5 labākie PSN 2023. gadā VPN | Ranžēts pēc ātruma, drošības un cenas

Vai jūs esat prātā par spēlēm?? Izmantojot VPN savam PS4, tiek uzlabota jūsu spēļu pieredze. VPN atbrīvo visu jūsu konsoles potenciālu, palīdzot jums iegūt vislabāko no sava PS4.

Vai esat sajūsmā, ka varēsit iesaistīties jaunajā Call of Duty spēlē vai Assassin’s Creed jaunākajā instalācijā? Varat arī izmantot VPN, lai iegūstiet spēli, pirms tā tiek izlaista jūsu reģionā.

Šeit mēs izpētīsim ieguvumi no augstas kvalitātes VPN izmantošanas jūsu PS4, paradīt Tev ko meklēt VPN, un izskaidrot kā to visu iestatīt.

Tātad, esiet gatavs, lai izmantotu visu PS4 potenciālu! Sagatavojieties uzlabotai tiešsaistes spēļu pieredzei ātrāks spēles ātrums, samazināts nokavējums, un piekļuvi dažādiem spēļu reģioniem.

Labākie PSN VPN

 1. NordVPN piedāvā milzīgu optimizētu serveru tīklu 62 valstīs
 2. ExpressVPN lepojas ar zibens ātrumiem vienmērīgai spēlei
 3. CyberGhost piedāvā ātru ātrumu un lietotājam draudzīgu saskarni
 4. IPVanish sniedz lietotājiem lielu ātrumu un serverus vairāk nekā 60 valstīs
 5. Surfshark piedāvā neierobežotus ierīces savienojumus un ērtu iestatīšanas rokasgrāmatu

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Kāpēc jūs vēlaties VPN savam PS4?

Izmantojot VPN savam PS4, varat gūt maksimālu labumu no savas konsoles.

Izmantojot VPN, jūs varat piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Spēļu versijas, kā arī lejupielādējams saturs, kas ir piesaistīts noteiktam reģionam, var būt jūsu, izmantojot nelielu VPN palīdzību. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri šajā vietā, un jums būs tāda pati pieredze kā spēlētājam no šī apgabala.

Piemēram, Japānas un Korejas lomu spēles (RPG) kļūst pieejamas citām valstīm mēnešus pēc to izlaišanas. Bet, izmantojot VPN, jūs varat vienkārši izveidot savienojumu ar serveri Japānā vai Korejā un spēlēt šīs spēles to sākotnējās palaišanas laikā.

Tāpat, ja vēlaties iesaistīties ļoti gaidītā spēlē, kas dažās pasaules malās iznāk stundām agrāk, varat mainīt servera atrašanās vietu un likt konsolei noticēt, ka atrodaties šajā apgabalā. Ir pagājuši tie laiki, kad Aussie lietotāji sabojā Amerikas spēlētāju pieredzi ar tikko izlaisto saturu!

Tā kā PlayStation ir savi pārlūki, straumēšanas pakalpojumiem varat arī piekļūt, izmantojot savu konsoli. Līdzīgi kā to spēļu funkcijas, VPN ļauj to darīt apiet geoblokus un straumējiet saturu no jebkuras vietas pasaulē.

Papildus piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotam saturam VPN arī palīdz jums būt drošiem aizsargājot jūs no DDoS uzbrukumiem.

Nav noslēpums, ka spēlētāji izmanto DDoS uzbrukumus, lai atvienotu pretiniekus no servera, lai negodīgi uzvarētu spēli daudzspēlētāju spēlē. Jūs varat izvairīties no šī un saņemt labāka drošība, izmantojot satiksmes šifrēšanu, paldies VPN.

Visbeidzot – VPN nosaka kaitinošo kavēšanās pieredzi ko rada interneta ātrums.

Lai gan ir zināms, ka VPN samazina ātrumu, dažiem PS4 VPN ir īpaši spēļu serveri, kuras ir paredzētas tikai nodrošināšanai mazs, lai nenokavētu spēles laikā.

Kā lietot VPN ar PS4

Tagad, kad jūs zināt, ko VPN var dot jūsu PS4, mēs pieļaujam, ka jūs varat negaidīt, lai izmēģinātu visu. VPN iestatīšana konsolei nav tik vienkārša kā programmatūras lejupielāde un savienojuma izveide ar serveri, bet tā nav arī raķešu zinātne. Viss, kas jums jādara, ir sekojiet mūsu ērtajam soli pa solim.

