Žiūrėkite „fuboTV“ internetu iš bet kur Greitas, saugus transliacijų hackas

„FuboTV“ siūlo geriausią tiesioginį sportą ir pramogas siūlančią transliaciją iš daugiau nei 100 kanalų.

Tačiau geografiniai apribojimai tai reiškia „fuboTV“ gali pasiekti tik JAV žiūrovai. Varginantis, taip, bet lengva išsisukti naudojant puikų VPN.

Kokybiškas VPN gali jums priskirti JAV IP adresą turite įveikti „fuboTV“ blokus ir pasiekti transliacijos paslaugą iš bet kurios pasaulio vietos.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte kaip naudoti VPN, kad atblokuotumėte “fuboTV”. Taip pat sužinosite apie kai kuriuos papildomus VPN naudojimo pranašumus. Tada peržiūriu geriausių VPN, kaip pasiekti „fuboTV“, rekomendacijas.

Trumpas vadovas – kaip žiūrėti „fuboTV“ iš bet kur

 1. Pasirinkite premium VPN. Rekomenduoju „NordVPN“ dėl greito greičio, patikimų saugos funkcijų ir didelių JAV serverių tinklų.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN į savo įrenginius.
 3. Norėdami prisijungti prie serverio JAV, naudokite VPN.
 4. Eikite į „fuboTV“, prisijunkite arba prisiregistruokite ir pradėkite transliaciją.

Žiūrėkite „fuboTV“ dabar!

Kodėl jums reikia VPN, norint žiūrėti „fuboTV“

Dėl licencijavimo problemų, „fuboTV“ savo turinį gali transliuoti tik JAV. Todėl svetainėje yra geografiniai apribojimai, kurie blokuoja jūsų prieigą, jei neturite JAV IP adreso.

Norėdami atblokuoti „fuboTV“, turite užmaskuokite savo tikrąjį IP adresą ir gaukite JAV IP adresą. Abu šiuos veiksmus galite atlikti naudodamiesi premium VPN.

A VPT užšifruoja jūsų duomenis, slepia jūsų IP adresą ir priskiria jums JAV IP adresą kai prisijungiate prie JAV serverio. Dabar galite atblokuoti „fuboTV“, kad ir kur esate.

Pasirinkite premium VPN naudodami įspūdingas pasaulinis serverių tinklas ir gausite prieigą prie šimtų, jei ne tūkstančių, reguliariai atnaujinamų IP adresų, turinčių daugybę galimybių atblokuoti „fuboTV“.

Kuo daugiau IP adresų turi VPN, tuo jis bus saugesnis įveikti geoblokus ir anti-VPN programinę įrangą.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Galimybė atblokuoti visuotinį turinį, kad galėtumėte žiūrėti „FuboTV“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios pasaulio vietos, yra pagrindinis pliusas naudojant papildomą VPN. Bet kokybės VPT taip pat rimtai sustiprina jūsų internetinę apsaugą kai esate prisijungę prie interneto.

Užšifruodami savo interneto srautą ir siųsdami jį saugiu privačiu tuneliu, naudokite geriausią VPN visą jūsų internetinę veiklą laiko privačią, anoniminę ir saugią.

VPN apsaugo jūsų neskelbtinus duomenis nuo smalsių akių. Tai neleidžia jūsų interneto paslaugų teikėjui (IPT), reklamuotojams, rinkodaros specialistams ir kenksmingiems įsilaužėliams iš jūsų internetinės veiklos ir stebėdami savo internetinius judesius.

Tai ypač kritinis, kai naudojate viešuosius „Wi-Fi“ tinklus, kurios dažnai yra neužtikrintos ir lengvai puolamos.

VPN su politika be žurnalų yra kelias eiti. Kadangi nė viena jūsų per tinklą perduodama informacija nėra saugoma, jūsų asmeninė informacija, paieškos ar atsisiuntimai negali patekti į netinkamas rankas arba būti parduotas tretiesiems asmenims.

