Stebėkite budėtojus – iš bet kur, 2023 m.!

naujas devynių serijų serialas „Watchmen“ buvo labai laukta ir skraidys HBO. Bet HBO naudoja geografinius apribojimus apriboti jo turinį žiūrintiesiems JAV. Jei nesate JAV, negalėsite transliuoti laidos.

Laimei, jei investuojate VPN, jūs galėsite srautą stebėkite HBO iš bet kurios pasaulio vietos.

Taip yra todėl, kad VPN efektyviai keičia jūsų IP adresą užmaskuoja jūsų buvimo vietą ir priverčia srautinio perdavimo paslaugas tikėti, kad esate regione, kuriame galimas jų turinys.

Tai gali atrodyti sudėtinga, bet tai tikrai lengva. Viskas, ko jums reikia, yra VPN ir „HBO DABAR“ prenumeratą, ir jūs tuoj pat galėsite mėgautis sargybiniais. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte kaip.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti budėtojus HBO

 1. Prisiregistruokite gauti kokybišką VPN paslaugą, siūlančią serverius JAV. Mes rekomenduojame „NordVPN“ naudoti kartu su HBO dėl didelio greičio, sklandaus ryšio su transliacijos paslaugomis ir gerų kainų.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite pasirinktą VPN.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV, kad galėtumėte pasiekti HBO DABAR.
 4. Apsilankykite „HBO DABAR“ svetainėje naršyklėje arba atsisiųskite ir naudokitės „HBO DABAR“ programa (svetainė ir programa bus pasiekiama tik tuo metu, kai naudojate VPN).
 5. Prisiregistruokite arba prisijunkite prie HBO DABAR.
 6. Viskas baigta – dabar galite transliuoti „Watchmen“ iš bet kurios vietos!

Pradėkite stebėtojų transliaciją!

Kaip užsiregistruoti HBO

Registruojantis HBO DABAR, jums reikės JAV išduotos kreditinės kortelės. Jei bandysite naudoti ne JAV kortelę, jūsų operacija greičiausiai bus atmesta. Vis dėlto nesijaudinkite – vietoj to galite naudoti „HBO DABAR“ dovanų kortelę. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pirkite „HBO“ elektroninę dovanų kortelę iš „MyGiftCardSupply“.
 2. Norėdami sumokėti už „HBO DABAR“ prenumeratą, naudokite savo dovanų kortelę spustelėdami čia.
 3. Kai tik prisiregistruosite gauti sąskaitą HBO DABAR, galėsite žiūrėti „Watchmen“, kai ji pateks į ekranus.

Kodėl jums reikia VPN, kad stebėtumėte budėtojus

Kaip ir daugelis kitų transliavimo paslaugų, HBO turi jos laikytis autorių teisių ir licencijavimo įstatymai kurie riboja jų galimybes rengti pasirodymus ne JAV.

HBO naudoja geoblokavimo technologiją į neleisti žmonėms iš ne JAV pasiekti jo turinį.

Naudodamiesi VPN galite: nukreipkite savo ryšį per JAV serverį, kad tai atrodytų kaip tu iš tikrųjų esančių JAV. Jūsų tikrasis IP adresas yra užmaskuotas, o duomenys užšifruoti, todėl niekam neįmanoma pamatyti jūsų internetinės veiklos.

  Kaip žiūrėti PBS bet kur Srautas be laido 2023 m.!

Vis dėlto turite būti atsargūs. Srautinio transliavimo paslaugų tampa vis daugiau tinkamas pastebėti VPN srautą, tai reiškia, kad nemokamos ar tikrai pigios VPN paslaugos paprastai nesugeba apgauti tokių paslaugų kaip HBO, „Netflix“ ir kt.

Mes reguliariai tikriname šimtus VPN teikėjus, norėdami užtikrinti, kad mes rekomenduojame tik tuos, kurie yra geba nuosekliai atblokuoti šias paslaugas.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Be mušamų geoblokų, a VPN teikia daug naudos jūsų internetiniam saugumui.

VPN užmaskuoja jūsų IP adresą ir užkoduoja visus gaunamus ir išeinančius duomenis, kad jis būtų neįskaitomas niekam, išskyrus jus.

Tai reiškia, kad būsi apsaugotas nuo elektroninių nusikaltėlių ir duomenų rinkėjų naršydami, bankininkystėje, apsipirkdami ar dalydamiesi turiniu internete.

Patikimas VPT taip pat pasiūlys be žurnalų politika ir automatas nužudyti jungiklį. Šios savybės bus saugokite jus prisijungę ir neprisijungę – net jei staiga prarasite VPN ryšį – ir neleisite, kad jūsų duomenys patektų į vyriausybinių agentūrų, reklamuotojų ar kitų asmenų rankas.

Daugelis žmonių taip pat nesupranta, kad geras VPT iš tikrųjų gali pagreitinti jūsų ryšį! Taip yra todėl, kad kartais jūsų interneto paslaugų teikėjo serveriai gali būti perpildyti arba prastos kokybės, o VPT leidžia srautui praeiti pro aukštesnės kokybės ar mažiau perpildytus serverius..

tai yra svarbu atlikti savo tyrimus ir išsirinkite patikimą VPN tiekėją, kuris siūlo gerus saugos protokolus, neprisijungimo politiką, neribotą pralaidumą ir greitaeigius serverius, tokius kaip trys toliau paminėti VPN..

3 geriausi VPN stebintiems sargams

1. „NordVPN“

Stebėkite budėtojus - iš bet kur, 2023 m.!

