Kaip 2020 m. Bet kur gauti Indijos IP adresą [+ VIDEO]

Jei jums nebuvo leista naudotis „Hotstar“ ar „Star Sports“, tikriausiai todėl, kad jūsų IP adresas sako, kad nesate Indijoje. Jūs taip pat galite turėti sunku pasiekti savo Indijos banko portalą arba raskite kitokių kainų, nei tikėjotės pirkdami internetu.

Daugelyje svetainių naudojami filtrai, vadinami geografiniai blokai, kad jūsų prieiga būtų atmesta arba apribota atsižvelgiant į jūsų vietą.Filtrai žvelgia į jūsų IP adresą norėdami rasti mūsų buvimo vietą. „Geoblocks“ taip pat gali būti naudojami tam, kad kai kurių regionų vartotojai mokėtų daugiau nei vartotojai Indijoje.

Tai erzinanti problema, tačiau ją taip pat lengva išspręsti. Viskas, ko jums reikia, yra VPT su serveriais Indijoje, kad būtų galima pakeisti jūsų IP adresą ir paslėpti tikrąją vietą.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Indijos IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN teikėją su serveriais Indijoje. „NordVPN“ yra mūsų pasirinkimas dėl Indijos IP adreso.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programą savo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje.
 3. Paleiskite programą ir ieškokite vietos parinkčių, kad rastumėte Indiją. Prisijunkite prie bet kurio Indijos serverio.
 4. Naudokite šį įrankį norėdami patikrinti savo naują IP adresą.

Kaip VPN gali jums suteikti Indijos IP adresą

Jūsų IP adresas gali būti laikomas jūsų skaitmeniniu pirštų atspaudu. Tai nurodo svetainėms ir paslaugoms, kur esate, o rezultatas gali būti užblokuotas arba apribota prieiga, kai svetainės yra geografiškai apribotos.

Kai prisijungiate prie VPN, srautas nukreipiamas per privatų tinklo serverį. Šis procesas, vadinamas VPN tuneliu, suteikia jūsų srautui naują IP adresą rodo VPN serverio vietą, o ne jūsų tikrąją vietą.

Jei prisijungiate prie serverio Indijoje naudodami kokybišką VPN, kuris visiškai užmaskuoja jūsų tikrąją vietą, kiekviena svetainė manys, kad tikrai esate Indijoje.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

IP adreso perjungimas naudojant VPN yra daug privalumų. Indijos IP adresas leis jums atrakinkite srautiniam turiniui, pvz., „Hotstar“, arba pasiekite savo Indijos banko sąskaitą iš šalies. Ir tai tik pradžia.

Turėdami naują adresą, taip pat galite atlikti viešai neatskleistą informaciją Indijos verslo rinkose ir ja naudotis „Google“ ir „Facebook“ hindi kalba pagal nutylėjimą.

Geriausi VPN suteikia prieigą prie serverių visame pasaulyje. Tai reiškia, kad jūs taip pat galite atrakinkite beveik bet kokį geografiškai užblokuotą turinį, pvz., JAV „Netflix“ ar „BBC iPlayer“.

Yra ir kitų variantų, kaip pakeisti jūsų IP adresą, tačiau jie ateina su savo problemų rinkiniais. Nemokami VPN ir tarpinio serverio paslaugos yra mažiau saugūs nei premium VPN. Jie naudoja silpnesnį šifravimą ir P2P tinklus, kurie palikite jus pažeidžiamus įsilaužimų ir šnipinėja.

Be to, svetaines žymiai lengviau nustato nemokami IP komutatoriai. Jei ribota svetainė netiki jūsų Indijos intelektinės nuosavybės teisėtumu, pateksite į tuos pačius geografinius blokus kaip jūs darėte su mūsų pirminiu IP adresu.

Norėdami lengvai atrakinti Indijos svetaines ir taip pat apeiti žiniatinklio turinio cenzūrą šalyje, geriausias VPN yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tu gali keiskite vietas anonimiškai taip dažnai, kaip jums patinka naršyti kaip Indijos gyventojui ar pašaliečiui – kuris yra geriausias jūsų tikslui.

