Kaip žiūrėti Murdocho slėpinius bet kur internete 2023 m. Sausio mėn

Pradėtas tyrimas, kaip galima stebėti Murdocho slėpinius iš bet kurios pasaulio vietos?

Jei buvai sunku žiūrėti „Murdoch Mysteries“ 13 sezonas, geografiniai apribojimai yra greičiausias kaltininkas.

Galite nemokamai žiūrėti Murdocho slėpinius internetu „CBC Gem“ svetainėje. 

Sklypo vingis yra tas suderinti galite tik būdami Kanadoje. Jei esate už Kanados sienų, „CBC Gem“ blokuoja savo turinį.

Štai kodėl jums laikas elgtis kaip Murdochui ir pritarti naujovėms naudojant VPN. VPT gali suteikti jums Kanados IP adresą, kurio jums reikia žiūrėti „Murdoch Mysteries“ „CBC Gem“.

Šiuo atveju aš jums parodau kaip naudotis VPN stebint Murdocho slėpinius iš Kanados ribų. Aš taip pat rekomenduoju trys geriausi VPN, skirti transliuoti „CBC Gem“.

Trumpas vadovas – Kaip žiūrėti Murdocho slėpinius „CBC Gem“

 1. Sekite VPN naudodamiesi Kanados serveriais ir puikiais atblokavimo sugebėjimais. Aš visada naudojuosi „NordVPN“ transliacijai.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite atitinkamą VPN programą ar klientą.
 3. Prisijunkite prie serverio Kanadoje.
 4. Grįžkite į „CBC Gem“ ir mėgaukitės!

Pradėkite „Murdoch Mysteries“ transliaciją dabar!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte stebėti Murdocho slėpinius

„CBC Gem“ yra CBC internetinė srautinio perdavimo paslauga, ir nebent esate Kanadoje, susidursite su blokais.

Bandant žiūrėti „CBC Gem“ turinį iš bet kurios kitos vietos, gauni pranešimą: „Šis turinys galimas ne Kanadoje“.

Taigi, koks yra motyvas? „CBC Gem“ teigimu, problema yra teisių klausimai.

Transliuotojai dažnai derasi dėl transliavimo teisių kiekvienoje šalyje. Kadangi CBC yra Kanados transliuotojas, ji turi tik licenciją transliuoti savo pasirodymus Kanados žiūrovams.

Kad niekas kitas nežiūrėtų tokių pasirodymų, kaip „Murdoch Mysteries“, „CBC Gem“ naudoja geografinius apribojimus.

Su geoblokavimo programine įranga, transliacijos paslauga naudoja jūsų IP adresą jūsų buvimo vietai sužinoti. Jei esate ne tinkamoje šalyje, „CBC Gem“ neleidžia jums žiūrėti jo turinio. Čia nėra ko išspręsti. Negalite žiūrėti Murdocho slėpinių.

VPN gali padėti jums to išvengti geografinis apgaulingas jūsų IP adresas.

Kai prisijungiate prie VPN serverio, visas srautas nukreipiamas per reikiamos šalies serverį– Šiuo atveju Kanada. Visos prisijungusios svetainės mato VPN serverio IP adresą, o ne jūsų.

Kai pasirenkate prisijungti prie VPN serverio tam tikroje šalyje, jūs pasirenkate užmaskuokite savo tikrąjį IP adresą su tos šalies IP adresu.

Pvz., Kai prisijungiate prie VPN serverio Kanadoje, bet kurios jūsų lankomos svetainės mano, kad esate Kanadoje. Dabar nėra jokios paslapties, kiek tai susiję su srautinio perdavimo svetaine.

Su VPN jūs galite apgauk „CBC Gem“, manydamas, kad esi Kanadoje. Tai atblokuos jos laidas ir galėsite laisvai transliuoti tiek, kiek jums patinka Murdocho slėpinių epizodai.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Nors daug žmonių naudoja VPN norėdami pasiekti geografiniu požiūriu ribotą turinį, daugybė žmonių naudoti juos interneto privatumui, taip pat.