Lai gan ir daudz veidu, kā izveidot un palaist VPN, visvienkāršākais ir iestatiet VPN Wi-Fi maršrutētājā. Daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, ExpressVPN, piegādā maršrutētājus ar iepriekš instalētiem VPN, un, lai arī tā ir dārgāka iespēja, tā noteikti ietaupa daudz laika un automātiski savieno visas jūsu ierīces kas ir saistīti ar jūsu mājas internetu.

  5 labākie Polijas VPN - par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

Jūs varat arī iegūstiet VPN abonementu un manuāli ievadiet VPN informāciju Wi-Fi maršrutētāja iestatījumos, taču darbības atšķiras un ir atkarīgas no maršrutētāja zīmola un VPN nodrošinātāja.

Varat izvēlēties izmantot VPN ar PS4, izmantojot Mac un PC. Tas ir īpaši noderīgi, ja nevēlaties, lai visa jūsu mājsaimniecība darbotos caur VPN.

PS4 VPN iestatīšana, izmantojot datoru

Pirms VPN iestatīšanas pārliecinieties, vai tam ir Mac un Ethernet kabelis. Pārbaudiet, vai jūsu Mac ir arī Ethernet ports un wi-fi adapteris un vai tas ir saderīgs ar jūsu konsoli.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet vēlamo VPN.
 2. Pievienojiet Ethernet kabeli Mac un PS4 aizmugurē.
 3. Atveriet sadaļu Sistēmas preferences > Dalīšanās. Kreisajā pusē esošajā izvēlnē noklikšķiniet uz Interneta koplietošana.
 4. Nolaižamajā izvēlnē “Koplietot savienojumu no” atlasiet wi-fi.
 5. Atzīmējiet Ethernet no saraksta “datoriem, kas izmanto”.
 6. Atzīmējiet izvēles rūtiņu pa kreisi no interneta koplietošanas, lai aktivizētu Wi-Fi koplietošanu starp Mac un jūsu konsoli. Uzmanieties no zaļās ikonas, kas norāda uz veiksmīgu savienojumu.
 7. Atveriet VPN programmatūru, kuru lejupielādējāt savā Mac datorā, un izveidojiet savienojumu ar serveri no VPN pieejamo serveru saraksta.
 8. Savā PS4 dodieties uz Iestatījumi > Tīkla iestatījumi > Iestatiet interneta savienojumu > Izmantojiet LAN kabeli un izvēlieties vienkāršo savienojuma metodi.
 9. Atlasiet Nelietot starpniekserveri.
 10. Ja viss iet labi un raiti, jūsu PS4 vajadzētu būt savienotam ar internetu, izmantojot VPN! Apsveicam! Jūs gatavojaties ievadīt pilnīgi jaunu spēles līmeni!

PS4 VPN iestatīšana caur datoru

VPN pievienošana, izmantojot datoru, ir gandrīz tāda pati kā tā iestatīšana, izmantojot Mac, tikai šai metodei tiek izmantots Windows ekvivalents Mac interneta koplietošanai..

 1. Lejupielādējiet un instalējiet izvēlēto VPN pakalpojumu datorā.
 2. Pievienojiet Ethernet kabeli datora un PS4 aizmugurē.
 3. Atveriet vadības paneli > Tīkla un koplietošanas centrs. Logā noklikšķiniet uz Mainīt adaptera iestatījumus.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz VPN ikonas un atlasiet Rekvizīti.
 5. Atveriet cilni Koplietošana un noteikti atlasiet “Atļaut citiem tīkla lietotājiem izveidot savienojumu, izmantojot šī datora interneta savienojumu”.
 6. Atlasiet mājas tīkla savienojumu un pēc tam nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas “mājas interneta savienojums”.
 7. Atveriet savu PS4, dodieties uz Iestatījumi > Tīkla iestatījumi > Iestatiet interneta savienojumu > Izmantojiet LAN kabeli un izvēlieties vienkāršo savienojuma metodi.
 8. Kad tiek prasīts, atlasiet “Nelietot starpniekserveri”.
 9. Ja viss iet labi un raiti, jūsu PS4 vajadzētu būt savienotam ar tīmekli, izmantojot VPN. Lai sākas spēles!

