10 labākās bezmaksas straumēšanas vietnes filmām un TV šoviem 2023. gadā

Viens no lieliskajiem sērfošanas priekiem tīmeklī ir vietņu atrašana, kur varat straumējiet filmas un TV šovus BEZMAKSAS. Pieejams ļoti daudz materiālu, sākot no vintage kino un beidzot ar šodienas karstāko šovu pēdējām epizodēm.

Tomēr ne viss, kam tīmeklī varat piekļūt bez maksas, ir likumīgs vai drošs. Neatļautas video straumes un straumēm ir virkne briesmu, sākot no plkst ļaunprātīga programmatūra juridiskām sekām par autortiesību pārkāpumiem.

Pirms turpināt darbu, man jāpaskaidro, ka es nemudinu vai nekādā veidā neatzīstu jebkāda veida pirātismu. Kad jūs meklējat straumēšanas vietnes, jūsu pienākums ir pārbaudīt piekļuves satura juridisko un autortiesību statusu.

Labā ziņa ir tā, ka tas ir iespējams droši un likumīgi piekļūstiet izcilām bezmaksas filmu un TV straumēm, izmantojot VPN. Kvalitatīvs VPN šifrē jūsu savienojumu un bloķē uzmācīgas reklāmas un izsekotājus, aizsargājot jūsu privātos datus no hakeru, krāpnieku un pikšķerēšanas uzbrukumiem.

Es jūs iepazīstināšu ar 10 labākās straumēšanas vietnes, lai bez maksas skatītos šovus un filmas. Es arī parādīšu, kā droši straumēt bezmaksas saturu un piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam straumēšanas saturam, izmantojot VPN.

Labākās bezmaksas straumēšanas vietnes:

 1. Sprakšķēt – lieliskā meklēšanas funkcija ļauj viegli atrast gan populāras, gan neskaidras izrādes un filmas
 2. Popkorns Flix – labākais klasisko filmu un vecās skolas TV hitu skatīšanai
 3. Vudu filmas par mums – labi organizēts katalogs ar augstas kvalitātes bezmaksas un maksas saturu
 4. Tubi TV – lielākais bezmaksas filmu un šovu katalogs ASV
 5. Plutona TV – labākais risinājums TV tiešraidēm, sporta pārraidēm un bērnu TV šoviem
 6. Turpinājums – straumējiet iecienītās šausmu filmas, sci-fi un kulta klasiskās filmas
 7. SnagFilms – atrodiet lieliskas kulta klasikas un neatkarīgas filmas
 8. Klasiskais kino tiešsaistē – par visu aizmirsto filmu klasiku
 9. Veoh – augstas kvalitātes klasiskās filmas un ļoti daudz lietotāju augšupielādēta satura
 10. YouTube (ASV) – labākā vieta, kur atrast īsus klipus un ainas no iecienītākajām filmām un TV šoviem

Kā izmantot VPN filmu un TV šovu straumēšanai – īstā rokasgrāmata

 1. Izvēlieties visaugstāk novērtēto VPN pakalpojumu sniedzēju, piemēram NordVPN, abonējiet pakalpojumu un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, pierakstieties un izvēlieties ASV serveri, lai piekļūtu visdažādākajiem videoklipiem.
 3. Dodieties uz vienu no vispopulārākajām straumēšanas vietnēm, kas uzskaitītas zemāk.
 4. Izvēlieties savu iecienīto virsrakstu un sāciet straumēšanu!

Sāciet straumēšanu, izmantojot NordVPN tagad!

Kāpēc jums nepieciešams VPN, lai straumētu filmas & TV sērijas un kā izvēlēties labāko

Daudzi no labākās pieejamās straumēšanas vietnes ir ierobežotas ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, kas nozīmē, ka, ja neatrodaties reģionā, kuram paredzēts saturs, to nevarat apskatīt. Ir daudz iemeslu, kāpēc saturs tiek bloķēts ģeogrāfiski, taču tas parasti attiecas uz apraides tiesībām.

A VPN slēpj jūsu faktisko atrašanās vietu un ļauj izveidot savienojumu ar serveriem visā pasaulē. Mainot savu virtuālo atrašanās vietu, jūs varat piekļūt plašākam pakalpojumu un satura klāstam. Piemēram, lai piekļūtu ASV izveidotajām video vietnēm, vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.

