3 populārākie VPN tīkli Netflix | Atjaunināts 2020. gada janvārī

Vai nevarat noteikt jūsu veikto zombiju darbību, jo Walking Dead netiek rādīts jūsu reģionā? Ceļojot un pietrūkstot visas drāmas no The Crown?

Netflix ir daži no vissmagākie geobloki ir grūti atrast uzticamu, bezmaksas VPN, kas ļauj atbloķēt Netflix globālo saturu. Bet es varu palīdzēt.

Es pavadīju stundas, testējot bezmaksas VPN, lai nodrošinātu, ka netērējat savu laiku, mēģinot skatīties Netflix ar VPN, kas ir tik lēns, ka jūs saņemat mūžīgo buferizāciju.

Parasti iesaku lietot lētu piemaksu pakalpojumu, piemēram NordVPN, ar straujo, vienmērīgo straumēšanas ātrumu.

Lai gan vairums bezmaksas VPN pakalpojumu nevar apiet Netflix ģeobloķējumus, manā sarakstā esošie bezmaksas VPN var.

Sāciet Netflix straumēšanu ar NordVPN!

Īsā laikā? Šeit ir Netflix labākie bezmaksas VPN

 1. NordVPN: Neierobežota pieeja plašajam globālajam tīklam, zibens ātrumā, un pasaules klases drošību. Tā tas ir mans labākais ieteikums straumēšanai, un jūs varat to izmēģināt mēnesī bez riska ar naudas atdošanas garantiju.
 2. Opera VPN: Šis patiesi bez maksas pārlūkprogrammā esošais VPN var atbloķēt Netflix UK. Abonēšana nav nepieciešama, un jūs saņemat neierobežotu ātrumu, datus un joslas platumu – tas ir neierobežota straumēšana jums. Tomēr tas nevar piekļūt Netflix US.
 3. PrivātsVPN: Teicamas atbloķēšanas spējas, militārā līmeņa drošība un straumēšanai optimizēti serveri vienmērīgai un ērtai TV šova skatīšanai. Jūs varat bez maksas iegūt šo premium VPN, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
 • Kā mēs pārbaudījām un sarindojām šos VPN
 • Visaugstāk novērtētie premium VPN, kurus mēs iesakām Netflix
 • BUJ

Labākie bezmaksas VPN tīklam Netflix (atjaunināts 2020. gadā)

Patiešām nav daudz bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix. No 15 testētajiem, Es atradu tikai 3 variantus, kas darbojās. Pat šiem pakalpojumiem ir savi ierobežojumi.

1. NordVPN

3 populārākie VPN tīkli Netflix | Atjaunināts 2020. gada janvārī

NordVPN galvenās funkcijas

 • Izmēģiniet to bez riska ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • 5500+ serveri 59 valstīs
 • Ātrākais straumēšanas ātrums
 • SmartPlay DNS ticami atbloķē Netflix
 • Darbojas ar: Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO, Hulu, Disney +, YouTube TV, Showtime, Sling TV
 • Savietojams ar: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Firefox, Chrome, Amazon Fire TV, maršrutētājiem, Android TV

NordVPN nav stingri bezmaksas, taču tā ir labākais VPN straumēšanai. Tas ir neierobežots, ērti lietojams un ātrs. Un jūs to varat mēnesi izmēģināt bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Pirmo 30 dienu laikā jūsu piekļuve NordVPN ir pilnīgi neierobežota. Tas nozīmē, ka nav ierobežojumu ātrumam, datiem vai lietošanai. Jūs varat straumējiet Netflix, cik vien vēlaties.

Jūs saņemat pilnu piekļuvi visiem NordVPN globālajiem serveriem. Iespaidīgais tīkls apvienojumā ar SmartPlay DNS ļauj jums to izdarīt atbloķējiet Netflix katrā reģionā.

  Kā novērst PUBG nobīdi - ātrākais un vienkāršākais hack 2020. gadam

NordVPN var ne tikai atbloķēt Netflix, bet arī to atbloķē visas citas straumēšanas vietnes Es pārbaudīju, ieskaitot Amazon Prime Video, BBC iPlayer un HBO GO.

Zibens ātrumā garantē vienmērīgu straumēšanu. Ērts ātrās savienošanas līdzeklis savieno jūs ar ātrāko serveri izvēlētajā vietā.