Be to, aukščiausias stiprus VPN šifravimas leis jums susisiekti su draugais ir šeima Indijoje, nesijaudinant dėl ​​įsilaužimo ar vyriausybės priežiūros. Už geriausią apsaugą, įsitikinkite, kad ir jūsų artimieji naudojasi VPN.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serveriai Indijoje: Jei norite Indijos IP adreso, jums reikės bent vieno.
 • Dideli greičiai: Jei norite išvengti atsilikimo ir buferio, kai transliuojate, ieškokite greitų ryšių ir neriboto pralaidumo.
 • Saugus šifravimas: Ieškokite išplėstinio šifravimo standarto (AES), saugiausio šiandien prieinamo šifravimo tipo.
 • Nėra žurnalų politikos: Įsitikinkite, kad jūsų VPN nefiksuoja vartotojo informacijos ar informacijos apie jūsų internetinę veiklą.
 • Patogios programos: Geriausios programos pasiūlys paprastus, iš anksto sukonfigūruotus nustatymus ir leis lengvai perjungti vietas.

Geriausi VPT, norint gauti Indijos IP adresą

1. „NordVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 – bendras # 1 VPN

„NordVPN“ įrenginiai

SPECIALUS PASIŪLYMAS: PABAIGKITE SAVO 70% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Indijos IP adresą naudodamiesi „NordVPN“ DABAR!

„NordVPN“ yra vienas iš mūsų geriausiai įvertinti VPN, ir vartotojams patinka greitas atsisiuntimo greitis. Tinklas siūlo daugiau nei 5000 serveriai 62 šalys visame pasaulyje, įskaitant 15 Indijoje.

Serveriai palaiko P2P veiklą, įskaitant kankinantis. „NordVPN“ siūlo įspūdingas apsauginių funkcijų pasirinkimas, įskaitant naikinimo jungiklį, dvigubą šifravimą ir DNS nuotėkio apsaugą. Unikali „CyberSec“ funkcija taip pat blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas.

Jei nesate tikri, ar „NordVPN“ yra skirtas jums, galite išbandyti ir pasinaudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „NordVPN“ ekspertų apžvalga.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 – greičiausias VPN, kurį išbandėme Indijoje

„ExpressVPN“ įrenginiai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą Nr. 1 VPN & išbandykite 30 dienų be rizikos

Kalbant apie serverio greitį, „ExpressVPN“ išgyvena savo vardą. Pagal mūsų pačių testus, „ExpressVPN“ siūlo greičiausi ryšiai VPN rinkoje, ir tinklas gali patikimai apeik geoblokus.

„ExpressVPN“ serverių tinklas yra įspūdingas. Galite prisijungti prie 148 vietos visame pasaulyje, įskaitant Mumbajų ir Delį.

„ExpressVPN“ saugos funkcijos užtikrina, kad jūsų tikrasis IP adresas visada slepiamas, net jei nutrūks jūsų serverio ryšys. Tai apima karinio lygio AES-256 bitų šifravimą, daugybę saugos protokolų, apsaugą nuo DNS nuotėkio, griežtą nerašymo politiką ir įmontuotą žudymo jungiklį..

„ExpressVPN“ nėra pats pigiausias VPN, tačiau atsižvelgiant į jo pažangiausias funkcijas, jis vis dar yra vienas geriausių. Nauji vartotojai gali užsiregistruoti ramiai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „ExpressVPN“ ekspertų apžvalga.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

Bendras įvertinimas: 4,8 – geriausios vertės VPN už Indijos IP adresą

„cyberhost“ keli įrenginiai

TIK ribotą laiką – gaukite 73% nuolaidą „CyberGhost“ dabar

„CyberGhost“ yra mėgstamiausias vartotojas ir yra viena iš geriausios vertės VPN mes kada nors peržiūrėjome. „CyberGhost“ siūlo daugiau nei 5700 serverių 90 pasaulio šalių 20 serverių Indijoje vienas.

„CyberGhost“ naudoja saugų AES-256 bitų šifravimą, o programose yra patobulintos saugos funkcijos, tokios kaip žudymo jungiklis, DNS nuotėkio apsauga ir įmontuotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius. DRedaguoti srautiniai ir torrentiniai profiliai automatiškai išsirinks geriausius serverius pagal jūsų poreikius.

Nauji vartotojai naudojasi 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „CyberGhost“ ekspertų apžvalga.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

Papildoma literatūra

Geriausi VPN pasiūlymai ir kuponų kodai 

5 greičiausi ir saugiausi Indijos VPT, pagrįsti mūsų vidiniais bandymais

Kaip transliuoti „Hotstar“ iš užsienio Indijos

Atsakymai į visus jūsų VPN klausimus (mūsų pagrindinis vadovas)

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me