10 lietas, kas jāmeklē, pērkot VPN

Jūs jau kādu laiku domājat izmantot VPN, taču jūs joprojām atrodaties pie žoga, par kuru jums vajadzētu doties. Tas ir tikai normāli, jo tur netrūkst pakalpojumu, un jūs varat derēt par savu pēdējo dolāru, ka liela daļa no viņiem taktiski izlaidīs visus trūkumus par labu viņu piedāvātajām “pārsteidzošajām priekšrocībām” vai vismaz pretendēs uz tiem. Jums šķiet, ka, pirms jūs apņematies jums piemērotu VPN, jums ir nepieciešama mazliet vairāk informācijas? Mēs esam nodrošinājuši jūs ar īsu, bet detalizētu 10 svarīgāko faktoru sarakstu, kas jums jāņem vērā pirms lēmuma pieņemšanas par VPN pakalpojumu.

1. Ātrums

Mēs sāksim ar vissvarīgākajiem aspektiem, kas nošķir lielos VPN no viduvējiem. Ātrums ir viens no tiem. Nevienam nepatīk lēns savienojums – protams, pastāv arī vairāki ārējie mainīgie, kas nodrošina stabilu un ātru piekļuvi. Ciktāl tas attiecas uz pašu VPN, jums jāmeklē tāds, kas piedāvā iespējas. Dažādas konfigurācijas dažādiem mērķiem nodrošina, ka vienmēr esat daudzpusīgs, neatkarīgi no tā, vai izmantojat VPN straumēšanai, vienādranga darbībām vai kā citādi.

2. Drošība

Lai arī tas ir obligāti, zibens ātrai savienojamībai nevajadzētu būt vienīgajai jūsu saraksta prioritātei. Galu galā viens no VPN stūrakmeņu raksturlielumiem ir drošs savienojums ar minimālu risku, vai tam tā vajadzētu būt. Noteikti meklējiet funkcijas, kas veicina jūsu garantēto drošību – bez žurnāliem un anonimitātes politikām ar aizsardzības mehānismiem, piemēram, IP slēpšanas un nogalināšanas slēdžiem, ir ļoti daudz, lai nodrošinātu jūsu bez traucējumiem VPN pieredzi.

3. Pieejamība

Cik labs ir VPN pakalpojums, ja tā pieejamība ir stipri ierobežota? Ja jūs to izmantojat kā risinājumu, lai piekļūtu saturam, kas viena vai otra iemesla dēļ var tikt bloķēts jūsu pašreizējā galamērķī, mēs iesakām pievērst uzmanību tam, vai valstīs ir pieejams VPN. Tas ir īpaši svarīgi, ja daudz ceļojat – augstas kvalitātes VPN būs papildu jūdze, nodrošinot savienojumu ar pakalpojumiem, kurus abonējat mājās, neatkarīgi no atrašanās vietas..

  VPN vs starpniekserveris: kāda ir atšķirība un kura jums ir piemērota?

4. Uzticama šifrēšana

Šifrēšanas tehnoloģija var izveidot vai sagraut VPN. Jūsu privātums ir vērtīgs – teicams serviss darīs visu, kas nepieciešams, lai uzturētu to nevainojamā stāvoklī. Uzticami šifrēšanas mehānismi nosūtīs jūsu interneta trafiku tikai caur vairākiem serveriem. Tas ir īpaši svarīgi gadījumos, kad jāsaglabā augsts anonimitātes līmenis. Protams, izvēloties standarta VPN serveri, pamata situācijās pietiek ar galamērķi, taču dažādi šifrēšanas režīmi ir izcilu VPN pakalpojumu pazīme pats par sevi.

5. Vienkārša lietošana

Ikviens VPN, kas prasa kļūt par tehnoloģiju ekspertu, ir tāds, kas nav jūsu laika vērts. Izvēloties ideālu pakalpojumu, neveiciet nekādus kompromisus lietotāju pieredzē. Pretēji izplatītajam uzskatam, pat tādas uzlabotas tehnoloģijas kā virtuālie privātie tīkli var būt intuitīvas un bez grūtībām. Ja dažu minūšu laikā nevarat no VPN iegūt to, ko vēlaties, neuztraucieties. Ir pārāk daudz labu produktu, kas to darīs jūsu labā, piegādājot katru parametru.

6. Daudzpusība

Vēl viens svarīgs faktors, kas būtu jāaptver, ir pārliecināšanās, ka jūsu VPN atbalsta plašu platformu un operētājsistēmu klāstu. Esiet gatavi vairāku ierīču pieejamībai – zvaigžņu VPN piedāvās vienlaicīgu savienojumu ar klēpjdatoru, personālo datoru un viedtālruni, citām ierīcēm atstājot papildu vietu. Mēs iesakām neierobežot sevi ar vienu platformu vai OS. Mūsdienās jūs nekad nezināt, kad un kā jums var būt nepieciešama jūsu VPN piekļuve, tāpēc daudzpusīgie pakalpojumi jums ir diezgan izdevīgi.

