5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī – tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Cik VPN pārdevēju vietnēs jūs esat apmeklējis un redzējis apgalvojumu: “jebkura pārdevēja ātrākais ātrums”? Es daudz izdarītu.

Bet kā jūs zināt, kurš pakalpojums faktiski ir ātrākais tirgū?

Pārdevēji varētu sacīt, ka viņi ir ātrs, taču ir tikai daži, kas patiesi apmierina viņu prasības. Un, lai arī daži sākumā varētu būt ātri, tikai tad, kad sākat intensīvas aktivitātes, piemēram, spēles un straumēšanu, redzat patiesu VPN veiktspēju.

Es ievietojiet labākos VPN, veicot plašus testus lai uzzinātu, kuri pakalpojumu sniedzēji piedāvā vislielāko ātrumu, un no kuriem VPN jums vajadzētu izvairīties. No visiem testētajiem VPN (un daudz testēju) tikai pieci bija populārākie.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai no sava VPN jūs saņemat vislabāko ātrumu un vērtību, kā arī kādas citas aizraujošas iespējas piedāvā katrs pārdevējs, vai ir pienācis laiks mainīt pakalpojumu sniedzēju.

VPN ātruma testa uzvarētāji

 1. NordVPN: Skaidrs uzvarētājs. NordVPN ir ātrākais ātrums tirgū, palielinot manu ātrumu par 25%.
 2. ExpressVPN: ExpressVPN ir tuvu sekundei, kas arī palielina manu ātrumu, ir uzticams īpaši ātrai straumēšanai, pārlūkošanai un spēlēm.
 3. Hotspot vairogs: Tikai nedaudz lēnāk nekā ExpressVPN un NordVPN, Hotspot Shield tuvina straumēšanai, lejupielādēšanai un pārlūkošanai.
 4. Surfshark: Surfshark ir veltīts apkalpošanai un ātrumam, un tas tiešām parādījās mūsu testu laikā.
 5. CyberGhost: Lai arī CyberGhost ir pēdējais mūsu sarakstā, tas nepieviļ. Tas ir neticami ātrs un lieliski piemērots jūsu ikdienas vajadzībām.

Zaudētāji

 1. Privāta piekļuve internetam
 2. PureVPN
 3. ProtonVPN

Kāpēc ātrums ir problēma VPN??

Izmantojot VPN, tiek uzlabota tiešsaistes drošība, taču Jūsu datu šifrēšanai nepieciešamais laiks var ietekmēt jūsu interneta ātrumu, īpaši, ja plānojat izveidot savienojumu ar serveri globāla otrā pusēe.

Ja izmantojat kvalitatīvu VPN, jums nevajadzētu pamanīt nekādas atšķirības, neatkarīgi no tā, vai pārlūkojat un sūtāt e-pastus vai straumējat un spēlējat. Bet ne katrs pakalpojumu sniedzējs var garantēt ātru ātrumu.

Dažreiz tas ir saistīts ar ātruma drošības apdraudēšanu, kas izraisa kavēšanos, buferizēšanu un visnotaļ nomāktu pieredzi. Un nevienam nepatīk kompromitēt, vai ne? Ar kvalitatīvu VPN jums tas nav jādara.

Kuri faktori ietekmē jūsu interneta ātrumu?

Servera atrašanās vieta: Jo tālāk jūsu datiem jābrauc uz serveri, jo lēnāks būs savienojums. Ja jūsu VPN serveris atrodas otrā pasaules malā, savienojums būs lēnāks. Tāpēc es iesaku izvēlēties serveri jūsu valstī, ja vien jūs neizmantojat savu VPN, lai apietu ģeobloķējumus un cenzūru.

Jūsu līnijas ātrums: ISP iestatītais savienojuma ātrums vai līnijas ātrums ietekmē jūsu VPN savienojumu.

Lielākā daļa savienojumu var izturēt ātrumu 10Mbps-1GBps, tāpēc, ja jūs izmantojat ātrgaitas internetu, tas jums nevajadzētu bremzēt. Bet, ja izmantojat iezvanes vai 3G, iespējams, rodas dažas problēmas.

Jūsu līnijas ātrumu var samazināt arī slikta infrastruktūra, līnijas traucējumi un interneta plāns.

