Pažvelgėme į „NordVPN“ „CyberSec“ funkciją ir to mes išmokome

Niekada nesate visiškai apsaugoti nuo kenkėjiškų programų. Nesvarbu, ar medžiojate srautus, ar atsisiunčiate failus, ar tiesiog naršote. Dėl protingai paslėpto skelbimo visada yra rizika sugauti virusą ar užkristi. Galbūt tai nėra malonu galvoti, tačiau yra sprendimas.

Virtualūs privatūs tinklai (VPN) užšifruoja jūsų ryšį ir slepia jūsų tapatybę internete, tačiau vien tik tai neatlaiko įsilaužėlių.. Norint apsaugoti jus nuo kenkėjiškos programos, reikia neperšaunamo VPN.„NordVPN“ yra viena aukščiausios kokybės paslaugų, apimančių apsaugą nuo kenkėjiškų programų, jos dėka „CyberSec“ rinkinys.

Taigi, kas tiksliai yra ši savybė, kaip ji veikia ir ar turėtumėte ja naudotis? (Įspėjimas apie spoilerį: taip!) Mes giliai panardėme į „CyberSec“ ir žemiau rasite viskas, ką reikia žinoti apie papildomą apsaugos lygį, kurį siūlo šis VPT.

Peržiūrėkite mūsų išsamią apžvalgą, kad pamatytumėte kitas priežastys, kodėl „NordVPN“ yra viena geriausių esate saugus internete.

Prieš pradėdami dirbti su „CyberSec“, pažvelkime atidžiau į kenkėjiškas programas, o ne į baisias!

Turinys

Kas yra kenkėjiška programa?
Kenkėjiškų programų tipai
Kaip jus saugo „NordVPN CyberSec“
Kaip veikia „CyberSec“
Kaip įsigyti „NordVPN CyberSec“
Išvada

Kas yra kenkėjiška programa?

Galvokite apie kenkėjiškas programas (kenkėjiškas programas) kaip prietaisų ligas. Nors galite sugauti jį netyčia, jis dažnai dislokuojamas turint galvoje grėsmingą tikslą.

Kenkėjiška programa gali užgrobkite savo įrenginį ir pasiekite slaptus duomenis. Tai įtraukia slaptažodžiai ir pašto adresų sąrašus, kredito kortelės informacija, Ir netgi elektroninės piniginės. Tuomet esantys asmenys gali naudoti tuos duomenis norėdami gauti pelno savo sąskaita.

Kaip netrukus pamatysite, kenkėjiška programinė įranga yra įvairių formų ir dydžių. Šiek tiek kontroliuodamas savo įrenginį, jis gali pavogti ar ištrinti savo duomenis. Taip pat gali šnipinėti savo veiksmus kai naudojate užkrėstą kompiuterį ar telefoną, užregistruokite savo veiklą, ir net pakeisti jūsų įrenginio elgseną. Ir nors visa tai atsitiks, jūs neturėsite supratimo, kad jūsų saugumui yra pavojus. Kol dar nevėlu.

Sustabdykite kenkėjišką programą naudodami „NordVPN“ DABAR!

Kenkėjiškų programų tipai

Čia yra daugybė kenkėjiškų programų – pakanka, kad jus supainiotų. Išsiaiškinsime kenkėjiškų programų, su kuriomis dažniausiai susiduriate, sąrašą.

Adware

Tikriausiai kelis kartus per dieną naudojatės reklamine programine įranga. Trumpai kalbant apie reklamuojamos programinės įrangos, ji atsakinga už iššokantys skelbimai, kuriuos dažnai matote svetainėse arba toje „nemokamoje“ programoje, kurią ką tik atsisiuntėte.

Nors invazinis ir laikomas kenkėjiškų programų tipu, reklaminė programinė įranga nėra iš prigimties kenkėjiška. Jis naudojamas kaip būdas rodyti skelbimus ir gauti pajamų – daugelį erzina, tačiau pats savaime nesukelia pavojaus saugumui.

Štai problema. Piratai mėgsta susieti reklamines programas su pavojingesnėmis kenkėjiškų programų rūšimis (pvz., šnipinėjimo programas). Tai gali priversti spustelėti teisėtą skelbimą, kad jūsų įrenginys būtų užkrėstas programine įranga, galinčia pavogti jūsų duomenis.

„Ransomware“

„Ransomware“ buvo karšta tema 2016 ir 2017 m., Kai įvyko garsiosios „Petya“ ir „WannaCry“ atakos, tačiau tai vyko kur kas ilgiau. Šio tipo kenkėjiškų programų siekiama laikykite savo prietaisą įkaitais kai tik jis bus sėkmingai užkrėstas – ir vienintelė išeitis yra sumokėti išpirką.

