Kaip apeiti ESPN3 VPN bloką

Jus kankina žaidimų naktis – jūsų mėgstamiausia sporto komanda eina prieš garsųjį varžovą. Negalite laukti, kol žiūrėsite tiesioginį ESPN srautą. Bet kai bandai transliuoti per ESPN3, Štai ką jūs matote:

„ESPN Player“ yra šiuo metu neprieinamas jūsų regione. Jei turite sąskaitą „ESPN Player“ ir neseniai pakeitėte vietą arba turite atšaukti savo sąskaitą, rašykite el. Paštu [email protected]. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų DUK puslapius. “

Taigi, jūs turite atsisiųsti VPN, kad galėtumėte pasiekti savo laidą. Tačiau yra viena problema – svetainė užblokavo žiūrovus, kurie naudojasi VPN, apeinant jų paslaugų geografinius apribojimus.

ESPN3 nėra vienintelė svetainė, kurioje įdiegtas toks blokas. Žiniasklaidos srautams pritaikytos svetainės, tokios kaip „Netflix“ ir „Hulu“, taip pat yra pripažinti VPN blokai autorių teisių turėtojams maksimaliai padidinti jų pelną. VPN blokai yra sukurti dėl priežasties ir, nors vengti VPN blokų nėra neteisėta, apeiti juos yra labai sudėtinga..

Ar galite apeiti VPN bloką??

Trumpas atsakymas? Taip tu gali. Ilgas atsakymas? Reikia šiek tiek pastangų.

Įmonės, įgyvendinančios šiuos VPN blokus, yra linkusios blokuoti tam tikrus serverius ir IP adresus, kuriuos, jų žiniomis, naudoja VPN. Tai reiškia, kad jei prisijungsite prie vieno iš šių serverių, svetainė pažymės jus kaip VPN ir užblokuos jūsų turinį.

Bendrovės taip pat naudoja uostų blokavimą. Kiekvienas uostas turi ID numerį, kuris paprastai priskiriamas konkrečiai paslaugai. Kai įmonės gali nustatyti šiuos prievadus, kuriuos naudoja VPN, jos gali juos užblokuoti.

Deep Packet Inspection, arba DPI, yra dar vienas būdas užblokuoti VPN. Tinklai gali patikrinti kiekvieną duomenų elementą kai jis praeina per patikrinimo punktą internete.

Tai yra pažangiausias metodas, naudojamas VPN blokuoti nes tai gali tiksliai nustatyti praeinančių duomenų tipą.

  5 geriausi 2 skyriaus VPT - atnaujinti žaidimų žaidimams 2023 m

Iš esmės tai daro ESPN.

Lengviausias būdas apeiti bloką yra su patikimu VPN.

Taip. Tai taip paprasta. Raskite VPN, kuris gali išvengti VPN blokavimo, ir galite pasiekti blokuotas svetaines.

Sunki dalis? Ne visi VPT gali tai padaryti.

Jei norite patikimo VPN, tai yra geriausias VPN, norint žiūrėti ESPN:

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

Yra ir kitų būdų pasiekti ESPN

 1. Išbandykite kitą VPN teikėją ir (arba) serverį
  Stebėti kiekvieną IP adresą ir serverį reikia daug pastangų. Jei negalite pasiekti ESPN naudodami vieną VPN, pabandykite kitą serverį arba pakeiskite teikėjus.
  Kai kurie VPT teikėjai reguliariai perdirba savo IP adresus. Dėl to pokyčių stebėjimas ir naujų IP blokavimas yra didelis galvos skausmas, todėl yra didelė tikimybė, kad galėsite rasti VPN su serveriu, kuris veikia.
 2. Konfigūruokite savo VPN
  Visada galite sukurti savo VPN. Tai reiškia, kad galite prarasti vertingas funkcijas, kurias siūlo didieji VPN tiekėjai, tačiau jos yra visiškai privačios ir visiškai teisėtos. Paleidę savo VPN serverį, gausite savo VPN IP adresą, kuris nebus pažymėtas. Galite naudoti asmeninį kompiuterį kaip VPN serverį arba išsinuomoti VPS iš VPS teikėjo.
 3. Keisti prievadų numerius
  Uosto numerių keitimas yra geras būdas apeiti prievadų blokus. Dauguma VPN paslaugų suteikia galimybę pakeisti prievadų numerius tiesiogiai iš programos arba iš serverio. Galite pakeisti dabartinį užblokuotą prievadą į prievado numerį, kuris turėtų likti atviras.
  5 geriausi Argentinos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

Yra du uostai, kuriems praktiškai garantuojama, kad jie liks atrakinti:

TCP prievadas 80

Naudojamas HTTP, TCP prievadas 80 yra prievadas, naudojamas visam nešifruotam tinklo srautui. Užblokuoti šį prievadą reiškia, kad internetas bus visiškai uždarytas. Galite tikėtis, kad šis uostas liks atviras, net tose vietose, kur yra daug cenzūros. Tačiau šis prievadas siūlo nereikšmingą apsaugą nuo elementariausių DPI metodų. Greičiausiai bus aptiktas ir užblokuotas VPN srautas per šį prievadą.

TCP prievadas 443

Tai yra prievadas, kurį HTTPS naudoja saugiems interneto sandoriams. Tai reiškia, kad visas užšifruotas srautas priklauso nuo šio uosto. Užblokavus šį prievadą, bus sustabdyta visa prekyba ir bankininkystė internete, todėl garantuojama, kad jis liks atrakintas. Tai suteikia papildomą šifravimo pranašumą ir skirtingai nuo HTTP protokolo, VPN srautą per šį prievadą yra ypač sunku nustatyti naudojant DPI metodus.

Didžiąją dalį VPN blokų gana lengva įveikti naudojant šiek tiek šoninio mąstymo. Net ir užtikrindami aukštą saugumą, naudodamiesi aukščiau pateiktais patarimais, galite lengvai apeiti užblokuotus VPN serverius. Tegul jokie geografinės padėties apribojimai ar autorių teisių problemos neturi įtakos jūsų entuziazmui ir meilei savo mėgstamai sporto šakai. Protingai išleiskite savo pinigus VPT teikėjams ir stebėkite priverstinę cenzūrą.