5 geriausi VPN, skirti žiūrėti „fuboTV“

Čia yra svarbiausi VPT, kuriuos aš rekomenduoju žiūrėti „fuboTV“ iš bet kurios pasaulio vietos.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Didelės spartos serverių dėka „NordVPN“ yra mano geriausias VPN pasirinkimas norint transliuoti „fuboTV“, didelis JAV serverių tinklas ir tvirta sauga. Jūs tikrai įsitikinsite, kad jums patiks sklandus, saugus srautas su šiuo priemokų tiekėju.

Su daugiau nei 1500 serverių vien JAV, galite lengvai įveikti „fuboTV“ geografinius apribojimus ir anti-VPN programinę įrangą. 

„SmartPlay“ technologija sujungs jus su geriausiai veikiančiu serveriu, kad būtų užtikrintas patikimas greitis, taip pat lengvas perjungimas iš srautinių transliacijų paslaugų be rankinio nustatymo..

Kalbant apie saugumą, „NordVPN“ yra labai vertinami. Karinio lygio šifravimas, kuris siūlo daugialypę platformos „OpenVPN“ palaikymą, neleidžia įsilaužėliams ar kitoms trečiosioms šalims sekti jūsų internetinės veiklos.

Ačiū Dviguba VPN funkcija, gausite dvigubą šifravimo galią, kaip savo duomenys praeina per du saugius serverius. Tai iškelia ją toliau nuo smalsių akių ir elektroninių nusikaltėlių. 

Be to, an automatinis užmušimo jungiklis neleidžia jūsų duomenims būti matomiems atvirame tinkle, „užmušdami“ jūsų interneto ryšį, jei staiga nutrūks jūsų ryšys su „NordVPN“.

Pagrindinė „NordVPN“ bazė yra Panamoje toli gražu ne griežti duomenų saugojimo įstatymai ir todėl gali veikti politika be žurnalų. Tai reiškia, kad tai negali perduoti savo duomenų ar internetinės veiklos vyriausybei ar kitoms agentūroms, nes nė vienas nelieka serveryje.

„CyberSec“ funkcija teikia apsauga nuo skelbimų blokavimo ir apsaugo nuo kenkėjiškų programų nuo užkrėtimo jūsų įrenginiais.

Pasinaudoti be jokių klausimų, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir gausite daug laiko išbandyti aukščiausios kokybės VPN. Per savo pirmąjį mėnesį su bet kokia prenumerata jūs gaunate šešios vienalaikės jungtys.

Į „NordVPN“ galite bet kada atsakyti į visus klausimus tiesioginių pokalbių palaikymas, kuris yra galima 24/7.

Jei „NordVPN“ yra paslauga jums, pažiūrėkite į geriausios nuolaidos abonementams.

Jei jums reikia papildomos informacijos apie „NordVPN“, mūsų išsami ekspertų apžvalga gilinasi į jo savybes ir našumą.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „fuboTV“, „Netflix“, „HBO GO“, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „YouTube TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Yra P2P specialiųjų serverių.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriai.

Žiūrėkite „fuboTV“ naudodamiesi „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ siūlo žaibišką greitį– tiesą sakant, greičiausias, kurį išbandžiau. Kartu su neribotu pralaidumu tikėkitės sklandaus srautinio transliavimo be jokio buferio ar atsilikimo. 

Didelis pasaulinis tinklas, kuriame yra 3000 ir daugiau serverių, įskaitant daugybę vietų JAV, leidžia tai padaryti lengvai atblokuokite „fuboTV“.

„MediaStreamer“ dėka „ExpressVPN“ srautinis perdavimas visuose įrenginiuose yra paprastas. Ši unikali savybė leidžia srautu naudotis platformose, nepalaikančiose VPN, pvz., kai kurias žaidimų pultus ir išmaniuosius televizorius.

Išsaugokite savo VPN pralaidumą naudodami padalijimo tuneliu funkcija. Padalinimas tuneliu leidžia tai padaryti pasirinkti, kurį srautą užšifruoti (pvz., „fuboTV“) ir kokį turinį įprastai pasiekti be VPN, pvz., vietinėse svetainėse.