Paprastai „ransomware“ randa kelią į jūsų įrenginį, kai esate paleiskite užkrėstą failą, atsisiųstą iš šešėlinės svetainės, arba išnaudodami tinklo paslaugų trūkumus.

„Ransomware“ yra ypač pavojinga, nes jai nerūpi duomenų išplovimas iš veikiančios sistemos. Vietoj to, jūsų kompiuteris tampa netinkamas naudoti kol įvykdysite įsilaužėlio reikalavimus. Dėl to labai sunku, jei net neįmanoma, rasti sprendimą, kai būsite užpultas.

Šnipinėjimo programos

Šnipinėjimo programos yra visos stebite savo veiklą niekada nieko neįtardami. Skirtingai nuo išpirkos programų, šio tipo kenkėjiškos programos yra sukurtos kaip įmanoma subtilesnės. Tai nepadaro to mažiau kenksmingu.

Šnipinėjimo programa turi du tikslus surinkite savo duomenis (įskaitant sąskaitas, prisijungimo duomenis, banko duomenis) ir rink savo klavišus (dar žinomas kaip „keylogging“). Pažangios šnipinėjimo programos versijos netgi gali pakeisti jūsų programų saugos parametrus, palikdamos užpakalines vietas daugiau atakų.

Jums net nereikia lankytis šešėlinėse svetainėse, kad galėtumėte patekti į šnipinėjimo programas. Tai dažnai slepiasi teisėta oficialia programine įranga. Šnipinėjimo programos yra reguliariai komplektuojamos su Trojos arklys kenkėjiška programa.

„Botnet“

Kompiuterio tinklas yra kompiuterių tinklas, užkrėstas kenkėjiškais robotai – programos, skirtos atlikti konkrečias operacijas. Robotinio tinklo savininkas valdo šį tinklą naudodamas „valdymo ir valdymo“ programinę įrangą.

Kai tik jūsų kompiuteryje bus robotizuoto tinklo dalis, jis gali būti naudojamas dpaskirstomos paslaugų neigimo (DDoS) atakos, šlamštas ir netgi kenkėjiška programinė įranga. Robotinis tinklas taip pat gali būti naudojamas norint padidinti pajamas iš skelbimų svetainėse, lankantis jose prieš jūsų valią. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūsų interneto pralaidumas gali būti bendrai naudojamas botnet tinkle be jūsų sutikimo.

Robotai yra viena pagrindinių priežasčių CAPTCHA kodai, naudojami norint patikrinti, ar žmogus ar robotas bando patekti į svetaines.

Trojos arklys

Tikriausiai anksčiau girdėjote apie Trojos arklį arba tiesiog „Trojos arklys“. Bet ar žinote apie žalą, kurią ji gali sukelti?

Trojos arklys suteikia užpuolikui nuotolinė prieiga prie jūsų kompiuterio. Iš ten jūsų mašina taps įsilaužėlių žaidimų aikštele. Jie gali pavogti duomenis, modifikuoti svarbiausius failus, pridėti daugiau kenkėjiškų programų, ir paslėpti jų takelius, padarydami jų internetinę veiklą anonimiška. Jie taip pat gali užgrobti kompiuterį ir naudoti jį robotuose, arba stebėkite savo veiklą per šnipinėjimo programas.

Laimei, Trojos arklys neplinta užkrėsdamas kitus failus jūsų sistemoje ir jie patys neatkartoja. Dažniausiai pasitaikantys Trojos arklio gaudymo būdai yra šie atidaryti pažeistą el. pašto priedą arba paleisti užkrėstą failą.

Kaip jus saugo „NordVPN CyberSec“

Ar pastebėjote įprastą tipą kenkėjiškų programų tipus? Apsilankymas įtartinos svetainės daro jus jautrius prie išpuolio. Šia problema rūpinasi „NordVPN CyberSec“ anksčiau laiko.

„CyberSec“ naudoja populiarius užblokuotų svetainių sąrašai naršymo sesijų metu nustatyti galimas kenkėjiškų programų grėsmes. Pagal šiuos sąrašus jis nuskaito įvestus interneto adresus – jei yra atitikmuo, prieiga prie svetainės užblokuojama prieš prisijungiant prie jos. Tokiu būdu neatidarysite jokių svetainių, kuriose žinoma apie kenkėjiškų programų ir užkrėstų failų prieglobą.

