Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

Atlikite paprastą geriausių VPN paiešką internete ir rasite tam tikras VPN paslaugas, išvardytas beveik visose apžvalgų svetainėse ir tinklaraščiuose..

Nors jie teikia puikias paslaugas, tiesa yra ta, kad jie turi savo partnerių programas, kad įsitikintų, jog jie parduodami visose tinkamose vietose. Norėdami tapti geriausiu paslaugų teikėju, turite pasiūlyti geriausias paslaugas ir gerai parduoti save. Ir šie VPT viską daro.

O kaip su VPN, kurie teikia geras paslaugas, bet nemoka už rinkodarą – tuos, kurie paslėpti nuo visuomenės akių? Yra keletas gerų VPN, kurie nusipelno pripažinimo, tačiau kadangi jie nemoka už partnerių programas, nedaug žmonių apie juos yra girdėję.

Čia yra 5 populiariausi VPT, kurie nemoka komisinių.

1. ProtonVPN Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

Su neribotu pralaidumu, P2P palaikymu, 10 Gbit serveriais, galimybe prisijungti iki 10 įrenginių ir profesionaliu palaikymu, Protonas siūlo tai, ką siūlo didieji berniukai.

„Proton“ buvo žinomas kaip teikiantis didžiausias pasaulyje saugaus el. Pašto paslaugas, ir dabar jie taip pat turi savo VPN paslaugą.

„ProtonMail“ 2014 m. Pradėjo mokslininkų ir inžinierių komanda, kuri susitiko ir aptarė saugumo problemas MIT ir CERT. Jų el. Paštas greitai išpopuliarėjo tarp milijonų, įskaitant žurnalistus, aktyvistus ir verslininkus.

„Proton“ komanda yra skirta kovai su cenzūra, masiniam stebėjimui ir internetinio saugumo grėsmėms.

Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote 

Prisijungus prie „ProtonVPN“, srautas nukreipiamas per kelis saugius pagrindinius serverius prieš išeinant iš privataus tinklo, todėl neįmanoma atsekti atskirų vartotojų duomenų. Šie serveriai yra Švedijoje, Islandijoje ir Šveicarijoje, kur galioja privatumo įstatymai, todėl vyriausybė negali reikalauti jų informacijos.

Be to, kiekvieną kartą kurdami seansą gausite naują šifravimo raktą, taigi, net jei vienas raktas sugadinamas, jo negalima naudoti norint iššifruoti kitą srautą iš ankstesnių sesijų. Jie taip pat turi AES-256 bitų šifravimą, 2048 bitų RSA raktų mainus ir HMAC-SHA256 pranešimų autentifikavimą..

Vis dėlto yra keletas „ProtonVPN“ trūkumų – jis turi serverius tik 14 šalių ir palaiko tik „OpenVPN“. Negalite naudoti „ProtonVPN“ su PPTP ir L2TP. Tai daroma siekiant užtikrinti, kad tinklas būtų visiškai privatus, nes „OpenVPN“ yra pats saugiausias. Tai ne visada yra patogu, bet jis tikrai yra saugus. Jei vis dar svarstote privalumus ir trūkumus, šie naudotojų atsiliepimai gali padėti nuspręsti, ar ProtonVPN skirtas jums. 

Nemokama: Taip
Greitis: Geras (ribota nemokama versija)
„P2P“ / „Torrent“: Taip

 Peržiūrėti pasiūlymus

2. BetternetasGeriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

„Betternet“ yra nemokama VPN paslauga, kuriai net nereikia registruotis. Tai yra kažkas, ko nerastumėte kituose svarbiausiuose VPT. Tai veikia daugelyje įrenginių ir nerodo skelbimų, kaip kiti nemokami VPN.

Jie turi labai skirtingą ir unikalų būdą užsidirbti pinigų. Kai įdiegsite programą mobiliesiems, joje bus mygtukas „įdiegti programą“. Kai spustelėsite tą mygtuką, jis parodys programų rekomendacijas. Įdiegę vieną iš jų rekomenduojamų programų, jie uždirbs pinigų. Ir jei nenorite įdiegti programos, galite spustelėti mygtuką „Žiūrėti vaizdo įrašą ir prisijungti“. Tai bus atkuriamas trumpas vaizdo įrašas jūsų telefone. Kiekvieną kartą žaisdamas vaizdo įrašą „Betternet“ uždirba pinigus.

Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

Tai yra abipusiai naudinga situacija – jūs nemokite pinigų ar nematote erzinančių iššokančiųjų skelbimų.

Jie taip pat turi „premium“ modelį. Kadangi nemokamas modelis gali sugeneruoti tik tiek pinigų, kad serveriai veiktų, jie sukūrė „premium“ programą, skirtą padengti žmogiškųjų išteklių, naujų vietų ir dedikuotų serverių išlaidas..

