5 labākie Polijas VPN – par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

Ja plānojat ceļojumu un vēlaties atrodoties Polijā, piekļūstiet savam Netflix kontam, vai arī jūs esat Polijas emigrants, kurš to vēlas atbloķējiet iecienīto saturu mājās, šis raksts ir domāts jums.

VPN ļauj apiet satura ģeobloķējumus straumējošās vietnēs, banku portālos un citos tīmekļa pakalpojumos. Izmantojot VPN, jūs arī varat būt drošībā trafika anonimizēšana lai jūs varētu droši vai strauji izmantot publiskos Wi-Fi tīklus, neuztraucoties par atklāšanu.

Ja vēlaties aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ģeoblokus Polijā, ir dažas funkcijas, kuras jums vajadzētu uzmanīt. Meklējiet VPN pakalpojumu sniedzēju, kuram ir liels serveru tīkls serveri Polijā, progresīvas drošības tehnoloģijas un stingra privātuma politika.

Balstoties uz mūsu pašu testiem un lietotāju atsauksmēm, tie ir VPN, kurus mēs iesakām Polijai.

Labākie Polijas VPN – ātrais saraksts

 1. CyberGhost
  CyberGhost piedāvā vairāku platformu lietotnes, drošu šifrēšanu un lielu serveru tīklu. Plus, jūs varat aizsargājiet līdz septiņām ierīcēm vienlaikus ar vienu abonementu.
 2. NordVPN
  Mūsu visaugstāk novērtētais VPN sniedzējs apvieno augstākā līmeņa drošības akreditācijas datus ar ātru lejupielādes ātrumu, lielu serveru tīklu un lietotājam draudzīgas lietotnes.
 3. ExpressVPN
  ExpressVPN ir mūsu labākais straumēšanas pakalpojums. Tas bez piepūles apiet satura geoblokus tā jums būs neierobežota piekļuve internetam, lai arī kur tu būtu.
 4. HMA
  Ja vēlaties servera opcijas, HMA ir grūti pārspēt. Tas piedāvā serverus 190 pasaules valstīs ar vairākām IP adresēm Polijā.
 5. PrivātsVPN
  PrivateVPN piedāvā militāras pakāpes šifrēšanu, ievērojot a stingra politika bez reģistrēšanās, un piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas arī sniedz virtuālu palīdzību iestatīšanā – tas ir lieliski piemērots iesācējiem.

Sāciet savu bezmaksas Cyberghost izmēģinājuma versiju tūlīt

Kāpēc jums nepieciešams VPN Polijai

Lai straumētu iecienīto saturu no jebkuras vietas, izvairieties no datu vākšanas un droši izmantojiet publiskos Wi-Fi tīklus, a Polijā VPN ir obligāta prasība.

  Šie 7 uzņēmumi slepeni pieder desmitiem VPN

Satura straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix vai BBC iPlayer, kā arī banku portāli, sociālo mediju tīkli, meklētājprogrammas un tiešsaistes iepirkšanās vietnes aplūko jūsu IP adresi, lai uzzinātu, kur atrodaties. Ja atrodaties ārpus vietnes vai pakalpojuma atļautā reģiona, piekļuvi jums var liegt vai piekļuvi jums var ierobežot.

Eiropas Savienībā tiek piemēroti ģeogrāfiskā satura ierobežojumi. Tas nozīmē, ja vēlaties skatieties iecienītās izrādes, atrodoties Polijā, jums būs jāizmanto VPN, lai mainītu savu IP adresi.

Kaut arī Polijā ir samērā brīvības atbalstīšanas likumi internetā, joprojām ir daži datu vākšanas un privātuma jautājumi, kas jums būtu jāapsver. Saskaņā ar likumu Polijas ISP ir jāreģistrē lietotāju metadati uz laiku līdz diviem gadiem.

Turklāt, lai arī Polija ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kur mocīšana ir likumīga personīgai lietošanai, joprojām ir daudz prātīgāk izmantot VPN, ja lejupielādējat. Mēs vienmēr to iesakām Torrenting laikā izmantojiet VPN, vienalga kur tu atrodies.

Ja ceļojat uz Poliju, iespējams, plānojat izmantot publisko Wi-Fi. Publiskie Wi-Fi tīkli ir nedroši. Viņi pakļauj jūs uzlaušanas, identitātes zādzībām un citiem kibernoziegumiem. Labākais veids, kā sevi aizsargāt, ir VPN, kas izmanto spēcīgu šifrēšanu.

Detalizēti labākie Polijas VPN

1. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost ir stabila VPN izvēle ātrumam, klientu atbalstam un servera tīkla lielumam – tā piedāvā iespaidīgu 60 serveri Polijā! Lietotāji piekrīt, ka CyberGhost ir visnotaļ pamatīga izvēle.

CyberGhost piedāvā konkurētspējīgus ātrumus. Plašais serveru tīkls ļauj jums viegli apiet geoblokus. CyberGhost izmanto militāras pakāpes šifrēšana un vispār neuzglabā lietotāju žurnālus.