Vai VPN var palielināt jūsu interneta ātrumu??

Jā un nē. Lielākajai daļai cilvēku VPN neuzlabos viņu savienojuma ātrumu, pieņemot, ka no cienījama ISP viņiem ir kvalitatīvs un vienmērīgs savienojums. Tomēr arvien vairāk lietotāju ir tiek pakļauta joslas platuma samazināšanai – pat to neapzinoties!

Daudzi ISP veido vai droseles joslas platumu, palēninot specifiskus trafika veidus, piemēram, video straumēšanu un lielu failu lejupielādi. Vai arī viņi to darīs droseļvārsta joslas platums noslogotā dienas laikā. Tad viņi piedāvās abonementu “ātrajai joslai” vai neierobežots joslas platums – ja maksājat viņiem lielāku maksu. Kaitinošas, pareizi?

Šeit nonāk VPN. Tiklīdz jūs izveidojat savienojumu, izmantojot pienācīgu VPN, trafiks tiek šifrēts, tāpēc jūsu darītais ir paslēpts no jūsu ISP. Ja, piemēram, jūsu ISP regulāri palēnina video straumēšanas trafiku, bet jūs straumējat savu iecienīto šovu, izmantojot savu VPN, jūsu ISP nevar noteikt, ka straumējat, un tāpēc jūs nepalēnināsit.

  3 populārākie VPN tīkli Netflix | Atjaunināts 2020. gada janvārī

Kā es pārbaudīju katru VPN

Mūsu ātruma pārbaudēs tiek izmantoti trīs galvenie kritēriji, lai noteiktu, kurš pakalpojums ir ātrākais:

 • Lejuplādes ātrums stāsta mums, cik ātri dati no servera pārvietojas uz jūsu ierīci. To mēra megabitos sekundē (Mbps). Lielākā daļa tiešsaistes darbību ir saistīta ar lejupielādi, tāpēc jo lielāks ir šis skaitlis, jo ātrāks ir savienojums.
 • Augšupielādes ātrums parāda, cik ātri dati no jūsu ierīces pārvietojas citiem. To mēra Mbps, un tas ietekmē tādas lietas kā, piemēram, jūsu e-pasta pielikumu augšupielādes ātrumu un videozvanu kvalitāti.
 • Ping parāda mums, cik ātri jūs saņemat atbildi no tīmekļa lapas pēc tam, kad jūsu ierīce ir nosūtījusi pieprasījumu. To mēra milisekundēs (ms). Jo mazāks ir šis skaitlis, jo ātrāks ir savienojums.

Katrā testā es izmantoju to pašu ISP un datoru. Pirms katra VPN testēšanas es to savienoja ar serveri ASV. Tādēļ maniem datiem bija jābrauc visu ceļu no Lielbritānijas uz ASV. Ja jūs izmantojiet serveri, kas ir tuvu jūsu fiziskajai atrašanās vietai, varat gaidīt, ka savienojums būs vēl ātrāks. 

Es izmērīju savienojuma ātrumu, izmantojot trīs dažādus testēšanas pakalpojumus: speedtest.net, fast.com un broadbandspeedchecker.co.uk.

Pirms savienojuma izveides ar VPN es izmērīju arī savienojuma ātrumu. Tas deva man pamata ātrumu, lai salīdzinātu manu VPN rezultātus ar.

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Mūsu bāzes savienojuma ātrums pirms savienojuma izveides ar VPN.

Rezultāti

1. NordVPN

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

NordVPN ir viens no uzticamākie pieejamie VPN, un tas ir mans ātruma testa čempions! 

lejupielādes ātrums bija 92,4 Mb / s, kas ir a Pieaugums par 25% manā kopējā ātrumā. Faktiski ātrums ir tik labs, ka ir grūti noticēt, ka es vispār esmu bijis savienots ar VPN.

Maniem datiem bija jābrauc visā pasaulē no Lielbritānijas uz tās serveri ASV. Paturot to prātā, NordVPN’s 92,4 Mbps lejupielādes ātrums bija neticami.

Kamēr tā ping bija nedaudz augsts, rezultāti ir izcili. Tā tas ir 92,4 Mbps augšupielādes ātrums spēja gandrīz jebko, sākot ar video tērzēšanu un beidzot ar lielu lejupielāžu sūtīšanu.

NordVPN ātruma palielināšana ir diezgan jauna, un Es tos regulāri pārbaudīju, lai pārliecinātos, ka ātruma palielināšanās joprojām ir konsekventa. Spriedums? NordVPN ātrums ir oficiāli sasniegts notriec ExpressVPN no labākajiem punktiem. Arī ātrums ir ievērojams un konsekvents.

Nodrošiniet ātrāko ātrumu, izmantojot NordVPN!

Kas ir tik lieliski par NordVPN?

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Es iesaku NordVPN, ja jūs meklējat ātrs un uzticams VPN straumēšanai, straumēšanai un pārlūkošanai. Ar vairāk nekā 5000 serveriem vairāk nekā 50 valstīs, tas ir lieliska izvēle, lai apietu geoblokus.

Vai vēlaties straumēt Netflix? Vai varbūt BBC iPlayer, Hulu, HBO GO … saraksts ir bezgalīgs. Ar NordVPN jums ir piekļuvi jebkurai nepieciešamajai straumēšanas vietnei.

NordVPN ir lietotājam draudzīgas lietotnes vispopulārākajām ierīcēm ar Ātrās savienošanas funkcija, lai atrastu labāko serveri. Tas garantē pēc iespējas ātrāku ātrumu, noklikšķinot uz vienas pogas.

Tam ir arī visaugstākā līmeņa drošība, ieskaitot 256 bitu AES šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās un automātisks slepkavības slēdzis.

Tur ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, CyberSec, kas aizver kaitinošos uznirstošos logus un aptur ļaunprogrammatūru, kas inficē jūsu ierīci. Plašāku informāciju par šo funkciju un visu pārējo NordVPN var piedāvāt šeit mūsu sīkais pārskats.

Vai vēlaties ātri sasniegt ātrumu visās jūsu ierīcēs? NordVPN piedāvā līdz seši vienlaicīgi savienojumi.

Tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu to izmēģināt bez riska. Mums ir arī ekskluzīva atlaide jūs varat izmantot, lai samazinātu abonēšanas izmaksas.

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5000 serveri vairāk nekā 50 valstīs
 • Ātrākais ātrums jebkuram pārdevējam
 • Atbalsta mokas
 • Seši vienlaicīgi savienojumi
 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • Darbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, SHOWTIME, HBO, Amazon Prime Video, Sling TV
 • Savietojams ar: Windows, Android, iOS, macOS, Android TV, Linux, pārlūkprogrammām

Izmēģiniet NordVPN šodien!

2. ExpressVPN

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

ExpressVPN ir mana otrā vieta. Tās lejupielādes ātrums bija 77,4 Mb / s, kas, kaut arī ne tik ātri kā NordVPN, tomēr ir neticams rezultāts.

Lai gan es gaidīju, ka būs jāredz neliels ātruma samazinājums attāluma dēļ, ar kuru man bija jānobrauc, ExpressVPN faktiski palielināja manu savienojuma ātrumu par 6%.

Arī tās augšupielādes ātrums ir ievērojams. Es varētu viegli augšupielādēt lielus e-pasta pielikumus un pat YouTube videoklipus. Tas pat uzlaboja manu videozvanu kvalitāti Skype.

  Kā jebkur 2020. gadā iegūt maķedoniešu IP adresi [+ VIDEO]

Saņemiet zibens ātrumus, izmantojot ExpressVPN!

Kas ir tik lieliski par ExpressVPN?

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Ja plānojat skatīties tiešraides video straumēs vai lejupielādēt straumēm, tā būtu galvenā izvēle. Papildus pārsteidzošajam ātrumam tai ir arī iespaidīgs globālais tīkls vairāk nekā 3000 serveru 90+ valstīs. Lai torrentētu vai straumētu ģeogrāfiski bloķētu saturu, varat izmantot jebkuru no ExpressVPN serveriem.

Ja vēlaties pats izmēģināt ExpressVPN ātrumu, izmantojiet iebūvēts ātruma tests lietotnē.

