Kaip atblokuoti „Spotify“ mokykloje ar bet kur – „Easy Hack 2020“

Apmaudu mokėti už „Spotify“ prenumeratą, tik pastebėjus, kad jūsų prieiga užblokuota dėl geografinių apribojimų. Kai kuriuose regionuose „Spotify“ visai nėra prieinama.

Net savo gimtojoje šalyje galite pastebėti, kad „Spotify“ yra užblokuotas jūsų vietinėje mokykloje ar darbo vietoje.

Geros žinios yra tai, kad jūs galite kaip pasiekite „Spotify“ bet kur. VPN yra tobulumo sprendimas keliautojams ir vietiniams gyventojams, norintiems išnaudoti visas „Spotify“ siūlomas galimybes.

Naudojant„NordVPN“ar kitų greitųjų VPN, galėsite klausytis mėgstamos muzikos iš bet kurios pasaulio vietos.

VPT veikia užmaskuodamos jūsų IP adresą, kad galėtumėte apeiti geografinius apribojimus. VPN yra paprastas ir saugus būdas išvengti turinio blokų.

Žemiau esančiame skyriuje, tiksliai parodysime, kaip galite naudoti VPN, kad atblokuotumėte „Spotify“ mokykloje ar bet kur kitur!

Kaip klausytis: Trumpas vadovas

  1. Pasirinkite VPN naudodami serverių, esančių JAV – „NordVPN“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija, kaip atblokuoti „Spotify“, kad galėtumėte klausytis to, ko norite, kada norite.
  2. Atsisiųskite pasirinktą VPN ir įdiekite programinę įrangą į savo įrenginį.
  3. Prisijunkite prie a JAV serveris.
  4. Įjunkite „Spotify“ programą ir prisijunkite. Dabar galite pradėkite transliuoti mėgstamą muziką!

Pradėkite transliaciją naudodami „NordVPN“!

Kodėl jums reikia VPN, kad atblokuotumėte „Spotify“

Vietos lygiu galite pastebėti, kad jūsų mokykla ar darbo vieta blokuoja prieigą prie „Spotify“. Keliautojai taip pat gali pastebėti, kad „Spotify“ jų paskirties šalyje yra užblokuoti.

JAV įsikūrę vartotojai, kaip ir dauguma kitų Vakarų šalių, turi visišką prieigą prie „Spotify“ muzikos katalogo. Jei gyvenate ar keliaujate ne JAV ar Europoje, galite naudoti VPN norėdami pasiekti „Spotify“ paslaugą ir visas jos funkcijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie VPN serverio šalyje, turinčioje „Spotify“ prieigą. „Spotify“ šiuo metu galima įsigyti čia išvardytose šalyse.

„Spotify“ gali užblokuoti prieigą konkrečių šalių ar regionų vartotojams. Tai gali kilti dėl intelektinės nuosavybės teisių ar autorių teisių įstatymų problemų.

„Spotify“ platforma blokuoja šių šalių vartotojus, nustatydama, kurie IP adresai yra šalies geografinėse ribose. Kai IP adresas šalyje, kurioje „Spotify“ yra užblokuotas, bando prisijungti prie paslaugos, jų prieiga bus uždrausta. Autorius maskuoti savo IP adresą su VPN, galite išvengti šių apribojimų, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos.

Aukštos kokybės VPT padės ne tik apeiti geografinius apribojimus. Jis taip pat pasiūlys galingą šifravimą, kad išlaikytų jūsų internetinį privatumą ir saugokite savo asmeninius duomenis nuo įsilaužėlių ir trečiųjų šalių.

Mes rekomenduojame pasirenkant neriboto pralaidumo VPN kad turėtumėte aukščiausios kokybės srautinį transliavimą be jokių buferių ar įkėlimo problemų.

Įsitikinkite, kad naudojate tik VPN su stipriomis saugos funkcijomis. Tai yra pagrindinės mūsų VPN rekomendacijos, kaip atblokuoti „Spotify“.

Išvada

Pasirinkę greitą, saugų VPN, galėsite apeiti geografinius apribojimus ir pasiekti „Spotify“, nesvarbu, kur esate..

Nežinote, kurį VPN norite pasirinkti transliuoti muziką iš „Spotify“? Mes rekomenduojame pasirinkti „NordVPN“ už neribotą pralaidumą, galingą šifravimą ir prieigą prie JAV serverių.

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

Papildoma literatūra

Norite sutaupyti pinigų kitai VPN prenumeratai? Šiame puslapyje rasite išskirtinių pasiūlymų, kuponų ir VPN pasiūlymų.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl reikia naudoti VPN? Mes sukūrėme VPN vadovą su visais pagrindais.

Ieškai nemokamų transliacijų paslaugų? Peržiūrėkite nemokamų srautinių transliavimo parinkčių, kurioms nereikia prenumeratos, sąrašą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me