Aukščiausios „ExpressVPN“ saugos funkcijos apima hermetiškumą AES-256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis ir „OpenVPN“ palaikymas visose platformose. Plius, nepralaidžios programos apsaugo nuo jūsų privatumo praradimo kai perjungiate tinklo sąsajas.

Galite naudotis „ExpressVPN“ seifu žinodami, kad paslauga nebendrinsiu ir neparduosiu jokių savo naršymo duomenų, dėka griežta neprisijungimo politika.

Išbandykite daugybę „ExpressVPN“ funkcijų naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir daryk tai iki penki prietaisai. Nedvejodami užduokite klausimus. 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas yra visada prieinamas.

Jei „ExpressVPN“ turi visas jums reikalingas funkcijas, nepamirškite patikrinti naujausios prenumeratos nuolaidos.

Mūsų išsami „ExpressVPN“ apžvalga pateikia išsamesnį „premium VPN“ vaizdą.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „fuboTV“, „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „YouTube TV“, „Sling TV“ ir ESPN.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Visi serveriai palaiko P2P veiklą ir failų mainus.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, žaidimų konsolių ir maršrutizatorių.

Žiūrėkite „fuboTV“ naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Atblokuokite „fuboTV“ naudodami „CyberGhost“, prisijungę prie vieno iš jo 1 000 ir daugiau serverių JAV. „CyberGhost“ suteikia greitą greitį, reikalingą sklandžiam srautiniam perdavimui naudojant „fuboTV“ optimizuoti srautiniai serveriai ir neribotas pralaidumas.

„CyberGhost“ paprasta naudoti sąsaja ir paprastas sąranka Padarykite tai puikiu VPN pirmą kartą norintiems vartotojams atrakinti fuboTV. 

Naudodamiesi „CyberGhost“, jūs gaunate apsaugą nuo visų, bandančių jus sekti internete, dėka savo stipriosios pusės karinio lygio šifravimas. 

Plius, automatinis užmušimo jungiklis ir nuotėkio nepraleidžiančios programos apsaugokite savo duomenis nuo atviro žiniatinklio, pridėdami jūsų anonimiškumo internete saugumas.

A nulio žurnalų politika reiškia, kad galite transliuok ir naršyk kiek nori, žinant „CyberGhost“ niekada neperduoda srautinės transliacijos ar veiklos žurnalų, nes tai neleidžia duoti.

Naudokitės dosniai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir prijunkite iki septyni prietaisai eksperimentuoti su „CyberGhost“ sąsaja ir funkcijomis. 

„CyberGhost“ suteikia galimybę reaguoti tiesioginių pokalbių palaikymas jei kiltų kokių nors problemų.

Jei „CyberGhost“ pažymėjo visus tinkamus langelius, pažymėkite naujausi prenumeratų kuponai. Sutaupykite, kai užsiregistruosite!

Jei jums reikia daugiau sužinoti apie „CyberGhost“, perskaitykite mūsų išsami ekspertų apžvalga.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • „fuboTV“, „Netflix“, „YouTube TV“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“ ir „Disney“+.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir maršrutizatoriai.

Žiūrėkite „fuboTV“ naudodami „CyberGhost“!

4. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

„Surfshark“ siūlo retas perkėlimas iš neribotų vienalaikių jungčių, taigi visas namų ūkis gali transliuoti „fuboTV“, taip pat saugokite visus savo įrenginius tvirtu saugumu.

Nors palyginti naujas VPN, palyginti su kitais, „Surfshark“ didelės spartos serverių tinklas vis plečiasi. Siūloma daugiau nei 1000 serverių daugiau nei 60 šalių. Didelė serverių įvairovė JAV atblokuoja „fuboTV“ be vargo ar atsilikimo srautas be vargo.

