5 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot DuckDuckGo tīmekļa pārlūka paplašinājumu

Tā kā Google ir gandrīz visur izplatīts, personiskās informācijas daudzums, ko viņi var savākt, ir prātā ienākošs.

Google Chrome, Firefox un citas populāras pārlūkprogrammas ir ērti lietojamas, taču tās izseko visu, ko jūs darāt.

Lai gan daudzi par to daudz nedomā, vairāk un vairāk arvien vairāk cilvēku uztraucas un meklē meklētājprogrammu alternatīvas.

DuckDuckGo parādījās uz skatuves 2008. gadā kā meklētājprogramma, un kopš tā laika ir ieguvusi miljoniem lietotāju. Nesen pievienotā mobilā lietotne un pārlūka paplašinājums padariet to vēl ērtāku lietošanu. Tiem, kas vēlas palielināt viņu privātumu tīmeklī, ir pieci iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmēģināt DuckDuckGo.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot DuckDuckGo??

 1. DuckDuckGo aizved jūs uz šifrētām vietnēm.
  Daudzas vietnes piedāvā šifrētu versiju. Diemžēl, tā kā lēnajiem savienojumiem var piekļūt nedaudz lēni, vairums vietņu noklusē parasto versiju. Tomēr, pārlūkojot vietnē DuckDuckGo, jūs automātiski tiksit novirzīts uz šifrētu vietni (ja tāda būs). Tādā veidā jūsu personīgā informācija paliks droša.
 2. Jaunā lietotne un pārlūka paplašinājums atmasko un bloķē izsekotājus
  76% lapu ir Google izsekotāji, bet 24% – Facebook. Dodoties uz vietni, DuckDuckGo identificēs šos izsekotājus un, pamatojoties uz viņu klātbūtni, nodrošinās privātuma novērtējumu no A līdz F. Tas arī bloķē izsekotājus, tāpēc jūs varat pārlūkot ar mieru..
 3. Viņiem ir privātuma politikas dekodētāji
  DuckDuckGo sadarbojās ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, kas nav lasīti (TOSDR), lai izveidotu vietņu konfidencialitātes politikas datu bāzi. Šajā notiekošajā projektā jau ir iekļauti vairāki miljoni vietņu.
 4. Tie neapdraud jūsu drošību
  Izmantojot iebūvētu izsekotāju tīkla bloķētāju, privātas meklēšanas iespējas un viedu šifrēšanu, varat izmantot pārlūka paplašinājumu un mobilo lietotni, nedomājot, vai kāds jūs izseko.
 5. Jaunais paplašinājums padara to par ļoti ērtu lietošanu.
  Pirms spraudņa DuckDuckGo pienācīgam privātuma risinājumam bija jāinstalē vairāki papildinājumi un sarežģītas tehnoloģijas, kas interneta pārlūkošanu padarīja lēnu un sarežģītu. Apvienojot klasiskās DuckDuckGo meklēšanas funkcijas ar jauno paplašinājumu (pieejams pārlūkos Chrome, Firefox un Safari) un lietotni (pieejama operētājsistēmās iOS un Android), jūs varat nemanāmi izjust drošāku internetu.

Lai arī tā varētu nebūt populārākā meklētājprogramma, DuckDuckGo ir lielisks rīks, lai palielinātu jūsu privātumu tiešsaistē un neļautu citām meklētājprogrammām šņukstēt jūs..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me