Aptumšoti serveri slēpj jūsu VPN lietojumu no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP). Tas ne tikai bloķē jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, lai viņš uzraudzītu jūsu uzvedību tiešsaistē, bet arī šo neļauj jūsu ISP samazināt joslas platumu kad straumējat. Tas arī nozīmē, ka varat izmantot NordVPN reģionos, kas parasti bloķē vai cenzē VPN izmantošanu.

Jūs varat izveidot savienojumu ar sešas ierīces vienlaicīgi zem viena NordVPN profila, lai visa ģimene vienlaikus varētu straumēt savu iecienīto globālo saturu.

CyberSec tehnoloģija bloķē izsekotājus, ļaunprātīgu programmatūru un reklāmas. AES 256 bitu šifrēšana paslēpj visus jūsu privātos datus aiz militārā līmeņa aizsardzības sienas.

Izejas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība pārliecinieties, ka jūsu IP adrese un tiešsaistes aktivitātes paliek paslēptas, pat pārtraukta savienojuma laikā.

Ir arī stingra politika bez reģistrēšanās kas garantē, ka serveri nekad neuzglabā jūsu datus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu NordVPN pārskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Sāciet straumēšanu ar NordVPN jau šodien!

2. Opera VPN

3 populārākie VPN tīkli Netflix | Atjaunināts 2020. gada janvārī

Opera VPN galvenās funkcijas

 • Neierobežots bezmaksas datu un joslas platums Netflix straumēšanai
 • Nav ātruma ierobežojumu
 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Sadarbojas ar: Netflix UK, Netflix Sweden, Netflix Singapore
 • Savietojams ar: Windows, macOS, Android, Linux

Opera ir pilnīgi bezmaksas VPN pārlūkā. Tas ir viens no vienīgajiem bezmaksas pakalpojumiem, kas ir pilnīgi neierobežots. Tu iegūsti neierobežots datu un joslas platums, tāpēc nav nekādu ierobežojumu, cik lielu Netflix var skatīties.

Jums nav jāreģistrējas, jāreģistrējas vai jāievada maksājuma informācija lai piekļūtu Opera VPN. Tas nozīmē, ka tajā nevar ierakstīt nevienu jūsu personisko informāciju.

Opera VPN ir arī viens no vienīgajiem bezmaksas pakalpojumi saderīgs ar Netflix. Bet piesargāties. Tas nav tik vienkārši, kā atbloķēt Netflix ar premium VPN.

Šis VPN tikai dod jums piekļuve serveriem trīs vispārīgās vietās: Eiropa, Amerika un Āzija. Lai gan jūs varat pārslēgties starp šīm vietām tik reižu, cik vēlaties, jūs nevarat izvēlēties konkrētāku serveri vai valsti. 

Pārbaudes laikā es to varēju izveidojiet savienojumu ar Netflix UK, Zviedriju un Singapūru mainot servera atrašanās vietas. Es nevarēju piekļūt Netflix US.

Ātrums lielākoties ir ātrs un uzticams. Jūsu savienojums palēnināsies, ja izveidosit savienojumu ar vistālāko zonu no savas reālās atrašanās vietas.

Opera VPN drošības funkcijas ir cienījamas par bezmaksas pakalpojumu. Tas izmanto militāras pakāpes šifrēšana un tai ir politika bez reģistrēšanās, tāpēc jūs zināt savu dati ir droši un privāti.

Ir arī izsekošanas un reklāmu bloķētāja paplašinājums ka jūs varat instalēt atsevišķi, kas nozīmē, ka neviens kaitinošs uznirstošais logs nedrīkst pārtraukt iecienītos Netflix šovus.

Tomēr VPN var izmantot tikai pārlūkā Opera. Tas nozīmē, ka VPN nepasargāsim savienojumu ārpus jūsu pārlūkprogrammas. Tas neaptver citas programmas, piemēram, torrent klientus. Ja tomēr vēlaties straumēt Netflix, tā nedrīkstētu būt problēma.

  5 labākie PSN 2020. gadā VPN | Ranžēts pēc ātruma, drošības un cenas

Opera darbojas labi, ja dzīvojat valstī vai ceļojat uz valsti, kurā Netflix nav pieejams, un jums nav prātā, kuram reģionam piekļūt.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu Opera VPN apskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Sāciet bez maksas, izmantojot Opera VPN!