Vai jums nepatīk ideja šifrēt visas jūsu lietotnes? ExpressVPN sniedz jums papildu elastību, lai jums tas nebūtu jādara. Tam ir sadalīta tunelēšanas funkcija, lai jūs varētu izvēlēties, kuras lietotnes jūs šifrēt, izmantojot VPN un kuru jūs izmantojat ar savu vietējo IP adresi.

Tas ļauj līdz pieci vienlaicīgi savienojumi ar visām populāro ierīču lietotnēm.

Tagad uz drošību. ExpressVPN piedāvājumi vairāki drošības protokoli līdztekus 256 bitu šifrēšanai. Tam ir arī stingrs nulles reģistrēšanas politika un automātiska nogalināšanas slēdzis.

Interesē? Iepazīstieties ar mūsu pārskatu par ExpressVPN lai uzzinātu vairāk.

ExpressVPN ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt tā premium funkcijas bez riska. Protams, mums ir kupons, kuru varat izmantot lai abonēšanas laikā ietaupītu vēl vairāk naudas.

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • 3000 un vairāk serveru vairāk nekā 90 valstīs
 • Zibens ātrumā
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Dalītā tunelēšanas funkcija
 • 256 bitu AES šifrēšana un automātiska iznīcināšanas slēdzis
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, Sling TV, DAZN, BBC iPlayer, HBO
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Android, Windows, maršrutētājiem, Chrome, Firefox

Izmēģiniet ExpressVPN šodien!

3. Hotspot vairogs

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Sēžot stabilā # 3 ar 66,5 Mbps lejupielādes ātrums ir lietotāju iecienītākais tīklājs Hotspot Shield. Mans ātrums tikai samazinājās par 7%, kas tik tikko bija manāms.

Lai arī tā nebija atbilstoša ExpressVPN vai NordVPN, es joprojām to iespaidoja ātrs savienojuma ātrums.

Vēl iespaidīgāks ir Augšupielādes ātrums 74,2 Mb / s, kas varēja darīt jebko, kas man bija jādara – augšupielādēt lielus e-pasta pielikumus, garus videozvanus un augšupielādēt garus videoklipus vietnē YouTube. Mana augšupielādes ātrums faktiski palielinājās par 45% – daži no labākajiem rezultātiem, ko esmu redzējis.

Iegūstiet zibens ātrumus, izmantojot tīklāja vairogu!

Kas ir tik lieliski par Hotspot Shield?

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Hotspot Shield ir: pasaules ātrgaitas serveru tīkls, un es to iesaku, ja vēlaties apiet geoblokus un cenzūru.

Tam ir vairāk nekā 3200 serveru 70+ valstīs visā pasaulē, ieskaitot Lielbritāniju, ASV, Kanādu un Nīderlandi, lai nosauktu dažus.

Tam ir optimizēti serveri BBC iPlayer, Netflix un citam, padarot to ideāli straumēšanai.

Ja jūs esat tāds kā es, viss, kas blakus ir neierobežots, izklausās lieliski. Un Hotspot Shield piedāvājumi neierobežots datu un joslas platums tāpēc nav ierobežojumu ne ātrumam, ne tam, cik daudz jūs varat skatīties, spēlēt vai straumēt.

Hotspot vairogs atļauj līdz pieci vienlaicīgi savienojumi, kas visi ir nostiprināti ar 256 bitu AES šifrēšana, aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un stingra politika bez reģistrēšanas.

Vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar mūsu detalizēto Hotspot Shield pārskatu.

Ja vēlaties to bez riska izmēģināt, izmantojiet Hotspot Shield priekšrocības 45 dienu naudas atdošanas garantija (jums būs grūti atrast dāsnu citur). Atceries izmantojiet mūsu kuponu par abonementa atlaidi.

Hotspot vairoga galvenās funkcijas

 • 3 200+ serveri vairāk nekā 70 valstīs
 • Dedzinošs ātrums
 • Straumēšanai optimizēti serveri
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • 256 bitu šifrēšana un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Sadarbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, HBO GO, HBO Now, DAZN, YouTube, Hulu
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Chrome, Chromebook, Firefox

Izmēģiniet Hotspot Shield šodien!

4. Surfshark

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Iespējams, ka Surfshark nav tik labi pazīstams kā lielvārdieši, piemēram, NordVPN, taču tas to nav kavējis. Mana lejupielādes ātrums bija vienmērīgs 51,3 Mbps. Kaut arī a Samazinājums par 32% no mana pamata ātruma es joprojām varētu pārlūkot un straumēt ātri un nemanāmi.

Tā ping bija faktiski zemāks par ExpressVPN un NordVPN, tāpēc vietnes, kuras apmeklēju, reaģēja nedaudz ātrāk, kad tās atvēru.

augšupielādes ātrums sasniedza 24,8 Mb / s. Tas ir lieliski piemērots augšupielādējot fotoattēlus un mazi e-pasta pielikumi. Bet es pamanīju nelielu palēnināšanos, kad mēģinājām pievienot videoklipus un lielākus failus, kaut arī tas nebija pārāk atšķirīgs no mana pamata ātruma.

Saņemiet zibens ātrumus, izmantojot Surfshark!

Kas ir tik lieliski par Surfshark?

Surfshark

Es iesaku Surfshark, ja jūs medījat a budžetam draudzīgi alternatīva pārlūkošanai un straumēšanai. Tas ļauj neierobežots vienlaicīgs savienojums, lai jūs varētu aizsargāt katru ierīci jūsu mājsaimniecībā.

  5 labākie PSN 2020. gadā VPN | Ranžēts pēc ātruma, drošības un cenas

Surfshark ir plaši izplatīts globālais tīkls 1000 serveri 61+ valstīs.

Torrentēšanai nepieciešams VPN? Visi Surfhshark serveri ļauj koplietot P2P, tāpēc lejupielādējiet tik daudz, cik vēlaties. Tur ir neierobežots datu apjoms arī tāpēc nav ierobežojumu.

Surfshark ir sadalīta tunelēšanas funkcija, tāpēc jums ir lielāka elastība attiecībā uz to, kas izmanto un nelieto VPN. Tam arī ir CleanWeb reklāmu bloķēšanas funkcija lai aizsargātu ierīci no iespējamiem vīrusiem un, protams, bloķētu visas kaitinošās reklāmas.

Surfshark ir augstas klases šifrēšana, nulles reģistrēšanas politika, kā arī aizsardzība pret DNS un IP noplūdi maksimālai privātumam un drošībai. Tur ir automātiskais nogalināšanas slēdzis, arī.

Izmēģiniet to bez riska, izmantojot Surfshark’s 30 dienu naudas atdošanas garantija, un izmantojiet mūsu kuponu lai ietaupītu naudu, reģistrējoties.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Surfshark funkcijām bagātajiem paketēm, apskatiet mūsu detalizēto pārskatu.

Surfshark galvenās iezīmes

 • 1 040 serveri 61+ valstīs
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Īpaši ātrs ātrums
 • Reklāmu bloķētāju un ļaunprātīgas programmatūras aizsardzība
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Sadalīts tunelis
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, ESPN, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, SHOWTIME, DAZN
 • Savietojams ar: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, Fire TV, pārlūkprogrammām

Izmēģiniet Surfshark šodien!

5. CyberGhost

5 ātrākie VPN 2020. gada janvārī - tikai tie, kas izturējuši mūsu ātruma testus

Lai arī tas nav ātrākais VPN manā sarakstā, tas ir CyberGhost’s 25,7 Mb / s lejupielādes ātrums ir vairāk nekā pietiekams straumēšanai un pārlūkošanai. Es varēju skatīties savus iecienītākos TV raidījumus HD kvalitātē, bez buferizācijas un atpalicības.

Es arī iesaku CyberGhost tā lietošanai funkcijām bagātas lietotnes. Tā tas ir lieliski piemērots iesācējiem, un pieredzējuši lietotāji to var izmantot pielāgošanas iespējas pielāgot to viņu vajadzībām.

Saņemiet zibens ātrumus, izmantojot CyberGhost!

Kas ir tik lieliski par programmu CyberGhost?

CyberGhost ierīces

Vai jūs esat VPN iesācējs? Neatkarīgi no tā, vai esat jauns VPNs vai nē, jūs novērtēsit CyberGhost vienkāršību. Tā lietotne ir viena no vienkāršākajām lietojumprogrammām un iestatījumiem, un savienojums ar serveri ir vienkāršs.