Dėl visiško jūsų internetinio anonimiškumo ir privatumo apsauga, gausite patikimas saugos funkcijas, įskaitant: AES 256 bitų dvigubas šifravimas, apsauga nuo perjungimo ir griežta politika be registravimo.

Kamufliažo režimas neleidžia jūsų IPT aptikti, kad naudojate VPN. „CleanWeb“ blokuoja stebėjimo priemones ir taikomus skelbimus. Ši patobulinta funkcija taip pat apsaugo jūsų įrenginius nuo sukčiavimo ir kenkėjiškų programų atakų.

Pabandykite patys išbandyti „Surfshark“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei negalite atsispirti neribotų vienu metu veikiančių įrenginių premijai, gaukite a labai daug jūsų prenumeratos plane.

Perskaitykite mūsų nuodugni ekspertų apžvalga sužinoti daugiau apie įvairiausias „Surfshark“ funkcijas.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „fuboTV“, „Netflix“, „Hulu“, „CBS All Access“, ESPN, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“ ir „YouTube TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriai.

Žiūrėkite „fuboTV“ su „Surfshark“!

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Puikus VPN, jei turite biudžetą, „PrivateVPN“ turi specialius srautinio perdavimo serveriusĮskaitant vietas JAV, užtikrinančias greitą ir patikimą susisiekimą su nėra atsilikimo ir buferio.

Mėgaukitės neribota prieiga prie „fuboTV“ ir kitų srautinių platformų naudodamiesi Slaptas režimas, įveikiantis ugniasienes ir anti-VPN technologijas.

Jūsų privatumas yra apsaugotas AES-256 šifravimas ir kelių šifravimo protokolų, įskaitant „OpenVPN“, palaikymas. 

Apsauga nuo DNS nutekėjimo ir automatinis užmušimo jungiklis neleisti, kad jūsų duomenys būtų visada matomi atvirame žiniatinklyje, visiškai apsaugoti jūsų privatumą internete.

„PrivateVPN“ yra registruotas Švedijoje. Tai yra didelis privalumas, tai reiškia netaikomi duomenų saugojimo įstatymai. Ką tai reiškia tau? Jis gali veikti a griežta politika be žurnalų, taigi tavo naršymo ir srautinio perdavimo istorija niekada nelieka serveryje.

Išbandykite „PrivateVPN“ patys 7 dienų nemokama bandomoji versija arba pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tu atsikeli šešios jungtys, Nesvarbu kas. Jūs taip pat gaunate prieigą prie 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.

Jei jums patiko patirtis, pažvelkite į naujausi prenumeratų pasiūlymai.

Jei jums reikia daugiau sužinoti apie „PrivateVPN“, perskaitykite mūsų ekspertizė.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „fuboTV“, „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“, „YouTube TV“ ir ESPN.

Palaiko kankinimą:

 • Taip. Visi serveriai palaiko P2P veiklą. P2P optimizuotų serverių sąrašas pateikiamas per programą.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“ ir maršrutizatoriai.

Žiūrėkite „fuboTV“ su „PrivateVPN“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Jeigu nori žiūrėti „fuboTV“ ne JAV, lengviausias būdas yra su premium VPN. VPT leidžia prisijungti prie serverio JAV, suteikiant jums reikiamą IP adresą apeiti „fuboTV“ geografinius blokus.

„NordVPN“ yra mano pagrindinė rekomendacija transliuoti „fuboTV“ ir visai jūsų internetinei veiklai. Ši priemoka suteikia jums platus JAV IP adresų pasirinkimas, ji siūlo geriausios saugos savybės, ir tai tau suteikia greitas srautas.

Aukščiausio lygio VPN apsaugo jūsų privatumą internete šifruodami savo duomenis taigi įsilaužėliai negali jo perimti. Aš jums rekomenduoju naudokite VPN kiekvieną kartą prisijungę prie interneto už ramybę.

Perskaitykite mūsų straipsnį gauti JAV IP adresą ir be vargo galite skraidyti bet kurioje pasaulio vietoje.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me