Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

Nuo tada, kai užsisakėte bilietą, nenustojote kalbėti apie artėjančią kelionę, tačiau mintis supakuoti žudo jūsų mojo. Mes suprantame; pakavimas gali būti bauginantis. Nenuostabu, kad tiek daug žmonių tai nutraukia iki paskutinės minutės. Tai ne tik tai, ką pakuoti, bet ir tai, kaip pakuoti. Be tranzito, keliautojai tikriausiai kelia didžiausią susirūpinimą pakuotėmis. Bet nesijaudink! Esame čia, kad palengvintume nerimą ir padėtume pasiruošti nuostabiai kelionei.

Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

1. Atidžiai rinkitės lagaminą

Ar keliaujate į viešbutį ir mėgstate jį leisti prie baseino? O gal ketinate kuprinę per miestus ir miestelius? Tinkamo bagažo pasirinkimas yra labai svarbus pakuojant. Norite kažko, ką galite identifikuoti (įsivaizduokite, kad bandote rasti savo juodą lagaminą tarp visų kitų juodų lagaminų, pateikdami pretenziją dėl bagažo), ir to, ko nebus per sunku nešiotis. Riedėjimo lagaminas yra tobulas, jei eisite asfaltuotais keliais ir šaligatviais, tačiau kuprinė – su gera atrama nugarai – yra geresnė, jei žygiuojate ir šokinėjate iš vienos vietos į kitą. Nesvarbu, kokį maišą pasirinksite, įsitikinkite, kad jis yra tvirtas, o ne ant paskutinės kojos. Nenorite, kad pasiimtumėte visus savo daiktus, kai jūsų krepšys staiga suskilo.

Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

2. Parašykite sąrašą, ko jums reikės

Tai turbūt yra baugiausia pakavimo dalis, ypač tiems, kurie nėra patys tvarkingiausi. Bet net jei sąrašai nėra jūsų kasdienis įprotis, būtinai parašykite vieną savo kelionei. Turėdami sąrašą užtikrinsite, kad nieko neliksite. Tai taip pat yra gera nuoroda, kaip viską sekti kelionės metu. Pagalvokite apie kiekvieną daiktą, kurio jums gali prireikti. Ar jums reikės striukės šaltam orui? Ar vieta, kurioje apsistojate, pateikia lapus? Ar galite ten nusipirkti higienos reikmenų, ar turėtumėte atsinešti savo? Galvoje eikite kiekvieną kelionės žingsnį ir užsirašykite viską, ko jums gali prireikti nuo to laiko, kai įlipsite į tą lėktuvą, kol grįšite namo. Nepamirškite išvardyti jums reikalingų vaistų ar tepalų. Kai jums pritrūks vietos, pereikite prie kiekvieno daikto ir perbraukite bet ką, be ko galite gyventi – tai veda mane prie kito patarimo …

  5 geriausi „Dark Web“ VPN 2023 m. (+ Kaip prie jo prieiti)

Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

3. Kiek įmanoma mažiau

Tas antrasis megztinis ar trečioji megztinių pora tikriausiai nereikalinga. Ypač jei jūs judate iš vienos vietos į kitą, nieko nėra erzinančio, nei vežtis daugiau lagaminų, nei jums reikia. Visi esame kalti, kad per daug įpakavome, tačiau realybė yra tokia, kad mums reikia tik gryno minimumo. Prieš įdėdami ką nors į savo lagaminą, tiesiog paklauskite savęs: „Ar aš tikrai tai panaudosiu?“ Jei atsakymas yra ne, nefasuokite jo.

Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

4. Nubraukite visus savo drabužius

Nors mes kalbame apie mažinimą, pakalbėkime apie konsolidavimą. Apsivilkę drabužius sutaupote daugiau vietos nei juos sulankstydami, o padvigubinę erdvę, pavyzdžiui, įdėdami kojines į batus, galite sutaupyti tonų lagamino vietos. Vakuuminiai krepšiai taip pat yra neįtikėtina vietos taupymo priemonė. Jei kelionėje negalėsite naudotis vakuumu, apsvarstykite galimybę įsigyti kompresinius maišelius, kurių nereikia.

Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

5. Surinkite savo dokumentus

Pakavimas yra toks bauginantis, kad bijome, kad ką nors pamiršime. Daugybę kartų jūs galite gauti kelionę be to, kurį pamiršote, tačiau kalbėdami apie jūsų tapatybę (pvz., Vairuotojo pažymėjimą ar pasą) negalite sau leisti to pamiršti. Siųskite sau savo dokumentų kopijas el. Paštu, kad galėtumėte su jomis susipažinti, jei kas nors nutiktų. Patikrinkite, ar paso galiojimas baigėsi bent šešis mėnesius iki jo galiojimo pabaigos (kitaip negalėsite su juo skristi). Kol esate joje, patikrinkite, ar jūsų lankomoje šalyje nereikia keliautojo vizos. Priklausomai nuo to, kur skraidote, pasienyje galite gauti lankytojo vizą, tačiau kitos šalys gali reikalauti iš anksto gautos vizos prieš nusileisdami. Geriausia patikrinti, kokių dokumentų jums gali prireikti užsisakant bilietą. Tokiu būdu turėsite daug laiko atnaujinti bet kokią informaciją arba, jei reikia, gauti dokumentus.

  Kaip žiūrėti „Oskarus“ GYVAI iš bet kur

Kaip susipakuoti kelionėje (ir išlaikyti nervus įlankoje)

6. Laikykite savo įrangą saugią

Kas negalvojo apie galimybę pamesti savo lagaminą keliaujant? Deja, lagaminai daug kur pametami arba pavogiami. Geriausias būdas užkirsti kelią tam, kad visą laiką laikytumėte rankinį lagaminą. Jei viską galite susinešti į nešiojamąjį daiktą, padarykite tai. Bet jei turite užsiregistruoti savo rankinėje, apsvarstykite, koks yra bagažo užtrauktukas, kad galėtumėte pasakyti, ar jūsų lagaminas buvo sugadintas. Tas pats principas galioja ir jūsų elektroniniams prietaisams – visada turėkite juos su savimi. Jei savo kelionėje naudositės viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu (lėktuve ar paskirties vietoje), taip pat norėsite apsisaugoti nuo įsilaužėlių ir virusų. Paskutinis dalykas, kurį norite gauti, yra tai, kad pavogiate savo kreditinę kortelę ar asmens tapatybę, kol turėtumėte pailsėti ir linksmintis. VPN gali apsaugoti jus ir apsaugoti jūsų informaciją, net jei naudojate viešą „WiFI“. (Nežinau, kaip veikia VPN? Perskaityk tai.) Jei vykstate į šalį, kurioje taikomi interneto apribojimai (pvz., Kiniją, Vietnamą ir Tailandą, jei norite paminėti kelis), jums reikės iš anksto įsigykite VPN norint patekti į tam tikras svetaines. Mūsų populiariausi VPN puikiai tinka užtikrinti, kad jūsų tapatybė ir informacija išliktų saugi keliaujant ir tyrinėjant.

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

Niekas negali sugadinti jūsų įspūdžių prieš kelionę, pavyzdžiui, pakuoti, tačiau iš anksto pasiruošę ir įsitikinę, kad jūsų daiktai išliks saugūs, būtinai turėsite nuostabią ir sklandžią kelionę. Laimingos kelionės!

  6 geriausi „4chan“ VPT - greičiausias ir pigiausias 2023 m

Pažįsti draugą, kuris keliauja? Dalykitės tuo su jais „Facebook“ ar „Twitter“.