Kaip iš bet kur žiūrėti Afrikos žaidynes 2023 m

Marokas pritraukia visą Afriką prie savo namų slenksčio 2023 metų Afrikos žaidynės. Geriausi Afrikos sportininkai per dvi savaites varžysis 301 renginyje 26 sporto šakose. Bet jei esate už Afrikos ribų, galbūt negalėsite žiūrėti žaidimų.

Nesijaudink, mes galime padėti. Mūsų trumpame vadove jūs galite stebėti kai kuriuos geriausius pasaulio sportininkus per visas Afrikos žaidynes.

Trumpas vadovas: žiūrėkite Šiaurės Afrikos transliaciją „beIN Sports“ laidoje

beIN sportas transliuoja Afrikos žaidynes Šiaurės Afrikoje. Norėdami žiūrėti Afrikos žaidynes beIN sporte:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN teikėją su serveriais Šiaurės Afrikos šalyje (Afrikos žaidynėms rekomenduojame „NordVPN“). Užregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Šiaurės Afrikoje.
 3. Eikite į connect.beinsports.com ir prisiregistruokite.
 4. Prisijunkite prie sporto ir stebėkite žaidimus!

Žiūrėkite Afrikos žaidynes DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite į pietus nuo Sacharos esančią Afrikos laidą „Canal + Afrique“

Kanalas+ transliuoja Afrikos žaidynes Afrikoje į pietus nuo Sacharos. Norėdami žiūrėti Afrikos žaidimus „Canal + Afrique“:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Prancūzijoje („NordVPN“ paslauga yra mūsų rekomendacija Afrikos žaidynėms). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Prancūzijoje.
 3. Eikite į www.canalplus-afrique.com ir užsiprenumeruokite.
 4. Kai laikas, prisijunkite prie „Canal + Afrique“ ir mėgaukitės!

Žiūrėkite Afrikos žaidynes DABAR!

Trumpas vadovas: žiūrėkite Pietų Afrikos transliaciją „SuperSport“

„SuperSport“ transliuoja Afrikos žaidynes Pietų Afrikoje. Jei norite žiūrėti Afrikos žaidimus „SuperSport“ tinkle:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su serveriais Pietų Afrikoje („Afrikos žaidynėms“ geriausia naudoti „NordVPN“ paslaugą). Prisiregistruokite ir įdiekite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį Pietų Afrikoje.
 3. Eikite į now.dstv.com ir prisiregistruokite. Jums reikės Pietų Afrikos mobiliojo telefono numerio.
 4. Prisijunkite prie „SuperSport“ ir transliuokite žaidimus!

Žiūrėkite Afrikos žaidynes DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti Afrikos žaidynes

Didžiosios lengvosios atletikos varžybos Afrikoje vyksta rugpjūčio 18–31 dienomis. Norite pamatyti visus įvykius ir rezultatai Afrikos žaidynėse. Bet geoblokai yra neleidžia pamatyti žaidimų.

  5 geriausi „Sky Go“ VPN: greitas, patikimas ir paprastas naudoti 2023 m.!

Tai yra, nes Transliuotojai dažnai privalo blokuoti savo srautus iš bet kurio, ne savo šalies. Tai, ko jums reikia, yra būdas atrodyti, kad esate toje pačioje šalyje kaip ir transliuotojas. Tada, kai prisijungiate prie jų serverio, jums bus leista žiūrėti srautą.

VPN gali tai padaryti. Prisijungę prie VPN galite pasirinkti vietą, kurioje eina tinklo srautas. Tada, kai transliuotojas ieško jūsų buvimo vietos, jie mato tą VPN vietą kaip jūsų vietą. Ir tada jūs galite žiūrėti jų srautą.

Interneto laisvė yra jūsų su VPN. Bet tai ne viskas, ką jie daro jums.

VPT taip pat užšifruokite tinklo srautą tarp jūsų sistemos ir VPN serverio. Tokiu būdu, kai įsilaužėliai, IPT ar vyriausybės bando šnipinėti tai, ką darote internete, esate apsaugoti. Tai yra daug ramybė pavojingame pasaulyje.

Kai pasirinksite VPN, būkite tikri naudokitės aukštos kokybės paslauga. Žemos kokybės paslaugas dažnai gali atpažinti srautinio perdavimo svetainės, leidžiančios joms blokuoti jūsų srautą. Aukštos kokybės paslauga geriau paslepia save, padeda prisijungti prie norimo turinio.

norimas turinys ir reikalinga apsauga. Tai yra viskas, ko norite, kol esate internete. Taigi užsiregistruokite VPN ir pažiūrėk, ką tai gali padaryti tau!

