Kaip įdiegti CBC sportą ant Kodi Atnaujinta 2023 m

„CBC Sports“ priedas „Kodi“ suteikia jums sporto renginių šventę nuo olimpinių žaidynių iki NHL. Tai puikus jūsų „Kodi“ kanalo kolekcijos papildymas.

Tai yra, jei jūs gyvenate Kanadoje.

Sporto kanalas nepasiekiamas, jei gyvenate ne Kanadoje dėl geografiškai riboto turinio. Bet tu gali apeik visus šiuos geoblokus naudodamas aukštos kokybės VPN. Mes Išbandykite daugybę VPN, kad sužinotumėte, kurie iš jų veikia geriausiai su „CBC Sports“ tiesiogine transliacija Kodi.

Mūsų 3 mėgstamiausi VPT skirtas CBC Sports on Kodi naudokite geospoofing’ą, kad praeitumėte nuo „CBC Sports“ geografinio apribojimo. Tai reiškia, kad kada jungiate VPN prie Kanados serverio, „CBC Sports“ tiki, kad esi Kanadoje. Geografinis blokas nebebus naudojamas, o CBC atrakins visą sportinį turinį, kuriuo galėsite mėgautis, nesvarbu, kur gyvenate.

Žingsnis po žingsnio „CBC Sports“ diegimo / atblokavimo vadovas

Jei esate pasirengęs gauti „Kodi Sports“ tiesioginio srauto priedą, atlikite šiuos veiksmus, kad transliacija būtų nedelsiama!

1. Paleiskite „Kodi Media Player“. Spustelėkite nustatymų („Gear“) piktogramą.

įdiegti „cbc sports kodi 1“

2. Spustelėkite „Sistema“.

įdiegti „cbc sports kodi 2“

3. Eikite į priedus ir spustelėkite, kad įjungtumėte „Nežinomus šaltinius“.

įdiegti „cbc sports kodi 3“

4. Spustelėkite „Taip“, kai pasirodys įspėjimo langas.

įdiegti „cbc sports kodi 4“

5. Grįžkite į pagrindinį ekraną, spustelėkite „Nustatymai“, tada spustelėkite „Failų tvarkyklė“.

įdiegti „cbc sports kodi 5“

6. Spustelėkite „Pridėti šaltinį“.

įdiegti „cbc sports kodi 6“

7. Spustelėkite „Nėra“ ir įveskite adresą: http://fusion.tvaddons.co/

įdiegti „cbc sports kodi 7“

8. Suteikite jam pavadinimą „fusion“ ir spustelėkite „OK“.

įdiegti „cbc sports kodi 8“

9. Pagrindiniame „Kodi“ ekrane spustelėkite „Priedai“.

įdiegti „cbc sports kodi 9“

10. Spustelėkite paketo piktogramą viršutiniame kairiajame kampe.

įdiegti „cbc sports kodi 10“

11. Spustelėkite „Įdiegti iš ZIP failo“.

įdiegti „cbc sports kodi 11“

12. Spustelėkite „sintezė“.

įdiegti „cbc sports kodi 12“

13. Spustelėkite „pradėti čia“.

diegti „cbc sports kodi 13“

14. Pasirinkite įskiepį.program.Indigo.zip.

diegti „cbc sports kodi 14“

15. Eikite į „Mano priedai“.

diegti „cbc sports kodi 15“

16. Spustelėkite „Programos priedai“.

diegti „cbc sports kodi 16“

17. Spustelėkite „Indigo“.

diegti „cbc sports kodi 17“

18. Kai „Indigo“ atsisiunčiama, spustelėkite „Addon Installer“.

diegti „cbc sports kodi 18“

19. Spustelėkite „Vaizdo įrašų priedai“.

diegti „cbc sports kodi 19“

20. Spustelėkite „C.“

diegti „cbc sports kodi 20“

21. Spustelėkite „CBC Sports“ ir „Install“.

22. „Kodi“ ragina jus paleisti iš naujo, prieš suaktyvinant „CBC Sports“.

įdiegti „cbc sports kodi 21“

Įdiegiau „CBC Sports“ programą „Kodi“ – dabar kas?

1. Pasirinkę savo VPN, eikite į priekį ir prisijunkite prie Kanados serverio.

2. Kai „Kodi“ paleidžia iš naujo, eikite į „Vaizdo priedus“ ir pasirinkite „CBC Sports“. Dabar galite pasirinkti daugybę sporto renginių. Binge toli!

Kodėl verta naudoti „VPN“ su „CBC Sports“ svetainėje „Kodi“?

Jei gyvenate ne Kanadoje ar keliaujate į užsienį, „CBC Sports“ blokuoja bet kurį vartotoją už regiono ribų. Vis dėlto, premium VPN slepia tikrąjį jūsų IP adresą ir tuneliauja jį per vieną iš savo Kanados serverių. „CBC Sports“ mato jūsų VPN pateiktą Kanados IP adresą ir jį atrakina visas turimas sporto transliacijas.

