Kaip žiūrėti „Oskarus“ GYVAI iš bet kur

91-asis akademijos apdovanojimas yra horizonte ir mes negalime laukti, kol pamatysime, kas užims karūną!

Ceremoniją tiesiogiai transliuos „ABC Go“ žiūrovai, turintys suderinamą JAV televizijos tinklo prenumeratą, o kaip su visais kitais?

f jūs gyvenate ne JAV arba nenorite mokėti už televizijos prenumeratą, mes turime lengva įsilaužti žiūrėti Oskarus nemokamai. Viskas, ko jums reikia, yra greitasis VPN su serveriais Australijoje!

9 kanalas Australijoje tiesiogiai transliuokite „Oskarus“ nemokamai 9NOW, jos internetinė transliacijos platforma.

9NOW naudoja geografinės padėties nustatymo technologiją blokuoti užsienio žiūrovus, bet tai nesunku apeik šį bloką naudodamas VPN.

Kokybiškas VPN kad atrodytų, kaip transliuojate iš Australijos kad galėtumėte tiesiogiai žiūrėti „Oskarus“, taip pat ir pareikalavus.

Tinkamas VPN taip pat užšifruokite savo interneto srautą apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių, stebėtojų ir vagių. Tai ypač svarbu, jei apsipirkinėjate, banke ar mokate už paslaugas internetu.

Šiame paprastame vadove, parodysime, kaip naudoti VPN nemokamai perduodant „Oskarus“ iš bet kurios pasaulio vietos. Mes taip pat padėti išsirinkti geriausią paslaugą jūsų poreikiams.

Kaip žiūrėti Oskarus: Trumpas vadovas

 1. Prisiregistruokite prie VPN naudodamiesi greitaisiais serveriais Australijoje. „Hotspot Shield“ yra mūsų geriausias pasirinkimas 9NOW!
 2. Įdiekite savo VPN programą ir prisijungti prie Australijos serverio.
 3. Sukurkite nemokamą „9NOW“ paskyrą ir eikite į „Live TV“ skirtuką.
 4. Įdėkite pūsti kukurūzą, esate pasirengęs žiūrėti „Oskarus“!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kaip sukurti nemokamą 9NOW sąskaitą iš užsienio Australijos

Kaip žiūrėti „Oskarus“ GYVAI iš bet kurKai sukursite naują sąskaitą, „9NOW“ paprašys jūsų pagrindinės informacijos, įskaitant keturių skaitmenų pašto kodą. Turėsite naudoti Australijos pašto kodą, toks kaip:

 • 5000 (Adelaidė)
 • 6000 (Pertas)
 • 7000 (Hobartas)

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti Oskarus iš bet kurios vietos

JAV gyventojai, turintys suderinamą televizijos tinklo prenumeratą, gali tiesiogiai žiūrėti „Oskarus“ per „ABC Go“. Tarptautiniai žiūrovai ir JAV gyventojai be mokamos prenumeratos paslaugos gali naudoti VPN, kad nemokamai transliuotų „Oskarus“ 9NOW.

  Kaip žiūrėti PBS bet kur Srautas be laido 2023 m.!

Kai atidarote srautą 9NOW, jos geografinės padėties nustatymo programinė įranga patikrina jūsų IP vietą. Jei jūs gyvenate ne Australijoje, pamatysite klaidos pranešimą, kuris neleidžia jums transliuoti.

Laimei, VPN gali įveikti šį bloką užmaskuodamas savo IP, kad jis atrodytų kaip srautinis iš Australijos.

Savo VPN galite naudoti pasiekti geoblokuotas svetaines ir paslaugas visame pasaulyje, įskaitant „Netflix“ JAV ir Indijos „Hotstar“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie serverio šalyje, kurioje pasiekiama svetainė, ir būsite pasiruošę eiti.

Norėdami gauti kuo greitesnį srautinį transliavimą, jums reikės VPN, turinčio spartų ryšį ir neribotą pralaidumą. Galų gale, jūs negalite neatsilikti nuo visų raudonojo kilimo dramų, jei jūsų srautas ir toliau buferizuoja!

Aukštos kokybės VPT taip pat bus apsaugoti savo asmeninę informaciją, kaip jūsų kreditinė kortelė ir prisijungimo duomenys. Turėtumėte pasirinkti tik tokią paslaugą, kuri siūlo 256 bitų šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir automatinis užmušimo jungiklis.

Geriausi VPN žiūrint „Oskarus“ 9NOW

1. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

 • 7 dienų nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Lengvai naudojamos programos visoms pagrindinėms platformoms.
 • Visuotinis serverių tinklas.

„Hotspot Shield“ yra geriausias pasirinkimas transliacijai. Siūloma neribotas pralaidumas ant jopasaulinis greitųjų serverių tinklas. Jos tinkle yra patikimi Australijos serveriai, kurie gali apeiti 9NOW geografinius blokus.

Šis populiarus VPN saugos jūsų asmeninę informaciją 256 bitų šifravimas ir a griežta politika be žurnalų. Visose jo programose yra automatinis užmušimo jungiklis ir įmontuotas apsauga nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo.

Jo programas lengva įdiegti ir naudoti, net jei pirmą kartą naudojate VPN. „Hotspot Shield“ siūlo: 7 dienų nemokamas bandymas ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija pagal visus jos planus, kad galėtumėte išbandyti patys. Sužinokite daugiau skaitydami tikrų „Hotspot Shield“ vartotojų atsiliepimus.