Geriausi Afrikos žaidimų stebėjimo VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ teikia naudos infografiką

„NordVPN“ siūlo daugybę funkcijų už priimtiną kainą, todėl tai yra mūsų # 1 Bendras VPN. Jo ypatybės: „SmartPlay“ geresniam transliavimui ir „CyberSec“ kenkėjiškų programų blokavimui. Jūs netgi galite ja naudotis Dvigubas VPN funkcija, skirta dar labiau apsaugoti jūsų duomenis.

Su daugybe serverių visame pasaulyje, „NordVPN“ siūlo platų prisijungimo galimybių rinkinį. Jų didelės spartos tinklas leidžia neatsilikti nuo HD srautų visame pasaulyje. Jūs netgi galite prijungti iki 6 įrenginių vienu metu.

  Pranešimas: „Theta360“ duomenų pažeidimas nutekina milijonus privačių nuotraukų

Įsikūręs Panamoje, „NordVPN“ naudoja geriausias šifravimas apsaugoti jus internete. Ir jų griežta politika be žurnalų apsaugo jus po atsijungimo.

Dėl pastovių atsiliepimų „NordVPN“ yra puikus VPN pasirinkimas. Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus ir sužinokite, kodėl „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas jums!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Dedicated torrenting profile:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Su kai kuriais iš geriausi tinklo greičiai VPT rinkoje „ExpressVPN“ yra idealus sportinių žaidimų stebėjimui. Jie turi įrodytą sugebėjimą atblokuokite turinį iš viso pasaulio. Jie naudoja geriausią šifravimą, užtikrindami saugumą internete.

Norėdami palaikyti ryšį su vietiniais įrenginiais, „ExpressVPN“ suteikia jums galimybę padalinkite tinklo srautą tarp jūsų vietinio ryšio ir VPN. Be to, vienu metu galite prijungti iki 5 įrenginių. Jei kyla problemų, „ExpressVPN“ siūlo 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas padėti jums per juos.

„ExpressVPN“ pristato vartotojus ir gerbia saugumo ekspertus puiki VPN patirtis. Didelio greičio dėka jie yra puikiai tinka kankintis ir kita didelio pralaidumo veikla.

Jei norite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“, perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandymas „iOS“ ir „Android“

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

  5 geriausi „Dark Web“ VPN 2023 m. (+ Kaip prie jo prieiti)

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

Visiems, kas dar nėra srautiniai per VPN, „CyberGhost“ tai palengvina. Jie teikia serveriai, iš anksto sukonfigūruoti srautiniam perdavimui, padėti atblokuoti jūsų turinį.

Su daugybe serverių visame pasaulyje, „CyberGhost“ siūlo daugybę prisijungimo galimybių. Jūs netgi galite vienu metu prisijungti iki 7 įrenginių. Be to, jų programa blokuoja internetinius stebėtojus, skelbimus ir kenksmingą turinį, saugoti jus ir jūsų įrenginį.

Ar jus taip pat domina torrenting ir kiti failai? „CyberGhost“ siūlo serverius ir šiai veiklai.

Norite sužinoti daugiau apie „CyberGhost“? Peržiūrėkite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų pagal trumpus planus; 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandomoji versija mobiliajam telefonui; Galimas 1 ar 3 dienų „Windows“ bandymas

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Dedicated torrenting profile:
Taip; rodo šalis ir vartotojų skaičių.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Santrauka

Afrikos žaidynės esate čia, norėdami parodyti jums geriausią sportą visame žemyne. Galite pamatyti visas Afrikos žaidynes, kai naudojate VPN. Taigi prisiregistruokite gauti VPN dabar ir pažiūrėk, ką tai gali padaryti tau!

Jei nesate tikri, kuris VPN jums tinka, mes rekomenduojame „NordVPN“ Afrikos žaidynėms. Ir būtinai peržiūrėkite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį, kad sutaupytumėte dar daugiau savo prenumeratos!

Papildoma literatūra

Jei norite sužinoti daugiau apie VPN:

 • Geriausi „PayPal“ VPN
 • Kaip atsisiųsti torrentus anonimiškai ir saugiai
 • Kaip padaryti VPN neaptinkamą ir apeiti VPN blokus