Pat vēl svarīgāk, VPN pasargā jūs no kiberdrošības draudiem, ar kuriem jūs saskaraties bezmaksas straumēšanas vietnēs.

Es cieši apskatīju dažas populārākās bezmaksas straumēšanas vietnes. Satraucoši, Es atklāju, ka daudzas populāras bezmaksas straumēšanas vietnes nav nodrošinātas, atstājot jūs pilnībā pakļautu invazīviem izsekotājiem, ēnas reklāmām un pat bīstamai ļaunprogrammatūrai.

Lai arī desmit labākās manis atrastās vietnes ir mazāk riskantas nekā vairums bezmaksas straumēšanas vietņu, tas tomēr neliecina to drošu izmantošanu bez VPN. Daudzās vietnēs joprojām ir trešo personu uznirstošās reklāmas un slēptās saites, kuras var izmantot kā vīrusu un citas ļaunprātīgas programmatūras nodrošināšanas rīkus..

Daudzās no šīm vietnēm tiek izsekota arī jūsu darbība un personas dati. Pēc tam viņi var pārdot šo informāciju vai sniegt datus valdības aģentūrām. Bez VPN aizsardzības visu jūsu darbību un personīgo informāciju var izsekot jūsu IP adresei.

Izmantojot VPN, tiek šifrēta jūsu satiksme un slēpta jūsu atrašanās vieta, padarot gandrīz neiespējamu ikvienam redzēt, kas jūs atrodaties, kur atrodaties tiešsaistē vai ko jūs tur darāt. Tas novērš pat jūsu ISP no jūsu datu vākšanas un pārdodot to visaugstākajam solītājam vai izmantojot atlasītas reklāmas, lai piespiestu jūs dalīties ar grūti nopelnīto naudu.

Tikpat svarīgi ir tas, ka VPN aizsargā jūsu ierīci no hakeru un kiberdraudiem, ļaujot straumēt iecienītās TV pārraides un filmas, neuztraucoties par nedrošiem savienojumiem..

Tomēr tas viss ir iespējams tikai ar augstas kvalitātes VPN. Šeit ir svarīgākās meklējamās VPN funkcijas:

Iezīme Mērķis VPN ieteikums
Adblocker Aizsargājiet ierīci no bīstamiem uznirstošajiem logiem un invazīviem izsekotājiem Izmēģiniet NordVPN ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
Spēcīga šifrēšana Nodrošiniet savienojumu un aizsargājiet savus privātos datus Izmēģiniet Surfshark ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
Ātri un stabili savienojumi Samaziniet nokavēšanos un uzlabojiet skatīšanās pieredzi Izmēģiniet ExpressVPN ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
Politika bez reģistrēšanas Pārliecinieties, ka jūsu datus nevar nodot vai pārdot trešajām personām Izmēģiniet PrivātsVPN ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu
Laba klientu apkalpošana Ātri sniedziet palīdzību, ja straumēšanas laikā rodas problēma Izmēģiniet CyberGhost ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu mobilajiem lietotājiem

Labākās bezmaksas straumēšanas vietnes filmām un TV šoviem

Es mazgāju internetu bezmaksas un likumīgām straumēšanas vietnēm filmām un TV šoviem. Desmit šajā sarakstā iekļautajām vietnēm ir dažādas stiprās puses, tāpēc garantējat, ka atradīsit tādu, kurā mitinās jūsu iecienītākais saturs.

1. Sprakšķēt

Crackle kļūdas ziņojums

Sprakšķēt pieder Sony, kas nozīmē, ka jūs saņemat piekļuvi visam Sony atpakaļ katalogam. Katru žanru ir simtiem nosaukumu, ieskaitot klasiku un oriģinālas izrādes. Vietne rotē savus piedāvājumus, tāpēc vienmēr ir kas jauns, ko skatīties.

Vietne ir labi organizēta, tāpēc ir viegli atrast interesantas izrādes un filmas – gan populāras, gan neskaidras. Jūs varat meklēt pēc nosaukuma, aktiera vai žanra.

Lai piekļūtu videoklipiem, pakalpojums nav jāpiesakās, taču tas ļauj izveidot skatīšanās sarakstus. Crackle ir pieejama tikai ASV, tāpēc VPN ar ASV serveriem ir nepieciešams, lai to sasniegtu no jebkuras vietas citur.

