5 labākie Rumānijas VPN 2023. gadā – ātrākais un lētākais

Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat Rumānijā vai plānojat ceļojumu, a VPN sniedz jums brīvību lai piekļūtu baudītajam saturam, kad vien vēlaties. Tas viss ir par savienojuma nodrošināšana un lai jūs aizietu garām kaitinošie geobloki.

VPN nodibina šifrētu savienojumu starp jums un privātu serveri jūsu darbība nav lasāma nevienam, kas, iespējams, skatās. Tas ir obligāti, ja jūs izmantojat publiskie wi-fi tīkli vai bieži piekļūt slepena informācija, piemēram, jūsu bankas kontus, tiešsaistē.

Varat arī izmantot VPN, lai apbraukt geoblokus arvien vairāk izmanto straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix un Hulu mainot savu IP adresi. Un tas pats noteikums ir spēkā, ja vēlaties skatīties iecienītos Rumānijas TV šovus no ārzemēm.

Šajā rokasgrāmatā mēs ar jums runāsim ko meklēt VPN Rumānijā un pateiks jums, kurus pakalpojumu sniedzējus mēs iesakām.

Rumānijas labāko VPN kopsavilkums

  1. CyberGhost: Ar īpašu profilu domēnam straumēšana Netflix un citu populāru saturu un lietotāju draudzīgs lietotnēm, CyberGhost ir ideāla izvēle iesācējiem.
  2. NordVPN: Šis augsti novērtēts sniedzējs piedāvā iespaidīgu drošība funkcijas un pārāka atbloķēšana iespējas.
  3. ExpressVPN: Mīlēja straumētāji visā pasaulē, šis VPN konsekventi ir mūsu uzņēmuma augšgalā ātrums testi.
  4. PrivateVPN: Nopietni privātums, PrivātsVPN izmanto droša šifrēšanu un saglabā nav lietotāja žurnālu.
  5. HMA:Ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietas izvēlēties no HideMyAss! ir paredzēts lietotājiem, kuri vēlas dažādību un iespēju izveidojiet savienojumu ar neskaidrajām vietām visā pasaulē.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

Kas jums jāmeklē Rumānijas VPN

Rumānijai faktiski ir piektais ātrākais interneta ātrums pasaulē, saskaņā ar jaunāko M-Lab ziņojumu, kas apseko un ierindo interneta ātrumu visā pasaulē.

Kamēr valsts bauda samērā atvērts internetst ar minimāliem ierobežojumiem un vietņu bloķēšanu, joprojām ir dažām vietnēm, kurām jums varētu būt problēmas piekļūt.

2023. gadā Rumānijas interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) bija spiesti bloķēt piekļuvi uz Pirātu līcis torrent vietne un līdzīgas vietējās vietnes, piemēram Filmehd.net un Filmeonline2013.biz. Kaut arī šie aizliegumi tiek īstenoti diezgan brīvi, jūs to darīsit Lai piekļūtu, nepieciešams VPN katru reizi.

Ja jums patīk straumēt un lejupielādēt, meklējiet tādu VPN sola lielu ātrumu un neierobežots joslas platums.

  CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2023. gadā?

Mēs iesakām to VPN piedāvā Rumānijas serverus kā liela globālā tīkla sastāvdaļa ar daudzām atrašanās vietas opcijām, un šeit ir iemesls: ja vien nevēlaties atbloķēt saturu, kas ir ierobežots noteiktā valstī, piemēram, ASV Netflix, izvēloties serverus, kas atrodas pēc iespējas tuvāk jūsu reālajai atrašanās vietai radīs lielāks lejupielādes ātrums.

Pievienojiet tam ātro Rumānijas infrastruktūru, un Rumānijas serveri ir lieliska izvēle anonimizēt savu savienojumu un slēpt savu identitāti neciešot lēnu ātrumu.

Lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību publiskie wi-fi tīkli vai kamēr mokošs, meklējiet uzlabotā šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu un augstākās klases drošības līdzekļus, piemēram, a avārijas poga. Ja konfidencialitāte jums rada lielas bažas, izvēlieties VPN, kas neuztur lietotāju žurnālus.

Labākie Rumānijas VPN

1. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost lietotājam draudzīgas lietotnes ir pieejamas iOS, Android, Mac, Windows, Linux, un vēl. Kartes saskarne ļauj viegli redzēt, kurai atrašanās vietai esat pievienojies un ar kuru pārslēgt vietas. Izmantojot neierobežotu servera maiņu, jūs varat mainīt savu atrašanās vietu tik reižu, cik vēlaties.

Jūs varat aizsargāt līdz 7 ierīces vienlaicīgi ar vienu CyberGhost abonementu, tāpēc tas ir lieliski piemērots visai ģimenei. VPN aizsargā jūsu savienojumu ar tādām funkcijām kā a avārijas poga, an reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, un DNS noplūdes aizsardzība. Tas izmanto arī datu saspiešanas funkciju, kas uztur ātrumu, ko ļoti novērtē lietotāji, kuri izceļ ātro savienojumu.

Tīkls piedāvā 5700+ serveri 90 valstīs, ar 59 Rumānijā. CyberGhost serveri izmanto AES-256 bitu kodēšanas šifrēšanu.

