6 labākie Meksikas VPN – par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

Neatkarīgi no tā, vai straumējat savas iecienītās izrādes, strādājat attālināti vai vienkārši sērfojat tīmeklī, vienmēr ir ieteicams izmantot virtuālo privāto tīklu (VPN), lai nodrošinātu savienojumu Meksikā. 2014. gadā tika pieņemts tiešsaistes uzraudzības likums ļauj Meksikas valdībai vākt un saglabāt detalizētus interneta lietotāju pārlūkošanas datus, nopietni apdraudot tiešsaistes privātumu gan iedzīvotāju, gan apmeklētāju.

Turklāt, kaut arī valdība nefiltrē un nebloķē interneta saturu Meksikā daudzas tīmekļa vietnes un straumēšanas pakalpojumi ir bloķēti, tostarp ASV pakalpojumu sniedzējus, piemēram, Netflix un YouTube TV.

Labs VPN kalpo kā vairogs starp jums un jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), saglabājot jūsu darbību anonīmu un šifrētu, vienlaikus nodrošinot pilnīgu piekļuvi visam, ko var piedāvāt internets.

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat uz Meksiku vai pastāvīgi dzīvojat tur, mēs esam nodrošināti ar sešiem labākajiem Meksikas VPN pakalpojumiem, lai saņemtu iepriekšējus ģeobloķējumus un aizsargātu jūsu privātumu.

Īss kopsavilkums par labākajiem Meksikā izmantojamajiem VPN

Sākot no Kankūnas līdz Mehiko, mēs esam noapaļojuši labākos VPN, kurus varat izmantot Meksikā, un to pamatā ir lietotāju atsauksmes un mūsu ekspertu pētījumi..

  1. NordVPN – Šis lietotājs un tehnoloģiju recenzenti konsekventi ir ierindojušies kā visaugstākais VPN, un tas pilnībā aptver visas jūsu vajadzības ar ticami lielu ātrumu, konsekventu satura atbloķēšanu no visas pasaules un stingru apņemšanos ievērot jūsu privātumu un drošību.
  2. ExpressVPN – Viens vārds: ātrums. Ja vēlaties VPN, kas nodrošinās jūsu datu drošību, kā arī nodrošinās spēcīgi ātru savienojumu straumēšanai un straumēšanai, tas ir jums. Express VPN ir pierādījis sevi arī tad, kad ir jāpārvar vissmagākie ģeogrāfiskie ierobežojumi.
  3. CyberGhost – Vienkāršs un skaidrs ar nesen pārveidotu interfeisu, tas ir lielisks VPN iesācējiem. Varat to izmantot arī septiņās ierīcēs vienlaicīgi, vismaz vienā vairāk nekā atļauj premium VPN.
  4. Paslēp mani – Šis VPN sniedz jums pilnīgu piekļuvi straumēšanai un citam saturam no savas dzimtenes Spānijas neatkarīgi no atrašanās vietas. Pakalpojums ietver piekļuvi serveriem Meksikā un pilnīgu klientu atbalstu arī spāņu valodā.
  5. DrošāksVPN – Šis VPN ir lieliski piemērots video straumēšanai, un tas atbloķēs visaizsargātākās vietnes, piemēram, ASV Netflix. Piegādātājs piedāvā arī pārlūka Chrome paplašinājumu un iepriekš konfigurētus iestatījumus, kas ir lieliski piemēroti iesācēju lietotājiem.
  6. TunnelBear – Šis tematiskais VPN nodrošina daudz vairāk nekā tikai jauku lāča attēlus. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā īpašas lietotnes lielākajai daļai galveno operētājsistēmu, ieskaitot Windows, MacOS, iOS un Android, kā arī pārlūka paplašinājumus pārlūkam Chrome un Opera.
  ThreatMetrix - globāls lietotāju, iekārtu un uzvedības identitātes tīkls

Izmēģiniet NordVPN BEZMAKSAS tagad!