Vietnes vienīgais mīnuss ir tas, ka tajā ir ietvertas reklāmas. Bet ar premium VPN, kas nāk ar reklāmu bloķētāju, piemēram NordVPN, šī nav problēma.

  6 labākie Meksikas VPN - par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

2. Popkorna flix

popcornflix attēls

Popkorns Flix piedāvā filmas un TV šovus no ļoti dažādiem žanriem. Kamēr jūs neatradīsit jaunus izlaidumus starp tā nosaukumiem, katalogā ir klasiskās filmas, lieli pagātnes TV hiti, un daži, iespējams, vislabāk aizmirstie B-filmas kulta favorīti.

Vietne ir sakārtota pēc žanra, tajā ir atsevišķas sadaļas filmām un TV šoviem. Īpaša šova vai filmas atrašanai ir pamata meklēšanas funkcija.

Reģistrēšanās nav nepieciešama; tomēr tāpat kā lielākajā daļā vietņu šajā sarakstā, jūs redzat dažas reklāmas vietnē Popcorn Flix. Daži no iegultās reklāmas ir diezgan aizdomīgas, tāpēc noteikti izmantojiet VPN ar reklāmu bloķēšanu un aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, piemēram NordVPN.

Es savienots caur ASV serveriem un varēju piekļūt katram nosaukumam, kuru izmēģināju. Atskaņošana bija lieliska katru reizi.

3. Vudu filmas par mums

Vudu logotips

Vudu filmas par mums nodrošina plašu klāstu bezmaksas un maksas filmas un TV šovi. Tai ir simtiem nosaukumu, no kuriem izvēlēties savā bezmaksas katalogā, aptverot katru iedomājamo žanru. Video var straumēt līdz pat 1080p, tāpēc kvalitāte nav problēma.

Vietne ir labi sakārtota – uzreiz ir skaidrs, kuri nosaukumi ir bez maksas un kuri – par nomu. Ja meklējat kaut ko konkrētu, pastāv pamata meklēšanas opcija.

Jums ir jāreģistrējas pakalpojumam, taču tas prasa mazāk minūtes, un jums būs jānorāda tikai vārds, e-pasta adrese un parole.

Sludinājumi tiek parādīti pirms katra nosaukuma, tas ir tas, kas vietnei ļauj nodrošināt tik daudz bezmaksas satura. man vajadzēja izveidojiet savienojumu ar VPN serveri ASV lai piekļūtu manis izvēlētajiem nosaukumiem.

4. Tubi TV

Tubi kļūdas ziņojums

Tubi TV ir pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, kas, ja jūs, nav problēma izmantot VPN ar ASV serveriem. Tas piedāvā plašu satura klāstu, ieskaitot izlaiž tikai divus gadus vecus.

Lai reģistrētos, jums jānorāda vārds, dzimšanas datums un e-pasta adrese. Izmantojiet reālu e-pasta kontu, jo tas reģistrācijas laikā būs jāpārbauda.

Vietnē ir viegli orientēties, taču, protams, katram nosaukumam ir pievienota reklāma. Tomēr videoklipa atskaņošana bija laba katram atlasītajam videoklipam, un reklāmas nav tādas problēmas kā premium VPN Surfshark vai CyberGhost.

5. Plutona televizors

plutotv attēls

Plutona TV piedāvājumus filmas, sporta pārraides, bērnu šovi un TV tiešraide. Galvenais iemesls, kāpēc tas atrodas tik tālu sarakstā, ir tas, ka navigācija ir daudz grūtāka nekā iepriekš minētajās straumēšanas vietnēs.

Tomēr, kad navigācija ir izdevusies, lai atrastu vēlamo šovu vai filmu, atskaņošana ir lieliska.

Tas ir iespējams izveidojiet savienojumu ar Pluto TV no ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Austrijas un Šveices. Ja veidojat savienojumu no citas vietas, jūs tiksit bloķēts ar kļūdas ziņojumu.

Jums pieejamais saturs un saderīgo ierīču skaits ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas. Lietošanas ērtībai, Es iesaku izveidot savienojumu caur ASV VPN serveri lai pakalpojums darbotos tieši lielākajā daļā ierīču.