„NordVPN“ yra vienas geriausių versle. Beveik 6000 greitų serverių besitęsiančios skersai 60 šalių, įskaitant JAV, galite sklandžiai srautas Sargai HBO.

Registruotas Panamoje, „NordVPN“ nėra „14 akių“ aljanso ir jo invazinių duomenų saugojimo įstatymų jurisdikcijoje. Jis laikosi griežtos principo nesiregistruoti, o tai yra puiki žinia privatiems asmenims.

„NordVPN“ siūlo jums a daugybė galingų saugos funkcijų, įskaitant karinio lygio AES-256 bitų šifravimas, du skirtingi nužudyti jungiklius, taip pat papildoma PPTP tuneliavimo protokolai, OpenVPN ir L2TP / IPsec.

  Pamirškite slaptažodžius, naudodamiesi kelių veiksnių autentifikavimu naudodamiesi „Silverfort“

„NordVPN“ „CyberSec“ rinkinys yra dar viena puiki galimybė, kurią teikia skelbimų blokavimas ir papildoma apsauga nuo kenkėjiškų programų.

Galite prisijungti iki šeši įrenginiai tuo pačiu metu pagal vieną „NordVPN“ prenumeratą, suteikti savo visai šeimai galimybę naudotis jo teikiamomis paslaugomis.

Išbandykite „NordVPN“ patys, nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pasiruošę prenumeruoti? Nepamirškite sužinoti mūsų dabartinio „NordVPN“ kupono kodo, kad gautumėte geriausius galimus pasiūlymus.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Srauto stebėtojai kartu su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra žinomas kaip greičiausias VPN aplink, taip pat siūlo neribotas pralaidumas ir galimybę pasirinkti greičiausią jums prieinamą serverį. Būsite tikri, kad mėgaujatės „HBO’s Watchmen“ be jokių problemų dėl buferio transliacijos metu.

„ExpressVPN“ pasiūlymai 3000 ypač greitų serverių 94 šalyse, įskaitant JAV.

Su kariškio laipsniu AES-256 bitų šifravimas, a nužudyti jungiklį, ir „TrustedServer“ technologija, „ExpressVPN“ užtikrina jūsų saugumą internete. Jokia jūsų informacija niekada nebus saugoma ar saugoma jokiame standžiajame diske ar serveryje.

ExpressVPN yra šiek tiek brangesnis nei kai kurie jo konkurentai, tačiau jis teikia puiki pinigų vertė.

Vis dėlto netikėkite mumis – perskaitykite keletą „ExpressVPN“ klientų atsiliepimai ir pamatysite, apie ką kalbama.

Naudodami „ExpressVPN“ galite prisijungti iki penki įrenginiai vienu metu vienoje sąskaitoje.

Išbandykite „ExpressVPN“ naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jus sužavėjo greitis ir paslauga ir norite užsiprenumeruoti, būtinai naudokite mūsų kupono kodą, kad sutaupytumėte pinigų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.
  5 geriausi „Dark Web“ VPN 2023 m. (+ Kaip prie jo prieiti)

Srauto stebėtojai naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jei esate VPN pradedantysis ir norite srautiniu būdu transliuoti HBO stebėtojus, „CyberGhost“ galėtų būti jums vienas. Tai ne tik siūlo puikias savybes prieinama kaina, bet tai taip pat gali pasigirti intuityvi sąsaja, kurią mėgsta vartotojai.

Itin greitas greitis, neribotas pralaidumas ir daugiau 5900 serverių daugiau nei 90 šalių, galėsite sklandžiai ir saugiai transliuoti naudodami „CyberGhost“.

„CyberGhost“ rimtai ir griežtai atsižvelgia į jūsų saugumą be žurnalų politika, DNS ir IP apsauga nuo nuotėkio, Atidarykite VPN, „L2TP-IPsec“ ir PPTP protokolai, ir karinis laipsnis 256 bitų AES šifravimas.

Nepaisant to, tiesiog nesakykite žodžio – peržiūrėkite šiuos puikių realių vartotojų atsiliepimus.

„CyberGhost“ pasiūlymai 7 vienu metu jungiami įrenginiai, taigi visa šeima gali laimingai transliuoti savo mėgstamiausias laidas.

Galite išbandyti paslaugą patys naudodami 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei „CyberGhost“ atrodo geriausias jūsų pasirinkimas ir atitinka tai, ko ieškote, naudokite mūsų kupono kodą, kad šis biudžetą palaikantis VPN būtų dar prieinamesnis.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Srauto stebėtojai su „CyberGhost“!

Santrauka

Jei esate ne JAV ir bandote žiūrėti „HBO’s Watchmen“, būsite užblokuoti. Bet naudodami VPN galite išeiti iš šių blokų ir transliuoti laidą.

Naudojant VPN jis atrodys tarsi jūs iš tikrųjų esate JAV. Tai padės HBO leisti jums žiūrėti jo turinį, o tai reiškia, kad galite mėgautis sargybiniais iš bet kurios pasaulio vietos.

Mes rekomenduojame „NNVVN“ srautiniam HBO perdavimui. Šis populiarus VPN siūlo srautinį perdavimą be trikdžių ir patikimą saugumą.

Papildoma literatūra

Jei vis dar nežinote, kokį VPN pasirinkti, peržiūrėkite mūsų geriausių VPN sąrašą.

Mūsų naujausius kuponus ir pasiūlymus skaitykite apie geriausius VPN pasiūlymus & Kupono kodai.