3. PrivātsVPN

3 populārākie VPN tīkli Netflix | Atjaunināts 2020. gada janvārī

PrivateVPN galvenās funkcijas

 • Premium VPN ar vienas nedēļas neierobežotu izmantošanu, izmantojot bezmaksas izmēģinājumu
 • 150 un vairāk serveru 60 valstīs
 • Straumēšanai optimizēti serveri Netflix
 • Ātri straumēšanas ātrumi
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Sadarbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, ABC, HBO GO, Showtime, YouTube
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Kodi, Chrome, Firefox, Safari, maršrutētājiem

PrivateVPN ir vēl viens premium VPN, ko varat izmantot bez maksas ar to 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Tas padara to par lielisku izvēli Netflix filmu maratonam vai pagarinātai buksēšanas sesijai!

Jums ir jāreģistrējas bezmaksas izmēģinājumam, bet jūs nav jāievada maksājuma informācija vai veiciet sākotnējo maksājumu. Tāpēc, jūs esat drošībā no neparedzētām atjaunošanām.

PrivateVPN bezmaksas izmēģinājuma versija ir pilnīgi neierobežots un neierobežots. Jūs saņemat visas tās pašas iespējas kā premium klientam. Tas ietver piekļuvi 150+ serveri 60 valstīs.

Tā pat ir straumēšanai optimizēti serveri. Katrā optimizētajā serverī ir etiķete, kurā sīki aprakstīti straumēšanas pakalpojumi, kurus tas atbloķē. Ja vēlaties skatīties Netflix, vienkārši izvēlieties serveri ar apzīmējumu “Netflix”, lai izveidotu savienojumu ar atbilstošo IP adresi.

Pārbaužu laikā PrivateVPN to spēja ātri un droši atbloķējiet Netflix. Varat arī to izmantot, lai piekļūtu BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu un lielākajai daļai citu galveno straumēšanas pakalpojumu.

PrivateVPN ātrums ir pietiekami ātrs, lai straumētu ar nav buferizācijas, kavēšanās vai lēns ielādes laiks.

PrivateVPN ļauj izveidot savienojumu ar sešas ierīces vienlaicīgi, tāpēc jums ir piekļuve visiem iecienītajiem Netflix šoviem.

Tā arī ir viens no drošākajiem VPN Esmu pārbaudījis. Tas izmanto AES 256 bitu šifrēšanu, iznīcināšanas slēdzi un DNS / IPv6 aizsardzību pret noplūdi. Šīs uzlabotās funkcijas saglabājiet slēptās tiešsaistes aktivitātes un identificējošos datus no izsekotājiem un kibernoziegumiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu PrivateVPN pārskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Sāciet bez maksas ar PrivateVPN!

Kā mēs pārbaudījām un sarindojām šos VPN

Jebkuram Netflix VPN ir jābūt droši, ātri un, protams, spēj apiet Netflix geoblokus, lai jūs varētu skatīties tik daudz cik The Politician vai Big Mouth, cik vēlaties.

Pirmkārt, es apskatīju katra VPN serveru tīkla lielumu un izplatību. Tikai VPN ar lieli globālie tīkli parasti spēj apiet Netflix geoblokus, jo VPN spēj nepārtraukti atjaunināt un pievienot jaunus serverus. Visās savās atsauksmēs esmu atzīmējis serveru numurus un atrašanās vietas.

Es arī testēju vairākus serverus dažādās VPN vietās, lai pārliecinātos, ka tie jums tiek piešķirti piekļuvi pēc iespējas vairāk Netflix bibliotēkām.

Es pārbaudīju katru VPN ātrumu izmantojot speedtest.net. Reģistrējot ātrumus pirms un pēc savienojuma ar VPN, es varēju noteikt, cik daudz vai cik maz katrs no maniem ieteikumiem ietekmē jūsu savienojumu.

Jo ātrāks savienojums, jo mazāka iespēja, ka straumējot Netflix, jums būs jāsamierinās ar buferizāciju vai kavēšanos.

  9 populārākie bezmaksas VPN straumēšanai Atjaunināts 2020. gada janvārī

Visbeidzot, es pārbaudīju katru bezmaksas VPN drošība un privātums.