6. turpinājums

CONtv logotips

Ja esat fane šausmu, sci-fi un kulta filmas, šis ir nepieciešamais straumēšanas pakalpojums.

Turpinājums ir pieejams tikai ASV, tāpēc, lai tai piekļūtu, jums ir nepieciešams izveidojiet savienojumu ar ASV bāzētu VPN serveri. Vietni izveidoja Cinedigm un Wizard World, lai nodrošinātu saturu Comic-Con kopienai.

Kaut arī sci-fi ir šī pakalpojuma galvenais piedāvājums, ir vēl daudz citu, ko ir vērts izpētīt, ieskaitot fantāziju, spēles, supervaroņus un cīņas mākslu. Jūs pat varat skatīties Comic-Con pasākumus.

Vietnē ir viegli pārvietoties, un tajā ir iekļauts meklēšanas funkcija. Jums jāreģistrējas straumēšanai, taču jums nav jāievada maksājuma informācija.

Video atskaņošana ir augsta kvalitāte, taču ir ieteicams izvēlēties VPN ar reklāmu bloķētāju, piemēram, NordVPN, kā reklāmas tiek rādītas pirms katra video.

7. SnagFilms

SnagFilms logotips

SnagFilms piedāvājumus vairāk nekā 2000 nosaukumu, ieskaitot kulta klasiku un neatkarīgās filmas. Tā katalogs aptver lielāko daļu žanru, un tajā ir iekļauts arī plašs TV šovu un seriālu klāsts.

Lai izmantotu pakalpojumu, jums ir jāpierakstās, bet tāpat kā citās straumēšanas vietnēs, kuras mēs šeit iekļaujam, reģistrēšanās ir vienkārša un tieša.

Reklāmas ir īsas un neuzkrītošas, un saturs ir labi organizēts un viegli orientējams.

Vienīgā problēma, ko es atklāju šajā vietnē, ir tā daži mani izvēlēti nosaukumi pārbaudes laikā netiktu atskaņoti. Es mēģināju izveidot savienojumu ar VPN serveriem dažādās valstīs, bet es atklāju, ka tas neko daudz neietekmē.

Tomēr, izvēloties tik daudz virsrakstu, šis ierobežojums patiešām rada problēmas tikai tad, ja ir kāda konkrēta izrāde vai filma, kuru vēlaties skatīties. Atskaņošanas kvalitāte bija lieliska par nosaukumiem, kas darbojās.

8. Klasiskais kino tiešsaistē

Klasiskā kino tiešsaistes logo

Klasiskais kino tiešsaistē ir sapnis vintage kino cienītājiem. Ja esat kluso filmu cienītājs vai esat pazaudējis Čārlija Čaplina filmas, jūs vēlaties apskatīt šo vietni.

Jūs nav nepieciešams reģistrēties, lai izmantotu pakalpojumu, un es varēju piekļūstiet straumēm, izmantojot serverus gan Lielbritānijā, gan ASV. Tomēr tā vietā, lai mitinātu filmas, vietne nodrošina saites uz vietām, kur tās var atrast.

Es atklāju, ka daži saturs ir pieejams tikai caur straumēm, bet citi pieprasa, lai Flash būtu iespējots. Tas, savukārt, nozīmē, ka tu būsi saite caur nezināmām trešo pušu vietnēm, tāpēc VPN lietošana ir absolūti nepieciešama.

Lai izmantotu šo vietni, jums būs nepieciešama nedaudz pacietības, taču tās katalogā iekļautie slēptie un aizmirstie dārgakmeņi ir pūļu vērts.

9. Veoh

Veoh logotips

Veoh dod jums piekļuvi vairāk nekā 7000 filmas, kā arī virkne TV šovu un citu saturu.

Konta izveidošana nav obligāta, lai straumētu videoklipus, bet tas ir nepieciešams, ja vēlaties augšupielādēt saturu. Jebkurā gadījumā maksājuma informācija nav nepieciešama.

Papildus lielam vecu klasisko filmu katalogam, Veoh mitina lietotāju augšupielādētu saturu, tāpēc, lietojot vietni, jums jāievēro papildu piesardzība. Izmantojot VPN, jūs varat atklāt jaunu saturu, neuztraucoties par savu drošību.