7. Statiskā IP

Tik svarīga ir īpaša IP adrese, vienlaikus izmantojot VPN, tāpēc tā ir pelnījusi atsevišķu vietu mūsu sarakstā. Mēs nevaram pietiekami uzsvērt statiskā IP nozīmi – būt vienīgai personai, kas izmanto piešķirto adresi, ir ļoti svarīgi, ja vēlaties maksimāli izmantot pieejamību un drošību, kā arī īpašos gadījumos, kad statiskā IP ir obligāta. Jums, iespējams, to visu laiku pat nevajadzēs, bet, vienkārši dodot iespēju iegūt speciālu IP adresi, tas ievērojami veicina jūsu mieru un labāku vispārējo VPN pieredzi..

8. P2P funkcionalitāte

Vienādranga (vai P2P) koplietošanu bieži vien satrauc gan ISP, gan VPN pakalpojumu sniedzēji. Lai arī P2P ir nedaudz pelēks laukums, tas ir lieliski izmantojams un daudzos gadījumos ārkārtīgi efektīvs. Ja meklējat izcilu VPN pakalpojumu, pārliecinieties, vai tas jūs neierobežo šajā nodaļā – joslas platuma samazināšana ir izplatīts veids, kā traucēt P2P lietotājiem. Vērts VPN nodrošinātājs jau vispār nepiedāvā joslas platuma sliekšņus, taču lielie nodrošinās, ka arī P2P nav šķēršļu, nodrošinot jūs ar izcilām failu apmaiņas iespējām, nevis stingri ierobežojot tos..

  Kāpēc jums nevajadzētu izmantot bezmaksas starpniekserveri

9. Tehniskais atbalsts

VPN pakalpojuma īpašības nebeidzas ar tā sniegtajām iespējām – vienlīdz svarīgi ir zināt, ka uz visiem jūsu jautājumiem tiks atbildēts, it īpaši, ja neesat labi pārzinājis šo jomu. Noderīgu un viegli pieejamu klientu apkalpošanu ir grūti atrast, taču jums tas jāmeklē neatkarīgi no tā. Izsmeļoša FAQ sadaļa un specializēti ekspertu pārstāvji ir brīdinājuma zīmes VPN pakalpojumu sniedzējam, kas ne tikai piedāvā zvaigžņu produktus, bet arī novērtē klientus.

10. Cena

Visbeidzot, VPN izmaksām vajadzētu būt nozīmīgam faktoram jūsu lēmumā, it īpaši, ja diskutējat par to, vai jums vajadzētu izmantot bezmaksas pakalpojumu. Mēs šeit spēlēsim velna aizstāvi, ja tikai tāpēc, lai pēc iespējas skaidrāk izprastu savu viedokli – bezmaksas VPN vienīgā priekšrocība ir tā, ka jūs par to nemaksājat naudu. Tomēr sakot, šajā pasaulē nekas nav brīvs. Ko jūs ietaupāt savā makā, jūs maksājat citādi, it īpaši, ja runa ir par VPN. Bezmaksas pakalpojuma izvēle ir kompromiss, kas vienkārši nav tā vērts, jo nav garantiju, kas notiek ar privātumu, drošību un kopējo veiktspēju. Turklāt jums pietrūks tik daudz lielisku iespēju. Tur ir daudz izcilu VPN, kas arī ir pieejami par pieņemamu cenu, tāpēc neļaujieties ilūzijai, ka bezmaksas pakalpojumi ir labi – risks ir pārāk liels, un kvalitāte ir kaut kas, bet garantēta.

Kā es varu zināt, ka esmu izdarījis pareizo izvēli?

Mūsu saraksts ir būtisku īpašību un īpašību kopums, kas veido izcilu VPN. Tomēr galīgā izvēle ir jūsu ziņā. Lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies ideālu produktu, ir svarīgi veikt pētījumus, tāpat arī novērtējiet savu individuālo situāciju un vajadzības. Atcerieties: pārāks VPN piedāvā jums daudzveidību. Mūsu ieteikumi jums ir NordVPN un ExpressVPN – viņi abi ir VPN produktu un pakalpojumu līderi. Pilnvērtīgas funkcijas un plašās iespējas neatkarīgi no situācijas piedāvā augstas veiktspējas, uzticamības, drošības un privātuma tiesības ar nulles joslas platuma ierobežojumiem vai citiem ierobežojumiem šajā jautājumā. Izvērtējot reputāciju un atsauksmes, ir vieglāk izdarīt pareizo izvēli – NordVPN un ExpressVPN atzīmē visas rūtiņas un ir lieliski kandidāti jūsu galīgajai VPN pieredzei..

  Kā piekļūt Google no Ķīnas 2023. gadā - ātrs un drošs hack

Iepazīstieties ar mūsu visvairāk ieteiktajiem VPN.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni