Kaip atsisiųsti ir įdiegti “CyberGhost” per 7 paprastus veiksmus

„CyberGhost“ yra Rumunijoje įsikūręs VPN, kuriam pavyko sukurti tvirtą vietą tarp savo bendraamžių teikti vieną iš labiausiai išvystytų ir įvairiausių programinės įrangos klientų per prieinamų kainų planų grupę ir aprūpinti visais reikalingais įrankiais, kurių ieško VPT vartotojas sukurti labai saugų ir anoniminį VPN ryšį internete.

Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, norint sėkmingai atsisiųsti ir įdiegti naujausią „CyberGhost“ versiją savo sistemoje.

Kaip įdiegti “CyberGhost” sistemoje Windows

1. Sukurkite sąskaitą

Tau reikia sukurkite abonemento plano paskyrą ir prisiregistruokite prieš atsisiųsdami ir įdiegdami „CyberGhost“ savo sistemoje. Paskyros sukūrimas negali būti lengvesnis, tiesiog užpildykite konkrečius laukus naudodami naudotojo vardą ir slaptažodį.

Baigę būsite nukreipti į kitą puslapį suteikia jums PUK kodą. Galite atspausdinti arba atsisiųsti šią informaciją, kuri yra reikalinga paskyrai atkurti, jei pamiršite slaptažodį.

Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

2. Pasirinkite planą

Dabar, kai sukūrėte savo „CyberGhost“ paskyrą, eikite į „Kainodara“ ir pasirinkite geriausią planą, atitinkantį jūsų poreikius. Visi planai yra apimti programos, 7 vienalaikiai ryšiai ir prieiga prie visų serverių. Taip pat gausite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją mobiliesiems įrenginiams ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kibernetinių kompiuterių sąskaitų planai 250919

3. Atsisiųskite „CyberGhost“

Dabar esate pasiruošę atsisiųsti ir įdiegti „CyberGhost“ savo sistemoje. Eikite į „Programos“ ir sišsirinkite platformą, kurioje norite atsisiųsti „CyberGhost“ (pvz .: „Windows“), tada spustelėkite „Atsisiųsti“. Atsisiuntimas prasidės automatiškai. Jūsų gali paprašyti ugniasienė, todėl būtinai leiskite programą atsisiųsti iš jūsų sistemos.

Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

4. Įdiekite ir paleiskite failą

Baigę atsisiųsti, spustelėkite failą, kad jį paleistumėte arba eikite į paskirties aplanką, kad paleistumėte failą. Jei vėl būsite paraginti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Vykdyti kaip administratorių“. Diegimo procesas užtruks tik keletą akimirkų.

Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

5. Pateikite savo įgaliojimus

Baigę diegti, iš ten galite pereiti dviem būdais. Galite pradėti naudoti „CyberGhost“ naudodami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją arba suaktyvinti mokamą prenumeratą. Tarkime, kad norite prisijungti prie „CyberGhost“ kaip apmokamas vartotojas, šiuo atveju yjums reikės pateikti savo kredencialus (vartotojo vardą ir slaptažodį), tada spustelėkite „Gerai“, kaip parodyta žemiau:

Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

6. Pasirinkite savo profilį

Jūs ką tik prisijungėte prie savo „CyberGhost“ kliento. Yra 6 skirtingi profiliai: naršykite anonimiškai, atblokuokite srautą, apsaugokite tinklą, anonimiškai „Torrent“, atblokuokite pagrindines svetaines ir pasirinkite mano serverį. E„ach“ profilis pateikiamas su savo iš anksto sukonfigūruotų parametrų rinkiniu, optimizuotu konkrečiam scenarijui. Pvz., Jei norite atblokuoti apribotas srautinio perdavimo svetaines, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Youtube“, galite pasirinkti profilį „Atblokuoti srautinį srautą“ ir pasirinkti paslaugą, kurią norite pasiekti (pvz., „Hulu“)..Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

Pagal numatytuosius nustatymus, Remiantis jūsų profilio pasirinkimu, „CyberGhost“ automatiškai prisijungia prie geriausio ir greičiausio serverio. Tačiau jūs visada galite pasirinkti norimą serverį prisijungimas prie ilgo serverių sąrašo, esančio skirtuke „Advanced VPN“, kaip parodyta žemiau:

Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

7. Konfigūruokite savo nustatymus

Jei norite suaktyvinti tokias funkcijas kaip užkeikimo perjungimas, DNS nuotėkio apsauga arba nurodyti programų, kurias saugo „CyberGhost VPN“, grupę, galite eikite į meniu „Nustatymai“, tada nukopijuokite savo klientą iš skirtukų kairėje. Pvz., „Programos apsauga“ padeda sukurti tam tikrą pasirinktų programų profilį, kurį ateityje automatiškai saugos „CyberGhost“..

Kaip atsisiųsti ir įdiegti "CyberGhost" per 7 paprastus veiksmus

Kaip matote, „CyberGhost“ turi vieną universaliausių ir interaktyviausių VPN programinės įrangos klientų, tačiau neigiama yra tai, kad turėsite atsijungti ir vėl prisijungti kiekvieną kartą, kai norėsite pakeisti profilius ir funkcijas, dėl kurių programoje atsidurs minimalus atsilikimas ar užšalimas. . Sužinokite daugiau apie „CyberGhost“ ir patikrinkite mūsų skaitytojų nuomones apie paslaugą išsamioje apžvalgoje čia.

Skirkite šiek tiek laiko ir parašykite apžvalgą apie savo patirtį pradedant dirbti su „CyberGhost“.

Parašykite apžvalgą apie „CyberGhost VPN“ pavadinimą 0 iš 120 simbolių

Įveskite pavadinimo komentarą.

Pavadinimas neturi būti ilgesnis nei 120 simbolių

(Savo pavadinime prašome naudoti bent 2 žodžius)

Kokia jūsų nuomonė apie „CyberGhost“ VPN? 0 iš mažiausiai 200 simbolių

Įveskite komentarą.

Jūsų apžvalgos ilgis turi būti bent 200 simbolių. Jei pridėsite informacijos, žmonės padės suprasti, kas jums patinka ar ne't apie šį VPN.

Tavo Taškai:

Įvertinkite VPN.

Siųsti atsiliepimą Kiekviena apžvalga yra asmeniškai patikrinta mūsų komandos. Jei pamatysime, kad tai tiesa, paskelbime per 48 valandas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me