„Betternet“ turi programų daugeliui pagrindinių platformų. Nemokamiems vartotojams siūlomas greitis. Jei norite greito ryšio, turėsite pereiti į „Premium“ paskyrą. Apskritai, tai yra tinkamas nemokamas VPN, kuris savo vartotojams nerodo nemalonių iššokančiųjų langų ir puslapio skelbimų. Norėdami sužinoti, ką klientai iš tikrųjų galvoja, spustelėkite čia.

Nemokama: Taip
Greitis: Padorus
„P2P“ / „Torrent“: Taip

 Peržiūrėti pasiūlymus

3. Privatus interneto ryšys (VIP)Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

Tiesą sakant, mes nenustebtume, jei anksčiau būtumėte girdėję apie VIP. Galų gale, tai vienas populiariausių VPN. Tačiau VIP yra toks ypatingas (ir kodėl mes jį čia įtraukėme), nes jie nedaug deda į rinkodarą ar reklamą. Be abejo, jie turi dukterinę programą, tačiau joje nėra aukšto komisinio mokesčio.

VIP populiarumo priežastis yra tai, kad tai puikus produktas, ir žodis iš lūpų į jį taip toli.

Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

VIP nėra nemokamas ir jam suteikiama tik 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, tačiau jie turi daug laimingų klientų.

Vieninteliai PIA trūkumai yra jo greitis ir nesugebėjimas atblokuoti populiarių transliacijos svetainių (pvz., „Netflix“ ir „Hulu“), tačiau saugumo sumetimais tai yra neįtikėtina. Be to, galite kankintis konkrečiuose serveriuose.

Nemokama: Ne
Greitis: Gerai
„P2P“ / „Torrent“: Taip

 Peržiūrėti pasiūlymus

4. Privatus tunelis Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

Privatus tunelis yra „OpenVPN“ pagrindas ir yra labiau privatumo iniciatyva, nei įprastas VPT teikėjas. Kadangi jis yra susijęs su „OpenVPN“, jis laikomas patikimu ir patikimu VPN.

Anksčiau jis buvo žinomas dėl duomenų naudojimu pagrįstos kainodaros, tačiau dabar pakeitė savo kainų planus. Jie siūlo du planus – fiksuotą ir lankstų, o skirtumas tarp jų yra susijęs su norimų prijungti įrenginių skaičiumi.

Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote 

Prenumeruodami gausite privačius tunelius daugelyje šalių. Jie turi 128 bitų AES GCM šifravimą ir leidžia neribotą serverio perjungimą. Jie taip pat siūlo neribotą greitį ir nulio registravimo politiką.

Tai siūlo programas kelioms pagrindinėms platformoms. Nors nėra „Linux“ programos, ją galima nustatyti rankiniu būdu. Be to, 7 dienas galite išbandyti nemokamai. Arba pasižiūrėkite, ką jų klientai turi pasakyti apie „Private Tunnel“.

Nemokamas: Ne, bet yra 7 dienų bandomosios versijos pasiūlymas
Greitis: Padorus
„P2P“ / „Torrent“: Taip

 Peržiūrėti pasiūlymus

5. Žibintas Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

Žibintai yra nemokama riboto greičio paslauga. Jos tikslas yra leisti jums pasiekti blokuotą turinį. Žibintas tampa aktyvus tik pamatęs užblokuotą svetainę. Tai neslepia jūsų įprastų svetainių IP. Jei jūsų IPT užblokavo tam tikras svetaines, „Lantern“ leis jums jose apsilankyti be jokios cenzūros. Jis veikia kaip tarpinis serveris ir nukreipia jūsų ryšį per kitą serverį. Tarpinio serverio jungtys yra apsaugotos naudojant HTTPS (TLS). Jei norite būti anonimiški naršydami internete, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Tor“.

„Lantern“ įrankis yra ypač lengvas ir jį galima greitai atsisiųsti net ir lėtai jungiant. Turėdami nemokamą sąskaitą gausite 500 MB nemokamo mėnesio duomenų naudojimo. Norėdami gauti greitą ir neribotą kiekį duomenų, turite gauti „Pro“ sąskaitą.

Geriausi VPN, kurių niekada negirdėjote

„Pro“ ryšys taip pat padės užšifruoti HTTPS ryšius, kai atidarysite tarpinio serverio svetainę. Be to, „Pro“ užblokuos visus skelbimus, pasiūlys neribotą duomenų naudojimą ir leis prisijungti prie trijų įrenginių vienu metu. Tai leidžia jums apsilankyti atvirame internete ir apeiti ugniasienes bei cenzūrą. Sužinokite daugiau apie tai, ką vartotojai galvoja apie „Žibintą“ čia.

Nemokama: Taip
Greitis: Geras (ribota nemokama versija)
„P2P“ / „Torrent“: Taip

 Peržiūrėti pasiūlymus

Išvada

Nors galite tiesiog rasti keletą VPN vardų, paminėtų visame internete, tiesa yra ta, kad yra daugybė gerų VPN kompanijų, kurios dirba net negirdėdamos. Išbandykite keletą čia paminėtų VPT – jums tiesiog gali patikti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me