Kaip ištaisyti „Apex“ legendų atsilikimą – lengviausias žaidėjų hackas 2023 m

Jūs esate viduryje intensyvių gaisrų Skull Town mieste Apex Legends. Jūsų „Lifeline“ būrio draugė neveikė. Jūs skubate nusiųsti jos reklamjuostę į „Respawn Beacon“ „Thunderdome“. Matai mažą žalią deimantą, žymintį švyturį, ir staiga tavo žaidimas krinta.

Dėka atsilikimo, tavo mūšis yra padarytas. Kaip jūs užtikrinate, kad nusileidžiate Karaliaus kanjone be trikdžių? Jums reikės patikimo VPT, kad vėl galėtumėte būti legenda vienai dienai.

Kaip nustatyti „Apex Legends Lag“

 • Pasirinkite VPN – Mes rekomenduojame „NordVPN“ žaidimams
 • Įdiekite „NordVPN“ savo įrenginyje
 • Norėdami prisijungti prie serverio, esančio šalia jūsų, naudokite „NordVPN“ parinktį „Greitas prisijungimas“
 • Viskas! Atsilikimas nebeturėtų būti problema

Pradėkite žaisti su „NordVPN“!

Kaip VPN gali padėti išspręsti „Apex Legend“ vėlavimą

Atsilikimai yra nepatogumai, atsirandantys dėl delsos. Vėlavimas veikia kaip „ping“: tai jūsų kliento ir žaidimo serverio matavimas. Kuo didesnis delsos laikas, tuo didesnė tikimybė, kad vėlavimas sulėtės arba sustabdys jūsų žaidimą.

Kadangi „Apex Legends“ gali laisvai žaisti visame pasaulyje, kiekviename serveryje yra tūkstančiai vartotojų. Serveriai gali būti perpildyti, o kai kurie interneto paslaugų teikėjai (IPT) netgi imsis sulėtinti internetą, dar kitaip vadinamą IPT.. Atsilikimas yra šių nelaimingų įvykių rezultatas.

Jei norite greitai grįžti prie „Wraith Legend“, rekomenduojame pridėti VPN. VPN ne tik užmaskuos jūsų buvimo vietą, bet ir suras greičiausią „Apex Legends“ serverį. Didelis plėšikavimo kiekis duobėje yra už paspaudimo!

Geriausias atsilikimo fiksavimo VPN: „NordVPN“

Kaip ištaisyti „Apex“ legendų atsilikimą - lengviausias žaidėjų hackas 2023 m

Jei norite tikro „Legend“ VPN, rekomenduojame „NordVPN“. Mes rdaugybė žaidimų VPN testų, o „NordVPN“ buvo aiškus nugalėtojas tarp šimtų kitų VPN.

Saugumas jūsų komandoje yra svarbiausias „Apex Legends“ prioritetas, ir jis nesiskiria, kai perkate tinkamą VPN. „NordVPN“ pasiūlymai karinę apsaugą su 256 bitų šifravimu ir įmontuota anti-DDoS apsauga. Jūsų žaidimų pasaulis yra saugus, nes eDaugybė pritaikytų „NordVPN“ serverių apsaugo jus nuo saugumo įsilaužimų.

  Atblokuokite „KickassTorrents“ (KAT) Australijoje 2023 m. [SAUGIU !!]

Lagai neturi šansų „NordVPN“ kovos lauke. „NordVPN“ atnaujinti greičio jungtys reiškia, kad jūsų „Apex Legends“ žaidimas išlieka realiu laiku.

Ką dar siūlo „NordVPN“ jūsų žaidimams?

 • 5100+ serverių 60 šalių
 • Griežta politika be žurnalų
 • Automatinis užmušimo jungiklis
 • „CyberSec“ funkcija, blokuojanti kenkėjiškas programas ir kitas kibernetines grėsmes
 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Visada mažėjanti saugi zona „Apex Legends“ žemėlapyje reiškia, kad turite galvoti greitai ir prieš kreivę. „NordVPN“ suteikia jums laisvę priimti ypač greitus sprendimus, nesijaudindami dėl padidėjusio saugumo ir atsilikimo.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalgą.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Pradėkite žaisti su „NordVPN“!

Kiti atsilikimo taisymo būdai

Tvirtas VPT yra puikus pasirinkimas norint išspręsti vėluojančias problemas. Bet, taip pat yra ne VPN pataisų, kurias verta paminėti:

 • Vietoj „wi-fi“ maršrutizatoriuje naudokite eterneto laidą. A laidinis interneto ryšys turi geresnį stabilumą ir paprastai yra geresnis nei „wi-fi“ ryšys.
 • Eikite į žaidimo nustatymus ir žemesnius dalykus, tokius kaip „Resolution“, „Virtual Sync“ ir „Anti-aliasing“.
 • Atjunkite visus kitus įrenginius (pvz., Telefoną) naudodamiesi interneto ryšiu.
 • 30 minučių atjunkite modemą ir maršrutizatorių, kad iš naujo paleistumėte tinklo aparatūrą.
 • Uždarykite fono procesus (tiek „Mac“, tiek „Windows“), pavyzdžiui, antivirusinių programų atnaujinimus ir „Torrent“ klientus.

Santrauka

„Apex Legends“ populiarumas tik didės, kai bus išleistas naujas žemėlapis. Norite, kad saugumas ištirtų šias naujas vietoves, neatsilikdamas nuo vakarėlio. A patikimas VPT, pavyzdžiui, „NordVPN“, padidins jūsų plėšikavimą žaibišku greičiu, dideliu serverio pasirinkimu ir karinio lygio saugumu.

  Kaip pasiekti „Skype“, „Whatsapp“ ir „Facetime“ Katare 2023 m

Papildoma literatūra

Perskaitykite, kodėl paskelbėme „NordVPN“ kaip 5 geriausių žaidimų VPN laimėtoją.

Norite investuoti į efektyviausiai veikiantį VPT nepažeisdami banko? Mūsų biudžetą taupantys ekspertai sudarė šį geriausių VPT pasiūlymų sąrašą.