Labākie PSN VPN

Pareiza VPN izvēle jūsu PS4 var būt sarežģīta, taču parasti tiek noteikts, ka vēlaties pakalpojumu lielisks lejupielādes ātrums, neierobežots joslas platums, un a nulles reģistrēšanas politika. Šeit mēs iesakām mūsu labāko izvēli par labākajiem PS4 VPN.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN kā VPN sniegums nav nekas izcils.

Daudzsološi ātrumi, kas pārsniedz vidējo, un pastāvīga apkalpošana, spēlētāji var izveidot savienojumu vairāk nekā 5000 augsti optimizētu serveru 62 valstīs. Izmantojot šo plašo serveru tīklu, jūs varat piekļūt neierobežota spēle un digitālais saturs no jebkuras vietas pasaulē.

Drošības jomā šo Panamas pakalpojumu sniedzējs izmanto vairāki protokoli, 256 bitu AES šifrēšana, un dažas papildu priekšrocības, piemēram, automātiska iznīcināšanas slēdzis, dalīta tunelēšana, DNS noplūdes aizsardzība un politika bez reģistrēšanas. Tie noteikti aizsargās jūs no ļaunprātīgiem spēļu uzbrukumiem, kā arī tad, ja ar konsoles palīdzību ievadīsit sensitīvu informāciju.

  5 VPN, kas ir Reddit lietotāji, MĪLĒJAS 2023. gadā (Labākie labotie VPN)

Tomēr visievērojamākais starp tās drošības elementiem ir tā Dubultā VPN tehnoloģija, kas šifrē jūsu tīmekļa trafiku ne vienreiz, bet divreiz! Tas pievieno vēl vienu aizsardzības līmeni, pārlūkojot tīmekli.

Tāpēc liela daļa lietotāju uzticas NordVPN, kad runa ir par interneta privātumu un apiet geoblokus.

Izmantojot NordVPN, jūs noteikti iegūstat naudas vērts. Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs bez riska varētu pārbaudīt viņu pakalpojumus.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN piedāvā masīva serveru izvēle pieslēgties vietnei vairāk nekā 90 valstīs, sniedzot jums iespaidīgu piekļuves satura katalogu. Visi serveri ir optimizēti un paredzēti, lai lietotājiem sniegtu lielu ātrumu.

Papildus milzīgajai servera izvēlei ExpressVPN pievilcība ir saistīta arī ar tā drošības elementiem. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā standarta 256 bitu šifrēšana, ekspertu līmeņa konfigurējamība, un a plaša protokola atbalsts.

Spēlētāji būs īpaši priecīgi par to Viedā DNS iestatīšana, tā DDoS aizsardzība, un tas ir iepriekš konfigurēti maršrutētāji, kuras ir viegli uzstādīt un lietot. Viņi glābj jūs no nepatikšanām, kad manuāli jāpieslēdz konsole VPN, kas ir noderīgi iesācējiem.

Cenu plāni nav lētākie tirgū, taču ExpressVPN pārsteidzošais vispusīgais sniegums ir katra centa vērts. Ar 30 dienu naudas atdošanas garantija un uzticams klientu apkalpošana visu diennakti, nav brīnums, ka šis pakalpojumu sniedzējs joprojām ir uzticams pakalpojums klientiem visā pasaulē.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Ja jūs patiešām vēlaties pārveidot savu konsoli par jaudīgu multivides centru, tad jūsu labākais solis ir CyberGhost.

CyberGhost piedāvā jums iespēju ienākt maskētā internetā ar tā iespējām militāras pakāpes šifrēšana kas maskē visu ienākošo un izejošo interneta trafiku no jūsu ierīces.

Šis Rumānijā esošais pakalpojumu sniedzējs var lepoties arī ar spēja atbloķēt straumēšanas platformas piemēram, Netflix un Amazon Prime. Ar vairāk nekā 3000 serveru izkaisīti pa visu pasauli, savā sirds saturā varat straumēt digitālo saturu no visas pasaules vai tam piekļūt.

