10 labākās vietnes, kur 2020. gadā skatīties Hindi filmas tiešsaistē

Bolīvija gadā izrāda simtiem filmu, tāpēc faniem to ir arvien vairāk un vairāk. Bet, ja maksājat katru reizi, tas ir dārgs piedāvājums. Nav brīnums, ka jūs meklējat vietnes, kur varat straum Hindi filmas par brīvu.

Straumēšana bez maksas tomēr var būt riskanta. Neatļauta straumēšana vai straumēšana var izraisīt bīstamas ļaunprātīgas programmatūras instalēšanu jūsu ierīcēs vai nopietnas juridiskas sekas. Varbūt jūs pat nevarat piekļūt vēlamajām filmām, pateicoties bloķētam saturam, piemēram, vietnēm, kuras ir pieejamas tikai Indijā.

Par laimi viss, kas nepieciešams, ir uzticams virtuālais privātais tīkls (VPN), lai atrisinātu katru no šiem jautājumiem. Skaidri sakot, mēs neatzīstam pirātismu un iesakām pārbaudīt skatīto filmu autortiesību statusu.

To saprotot, mēs ar prieku nododam labāko no likumīgajām vietnēm, kuras esam atraduši, kur ar VPN palīdzību jūs varat droši smieties, raudāt un dejot, izmantojot iecienītās Bolivudas filmas..

Labākās bezmaksas straumēšanas vietnes:

 1. Karstā zvaigzne
 2. Balso
 3. Zee5
 4. SonyLiv
 5. YouTube
 6. Hungama filmas
 7. Bigflix
 8. YuppFlix
 9. Eros tagad
 10. BoxTV

Kā izmantot VPN, lai straumētu Hindi filmas

Tas ir viegli izdarāms piekļūt Hindi filmām nav pieejams jūsu reģionā un aizsargājiet savas ierīces tajā pašā laikā. Lūk, kā:

 1. Atlasiet visaugstāk novērtēto VPN un lejupielādējiet to savās ierīcēs. Mēs iesakām NordVPN.
 2. Palaidiet VPN un izvēlēties serveri kur atrodas vēlamā straumēšanas vietne.
 3. Apmeklējiet straumēšanas vietni.
 4. Izvēlieties filmu un sāciet straumēt! Tas tiešām ir tik vienkārši.

Sāciet straumēšanu TAGAD!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai straumētu Hindi filmas un kā izvēlēties labāko

Daudzas vietnes straumē jūsu iecienītās vietas Hindi filmas var būt ģeogrāfiski ierobežotas licencēšanas problēmu dēļ. Tas nozīmē, ka, ja neatrodaties pareizajā reģionā, nevarat piekļūt saturam.

VPN var sabojāt jūsu atrašanās vietu ļaujot jums izveidot savienojumu ar tā serveriem visā pasaulē, mainot redzamo IP adresi. Piemēram, ja vēlaties piekļūt straumēšanas vietnēm, kas atrodas Indijā, varat izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri Indijā un iegūstiet Indijas IP adresi.

Arī VPN aizsargā jūs. Papildus VPN piekļuvei vēlamajām straumēm nodrošina jūsu datu drošību kamēr jūs to darāt.

Jebkurā vietnē, ieskaitot tās, kuras mēs šeit ieteicam, var būt reklāmas un uznirstošie logi, kas varētu saturēt ļaunprātīgu programmatūru vai vīrusus. Lielākā daļa labos VPN ir pret ļaunprātīgu programmatūru, reklāmu bloķētāji un citi drošības pasākumi kas nodrošina jūsu ierīču drošību.

Var arī jebkura vietne izsekojiet savām darbībām, piemēram, jūsu izvēlētās filmas, un pārdodiet vai kopīgojiet šos datus ar trešajām pusēm. Izmantojot VPN, jūs esat aizsargāts pret izsekošanu, jo jūsu IP adrese ir paslēpta. Papildus, jūsu dati ir šifrēti, aizsargājot to no hakeriem.