Naudojant patikimą VPN garantuoja jūsų anonimiškumą ir saugumą internete.

  Kaip bet kur gauti Čekijos Respublikos IP adresą 2023 m. [+ VIDEO]

Kai naudojate VPN, visas jūsų srautas yra užšifruotas–– paprastai naudojant aukščiausio lygio karinio lygio 256 bitų AES šifravimą.

Šifravimas neleidžia niekam perimti jūsų duomenų ir sekti jūsų judesius internete, arba jūsų elgesio internete stebėjimas.

Anonimas yra naudingas, kai reikia apsaugoti savo privatumą bet tai gali padėti ypač greitas srautas, taip pat.

Daug interneto paslaugų teikėjų (IPT) sumažinkite pralaidumą ar greitį užimtu metu arba jei jie nustatyti sunkų duomenų naudojimą kaip transliacija.

Kai naudojate VPN, IPT negali stebėti jūsų veiklos. Kadangi jis nemato to, ką darote, jis negali jūsų sulėtinti – reiškia greitas greitis ir išlyginamas srautas tau.

VPT taip pat gali apsaugoti jus nuo kenkėjiškų programų, virusų ir įsilaužėlių. Su daugeliu papildomų paslaugų teikiama įmontuoti kenkėjiškų programų blokatoriai ir kibernetinio saugumo programinė įranga. 

3 geriausi VPT stebint Murdocho paslaptis

1. „NordVPN“

Kaip žiūrėti Murdocho slėpinius bet kur internete 2023 m. Sausio mėn

„NordVPN“ yra mano mėgstamiausias VPT, žiūrint televiziją internete. Tai suteikia jums viską, ko jums reikia greitas, lengvas atblokavimas ir ypač greitas, nenutrūkstamas srautas.

Mane ypač sužavėjo „NordVPN“ „SmartPlay“ DNS, kuris yra kiekviename jo serveryje. „SmartPlay“ dizainas yra būdingas srautinio turinio atblokavimui ir garantuoja, kad gausite sklandžiai žiūrėti.

„NordVPN“ yra puiki paslauga norint atblokuoti Kanados šou, pavyzdžiui, „Murdoch Mysteries“. Aplink 400 iš jo 5300 ir daugiau serverių yra Kanadoje. Aš nepatyriau jokių problemų apeinant „CBC Gem“ geografinius apribojimus.

Su dideliu serverių tinklu, „NordVPN“ gali atblokuoti visas kitas svarbiausias transliacijos paslaugas visame pasaulyje. Aš galėjau pasiekti „Netflix“, Hulu, HBO GO, ir daug daugiau.

Taip pat galite tikėtis žaibiško greičio. „NordVPN“ yra greičiausias VPN mes išbandėme.

Jis naudoja AES 256 bitų šifravimas apsaugoti jūsų ryšį. Net praradus ryšį su VPN, jūsų duomenys niekada nepasklinda tiems, kurie laukia sparnų, kad prie jo prieitų automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga.

Kiekvienas serveris yra aprūpintas „CyberSec“ saugos programinė įranga, kuri aptinka ir blokuoja kenkėjiškas programas ir kitos grėsmės.

Galite transliuoti iki šešių įrenginių vienu metu– Jei reikalinga visa jūsų buitis, galite įsijausti į Murdocho slėpinius.

Sužinokite daugiau apie „NordVPN“ transliacijos galimybes mūsų svetainėje nuodugni apžvalga. Išbandykite savo transliacijos greitį, kai pasinaudosite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Nesijaudinkite, jei kažkas jums užklupo paslaptį. Kreipkitės į palaikymo tarnybą bet kuriuo paros metu, kadangi pagalba visą parą yra visą parą.