  Kibernetinis intelektas iš giluminio interneto - retas interviu su „SenseCy“ generaliniu direktoriumi Gadi Aviranu

Žiūrėti su „Hotspot Shield“

2. „NordVPN“

nordvpateikimai

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Dvigubas VPN šifravimas.
 • 5 100+ serverių 61 šalyje.

Yra „NordVPN“ puikus spartus VPN srautiniam perdavimui. Siūloma neribotas pralaidumas ir moderniausias saugumas funkcijos 5 100+ serverių 61 šalyje. Turėdami tokį didelį tinklą, niekada neprarasite virtualių vietų, iš kurių galite rinktis!

„NordVPN“ programas lengva naudoti. Jo unikali „SmartPlay“ funkcija srautiniu būdu užblokuoto turinio transliacija tampa paprasta. Tai automatiškai jungia jus prie reikalingo serverio apeiti bet kurį geografinį bloką, su kuriuo susiduriate.

Įspūdinga ir patikima paslauga pelnė puikius „NordVPN“ klientų atsiliepimus. Galite tai išbandyti nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žiūrėti naudojant „NordVPN“

3. „ExpressVPN“

Kaip žiūrėti „Oskarus“ GYVAI iš bet kur

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir nemokami bandymai mobiliųjų įrenginių vartotojams.
 • 24/7 klientų aptarnavimas tiesioginių pokalbių metu.
 • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse.

„ExpressVPN“ yra greičiausias galimas VPN. Dėl to jis puikiai tinka transliuoti 9NOW. Ir todėl, kad siūlo neribotas pralaidumas, žiūrėdami „Oskarus“ galite atsisveikinti su buferiu.

Veikia „ExpressVPN“ 3000 ir daugiau serverių 148 vietose, įskaitant keturis didžiuosius Australijos miestus. Šis didžiulis serverių tinklas tai leidžia padidinti ankstesnius geoblokus o jos aukščiausios kokybės saugumo savybės saugokite savo duomenis.

Nauji vartotojai gali išnaudoti visas jo galimybes 30 dienų pinigų grąžinimo garantija norėdami pamatyti, ką šis žaibiškas VPN gali padaryti. „Android“ ir „iOS“ vartotojams taip pat patiks 7 dienų nemokamas bandymas. Norėdami sužinoti daugiau, patikrinkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „ExpressVPN“.

Žiūrėti naudojant „ExpressVPN“

4. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

 • 24 valandų nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Intuityvi sąsaja, kuri puikiai tinka pradedantiesiems.
 • 3700+ serverių 54 šalyse.

„CyberGhost“ didelis greitis ir neribotas pralaidumas užtikrinsite, kad jūsų „Oskarų“ žiūrėjimo vakarėlis būtų sklandus.

Jos patogios programos palengvinkite tiesioginio ryšio transliacijos optimizavimą vos keliais paspaudimais aukščiausios klasės saugumo savybės išlaikys jūsų naršymo veiklą privačią. Naudodamiesi tokiomis funkcijomis, nesunku suprasti, kodėl „CyberGhost“ yra toks mėgstamas minios.

  5 geriausi Naujosios Zelandijos VPT: greitai transliuok ir būk saugus 2023 m

Galite tai išbandyti nerizikuodami 24 valandų nemokamas bandymas ir dosnus 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai taip pat siūlo nemokami bandymai iki 7 dienų „Android“, „iOS“ ir „Windows“ vartotojams.

Žiūrėti naudojant „CyberGhost“

5. „SaferVPN“

safervpn-prietaisai

 • 24 valandų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Visų prietaisų, įskaitant maršrutizatorius, programos.
 • 700 ir daugiau serverių iš 34 šalių.

Tai greitas ir saugus VPN puikiai tinka srautui, naršymas ir viskas, kas tarp jų. „SaferVPN“ siūlo greičiausias įmanomas greitis ir neribotas pralaidumas visą dieną Kiekvieną dieną.

Tai veikia a pasaulinis serverių tinklas, taigi bet kurioje šalyje galite atrakinti blokuojamą turinį. Galite išbandyti nerizikingai naudodami 24 valandų nemokamą bandomąją versiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kad pamatytum, koks visas nerimas.

Žiūrėkite naudodami „SaferVPN“

Santrauka

VPN yra greičiausias būdas žiūrėti „Oskarus“ gyventi iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie serverio Australijoje ir ceremoniją galite stebėti tiesiogiai ir nemokamai 9 DABAR.

Aukštos kokybės VPN skardinė apeiti geoblokus ir atrakinkite išskirtinį turinį iš viso pasaulio, įskaitant visas mėgstamas laidas ir filmus.  Tai taip pat apsaugos jūsų asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių, stebėtojų ir šnipų.

Nesate tikri, kuris VPN yra geriausias jūsų „Oskarų“ apdovanojimui? Mes rekomenduojame „Hotspot Shield“ ir galite išbandyti nemokamai!

Pradėkite nemokamą „Hotspot Shield“ bandymą DABAR!

Papildoma literatūra

Norite išsaugoti sunkiai uždirbtus pinigus? Mūsų biudžetą taupantys ekspertai sudarė geriausių šiuo metu galimų VPN pasiūlymų sąrašą.

Sužinokite, kurie VPT teikėjai mus atitolino 2023 m. VPN apdovanojimuose.

Jus domina ne tik saugus srautinis perdavimas? Peržiūrėkite mūsų ekspertų rekomendacijas, kaip rasti geriausią VPNS be žurnalų.