  Kā meklēt tiešsaistē bez Google

Ne visi VPN var uzticami nodrošināt visas šīs priekšrocības. Lai iegūtu tādu, kas darbojas, pārliecinieties, vai tajā ir iekļautas vismaz šādas funkcijas:

 • Ātrgaitas serveri kur atrodas jūsu iecienītās hindi straumēšanas vietnes.
 • Ātri un stabili savienojumi vienmērīgai, nepārtrauktai apskatei.
 • Izturīga šifrēšana drošam un privātam savienojumam.
 • Stingra nulles žurnālu politika lai netiktu saglabāts neviens no jūsu datiem.
 • Avārijas poga kas aizsargā jūsu datus, ja pēkšņi pārtrūkst VPN savienojums.
 • Profesionāla klientu apkalpošana ar ātru reakcijas laiku.

Labākās bezmaksas straumēšanas vietnes Hindi filmām

Kādas ir labākās bezmaksas, likumīgās vietnes Bolivudas filmu straumēšanai, kuras jūs ilgojaties? Mēs meklējām internetā, tāpēc jums tas nav jādara! Šeit ir 10 labākie – visiem viegli piekļūt, izmantojot visaugstāk novērtēto VPN.

1. Karstā zvaigzne

Ja jūs meklējat plaša bezmaksas Bolivudas filmu kolekcija, izskatās ne tālāk kā Hotstar. Jūs nevajag reģistrēties, tāpēc jums nevajadzēs nodot personisko informāciju.

Lai atrastu bezmaksas nosaukumus, apskatiet viegli orientējamās kategorijās sīktēliem bez “Premium” emblēmas. Plašajā izvēlē ir drāma, romantika un komēdija nesen izlaistas Hindi filmas un TV šovi.

Sporta fani? Jūs varat straumējiet dzīvos sporta veidus; straume ir vienmērīga, un video izskatās lieliski.

Jā, ir reklāmas, bet jūs varat iegādāties Hotstar Premium līmeņa abonementu, lai no tiem izvairītos.

Apmeklējiet vietni Hotstar

2. Balsošana

Viens no labākās straumēšanas vietnes bezmaksas Bolivudas filmām, Voot piedāvā plašu izvēli, kas svārstās no klasika jauniem izlaidumiem, Papildus hindi filmām ir arī telugu, kannadu, bengāļu un angļu valodas piedāvājumi.

Jūs darāt ir jāskatās reklāmas un jāpierakstās arī par privilēģijām.

Vietne ir ērti lietojama, izmantojot ērtu nosaukuma meklēšanu. Papildus filmām varat straumēt TV šovus, ziņas, īsfilmas un atlases no īpaši šim mērķim paredzētajā sadaļā Bērni.

Balso atbalsta vairākas ierīces un tam ir labi izstrādātas lietotnes operētājsistēmām Android un iOS. Video kvalitāte visās platformās un lietojumprogrammās ir augsta, un to jūs varat sagaidīt uzticami straumēšanas ātrumi.

Voot ir bloķēts ārpus Indijas, tāpēc pirms piekļuves pakalpojumam noteikti izveidojiet savienojumu ar Indijas serveri ar savu VPN.

Apmeklējiet Voot

3. Zee5

Zee5 ir liela Hindi filmu kolekcija visos žanros. Lai atrastu bezmaksas nosaukumus, pārlūkojiet katalogu sīktēliem bez “Premium” emblēmas.

Kolekcijā ietilpst vecās un jaunās filmas, ieskaitot dažus reģionu valodās. TV šovi un ziņas ir pieejami arī ar pienācīgu straumēšanas ātrumu un video kvalitāti.

Pierakstīšanās nav nepieciešama. Zee5 ir pieejams visā pasaulē, tāpēc ģeobloķēšanai nevajadzētu būt problēmai.

Apmeklējiet vietni Zee5

4. SonyLiv

SonyLiv ir liela kolekcija bezmaksas un premium saturs, ieskaitot seansus no vairāk nekā a duci Indijas TV kanālu papildus hindi filmām. Interfeiss ir vienkāršs un tīrs, ar izcilu saturu ir skaidri marķēts.

Jums nav jāpierakstās lai izbaudītu bezmaksas saturu, bet jums būs jānoskatās dažas reklāmas. abonēšanas plāni ir vieni no lētākajiem mēs atradām. Varat arī iegādāties maksas par skatījumu WWE pasākumus.

Pašlaik SonyLiv ir pieejams tikai Indijā, tāpēc jums būs nepieciešams VPN ar serveriem šajā valstī.