Be to, „CyberSec“ dirba, kad apsaugotų jus, net jei kenkėjiška programinė įranga jau yra jūsų įrenginyje. Jei esate apgailėtinas (ir nežinojote) roboto tinklo dalyvis, „CyberSec“ tai padarys nutraukite ryšį tarp kenksmingo savininko ir jūsų įrenginio, užkirsti kelią jai įsitraukti į DDoS išpuolius ir kitą nepageidaujamą veiklą.

Galiausiai, „CyberSec“ išsprendžia reklaminių programų problemą įmontuotas skelbimų blokatorius. Jums nereikės kovoti su potencialiai pavojingais iššokančiaisiais skelbimais ar automatiškai leidžiamais vaizdo įrašais. An papildoma premija yra greitesnis pakrovimo laikas svetainėse, kuriose yra daugybė skelbimų.

Per mūsų mobilusis bandymai, mes taip pat nustatėme „CyberSec“ išsaugojo gana daug duomenų kai praleidome visus iššokančiuosius langus – tai būtina, jei neturite pralaidumo praleisti!

Gaukite „CyberSec“ naudodami „NordVPN“ jau šiandien!

Kaip veikia „NordVPN CyberSec“

Štai taip „NordVPN CyberSec“ apsaugo jus nuo kenkėjiškų programų atakų. Kai naršyklėje įvedate svetainės pavadinimą, siunčiama domenų vardų sistemos (DNS) užklausa. „CyberSec“ greitai patikrina, ar užklausa yra dėl svetainės, nurodytos kaip grėsmė. Jei „CyberSec“ funkcija nenustato nieko pavojingo, ji leidžia prisijungti prie svetainės. Jei vis dėlto svetainė yra įtraukta į blokadų sąrašą, prieiga bus apribota ir pasirodys įspėjamasis pranešimas.

Tu gali įgalinkite „CyberSec“ vos keliais paspaudimais. Tiesiog atidarykite Nustatymai skirtuką savo „NordVPN“ ir įjunkite funkciją! Atminkite, kad norint naudoti „CyberSec“ reikės aktyvaus VPN ryšio:

„NordVPN CyberSec“ įjungta

Kaip įsigyti „NordVPN CyberSec“

„CyberSec“ yra su kiekviena „NordVPN“ prenumerata. Jums nereikia jo pasirinkti kaip pasirenkamos funkcijos arba mokėti nieko papildomai. Tai yra didžiulis pliusas, tačiau mes tikėsimės ne ką mažiau iš vieno iš geriausių į saugumą orientuotų VPT.

Į kitas standartines „NordVPN“ saugos funkcijas įeina du nužudyti jungiklius (internetas ir kiekviena programa), tinkinti DNS parametrai, kad būtų išvengta VPN nutekėja, ir ypatinga anti-DDoS serveriai.

Šiuo metu „CyberSec“ galima „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. „Android“ vartotojai šią funkciją taip pat gali gauti atsisiųsdami programą tiesiai iš „NordVPN“ svetainės.

Išvada: ar turėtumėte įsigyti „NordVPN CyberSec“?

Atsakymas yra, absoliučiai. Tačiau visada yra ką tobulinti.

Ateityje, norėtume pamatyti daugiau nuodugnumo prie šios funkcijos – tokių kaip nepriklausomi apsaugos nuo kenkėjiškų programų, DDoS ir skelbimų nustatymai. Taip pat būtų vertinamos daugiau vartotojų įtraukimo į juodąjį sąrašą įtrauktų svetainių parinktys.

Vis dėlto „CyberSec“ nusipelno pagyrimo už tai, koks jis yra – vieno žingsnio rimtų kenkėjiškų programų sprendimas. Ši savybė yra ypač naudinga, jei nesate technikos ekspertas, tačiau kadangi jis veikia greitai, tyliai ir efektyviai, įtariame, kad jo yra daug gerbėjų ir tarp pažengusių vartotojų.

Tikimės, kad ši „CyberSec“ apžvalga jums padėjo! Visam „NordVPN“ skaitymui, nepamirškite pasidomėti, ką turi pasakyti ekspertai ir vartotojai.

Sustabdykite kenkėjišką programą naudodami „NordVPN“ DABAR!

Papildoma literatūra

Kuo skiriasi išpirkos, kenkėjiškos ir virusai? Sužinokite, kaip apsaugoti savo įrenginį, naudodamiesi išsamiu vadovu.

VPT nėra vien tik galingi kibernetinio saugumo įrankiai. Štai kaip galite naudoti savo VPN, kad atrakintumėte srautinio perdavimo svetaines, pagreitintumėte interneto ryšį ir dar daugiau!

Ar jums rūpi jūsų privatumas internete? Peržiūrėkite mūsų rekomendacijas, kaip rasti geriausius VPN be žurnalų.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me