  Išsamus kibernetinio saugumo vadovas smulkiajam ir vidutiniam verslui - 2023 m

Nepriekaištingas ryšio greitis yra dar viena geriausių VPT savybė. HD kokybės transliacija yra būtina „Kodi“ ir „CBC Sports“ tinklams. Mūsų 3 geriausi VPN garantuoja aukščiausio lygio srautinį srautą atėmus pralaidumo mažinimą, atsilikimą ir buferį..

Internetinis anonimiškumas yra būtinas, visų pirma todėl, kad jūs naudojate trečiosios šalies ryšį, norėdami prijungti „CBC Sports“ prie Kodi. VPT slepia visus jūsų internetinius duomenis nuo galimų kibernetinių vagysčių. Šie snapai susiduria neišvengiamas saugumas naudojant tokias funkcijas kaip karinio lygio šifravimas ir reklaminė bei kenkėjiškų programų blokatoriai.

„Kodi“ yra daugybė sporto kanalų. Tvirtas VPN turi globalius serverius visame pasaulyje, kurie gali padėti jums išvengti bet kokio geografinio apribojimo visame pasaulyje. Galite žiūrėti ESPN ar BBC Sports, nebijodami būti užblokuoti!

Norėdami gauti geriausios patirties naudojant „CBC Sports“ tinklo tiesioginę transliaciją Kodi, mes rekomenduojame „NordVPN“ kaip mūsų pasirinkimą Nr. 1.

Pradėkite „CBC Sports“ transliaciją naudodamiesi „NordVPN“!

Geriausi VPT, naudojantys „CBC Sports“ programą „Kodi“

Dabar, kai jūs žinote, kaip prijungti „CBC Sports“ prie „Kodi“, pažvelkime į geriausius VPN prieš rutulį pasiekiant ledą.

1.NordVPN

Kaip įdiegti CBC sportą ant Kodi Atnaujinta 2023 m

Kodėl „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas? Nes, tai yra geriausias bendras universalus VPN su puikiomis savybėmis, tokiomis kaip didelis ryšio greitis ir daugybė internetinių privatumo apsaugos priemonių. Be to, vartotojų atsiliepimai mums taip sako.

Su Vien 400 Kanadoje esančių serverių, „NordVPN“ padidina transliacijos greitį naudodamas patogi „SmartPlay“ funkcija, kad surastų jums greičiausią Kanados serverį. Atsisveikink su atsilikimu ir buferiu. Be to, jo daugiau nei 5600 pasaulinių serverių padės jums apeiti bet kurį „Kodi“ sporto kanalo geografinį bloką.

Kai žiūrite „Kodi“ pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatą „CBC Sports“, jums rūpi tik teisėjo rezultatas. Taip pat nenorite jaudintis dėl kompromiso dėl savo internetinių duomenų. Jūsų veikla internete yra saugi ir saugi už „NordVPN“ kibernetinio saugumo tvirtovės.

Šis VPN turi tokias unikalias saugos funkcijas kaip dvigubas VPN, kuris slepia jūsų tapatybę už dviejų serverių.  Be to, jos išskirtinis „CyberSec“ funkcija apsaugo nuo DDoS atakų kad pavogtumėte duomenis srautiniu būdu.

Naudojant „NordVPN“, vartotojams nekyla smalsių akių karinio lygio šifravimas, ne žurnalų politika, dvigubas automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga.

Jūs gaunate 6 įrenginių jungtys ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kai pasirinksite „NordVPN“ mėgautis „CBC Sports“ sportu Kodyje.

  Kaip iš bet kur žiūrėti Afrikos žaidynes 2023 m

Kontroliuokite savo biudžetą naudodami „NordVPN“ kupono kodą.

70% nuolaida

Sutaupykite 70% savo „NordVPN“ plano šiandien!

Gaukite 3 metų „NordVPN“ planą už 3,49 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:

  • „CBC Sports“, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

  • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

„CBC Sports“ transliacija naudojant „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

Kaip įdiegti CBC sportą ant Kodi Atnaujinta 2023 m

Jei norite greitesnio nei visi kiti VPN, žiūrėkite ne toliau kaip „ExpressVPN“. Mūsų greičio testai visuomet kelia šį VPN aukščiausiu greičiu, pasiektu visame pasaulyje.

„ExpressVPN“ savo unikalumu palaiko greitį Greičio tikrinimo funkcija. Tai matuoja visų serverių atsisiuntimo greitį ir delsą, tokiu būdu suteikiama laisvė nuo sulėtėjimo internete, pavyzdžiui, IPT atleidimas.