Apmeklējiet SonyLiv

5. YouTube

YouTube ir vairāki kanāli, kur bez maksas varat straumēt Hindi filmas. Tomēr daudzi no viņiem straumē saturu nelegāli, tāpēc noteikti pārbaudiet piekļuves saturam autortiesību statusu. Pie likumīgiem kanāliem pieder:

 • Rajshiri Pazīstamā Bolivudas producēšanas uzņēmuma oficiālajā kanālā ir liela vecāko Hindi filmu kolekcija, no kurām daudzas ir vērts noskatīties.
 • Shemaroo filmas  – Vēl viens likumīgs YouTube kanāls, kas ļauj bez maksas straumēt ar autortiesībām aizsargātas filmas ar daudzām klasikām un modernākiem nosaukumiem.
  Sucuri - vietnes drošība jebkurai platformai

6. Hungama filmas

Piedāvājums ātra straumēšana un laba video kvalitāte, Filmas Hungama Movies ir lieliska vietne gan vecām, gan jaunām hindi filmām. Kā vēl viens pārsteigums ir: kolekcija, kurā ir vairāk nekā 3,5 miljoni dziesmu.

Filmai Hungama Movies ir a plašs satura klāsts, no kura liela daļa ir bezmaksas. Turklāt jūs varat nopelniet Hungama monētas, lai samaksātu par abonementu, darbībām, piemēram, reģistrējoties kontam, pavadot laiku platformā, klausoties dziesmu utt.

Lietotņu lietotāji var izmantot a 30 dienu bezmaksas izmēģinājums.

Apmeklējiet vietni Hungama Movies

7. Bigflix

Lai gan Bigflix nepiedāvā pilnīgi bezmaksas Hindi filmas, jūs varat straumēt filmas no tās plašās kolekcijas laikā 30 dienu bezmaksas izmēģinājums. Varat abonēt vienu no bezmaksu piemaksu plāniem vai maksāt par filmām individuāli.

Ir tūkstošiem filmu, no kurām izvēlēties hindi un astoņas citas indiešu valodas, tostarp tamilu, maratu un bengāļu valodas. Televīzijas šovi ir pieejami arī straumēšanai un saturs tiek atbalstīts vairākās platformās.

Apmeklējiet Bigflix

8. YuppFlix

tīrs interfeiss ļauj ērti pārlūkot plašo filmu kolekciju vietnē YuppFlix. Tūkstošiem filmu ir pieejami hindi valodā un vairākās citās valodās. Ir arī a dāsns TV šovu piedāvājums.

YuppFlix piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (3 dienas Tuvajos Austrumos un Malaizijā). Pakalpojums atbalsta vairākas ierīces, tostarp Android, PC, iOS, Roku un Android TV.

Apmeklējiet vietni YuppFlix

9. Eross tagad

Tas ir visaugstākais Hindi filmu straumēšanas pakalpojums – Eros Now viegli izmantot un ļauj jums meklēt filmas, pamatojoties uz jūsu iecienītākajiem Bolivudas aktieriem vai producentiem. Vietnei ir iespaidīgā hindi un reģionālo filmu kolekcija, kā arī TV un mūzikas straumēšana.

Video kvalitāte ir pienācīga, un jūs varat sagaidīt ticamu straumēšanas ātrumu. Pakalpojums ir tiek atbalstīts daudzās platformās un ierīcēs, tostarp Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Android, iOS un PC.

Eros Tagad piedāvā Pamata konts, kas ļauj piekļūt bezmaksas Hindi filmu un TV šovu izvēlei, plus liels daudzums mūzikas. Premium pakalpojuma 14 dienu bezmaksas izmēģinājums ietver visu Eros Now katalogu.

Apmeklējiet vietni Eros Now

10. BoxTV

Jūs varat straumēt BoxTV plašā Bolivudas, Tolivudas un Holivudas filmu kolekcija par brīvu, neveidojot kontu. Katalogā ir plašs veco un jauno Hindi filmu un reģionālo valodu filmu klāsts. Lai arī daudzām filmām ir mazs budžets, ir arī daži kritizēti dārgakmeņi.

Mājas lapā netrūkst sludinājumu, bet tas, iespējams, ir sagaidāms bezmaksas satura vietnē.