Saturs ir labi organizēts, un labi izstrādāta meklēšanas funkcija ļauj meklēt pēc vairākiem dažādiem kritērijiem. Manis pārbaudīto videoklipu atskaņošana bija lieliska, un es to atradu dažas lieliskas klasiskās filmas, kā arī izklaidējoši lietotāju augšupielādētie hits.

  CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2023. gadā?

10. YouTube (ASV)

YouTube kļūdas ziņojums

Neviens bezmaksas straumēšanas vietņu saraksts nav pilnīgs YouTube. Platformā ir reklāmas un izsekotāji, taču jūs varat izvairīties no šīm problēmām, izmantojot VPN, kas tos bloķē, piemēram NordVPN.

Atkal izmantojiet VPN, lai izveidojiet savienojumu ar ASV serveriem, lai piekļūtu plašākam saturam. Protams, vietnē YouTube ir neskaitāmi bezmaksas videoklipi, taču populārākās filmas un TV sērijas ir pieejamas tikai par samaksu, lai skatītos..

Jums nav jāizveido konts lai piekļūtu YouTube, taču, ja tāds ir, jūs varat izveidot atskaņošanas sarakstus, augšupielādēt videoklipus un saņemt paziņojumus, kad iecienītākie kanāli piedāvā jaunu saturu.

Populārākie VPN, lai aizsargātu jūs, izmantojot straumēšanas vietnes

Lejupielāde slēpta ļaunprogrammatūra vai ja jūsu skatīšanās vēsture tiks pārdota trešajām personām, bezmaksas video straumēšana var kļūt par ļoti dārgu pieredzi.

Pirms izvēlaties nosaukumus, kurus vēlaties skatīties, pārliecinieties, vai dati un ierīce ir aizsargāti.

Lai droši piekļūtu jebkurai straumēšanas vietnei manā sarakstā, noteikti iesaku izmantot augstas kvalitātes VPN. Šeit ir manas trīs galvenie VPN ieteikumi, kas visi ir ideāli piemēroti bezmaksas filmu un TV šovu straumēšanai.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Serveri 59 valstīs, kas visi ir nodrošināti ar 2048 bitu AES šifrēšanu
 • Adblocker, automātiska nogalināšanas slēdzis un sīpols pa VPN
 • Stingra politika bez reģistrēšanās
 • Darbojas ar: Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Showtime, Amazon Prime Video, Sling TV un citas
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox un daži maršrutētāji

NordVPN apvieno jaudīgu drošību un netraucētu straumēšanu, nodrošinot visu nepieciešamo, lai droši un bez piepūles skatītos bezmaksas filmas un seansus..

Šis VPN darbojas iespaidīgs Vairāk nekā 5000 serveru, tostarp tūkstošiem ASV, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par pārpildītiem serveriem, kas jūs palēnina.

NordVPN var piekļūt visām bezmaksas straumēšanas vietnēm šajā sarakstā, un es biju pārsteigts par savu ātrs savienojuma ātrums un augsta straumēšanas kvalitāte uz visiem testētajiem serveriem.

SmartPlay funkcija ļauj ērti straumēt ģeogrāfiski bloķētu saturu gandrīz jebkurā ierīcē, neuztraucoties par manuālo iestatīšanu. Pēc savienojuma izveides ar serveri valstī, kurai ir pieeja saturam, kuru vēlaties skatīties, viss, kas jums jādara, ir preses spēle.

Piedāvā arī NordVPN efektīva reklāmu bloķēšana, kas ir ļoti noderīgi bezmaksas straumēšanas vietnēm. Bloķējot datu aizvietošanas reklāmas, NordVPN uzlaboja manu ielādes ātrumu un samazināja buferizāciju straumēšanas testu laikā.

Arī NordVPN reklāmu bloķēšana palielina jūsu drošību aizsargājot jūs no kaitīgiem uznirstošajiem logiem, kuros varētu būt ļaunprātīga programmatūra. Pie citiem drošības elementiem pieder militārā līmeņa šifrēšana, aizsardzība no izsekotājiem, automātiska nogalināšanas slēdzis un IP / DNS aizsardzība pret noplūdi.

Arī NordVPN ir stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, un tālāk darbojas no privātumam draudzīgas Panamas nodrošināt jūsu anonimitāti un privātumu tiešsaistē.