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5300 ir daugiau serverių visame pasaulyje, 400 – Kanadoje
 • „SmartPlay“ DNS – greitam atblokavimui ir srautiniam perdavimui
 • Greičiausias VPN greičio bandymuose
 • Karinio lygio apsaugos priemonės su „CyberSec“ programine įranga
 • Griežta politika be žurnalų
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Šeši vienu metu jungiami ryšiai
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „CBC Gem“, „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, DABAR televizija, „Sky TV“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“, „Linux“, „Raspberry Pi“, išmaniaisiais televizoriais, maršrutizatoriais
  Užtikrinkite hibridinių debesų konfigūraciją naudodami „Alcide“

Srauto Murdocho slėpiniai naudojant „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

išreikšti pardavėjo įvaizdį

Iki šiol „ExpressVPN“ buvo greičiausias VPN, kokį aš kada nors naudojau. Dabar jis yra antras pagal vietą „NordVPN“ – taigi, jūs žinote, kad galite tikėtis žaibiško greičio transliuoti Murdocho slėpinius.

„ExpressVPN“ puikiai atblokuoja geografiškai riboto turinio dėka pasaulinis 3000 serverių tinklas. Tai turi penkiose serverių vietose visoje Kanadoje, taigi turėtum nekyla problemų apeinant „CBC Gem“ blokus įsijausti į paslaptis.

Atblokuoti bet kurias kitas srautinio perdavimo paslaugas taip pat yra paprasta užduotis. Galėjau naudoti „ExpressVPN“ pasiekite „Netflix“ regionus visame pasaulyje, taip pat kitose svetainėse, pvz „Amazon Prime Video“ ir „HBO GO“.

Nors „ExpressVPN“ pagrindinis dėmesys skiriamas greičiui, tai neužmiršta dėl saugumo. Jis naudoja karinio lygio šifravimas, siekiant apsaugoti jūsų anonimiškumą ir asmeninius duomenis. 

Taip pat yra žudiklio jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga įsitikinkite, kad jūsų IP ir informacija niekada nebus matomi neapsaugotame internete, turėtų nutrūkti jūsų VPN ryšys.

„ExpressVPN“ toliau saugo jūsų privatumą griežta neprisijungimo politika ir „TrustedServer“ technologija. Ši technika reguliariai sunaikina jūsų duomenis ir veiklą iš „ExpressVPN“ serverių.

VPT negali saugoti ar perduoti jūsų duomenų– net jei to norėjo. Neseniai „Cure53“ skaidrumo ataskaita apie „ExpressVPN“ patvirtina šį teiginį.

„ExpressVPN“ leidžia iki penkių jungčių pagal vieną licenciją. Galite tai išbandyti nerizikingai a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Skaitykite daugiau apie įspūdingą mūsų saugumą pilna „ExpressVPN“ apžvalga. Nebijokite, jei turite klausimų ar problemų dėl paslaugos, 24/7 tiesioginis pokalbis laukia tau pagalbos.

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių visame pasaulyje su 5 Kanados serverių centrais
 • Žaibiškas greitis
 • 256 bitų AES šifravimas
 • Neprisijungimo politika naudojant „TrustedServer“ technologiją
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Leidžiami penki prietaisų ryšiai
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „CBC Gem“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, „SKY GO“, „YouTube“ televizija
 • Suderinamas su: „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „macOS“, „Windows“, „Android“, „iOS“, žaidimų konsolių, išmaniųjų televizorių, maršrutizatorių

Srauto Murdocho slėpiniai naudojant „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ yra prieinamas, patogus naudoti VPN, kuris yra fantastiškas srautiniam perdavimui.

Tai gali pasigirti įspūdingu tinklu 5500+ serverių –230 iš jų yra Kanadoje. Aš sugebėjau atblokuoti „CBC Gem“ ir lengvai transliuoti „Murdoch Mysteries“.

„CyberGhost“ taip pat palengvina srautą, nes jame yra keli serveriai, optimizuoti naudoti su skirtingomis srautinio perdavimo paslaugomis. Kiekvienas iš šių serverių yra aiškiai paženklintas, kad galėtumėte greitai prisijungti ir eiti ir patekti į kitą nusikaltimo ir paslapties epizodą.

Aš galėjau atblokuokite kelias kitas srautinio perdavimo svetaines, pvz „Netflix“ JAV ir Hulu, naudojant šį sąrašą.