Apmeklējiet BoxTV

Populārākie VPN, kas straumē Hindi filmas

Kad izvēlaties VPN, lai palīdzētu straumēt, meklējiet liels ātrgaitas serveru tīkls, it īpaši Indijā,lai nodrošinātu vienmērīgu straumēšanu bez nobīdes un buferizācijas. Arī jūsu VPN vajadzētu būt robusti drošības protokoli un funkcijas. Šeit ir mūsu ieteikumi.

1. Nord VPN

nordvpndevices_optimized

Tādēļ NordVPN ir mūsu ieteikums numur viens Hindi filmu straumēšanai drošība, ātrums un veiktspēja. Tai ir iespaidīgs globālais tīkls ātrgaitas serveri vairāk nekā 60 valstīs, ieskaitot Indiju.

  Ziņojums: Mobilo norēķinu pakalpojumu sniedzēja noplūdes dati par ASV restorānu pusdienotājiem visā valstī

Šis VPN aizsargā jūsu datus un privātumu ar militāras pakāpes šifrēšanu, lietotnēm, kas nav drošas pret noplūdi, politikai bez žurnāla un diviem iznīcināšanas slēdžiem. Tā komplekts CyberSec nodrošina papildu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un bloķē uznirstošos logus, kas ir īpaši svarīgi, ja baudat bezmaksas straumēšanu vietnēs, kurās ir daudz reklāmas.

NordVPN ir ļoti ieteikts lietotājiem, taču jūs varat to izmēģināt pats, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Straumējiet Hindi filmas, izmantojot NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir ātrākais VPN, ko esam pārbaudījuši. Apvienojiet to ar serveri Indijā, un jums ir ideāls VPN Hindi filmu straumēšanai. MediaStreamer DNS funkcija pat ļauj atbloķēt straumēšanas vietnes platformās, kas neatbalsta VPN, piemēram, Apple TV, Smart TV, spēļu konsolēm vai Amazon Fire TV Stick.

ExpressVPN maksā vairāk nekā daži citi pakalpojumi, taču jūs to saņemat izcils ātruma un drošības līdzsvars. Jūsu privātums tiek nodrošināts, pateicoties spēcīga šifrēšana, nulles reģistrēšana un iznīcināšanas slēdzis.

Lietotāji novērtē visu diennakti strādājošo klientu apkalpošanu… un vai mēs pieminējām satriecošos ātrumus? Skatiet pats ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straumējiet Hindi filmas ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost ir vienkārši lietojams, ar vieglu iestatīšanu un navigāciju – ideāli, ja esat iesācējs VPN. Ar 19 serveri Indijā un pierādīti sasniegumi ģeobloku pārvarēšanā, šajā VPN ir viss nepieciešamais Hindi filmu straumēšanai.

Kaut arī tas nav tik ātrs kā citi mūsu ieteikumi, CyberGhost ir ātrums, kas nepieciešams vienmērīgai straumēšanai, bez jebkādas buferizācijas vai nobīdes.

Šis VPN nodrošina spēcīgas drošības funkcijas, tostarp cieta šifrēšana, necaurlaidīgas lietotnes, politika bez reģistrēšanās un slēdzis. Lietotāji pasludina to par lielisku visaptverošu VPN. CyberGhost piedāvā bezmaksas 24 stundu izmēģinājumu līdz 7 ierīcēm un 45 dienu naudas atdošanas garantiju..

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Straumējiet Hindi filmas ar programmu CyberGhost!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Mūsu ieteiktais straumēšanas vietnes sniedz daudz iespēju filmu skatīšanai jūs mīļi runājat hindi valodā (un citās indiešu valodās). Jebkurš no šiem pakalpojumiem būtu lieliska izvēle jūsu Bolivudas labojumam. Tomēr mēs nevaram pietiekami uzsvērt ir svarīgi izmantot VPN, lai palīdzētu straumēt.

Daudzos gadījumos, ja atrodaties ārpus Indijas, tas ir vienīgais veids, kā jums jādara atbloķēt saturu tas ir pieejams tikai šajā valstī. Lai pārvarētu ģeogrāfiskos ierobežojumus, jums nevajadzētu uzdrošināties šajās vietnēs bez VPN, lai aizsargātu jūsu vietni konfidencialitāte, pārlūkošanas vēsture, dati un ierīce.

Uzziniet vairāk par Indijas IP adrese. Priecīgu straumēšanu!

Skatīt NordVPN piedāvājumus!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me