Kaip iš bet kur gauti Vengrijos IP adresą 2020 m. [+ VIDEO]

Jei esate už Vengrijos ribų ir norite žiūrėti „M4 Sports“ ar naudokitės savo Vengrijos banko sąskaitomis, galite pastebėti, kad jūsų prieiga ribojama.

Daugelis svetainių naudoja filtrus, kad nuspręstų, ką jums parodyti ir kokia kalba tai parodyti. Sunku įtikinti šias svetaines suteikti jums vengrišką turinį, jei jūsų IP sako, kad esate kažkur kitur. Norėdami gauti tokią pačią prieigą kaip kažkas Budapešte, jums reikia IP adreso Vengrijoje.

Gauti tokį greitai ir nesudėtinga yra VPT, turintis serverius Vengrijoje. Perskaitykite mūsų paprastą metodą ir keletą patarimų, kaip rasti geriausius VPT, norint gauti vengrų IP adresą.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Vengrijos IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Vengrijoje. „CyberGhost“yra geriausias vengrų IP adreso pasirinkimas.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį ar mobilųjį įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Vengrijoje.
 4. Spustelėkite čia norėdami patikrinti savo naują IP adresą naudodamiesi lengvu įrankiu.

Turinys

 • Kaip VPN gali jums suteikti Vengrijos IP adresą
 • Ką dar daro VPT? Būkite saugūs viešuosiuose tinkluose ir sraute iš bet kur
 • Kaip išsirinkti jums geriausią VPN – pagrindinės savybės, kurių reikia ieškoti
 • Geriausi VPT gauti Vengrijos IP adresą

Kaip VPN gali jums suteikti vengrų IP adresą

VPT užkoduoja jūsų interneto srautą ir nukreipia jį per privatų serverį tinkle. „Premium VPN“ siūlo daugybę serverių vietų visame pasaulyje ir suteikia galimybę perjungti taip dažnai, kaip norite.

Jei prisijungsite prie serverio Vengrijoje, srautas keliaus per tą serverį, prieš eidamas į tikslą. serveris antspauduoja jūsų siuntimą savo IP adresu, užmaskuoti savo tikrąją vietą.

Kaip rezultatas, bet kurioje svetainėje jūs naudojate tiesiog mato vengrų IP adresą ir mano, kad tikrai esi Vengrijoje.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Su savo naujuoju Vengrijos IP tu gali žiūrėti turinį, kurį gali naudoti tik vartotojai Vengrijoje ar Europos Sąjungoje.

Taip pat VPN šifravimo ir sekimo prevencija saugokite jus viešuose „Wi-Fi“ tinkluose, ir paslėpkite savo internetinę veiklą nuo interneto paslaugų teikėjo (IPT) ir kitų duomenų rinktuvų.

Jei gyvenate šalyje, kurioje vyriausybė filtruoja interneto turinį, a Vengrijos IP adresas padės jums išvengti tų cenzūros blokų. Vengrija yra Europos Sąjungos dalis ir naudojasi gana atviru internetu.

Ir nors kankinimasis Vengrijoje yra techniškai neteisėtas, kai atsisiųstuose failuose yra autorių teisių saugomos medžiagos, įstatymai paprastai nėra vykdomi. Populiarios Tokias kankinančias svetaines kaip „Pirate Bay“ paprastai galima pasiekti vengrų IP adresu.

Nemokami VPN ir tarpinio serverio paslaugos taip pat gali pakeisti jūsų IP adresą, tačiau jie yra daug mažiau saugūs. Šios paslaugos dažnai naudoja silpną šifravimą, jas gali lengvai aptikti ir užblokuoti daugelis svetainių. Tai reiškia, kad galbūt negausite reikiamos prieigos ir gali būti pažeistas jūsų privatumas.

„Premium VPN“ atrakina net labai užblokuotas svetaines, tokias kaip JAV „Netflix“, tuo pačiu užtikrinant visišką duomenų apsaugą. Rekomenduojamuose VPN yra tokios funkcijos, kaip užmušimo jungiklis, kuris sustabdo duomenų perdavimą, jei jūsų ryšys nepavyksta jūsų tikras IP adresas niekada neatskleidžiamas.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serveriai Vengrijoje: Jums reikės bent vieno, jei norite vengriško IP adreso.
 • Didelis greitis: Norėdami išvengti varginančio atsilikimo ir buferio, kai transliuojate Vengrijos televiziją, ieškokite VPT su greitais serveriais ir neribotu pralaidumu.
 • Svarbiausi saugumo kredencialai: Ieškokite išplėstinio šifravimo standarto (AES), naikinimo jungiklio, DNS nuotėkio apsaugos ir skelbimų blokavimo priemonės.
 • Neprisijungimo politika: Įsitikinkite, kad jūsų VPN neišsaugoma vartotojo informacija ar išsami informacija apie jūsų internetinę veiklą.
 • Patogios programos: Geriausios VPN programos siūlo saugius, iš anksto sukonfigūruotus režimus, kad galėtumėte iškart prisijungti. Jie taip pat leidžia lengvai pakeisti jūsų serverio vietą.

