Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją – lengviausias „2023 m

„ProtonVPN“ yra naujausias komandos, siūlančios užšifruotą el. Pašto paslaugą, „ProtonMail“, pasiūlymas. „ProtonMail“ garsėja savo pabrėžiamas privatumas Taigi nenuostabu, kad VPN nebuvo labai atsilikęs.

Kaip jūs galite įsivaizduoti iš vienas saugiausių pasaulyje el. pašto paslaugų teikėjų, duomenų saugumas yra labai didelis atsižvelgiant į „ProtonVPN“ prioritetus. Stebina šis VPN yra tas, kad jis sulaiko ir transliaciją.

Kai išbandėme „ProtonVPN“ galimybes, pastebėjome, kad tai buvo vienas iš retų VPN, kuris iš tikrųjų galėjo apeiti geoblokavimą tokiose svetainėse kaip „Netflix“ ir „Hulu“.

Kadangi transliavimo svetainės tampa vis sudėtingesnės aptikti ir blokuoti VPN, serveriai, kurie stenkitės vieną dieną atblokuoti geografinius apribojimus kartais gali eiti žemyn.

Užuot pasirinkę mokamą prenumeratą, verta patikrinti, ar paslauga pirmiausia gali suteikti tai, ko jums reikia.

Laimei, „ProtonVPN“ taip pat siūlo 7 dienų nemokamas bandymas todėl prieš išleisdami pinigus galite išbandyti savo atblokavimo ir privatumo galimybes.

„ProtonVPN Free Trial“: apžvalga

Jei norite pasiekti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją, būkite pasiruošę kasti!

Skirtingai nuo kitų paslaugų, „ProtonVPN“ jų interneto svetainėje neturi tam skirto nemokamo bandomojo puslapio. Mums prireikė nemažai laiko, kad sužinotume, jog 7 dienų bandymas iš tikrųjų yra įtraukiama, kai prisiregistruojate į nemokamą „ProtonVPN“ planą.

Užuot atsisiuntę VPN ir atšaukę prenumeratą, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, naudodami „ProtonVPN“ galite gauti prieigą prie „Plus“ plano funkcijų per pirmąsias septynias dienas nemokamos prenumeratos.

ProtonVPN tuo pačiu ir nepanašus į kai kuriuos kitus VPN neriboja nemokamo bandymo funkcijų. Prisiregistravę prie nemokamos sąskaitos, gausite septynių dienų vertės viso „Plus“ plano panaudojimas.

Tai apima prieigą prie 380+ serverių 32 šalyse, aprėptis iki 5 įrenginių pagal vieną licenciją, P2P kankinimas, ir skirti „Tor“ serveriai.

  Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2023 m

Jus taip pat gins įspūdingos „ProtonVPN“ saugos funkcijos. Jie apima AES 256 bitų šifravimas ir VPT unikali „Secure Core“ architektūra, kuri nukreipia srautą per kelis serverius garantuoti anonimiškumas ir saugumas.

Išbandykite patys prisiregistruodami gauti nemokamą „ProtonVPN“ planą dabar arba peržiūrėkite toliau pateiktą mūsų greitos sąrankos vadovą.

Pradėkite nemokamą „ProtonVPN“ bandymą dabar

„ProtonVPN Free Trial“: greito sąrankos vadovas

1. Eikite į nemokamą „ProtonVPN“ VPN puslapis ir spustelėkite „Gaukite„ ProtonVPN Free “.

Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją - lengviausias „2023 m
2. Pasirodys planai. Spustelėkite „Gaukite nemokamą“ vėl.

„protonvpn“ 1 nemokama versija
3. Kai būsite paraginti, įveskite savo el. Pašto adresą ir spustelėkite „Gaukite nemokamą„ ProtonVPN ““.

„protonvpn“ 2 nemokama bandomoji versija
4. Patikrinkite el. Pašto adresą Protonų patikrinimo kodas. Kai tik gausite, įveskite jį į laukelį „Patvirtinimo kodas“ ir paspauskite „Patvirtinti“.

Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją - lengviausias „2023 m

5. Norėdami susikurti savo sąskaitą, užpildykite savo duomenis ir spustelėkite „Užbaigti“.

„protonvpn“ 3 nemokama bandomoji versija
6. Atsisiųskite „ProtonVPN“ programą 
jūsų įrenginyje. Atminkite, kad galite išbandyti teismo procesą 5 skirtingi įrenginiai.

Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją - lengviausias „2023 m
7. Atsisiuntę, atidarykite „ProtonVPN“ ir prisijunkite naudodami vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos nustatėte anksčiau.

Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją - lengviausias „2023 m
8. Štai viskas, jūs visi pasiruošę! Tiesiog spustelėkite „Greitas prisijungimas“ arba pasirinkite serverį iš sąrašo, kad pradėtum.

Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją - lengviausias „2023 m

Panaudojote nemokamą „ProtonVPN“ versiją – kas bus toliau?

Puikus „ProtonVPN“ nemokamo bandymo dalykas yra tai, kad jis yra įtraukta į nemokamo plano dalį, ten yra jokios rizikos, kad būsite apmokestinti kai baigsis jūsų teismo procesas.

Viskas, kas nutiks, kai tavo septynios dienos pasibaigė, yra tai, ką padarysi prarasite prieigą prie „ProtonVPN Plus“ plano funkcijų. Turėsite tik jūs prieiga prie trijų šalių serverių, apie vienas prietaisas, ir tavo greitis bus sumažintas.

Jūs taip pat prarasite prieigą prie „ProtonVPN“ saugaus branduolio apsaugos.

Geros žinios yra tai, kad jei nuspręsite atnaujinti savo sąskaitą į „ProtonVPN Plus“ planą ir suaktyvinti visas šias funkcijas, būsite apsaugoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

  Stebėkite 2023 metų pasaulio gimnastikos čempionatą iš bet kur

Tai iš esmės kito mėnesio vertės nemokamą bandomąją versiją, su garantuojama grąža jei po 30 dienų nebenorite vartoti ProtonVPN.

Pradėkite nemokamą „ProtonVPN“ bandymą dabar

Santrauka

Turėdami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, turėsite pakankamai laiko patikrinti, ar ProtonVPN tinka jums. Sužinokite, ką mūsų vartotojai turi pasakyti apie šį prieinamą VPN.

Norite sužinoti kitas galimybes? Perskaitykite mūsų nemokamų bandymų VPN geriausius vadovus.