Ja rodas grūtības piekļūt kādai no iecienītākajām bezmaksas straumēšanas vietnēm, varat sazināties ar NordVPN 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ātrai un draudzīgai palīdzībai. NordVPN ļauj jums to darīt vienā kontā savienojiet līdz sešām ierīcēm vienlaikus, tāpēc visa jūsu ģimene var straumēt, kad vien vēlas, nekarojoties pa TV.

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc NordVPN aizrautīgi tiek ieteikts straumēšanai. Lasiet vairāk par to, ko mēs domājam par mūsu pakalpojumu padziļināts pārskats.

Straumējiet ar NordVPN Now!

2. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmās iOS un Android
 • 5700+ serveri 90+ ​​valstīs, kas nodrošināti ar 256 bitu AES šifrēšanu
 • Neierobežota trafika un joslas platums, kā arī īpaši straumēšanas serveri
 • Aizsardzība pret DNS noplūdi, politika bez reģistrēšanas un automātisks iznīcināšanas slēdzis
 • Darbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, HBO, Hulu, ESPN, Comedy Central, Eurosport, Sky Go un citas
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, Amazon Fire Stick un daži maršrutētāji

CyberGhost piedāvā visas nepieciešamās funkcijas, lai droši piekļūtu bezmaksas straumēšanas vietnēm šajā sarakstā. Neskatoties uz jaudīgajām funkcijām, šim VPN ir: lietotājam draudzīgs interfeiss tas ir ārkārtīgi viegli lietojams, pat ja esat iesācējs VPN.

CyberGhost’s speciāli straumēšanas serveri, ieskaitot a veltīts YouTube straumēšanas serveris ASV, var palīdzēt jums tikt pāri visstingrākajiem ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem straumēšanas vietnēs.

Man bija iespēja viegli piekļūt visām šī saraksta vietnēm, izmantojot CyberGhost, lielākoties bez savienojuma ar konkrētu straumēšanas serveri.

Jums arī nav jāuztraucas par straumēšanu nenodrošinātās vietnēs, izmantojot CyberGhost. VPN stabila šifrēšana aizsargā jūsu savienojumu no hakeriem un spiegošanas acīm, kamēr tas ir aizsardzība pret noplūdēm un stingra politika bez reģistriem nodrošināt savu anonimitāti.

CyberGhost’s automātiskais nogalināšanas slēdzis nodrošina jūsu drošību pat ar neuzticamu interneta savienojumu. Ja jūsu VPN savienojums pēkšņi pārtrūkst, automātiskās nogalināšanas slēdzis pārtrauc savienojumu, līdz jūs atkal izveidojat savienojumu ar VPN, tāpēc nekādos apstākļos netiek noplūdināts neviens no jūsu datiem..

Jums ir atļauts savienojiet līdz septiņām ierīcēm uzreiz uz CyberGhost. Bez joslas platuma vāciņa var jebkurš jūsu mājsaimniecībā straume bez ierobežojumiem.

Apskatiet mūsu rūpīgs pārskats lai uzzinātu vairāk par šī pakalpojuma sniedzēja centību ievērot privātumu, kā arī tā ātros savienojumus un augošo serveru tīklu.

Straumējiet ar programmu CyberGhost Now!

3. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Zibens ātrumā
 • 3000 un vairāk serveru 160 vietās visā pasaulē, kas ir nodrošināti ar 256 bitu AES šifrēšanu
 • DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, automātisks iznīcināšanas slēdzis un dalītā tunelēšana
 • Stingra politika bez reģistrēšanās
 • Darbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un citi
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox un daži maršrutētāji

Izmantojot ātru zibens ātrumu un iespēju apiet stingrus ģeogrāfiskos ierobežojumus, ExpressVPN ir lieliska izvēle bezmaksas filmu un šovu straumēšanai..

Patiesībā, ExpressVPN piedāvā ātrākos, uzticamākos savienojumus no visiem testētajiem VPN.

ExpressVPN lielajā tīklā ietilpst serveri vairāk nekā 28 vietās ASV, tāpēc jums ir daudz iespēju piekļūt tikai ASV bezmaksas straumēšanas saturam. Pārbaužu laikā es ieguvu lielisku ātrumu un straumēšanas laikā gandrīz nekas netika buferizēts.

