio šifravimu, DNS nuotėkio apsauga ir „kill-switch“, kad jūsų IP adresas ir duomenys būtų apsaugoti.
 • Apsauga nuo kenkėjiškų programų – Nors jums tikrai reikės specialios ugniasienės ar antivirusinių priemonių paketo, kad būtumėte tikrai saugūs, tačiau verta naudoti VPN, kuriame yra apsaugos nuo kenkėjiškų programų programinė įranga. Tai gali aptikti ir užblokuoti jūsų prieigą prie įtartinų svetainių ir failų.
 • Neregistravimo politika – Naudoti VPN privatumui nėra gerai, jei tas VPN kaupia jūsų duomenis ir perduoda juos trečiajai šaliai. Pasirinkite VPN su griežta neprisijungimo politika, kad įsitikintumėte, jog „BitTorrent“ naudojate visiškai privačiai.

Geriausi „BitTorrent“ VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ yra svarbiausias pasirinkimas „BitTorrent“ dėl neįtikėtino greičio ir aukščiausio lygio saugumo. Galite automatiškai prisijungti prie „torrent“ optimizuotus serverius vienu paspaudimu ir mėgaukitės patikimu, ypač greitu greičiu. Jus gins AES 256 bitų šifravimas ir „NordVPN“ unikali „CyberSec“ apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir skelbimų blokavimo programinė įranga. Paslauga taip pat yra įsikūrusi Panamoje, todėl veikia a griežta politika be žurnalų. Štai kodėl mūsų vartotojai taip vertina „NordVPN“.

Gaukite „NordVPN“, skirtą „BitTorrent“ dabar

2. „CyberGhost“

Geriausi „BitTorrent“ VPN - atsisiųskite greitu greičiu 2020 m

„CyberGhost“ siūlo ne tik „BitTorrent“ srautą, bet ir siūlo skirtas „anoniminis kankinantis režimas“. Tai bus automatiškai prijungs jus prie geriausio serverio, kuris galėtų kankinti ir tuo pačiu paleiskite „BitTorrent“ klientą. Jūsų duomenis saugo karinio lygio šifravimas, kol įmontuota kenkėjiška programinė įranga įspės jus apie visus įtartinus failus. Pažiūrėkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie šį kibernetinio saugumo favoritą.

Gaukite „CyberGhost“ „BitTorrent“ dabar

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei ieškote greičiausias „BitTorrent“ atsisiuntimas ir įkėlimas, „ExpressVPN“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Siūlo greičiausią greitį, kurį galima pasiekti naudojant VPN, „ExpressVPN“ neapriboja pralaidumo arba. Aukščiausio lygio saugumas ir a griežta politika be žurnalų suapvalinkite šio puikaus VPT svarbiausių vietų sąrašą.

Gaukite „ExpressVPN“, skirtą „BitTorrent“ dabar

4. „Surfshark“

Geriausi „BitTorrent“ VPN - atsisiųskite greitu greičiu 2020 m

Ne tik „Surfshark“ visiškai palaiko P2P failų mainus, dauguma serverių visame jo tinkle yra lygūs optimizuotas kankinimui. Padorus greitis neužtikrina jokio erzinančio vėlavimo, o paslauga siūlo visas būtinas saugos funkcijas, įskaitant stiprų šifravimą, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir automatinis užmušimo jungiklis. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų vartotojų apžvalgas.

Gaukite „Surfshark“ „BitTorrent“ dabar

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Pradedantiesiems VPT, ieškantiems saugaus būdo naudoti „BitTorrent“, „PrivateVPN“ yra labai vertinamas pasirinkimas. Paprastas ir labai patogus naudoti, tarnyboje nėra jokių painių konfigūracijos nustatymų. Nepaisant šio paprastumo, „PrivateVPN“ taip pat gerai paruoštas kankinimui, kaip ir jo kolegos. Jis turi „torrent“ tinkančius serverius, įskaitant skirti serveriai uostų peradresavimui. Tai taip pat siūlo neribotas pralaidumas, geras saugumas, ir a ne žurnalų politika.

Gaukite „PrivateVPN“, skirtą „BitTorrent“ dabar

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Pasirinkus geriausią torrentų VPN, reikia atsižvelgti į jūsų poreikius, tačiau negalite suklysti pasirinkdami vieną iš penkių geriausių variantų.

Nenorite naudotis mokama paslauga? Čia yra penki geriausi nemokami VPN, skirti kankinti.

Jei gyvenate JAV ir norite gauti konkretesnių patarimų apie „BitTorrent“, perskaitykite mūsų kankinimosi JAV vadovą.

Jei nesate tikri dėl įstatymų, susijusių su kankinimu ten, kur gyvenate, taip pat galite pasižvalgyti po kiekvienos šalies kankinančių įstatymų vadovą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me