CyberGhost ir plašs tīkls ar vairāk nekā 5500 serveru 90 valstīs, lai jūs varētu izveidot savienojumu visā pasaulē.

Līdzās iespaidīgajam servera ātrumam tas ir arī serveri, kas optimizēti straumēšanai, ar īpašiem profiliem Netflix, BBCiPlayer, Hulu un daudziem citiem. Mēs pārbaudījām CyberGhost optimizētos serverus, un mēs esam pārsteigti. Pārbaudiet rezultātus mūsu visaptverošais pārskats.

Tā piedāvā militāras pakāpes šifrēšana, piekļuve NoSpy serveriem, lai nodrošinātu lielāku drošību, un automātisks nogalināšanas slēdzis. Tur ir nulles reģistrēšanas politika, arī tāpēc nav jāuztraucas par jebkādu datu vai darbību atstāšanu.

Jūs varat vienlaikus savienojiet līdz septiņām ierīcēm ar vienu abonementu.

Vai vēlaties reģistrēties? Izmēģiniet to bez riska 45 dienu naudas atdošanas garantija. Atceries izmantojiet mūsu ekskluzīvo atlaidi kad pierakstāties, jo kurš nemīl darījumu?

CyberGhost galvenās funkcijas

 • 5500 un vairāk serveru 90 valstīs
 • Ātrs, uzticams ātrums
 • Straumēšanai optimizēti serveri
 • Septiņi vienlaicīgi savienojumi
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Sadarbojas ar: BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Netflix, Hulu, Comedy Central, ESPN, Eurosport
 • Savietojams ar: iOS, macOS, Android, Windows, Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV

Izmēģiniet CyberGhost šodien!

Zaudētāji

Diemžēl daži VPN neizturēja manus ātruma testus.

Kad interneta savienojums ir lēns, rodas straumēšanas problēmas, piemēram, buferizēšana un zema video kvalitāte. Jūs arī pamanīsit, ka vietņu ielādēšana prasa daudz laika, un, ja jūs spēlējat spēles tiešsaistē, jūsu savienojums nokavēsies. Ja jūsu ātrums nokrītas pārāk zemu, jūsu pārlūkprogrammai nokavējas laiks, kad tā mēģina ielādēt vietnes, un jūs nevarēsit piekļūt internetam.

Pārbaužu laikā trīs lēnākie VPN bija:

 • Privāta piekļuve internetam: Privātā interneta piekļuve ir lēnākais VPN, ko pārbaudīju. Straumēšana bija gandrīz neiespējama ar ātrumu 2,1 Mb / s, un tās garais ielādes laiks apgrūtināja interneta pārlūkošanu un e-pastu sūtīšanu.
 • PureVPN: PureVPN bija pietiekami ātrs ikdienas pārlūkošanai, bet 4,4 Mb / s bija pārāk lēns, lai augstas kvalitātes straumēšanu un failu lejupielādi.
 • ProtonVPN: Lai gan ātrāks nekā PureVPN, ProtonVPN joprojām atpaliek no mana top 5. Kad es to pārbaudīju ar Netflix, es varēju straumēt tikai ar zemu izšķirtspēju un es piedzīvoju daudz buferizācijas..

Noslēgumā

Balstoties uz maniem testiem, ir skaidrs viens: NordVPN ir oficiāli ātrākais VPN tirgū.

Neliels ātruma zudums, kas sagaidāms, kad izveidosit savienojumu ar VPN, bet NordVPN faktiski palielināja manu savienojuma ātrumu. Tāpat kā ExpressVPN, taču tas nebija līdzvērtīgs NordVPN neticamajam ātrumam.

VPN ir jaudīgi interneta drošības rīki un ātrums nav viss kad jāizvēlas vislabākais pakalpojums jums. Jūs varat lasīt visu, kas jums jāzina mūsu vietnē visaptverošs VPN ceļvedis.

Mūsu eksperti, kas taupīgi izmanto budžetu, ir izveidojuši sarakstu ar labākie VPN piedāvājumi un kuponi lai ietaupītu naudu par pakalpojumu.

Izsalcis pēc izklaides? Uzziniet, kā to izdarīt atbloķējiet Hulu no jebkuras vietas.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me