  Kā iestatīt VPN uz jūsu Apple TV + labākie un vienkāršākie VPN

VPN ir savietojams ar visām galvenajām platformām, un to nodrošina pakalpojums MediaStreamer straumējiet filmas un šovus vēl vairākās ierīcēs, tostarp tos, kas parasti neatbalsta VPN.

Jūs varat ātri saņemt palīdzību no ExpressVPN 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ja jums ir problēmas straumēt saturu kādā no šī saraksta vietnēm.

Ātrums nav viss, ko ExpressVPN var piedāvāt. Tas arī nodrošina jūsu savienojumu ar spēcīga šifrēšana, automātiska iznīcināšanas slēdzis un IP / DNS aizsardzība pret noplūdi tāpēc jūsu identitāte un privātie dati netiek atklāti, pat nenodrošinātās vietnēs.

Tikmēr jūsu anonimitāti aizsargā tā nepierakstīšanās politika un uzlabotā TrustedServer tehnoloģija.

Apskatiet mūsu visaptverošs ExpressVPN pārskats lai uzzinātu vairāk par to, kā pakalpojums atbalsta interneta brīvību un privātumu, kā arī to izcils ātrums un lietotājam draudzīgas funkcijas.

Straumējiet ar ExpressVPN tūlīt!

Labākās bezmaksas Premium straumēšanas vietnes, kurām jums nepieciešams VPN, lai piekļūtu

Ja jūs uztraucaties par filmu un TV straumēšanu droši, jūs ar prieku to uzzināsit dažiem lielākajiem TV tīkliem un studijām pasaulē tagad ir lieliski bezmaksas bezmaksas straumēšanas kanāli. 

Tie piedāvā piekļuvi jaunām TV šovu epizodēm tūlīt pēc to demonstrēšanas, gadu desmitiem ilgajiem klasiskajiem TV seriāliem, tiešraidi un vēl daudz ko citu. Vēl labāk, tas garantē augstas kvalitātes straumēšanu un ir pilnīgi likumīgs un drošs. 

Ir viena nozveja: Daudzi ierobežo piekļuvi skatītājiem savās valstīs. Ja jūs nedzīvojat ASV, Apvienotajā Karalistē, Kanādā vai jebkurā citā valstī, kurā tiek mitināts saturs, jums būs nepieciešams VPN, lai piekļūtu šiem bezmaksas maksas kanāliem.

Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri valstī, kurai vēlaties piekļūt noteiktam kanālam, piemēram,, izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri, lai bez maksas skatītos BBC iPlayer.

Šis ir līdz šim drošākais un ērtākais veids, kā skatīties dažas no labākajām filmām un TV pasaulē. Šeit ir tikai garša labākos bezmaksas straumēšanas kanālus, kuriem varat piekļūt, kad izmantojat VPN.

Apvienotā Karaliste

BBC iPlayer – Lielākā raidorganizācija Lielbritānijā Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem piedāvā gandrīz katru šovu savā arhīvā bez maksas. Tas ietver ikvienu episko Deivida Attenboro dabas dokumentālo filmu, kuru jūs kādreiz esat vēlējies skatīties.

ITV centrs – Visjaunākais izklaides TV, ko AK var piedāvāt, sākot ar realitātes šoviem un beidzot ar klasiskajām ziepju operām, un visu, kas pa vidu.

Visi 4 – Dīvainas komēdijas, ieskatāmas dokumentālās filmas un revolucionāras drāmas no abām Atlantijas okeāna pusēm – TV, kuru nedrīkst palaist garām un kuru grūti aizmirst.

ASV

NBC – Mājas, kurā atrodas daži no populārākajiem televīzijas kanāliem štatos, NBC savā straumēšanas kanālā piedāvā bezmaksas piekļuvi jaunām epizodēm no vēla vakara tērzēšanas šoviem, klasiskajām sērijām un daudz ko citu..

ABC Go – Papildus populārajiem TV šoviem, ABC savā kanālā straumē arī tādas klasiskas filmas kā Lauvu karalis.

Disney tagad – Izmantojot daudzas jūsu bērnu iecienītās izrādes vienuviet, Disney Now var stundām ilgi izklaidēt viņus (un varbūt jūs).