Jūs varat reģistrējieties bez riska Ar 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

2. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN piedāvā iespaidīgu kombināciju liels serveru tīkls, top-notch drošība funkcijas un liels ātrums. Tai ir reputācija apejot viltīgākos geoblokus, un tai nav problēmu atbloķēt ASV Netflix, Hulu un BBC iPlayer.

  Kā skatīties Boba Sirdis Abishola 1. sezonu tiešsaistē!

Šī pakalpojuma tīkls piedāvā 26 serveri Rumānijā un vairāk nekā 5000 visā pasaulē. Tās daudzplatformu lietotnes ir konfigurētas, lai izveidotu savienojumu ar jums labāko serveri.

Drošība ir galvenā prioritāte ar tādām augstākās klases funkcijām kā dubultā šifrēšana un unikālais CyberSec risinājums, kas atrod un bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru.

Jauns VPN? Jūs varat vienkārši savienot NordVPN ar mieru, zinot, ka esat aizsargāts ar OpenVPN protokolu un 2048 bitu AES šifrēšana. Ja esat pieredzējis lietotājs, varat to izdarīt kontrolēt savu konfigurāciju un izmantojiet daudzas uzlabotās funkcijas, piemēram, apmulsuši serveri.

Ar to ir viegli pārbaudīt NordVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija jauniem lietotājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir straumēšanas lietotāju iecienīts lietotājs, un tas ir zināms priekš ātrs servera ātrums un viegli atslēdzot ģeoblokus. Balstoties uz mūsu pašu iekšējiem ātruma testiem, tas turpina savu vārdu.

Šis VPN piedāvā vairāk nekā 3000 serveri visā pasaulē, un, kaut arī tas neizpauž detalizētu informāciju par atsevišķām atrašanās vietām, mēs varam apstiprināt, ka tas piedāvā vismaz viena servera atrašanās vieta Rumānijā.

Tā lietotnes ir daudzplatformu, viegli uzstādīt, un viegli orientēties. VPN piedāvā avārijas poga saglabāt savu identitāti, ja tiek pārtraukts drošs savienojums, un DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm. Tas izmanto militāru pakāpi AES 256-CBC šifrēšana un Lietotāju žurnāli vispār netiek glabāti.

Ja joprojām neesat pārliecināts, varat reģistrēties bez riska. ExpressVPN piedāvā 30 dienu bez uzdotajiem jautājumiem naudas atdošanas garantija.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

Lai gan PrivateVPN nepiedāvā lielāko šeit uzskaitīto serveru tīklu, tas vismaz piedāvā viena Rumānijas IP adrese. Plus, tā drošības akreditācijas dati padariet to par konkurētspējīgu izvēli, lai jūsu slepenā informācija būtu privāta.

Šis VPN izmanto īpaši drošo 2048 bitu AES šifrēšana un ievēro a caurspīdīga privātuma politika ka sola vispār neturēt nevienu lietotāja žurnālu. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu un, pēc lietotāju atsauksmēm, nodrošina lielu lejupielādes ātrumu.

  5 labākie nesaskaņu VPN | Esiet drošs un savienots 2023. gadā

Jūs varat aizsargāt līdz 6 ierīces vienlaicīgi ar vienu abonementu. If piedāvā bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Saņemiet PrivateVPN tūlīt!

5. HMA

HideMyAss VPN!

Ar vairāk nekā 280 vietas 190 pasaules valstīs, HMA piedāvā visplašāko serveru tīklu no visiem premium VPN, kurus mēs pārskatām un iesakām. Tam ir 2 servera atrašanās vietas Rumānijā un 6 Rumānijas IP adreses, no kurām izvēlēties.

Unikāli savienojuma režīmi, kas iebūvēti starpplatformu lietotnēs, ir viens no iemesliem, kāpēc lietotāji mīl HMA. Jūs varat izvēlēties Tūlītējais režīms, kas automātiski savieno jūs ar ātrāko un drošāko savienojumu, Brīvības režīms, kas jūs savieno ar tuvāko valsti ar vārda brīvību, un Vietas režīms, kas dod jums pilnīgu kontroli, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru jūsu izvēlēto valsti.

HMA faktiski saglabā dažus lietotāju žurnālus, bet tādi ir izmanto tikai diagnostikas nolūkos un tas saglabā nav informācijas par jūsu uzvedību tiešsaistē vai jūsu apmeklētās vietnes.

Ja esat jauns lietotājs, varat bez maksas reģistrēties, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kopsavilkums

Kad esat Rumānijā, a augstas kvalitātes VPN slēpj jūsu identitāti un uztur jūs drošībā publiskajā bezvadu tīklā. Kad runa ir par straumēšana un straumēšana, VPN piešķirs jums piekļuvi populārām vietnēm, kas ir bloķētas Rumānijā, kā arī saturam, piemēram, Netflix un Hulu. Mēs iesakām to VPN piedāvā Rumānijas serverus kā liela globālā tīkla sastāvdaļa. 

Turpmākais lasījums

Vai jums patīk darījums? Mūsu gudrie VPN eksperti ir apkopojuši labākos piedāvājumus un kuponu kodus, lai ietaupītu naudu abonementā.

Vajadzība pēc ātruma? Uzziniet, kuri VPN ir ātrākie saskaņā ar mūsu jaunākajiem iekšējiem testiem.

Jauns VPN un neesat pārliecināts, vai jums tāds ir vajadzīgs? Uzziniet vairāk mūsu VPN rokasgrāmatā par iesācējiem.