Geriausi VPT gauti Vengrijos IP adresą

1. „CyberGhost“

Bendras įvertinimas: 4,8 – geriausios vertės VPN už Vengrijos IP adresą

„CyberGhost“ VPN

TIK ribotam laikui – gaukite 73% nuolaidą „CyberGhost“ DABAR!

„CyberGhost“ galima labai mylėti. Čia siūlomos pažangiausios saugos, patogios visų įrenginių programos ir labai konkurencinga kainodara. Tas laimėjęs derinys padarė vienas geriausiai vertinamų VPT.

„CyberGhost“ turi 5700+ serverių 90 pasaulio šalių, įskaitant 20 serverių Vengrijoje. Jis naudoja karinio lygio AES 256 bitų šifravimą ir yra su skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė.

„CyberGhost“ programose yra: skirtas transliacijos profilis kuri automatiškai pasirenka geriausius serverius ir parametrus atrakinkite bet kokį geografiškai ribotą turinį Tau reikia.

„CyberGost“ siūlo: 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Viena prenumerata bus apsaugoti iki 7 prietaisų, taigi tai puikus pasirinkimas visam namų ūkiui.

Reikia daugiau informacijos apie „CyberGhost“? Čia yra mūsų išsami ekspertų apžvalga.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

2. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 – geriausias VPN turinio atrakinimui visame pasaulyje

„ExpressVPN“ įrenginiai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą greičiausiam VPN & išbandykite 30 dienų be rizikos

„ExpressVPN“ turi nusipelniusi reputacija už greitį ir galimybių atrakinimas. Tai puikus pasirinkimas norint transliuoti turinį iš viso pasaulio. Jis naudoja karinio lygio AES 256-CBC šifravimą ir nenaudoja žurnalų.

„ExpressVPN“ bent jau turi viena tinklo vieta Vengrijoje su keli serveriai ir IP adresai pasirinkti iš. Jei esate patyręs vartotojas, įvertinsite, kad serveriai palaiko įvairius saugos protokolus, įskaitant IKEv2.

Sąrankos pakeitimus galite lengvai atlikti naudodamiesi „ExpressVPN“ keliose platformose esančiose programose. Jei dar nesate prisijungę prie VPN ar tiesiog nenorite gilintis į išsamią informaciją, galite lengvai pailsėti. „ExpressVPN“ automatiškai pasirinks saugiausius jūsų tikslams nustatymus.

Klientų aptarnavimas yra greitas, naudingas ir prieinamas visą parą. Jei esate naujas vartotojas, galite pasinaudoti „ExpressVPN“ pranašumais 30 dienų, be jokių klausimų, pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „ExpressVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. „NordVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 – bendras # 1 VPN

„NordVPN“ įrenginiai

SPECIALUS PASIŪLYMAS: PABAIGKITE SAVO 70% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Vengrijos IP adresą dabar su „NordVPN“ DABAR!

„NordVPN“ tinklas baigtas 5000 serverių 62 šalyse apima 12 serverių Vengrijoje. Jie visi palaiko P2P veiklą ir prievadų peradresavimą, vadinasi, jie yra idealiai tinka kankintis.

„NordVPN“ siūlo patobulintą privatumo apsaugą, įskaitant AES 2048 bitų šifravimas, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir a dviguba šifravimo funkcija.

Ekspertai vertina tai kaip vieną saugiausių VPN šiandien, o vartotojai mėgsta greičio, apsaugos ir patogumo derinį, kurį teikia visos „NordVPN“ programos..

Jei norite išbandyti „NordVPN“ ir gaukite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „NordVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

4. „Surfshark“

Bendras įvertinimas: 4.5 – Dešimt populiariausių VPN greičio, vertės ir saugumo

Kaip iš bet kur gauti Vengrijos IP adresą 2020 m. [+ VIDEO]

Palyginti su VPN, kurie veikė ilgiau, „Surfshark“ turi mažesnį tinklą, turintį apie 1041+ serverių visame pasaulyje. Tačiau jis siūlo 61 ir daugiau skirtingų vietų, įskaitant keli IP adresai Vengrijoje, ir palaiko neribotas vietos perjungimas.

„Surfshark“ apsauginės savybės yra įspūdingos. Jie apima karinio lygio AES šifravimą, a multi-hop šifravimo procesas, skirtas papildomam anonimiškumui, ir DNS apsauga nuo nuotėkio.

Viena „Surfshark“ prenumerata apsaugo neribotas prietaisų skaičius, todėl šį VPN vartotojas mėgsta. Šiuo metu nemokamos bandomosios versijos nėra, tačiau nauji vartotojai gauna 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Norite sužinoti daugiau apie „Surfshark“ ir jo ypatybes? Daugiau informacijos čia.

Gaukite „Surfshark“ dabar!

Papildoma literatūra

Geriausi VPN kuponų kodai, kad gautumėte geriausią kainą prenumeratoje

Geriausi Vengrijos VPT – greičiausias ir saugiausias privačiam naršymui

Kaip žiūrėti visuomeninius transliuotojus M1 ir M2 iš užsienio Vengrijos

Viskas, ką reikia žinoti apie VPT – mūsų naujausias vadovas naujokams

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me