Lapsa – Piekļūstiet lielākajiem kanāliem un šoviem Fox tīklā. Varat straumēt visu, sākot no ziņām un komentāriem, beidzot ar sporta un realitātes TV, to visu bez maksas.

Kanāda

CBC Gem – Kuratā labāko TV un filmu bibliotēka no Kanādas un visas pasaules. CBC Gem ļauj piekļūt visai kanāla šovu, sporta, dokumentālo filmu un filmu bibliotēkai.

Austrālija

ABC iView – iView ļauj piekļūt visiem šoviem, ko pārraida tīkla kanālos – gan Austrālijas, gan starptautiskos. Jaunumi, māksla, komēdija, bērnu šovi un citas lietas nodrošina visas ģimenes izklaidi bez maksas.

SBS OnDemand – Tajā atrodas daži no vislielākajiem TV un sporta notikumiem visā pasaulē. SBS OnDemand piedāvā bezmaksas piekļuvi labākajām drāmām, dzīviem sporta veidiem, klasiskām filmām un komēdijām no Austrālijas, ASV, Apvienotās Karalistes un daudz ko citu vienuviet..

BUJ

Vai ir kādi bezmaksas VPN, kas darbojas TV šovu straumēšanā??

Ir vērts to pieminēt visi bezmaksas VPN nāk ar nozveju, un diemžēl lielākā daļa ierobežojumu un ierobežojumu attiecas uz funkcijām, kas padara straumēšanu labāku. Tas teica, ir bezmaksas VPN, kas darbojas straumēšanai  filmas un TV šovus tiešsaistē, kā arī atbloķē populāros pakalpojumus, piemēram, Netflix.

Neierobežotai strauji straumēšanas iespējām, kā arī piekļuvei vairākiem serveriem un vismodernākajām drošības funkcijām, mēs iesakām NordVPN.

Vai ir nelikumīgi izmantot VPN, lai piekļūtu ģeogrāfiski bloķētām straumēšanas vietnēm un pakalpojumiem?

Straumējot visu saturu no likumīgiem pakalpojumiem, kurus abonējat, vienlaikus savienots ar VPN, ir pilnīgi likumīgs.

Kamēr dažās valstīs VPN lietošana ir nelikumīga, vairums ļauj izmantot VPN dažādiem mērķiem. Jūs varat izlasīt mūsu pastu Vai VPN ir likumīgi? Kur viņi ir nelikumīgi? lai iegūtu vairāk informācijas par šo tēmu.

Kas vēl ir piemērots VPN, papildus piekļuvei Netflix un citiem straumēšanas pakalpojumiem?

VPN var darīt daudz vairāk, nekā atbloķēt straumēšanas vietnes un pakalpojumus, tas ir daudzfunkcionāls identitātes aizsardzības un ierīces drošības rīks.

Premium VPN piedāvājums militārā līmeņa šifrēšana, lai neļautu hakeriem piekļūt jūsu slepenajiem datiem izmantojot taustiņu bloķēšanas paņēmienus. VPN var arī apturēt ISP, valdības aģentūras un reklāmdevējus izsekot jūsu patieso atrašanās vietu vai pārlūkošanas paradumi.

Kopsavilkums

Ja tiešsaistē zināt, kur meklēt, ir pieejams ļoti daudz bezmaksas straumēšanas satura. Izmantojot lieliskās bezmaksas straumēšanas vietnes šajā sarakstā, jūs varat skatīties savas klasiskās izlases un atklāt jaunu pārmērīgu saturu.

Tikai atcerieties, ka tas ir kritiski svarīgs pasargājiet sevi no ļaunprātīgas programmatūras un spiegošanas, izmantojot uzticamu VPN.

Tiklīdz jūs izveidosit savienojumu ar izvēlēto straumēšanas vietni, izmantojot VPN, jūs redzēsit citas priekšrocības, ko var piedāvāt VPN, ieskaitot aizsardzību no hakeriem un piekļuvi saturam no visas pasaules.

Vai joprojām nevarat izlemt, kuru VPN izvēlēties? Apmeklējiet mūsu kuponu lapa lai apskatītu pašreizējos VPN piedāvājumus un atlaides.

Es iesaku NordVPN skatīties bezmaksas filmas un TV šovus jo tas ne tikai atbilst pamatprasībām, lai droši izmantotu straumējošas vietnes; tas tos viegli pārspēj.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!