Labākais no visiem, atšķirībā no ISP, CyberGhost neveic droseles joslas platumu tiešsaistes spēlētājiem. Tas nozīmē efektīvāku servera apiņu, samazinātu ping laiku un uzlabotu nobīdi.

Turklāt CyberGhost ir viens no lietotājam draudzīgākās saskarnes tirgū, kas padara to par perfektu gan VPN iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Viņu vietnei ir arī informatīvas konsultācijas kas var palīdzēt jums iesaistīties programmatūrā, ja rodas kādas grūtības. Visas šīs funkcijas un vēl vairāk padara to par ievērojamu pūļa iecienītu.

  CyberGhost nedarbojas Ķīnā 2023. gadā - lūk, ko darīt

CyberGhost piedāvā dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantija un a bezmaksas izmēģinājuma versija lai jūs varētu tos pārbaudīt paši, lai redzētu, kas ir visas satraukums.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt Cyberghost piedāvājumus

4. IPVanish

ipVanish ierīces

Ar milzīgs serveru klāsts, ņemot vērā atrašanās vietu un daudzumu, IPVanish ir pelnījis vietu kā viens no labākajiem PS4 VPN. Tam ir vairāk nekā 1 100 serveri iekšā vairāk nekā 60 valstīs, kas ir stabils tīkls, īpaši, ja vēlaties piekļūt digitālajam un spēļu saturam.

IPVanish ir vairāk funkciju, nekā tikai plaša serveru izvēle. Tam arī ir spēlēm pielāgotas iespējas piemēram, spēt kārtot serverus pēc laika.

Runājot par drošību, IPVanish piedāvā 256 bitu AES šifrēšana un nulles žurnālu politika. Tas arī atbalsta un pārklāj vairāki protokoli.

Līdzīgi kā citi augstas kvalitātes VPN, IPVanish pakalpojums var nākties saskarties tikpat dārgs. Kamēr ir nav bezmaksas izmēģinājuma iespēju, tas piedāvā Nedēļas ilga naudas atdošanas garantija, kas joprojām ir īss laika posms, salīdzinot ar tā konkurenci. Neskatoties uz to, IPVanish nodrošina piegādi, par ko liecina apmierināti lietotāji visā pasaulē.

IPVanish var atbloķēt:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā.

IPVanish darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, maršrutētāji.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

5. Surfshark

5 labākie PSN 2023. gadā VPN | Ranžēts pēc ātruma, drošības un cenas

Surfshark ir lieliska izvēle spēlēm, straumēšanai un pārlūkošanai.

Tas piedāvā vairāk nekā 800 ātrgaitas serveri 50 valstīs visā pasaulē, tāpēc jums būs maksimāla pieeja un minimālā nobīde. Surfshark ir lietotnes lielākajai daļai galveno platformu un noderīgas instalācijas rokasgrāmatas, kas palīdzēs to izmantot kopā ar jūsu PS4.

Pakalpojums arī piedāvā neierobežots ierīces savienojums, kā arī politika bez reģistrēšanās, budžetam draudzīgi plāni un ārkārtas drošības pasākumi. Tas ir lielisks veids, kā pasargāt sevi spēlējot.

Jūs varat uzzināt vairāk, lasot reālas lietotāju atsauksmes vai izmēģināt to pats 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatīt Surfshark piedāvājumus

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Jūs varat uzlabot savu spēli ar labu VPN. Pārliecinieties, vai VPN piedāvā liels ātrums, neierobežots joslas platums, un stingra drošības sistēma kas ļauj jums spēlēt anonīmi un pasargāt sevi no DDoS uzbrukumiem. An plašs serveru tīkls ir arī bonuss, lai izklaide neapstātos ar uzlabotu spēles pieredzi.

Lai gan tas rada daudz lielisku spēlētāju priekšrocību, VPN neaprobežojas tikai ar jūsu spēles pieredzes izlīdzināšanu.

VPN ir paredzētas visiem, kas ir tiešsaistē un vēlas brīvi un droši pārlūkot internetu.

Ietaupiet naudu, izmantojot labākos piedāvājumus populārākajos VPN.

Nav pārdots vietnē NordVPN? Uzziniet, kā iegūt bezmaksas izmēģinājumu, lai to pārbaudītu.

Uzziniet visus VPN lietošanas pamatus, izmantojot mūsu rokasgrāmatu VPN iesācējiem.