Su daugiau nei 3000 pasaulinių serverių (taip pat daugybė Kanadoje), gausite galimybę įtraukti dar daugiau sporto kanalų, ne tik „CBC Sports“ programoje „Kodi“.

Piratai ir internetiniai sraigės slepiasi kiekviename internetiniame kampelyje, bet „ExpressVPN“ apsaugo juos nuo srautinės veiklos. Apžvalgininkai negali pasakyti pakankamai greitai, tačiau jie taip pat saugūs naudodamiesi „ExpressVPN“ AES 256 bitų šifravimas, nulio registravimo politika, automatinis žudymo jungiklis, ir dalijimasis tuneliu.

„ExpressVPN“ leidžia 5 įrenginių jungtys ir suteikia jums a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl šį VPN sunku atmesti.

Išsaugokite naudodami mūsų „ExpressVPN“ kupono kodą jau šiandien.

49% nuolaida

Geriausi greičiai rinkoje su didele nuolaida – sutaupykite iki 49% naudodami „ExpressVPN“!

Sutaupykite 49% savo „ExpressVPN“ plane šiandien!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

  • „CBC Sports“, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

  • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

„CBC Sports“ transliacija naudojant „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jeigu nori taupykite pinigus per VPN, bet vis tiek gaukite puikių funkcijų, tada „CyberGhost“ yra jūsų naujasis VPN draugas.

Jūsų „CBC Sports“ srautas „Kodi“ sistemoje niekada nesibaigia ir nenusileidžia Didelis „CyberGhost“ greitis ir daugiau nei 200 serverių Kanadoje. Jo daugiau nei 5,900 globalių serverių taip pat atrakins daugybę „Kodi“ sporto kanalų priedų, nebijodami geografinių apribojimų.

  Kaip iš bet kur gauti Vengrijos IP adresą 2023 m. [+ VIDEO]

Jei tai yra pirmasis jūsų VPN, „CyberGhost“ yra draugiškas pradedantiesiems pasirinkimas su intuityvi sąsaja. Jos „Geriausios vietos“ funkcija automatiškai jungia jus prie greičiausio Kanados serverio be rankinio prisijungimo.

Kibernetiniai nusikaltimai visada slepiasi, bet šis VPN užtikrina, kad jūsų buvimas internete visada bus anoniminis, nesvarbu, ar tai jūsų pasirinkimas srautiniu būdu, ar internetiniai sporto kanalai. Kibernetinio saugumo funkcijos apima: karinio lygio šifravimas, skelbimų ir kenkėjiškų programų apsauga, a griežta politika be žurnalų, ir automatinis užmušimo jungiklis.

Su 7 įrenginių jungtys, a 24 valandų nemokamas bandymas, ir pilna 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, kodėl gi neišbandžius? Štai kodėl vartotojai naudojasi „CyberGhost“.

„CyberGhost“ kuponas yra dabar.

79% nuolaida

Sutaupykite 79% savo „CyberGhost“ VPN plane šiandien!

Gaukite 3 metų „CyberGhost“ planą už 2,75 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 45 dienos

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

  • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „CBC Sports“, „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

  • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

„CBC Sports“ transliacija naudojant „CyberGhost“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Sporto kanalų pasaulis „Kodi“ yra dar geresnis pridėjus „CBC Sports“. Net jei gyvenate ne Kanadoje, galite apeiti CBC geografinius apribojimus naudodami vieną iš 3 geriausių VPN. Jūs gaunate papildomas nulinio buferio ir HD kokybės srautinio perdavimo pranašumas dėka šių VPN pasaulinių serverių ir aukšto lygio ryšio greičio.

Su patikimu VPN, jūsų anonimiškumui internete niekada nerizikuoja transliuodamas „CBC Sports“ programą Kodyje. Nesąžiningi įsilaužėliai neperžengs kibernetinio saugumo barjero dėka apsaugos, tokios kaip karinio lygio šifravimas.

Sveiki, ledo ritulys. Atsisveikinimas, internetinis snapas.

Mūsų geriausias pasirinkimas yra „NordVPN“, skirtas transliuoti visus mėgstamus sporto renginius „CBC Sports“.

Ar norite transliuoti ESPN, bet esate ne JAV? Perskaitykite mūsų įrašą apie tai, kaip žiūrėti ESPN tiesiogiai, net jei esate ne JAV.

Jei norite, kad jūsų CBC srautas būtų greitesnis VPN, patikrinkite mūsų greičio testo rezultatus, pateiktus 5 greičiausių tik VPN, kurie išlaikė mūsų greičio testus..

Ar esate pavargęs nuo iššokančių skelbimų transliuodami? Tuomet turėtumėte perskaityti mūsų pasirinkimą dėl geriausių (ir blogiausių) skelbimų blokatorių.