Es pārbaudē ievietoju prasības par DNS un IPv6 aizsardzību pret noplūdi ar ipleak.net. Es arī atzīmēju šifrēšanas līmeņus un visas bonusa iespējas, piemēram nogalināt slēdžus vai ļaunprātīgas programmatūras aizsardzība.

Daudzi bezmaksas VPN apgalvo, ka tie nodrošina pilnīgu anonimitāti, taču vienmēr ir vērts pārbaudīt, vai drošs ir mazais drukātais teksts. Es paskatījos katra bezmaksas VPN privātuma un reģistrēšanas politikas precīzi pateikt, kāda veida informāciju un datus viņi glabā – ja tāds ir.

Visaugstāk novērtētie premium VPN, kurus mēs iesakām Netflix

Bezmaksas VPN tiešām cīnās, lai atbloķētu Netflix. Jūsu iespējas ir ļoti ierobežotas, ja jūs meklējat patiesi bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix un var apstrādāt straumēšanu.

Jums daudz labāk ir izmantot lētu premium VPN garantē savietojamību, ātrumu un drošību. 

Ja jūs labprātāk ietaupītu stresu un izvēlētos pieņemamu premium VPN, tas ir šeit mani 5 labākie straumēšanas ieteikumi. Viņi visi spēj atbloķēt Netflix un garantē ātru un uzticamu savienojumu ar pasaules klases drošību.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

BUJ

Kāda ir aizraušanās ar bezmaksas VPN?

Savietojamība ir vislielākā bezmaksas Netflix VPN problēma. Netflix izmanto ļoti spēcīgu VPN noteikšanas programmatūru. Bezmaksas VPN ne vienmēr var apiet šo programmatūru. Ar Netflix darbojas tikai bezmaksas saraksta ieteikumi.

Bezmaksas VPN reti piedāvā tādu pašu šifrēšanas un drošības līmeni kā premium klases pakalpojumus. Lai arī manā sarakstā esošos bezmaksas VPN var droši izmantot, ir zināms, ka citi bezmaksas pakalpojumi reģistrē un pārdod jūsu datus trešajām personām.

Vai mans VPN darbosies ar citām straumēšanas vietnēm?

Netflix izmanto kādu no visspēcīgākajām pieejamajām anti-VPN un anti-proxy programmatūrām. Ja jūsu izvēlētais VPN spēj atbloķēt Netflix, visticamāk, tas var atbloķēt arī citas galvenās straumēšanas vietnes. Pilnajos pārskatos mēs sniedzam izsmeļošu informāciju par katra VPN atbloķēšanas iespējām.

Vai mans VPN darbosies visās manās straumēšanas ierīcēs?

Visas manas piedāvātās bezmaksas un prēmijas VPN Netflix ir saderīgas ar plašu platformu un ierīču klāstu. Katram ieteikumam esmu pievienojis saderības rokasgrāmatu.

Vai VPN ietekmē straumēšanas ātrumu?

VPN maršrutē jūsu interneta trafiku caur papildu serveri, kas jūs var palēnināt. Tomēr visi ieteiktie labie VPN ir tik ātri, ka jūs nepamanīsit nekādu kavēšanos. Izmantojot bezmaksas VPN, ātruma samazināšanās, visticamāk, pamanīsit ātruma un joslas platuma ierobežojumus vai servera ierobežojumus.

Grunts līnija

Meklējot bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix, ir dažas iespējas. Tomēr, nav perfekta risinājuma.

Ja vēlaties bezmaksas VPN Netflix, jums jāizvēlas pagaidu lietošana vai jāpanāk neuzticami savienojumi.

Labā ziņa ir tā jums nav jāsamierinās ar neuzticamu atbloķēšanu, nelielu ātrumu un nestandarta drošību. Premium pakalpojumi, piemēram NordVPN droši atbloķē Netflix un vienlaikus aizsargātu jūs – visu par ļoti zemu cenu.

Ja jums ir nepieciešams tikai neilgu laiku piekļūt Netflix, varat to izdarīt izmantojiet šos premium VPN bez maksas ar tiesas vai naudas atdošanas garantiju.

Vai domājat, ka drīzāk izmantotu premium VPN? Uzziniet vairāk par mūsu top ieteiktie premium klases pakalpojumi Netflix.

Jūs pat varat baudīt naudu no visiem tiem, izmantojot mūsu labākie VPN piedāvājumi un kupona kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me