Viens abonements aptver līdz septiņām ierīcēm vienlaicīgi, lai jūs būtu aizsargāts, pat ja bieži pārslēdzaties starp ierīcēm. CyberGhost piedāvā lietotnes iOS, Mac, Linux, Windows, Android, maršrutētājiem un citai.

  Kā skatīties noziedzīgu prātu noslēguma sezonu 2023. gadā

Ja neesat pārliecināts, varat pierakstīties ar mieru. CyberGhost piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantija – līdz šim visdāsnākais no visiem premium VPN, ko mēs pārskatījām. 

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

2. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir 45 serveri Polijā. Ja atrodaties Polijā un vēlaties ātru un uzticamu savienojumu, kas joprojām ir šifrēts un anonīmss, NordVPN ir laba izvēle.

NordVPN ir mūsu visaugstākais VPN. Tas piedāvā kombināciju dzelzs pārklāti drošības elementi, lietotājam draudzīgas lietotnes, un spēcīga šifrēšanas tehnoloģija. Tas arī piedāvā plašu serveru iespēju tīklu visā pasaulē, tāpēc ASV Netflix vai BBC iPlayer atbloķēšana nebūs problēma.

Ja esat jauns lietotājs, varat izmantot NordVPN, lai saņemtu pilnu apmaksu, abonējot pilnu mēnesi zem 30-dienas naudas atdošanas garantija.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN lietotāji to vērtē ļoti augstu, un tai ir reputācija par ātrumu. Balstoties uz mūsu pašu testiem, pakalpojumam ir nav problēmu apiet grūtā satura ģeobloķējumus.

ExpressVPN ir vairāki serveri Polijā. Kaut arī tas nepiedāvā specializētu atbalstu poļu valodā, noderīgais tehniskais atbalsts tulkos poļu jautājumus tiešraidē. Klientu apkalpošana ir pieejama visu diennakti, un jaunie lietotāji var izmantot 30 dienu priekšrocības, bez uzdotajiem jautājumiem, naudas atdošanas garantiju.

ExpressVPN lietojumi militāras pakāpes šifrēšana un starpplatformu lietojumprogrammas pēc noklusējuma izmanto drošu OpenVPN protokolu. Lietotnes ir lietotāju draudzīgs, un tie ir aprīkoti ar augstākām drošības funkcijām, piemēram, DNS noplūdes aizsardzību un iznīcināšanas slēdzi, lai jūs būtu drošībā pārlūkošanas laikā.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. HMA

hidemyass ierīce

HMA ir viens no mūsu visaugstāk novērtētajiem VPN. Tas izmanto spēcīgu AES 256 bitu šifrēšana un ar atvieglojumu var atbloķēt ļoti kutelīgu, ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, Netflix.

Tam ir serveri 190 valstīs visā pasaulē – lielākais serveru tīkls no visiem pārskatītajiem VPN. Kamēr tas piedāvā tikai divas serveru atrašanās vietas Polijā, tas piedāvā vairākas Polijas IP adreses un tam ir virkne serveru tuvējās valstīs. Parasti, jo tuvāk serverim ir jūsu atrašanās vieta, jo ātrāk tas notiks.

  Skatieties Netflix ar NordVPN: vienkārša 2 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata!

Klientu apkalpošana ir atsaucīga un pieejama visu diennakti. Starpplatformu lietotnes ir lietotājam draudzīgs, intuitīvs, un piedāvā unikālu lietotāja pieredzi ar trim dažādiem savienojuma režīmiem. Jūs varat to izmēģināt ar mieru zem 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ViewHMA piedāvājumi!

5. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN ir premium VPN nodrošinātājs, kuram ir stingra politika, kas neveic reģistrēšanos, un tas piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas izmanto drošu, AES 256 bitu šifrēšanu. Serveri darbojas ātri un joslas platums ir neierobežots. Balstoties uz mūsu testiem, tas viegli iziet geoblokus.

Starpplatformu lietotnes ir viegli instalējamas, un klientu atbalsts piedāvā unikālu attālās palīdzības funkciju, ja rodas problēmas. Jūs varat pasargāt līdz sešām ierīcēm ar vienu abonementu. Privātais VPN ir viens no mūsu vislabāk novērtētajiem VPN, un, pamatojoties uz mūsu testiem, tas turpina savu reputāciju.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

Kopsavilkums

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Polijā vai ceļojat tur, VPN ir absolūti nepieciešams, lai pasargātu sevi, palieciet anonīms tiešsaistē un straumējiet savus iecienītos šovus.

Lai iegūtu vislabāko un drošāko savienojumu, meklējiet VPN pakalpojumu sniedzēju ar plašu serveru tīklu, spēcīgu šifrēšanu, stingru privātuma politiku un serveru izvēli Polijā.

Ja vēlaties iegūt vislabāko darījumu ar savu VPN abonementu, apmeklējiet mūsu kupona koda lapu, lai iegūtu ekskluzīvus tiešsaistes piedāvājumus par premium VPN.

Sāciet savu bezmaksas Cyberghost izmēģinājuma versiju tūlīt

Jums var patikt arī:

 • Kā iegūt Polijas IP adresi no jebkuras vietas