Greitis yra pakankamai greitas transliacija be buferio, ir man patiko greitas ryšio greitis keliuose serveriuose visame pasaulyje mano testų metu. Tai garantuoja, kad niekada nepraleisite akimirkos, kai Murdochas išsiaiškins savo piktadarius.

  5 populiariausios VPN paslaugos, skirtos „Mac - 2023“ versijai

Aš randu „CyberGhost“ geras pasirinkimas, jei jums rūpi interneto saugumas, bet nebūtinai norite praleisti laiką konfigūruodami savo nustatymus. Jos „kill“ jungiklis yra automatinis ir turi tiek DNS, tiek IPv6 apsaugą nuo nutekėjimo bet kuriuo metu apsaugoti savo duomenis.

Jis taip pat naudoja 256 bitų AES šifravimas ir turi griežta politika be žurnalų. „CyberGhost“ nekaupia, neperduoda ir neparduoda jūsų duomenų ir išleido skaidrumo ataskaita kad tai įrodyčiau!

Yra net a įmontuotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius apsaugoti savo prietaisą nuo kibernetinių išpuolių ir virusų.

Kalbant apie įrenginius, „CyberGhost“ tai leidžia Prisijungti iki septynių vienu metu. 

Sužinokite daugiau apie „CyberGhost“ srautinio perdavimo sugebėjimus mūsų tinklapyje nuodugni ekspertizė. Arba pažvelk į save dosniai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite pagalbos, kai jums jos reikia, susisiekdami su „CyberGhost“ tiesioginių pokalbių palaikymo komanda.

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • 5500+ serverių visame pasaulyje, daugiau nei 230 Kanadoje
 • Srautiniam srautui optimizuoti serveriai
 • Integruotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius
 • Nulio registravimo politika
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • Galimas tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „CBC Gem“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“, „Hulu“, „HBO GO“, „SKY GO“, „Hotstar“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Chrome“, „Linux“, „Firefox“, „Android“, „iOS“, išmaniaisiais televizoriais, „Amazon Fire TV“, maršrutizatoriais

Srauto Murdocho slėpiniai naudojant „CyberGhost“!

DUK

Kur galiu žiūrėti kiekvieną turimą praėjusio sezono „Murdoch Mysteries“?

„Murdoch Mysteries“ galima rasti keliose skirtingose ​​transliavimo platformose, išskyrus „CBC Gem“. Šios platformos apima „AcornTV“, „YouTube“, „Hulu“ ir „Amazon Prime Video“.

Ar Murdocho slėpiniai pakeitė pavadinimą?

JAV kanalas „Ovation“ pakeitė pavadinimą. Po pirmojo sezono „Ovation“ pasirinko seriją ir pervadino ją į „Artful detektyvą“, o po to pervadino ją „Murdoch Mysteries“ 12 sezonui 2023 m. Pavadinimas liko „Murdoch Mysteries“ stotims ir tarnyboms už JAV ribų.

Ar neteisėta žiūrėti „Murdoch Mysteries“ apie „CBC Gem“ naudojant VPN?

Ne, „CBC Gem“ yra nemokamas būdas žiūrėti serialą vartotojams Kanadoje. Nors prieiga iš užsienio nėra reklamuojama, ji taip pat nėra neteisėta. Paprastai VPN naudojimas nėra neteisėtas daugelyje šalių, nors yra keletas išimčių.

Esmė

„CBC Gem“ atblokavimas nėra baigtas atvejis. Yra daugiau nei pakankamai įrodymų, kad būtų galima pasiūlyti panašaus tipo VPN „NordVPN“ gali padėti lengvai transliuoti Murdocho slėpinius iš bet kurios pasaulio vietos.

Tiesiog nepamirškite atkreipti dėmesį greitas greitis, Kanados serveriai ir puikūs atblokavimo sugebėjimai. 

Kaip skamba mano pagrindinė rekomendacija? Galite gauti pinigus iš savo prenumeratos naudodami „NordVPN“ nuolaida.

Nesijaudinkite, jei vis dar nežinote, kaip veikia geoblokai. Perskaitykite mūsų pilnas geoblokavimo vadovas kad sužinotum daugiau.