Kas jums jāmeklē VPN Meksikā

Kamēr Meksika nav lielas cenzūras valsts, nesen pieņemtais tiešsaistes uzraudzības likums atcēla interneta privātumu gan Meksikas pilsoņiem, gan apmeklētājiem. 2014. gada telekomunikāciju reformas likums izraisīja plašus protestus, jo tas notika deva Meksikas valdībai iespēju apkopot detalizētus lietotāju un pārlūkošanas datus un saglabāt tos līdz diviem gadiem.

Ja jūsu privātums jums ir svarīgs, jebkurā laikā, kad piekļūstat internetam Meksikā, jums jāizmanto a VPN ar spēcīgu šifrēšanu un uzlabotiem drošības pasākumiem, lai pasargātu jūs no valdības un ISP uzraudzības, kopā ar apņemšanos nekad neierakstīt lietotāju aktivitātes.

Ja apmeklējat Meksiku, izvēlieties VPN ar serveriem jūsu mītnes valstī vai reģionā lai jūs būtu savienots ar draugiem un ģimenes locekļiem un ļautu piekļūt jūsu iecienītākajam ģeogrāfiski bloķētam saturam.

Nodrošina arī populārākos VPN, kas izmantojami Meksikā ASV un Lielbritānijas serveri piekļuvei Hulu, ASV / Lielbritānijas Netflix, iTunes utt., un serveri Meksikā lielākajiem savienojuma ātrumiem, piekļūstot vietējam saturam.

Labākie Meksikas VPN

1. NordVPN

NordVPN ieguvumu informācija

Konsekventi lietotāju un tehnoloģiju recenzentu vērtējumā par galveno VPN ir minēts, ka NordVPN ir milzīgs funkciju saraksts. Papildus standarta drošības pasākumiem, piemēram, 2048 bitu šifrēšanai, iznīcināšanas slēdzim un vairāku drošības protokolu izvēlei, NordVPN piedāvā Double VPN (dati tiek šifrēti divreiz) un pilnīgu sīpolu anonimitāti pār VPN protokolu. Mūsu eksperti ir pārbaudījuši NordVPN stingro aizliegumu reģistrēties.

NordVPN tīklam ir iespaidīgs 4000+ serveri 60 valstīs, tostarp Meksikā un ASV. Un līdz pat varat izveidot savienojumu ar NordVPN serveriem sešas ierīces vienlaicīgi, tādās platformās kā Windows, Mac, Linux, iOS, Android un pat noteiktos maršrutētājos.

Ātrs savienojums un spēja tikt garām spēcīgākajiem ģeoblokiem ļauj vienmērīgi darboties straumējiet saturu no ASV Netflix, Hulu, BBC iPlayer un vēl.

Ar 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija, pirms pirkšanas varat izmēģināt.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN ir labākā izvēle lietotājiem, kuri vēlas straumēt multividi, jo tas ir viens no ātrākajiem VPN tirgū. Tam nav grūti atbloķēt Netflix, Hulu un citas iespējas.

  Kā iegūt Turcijas IP adresi no jebkuras vietas 2023. gadā [+ VIDEO]

ExpressVPN ir nedaudz dārgāks nekā daudz tur esošo VPN, taču tam ir pierādīts lietotāju privātuma aizsardzības ieraksts ar iebūvētu slepkavības slēdzi, stingru politikas neierakstīšanu un militārā līmeņa šifrēšanu. Pieejamie tunelēšanas protokoli ietver OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP un PPTP. Bet, ja neesat VPN eksperts, neuztraucieties, jo ExpressVPN var automātiski atlasīt jums vislabāko protokolu.

ExpressVPN plašais serveru tīkls aptver 94 valstis, ieskaitot Meksiku un ASV. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī pilna vietne spāņu valodā, ieskaitot 24/7 tiešraidi.

Izmēģiniet to bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

Šis VPN ir prieks izmantot, pateicoties pārdomāti izstrādātajam jaunajam interfeisam. Tā tas ir vienkāršs un intuitīvs, ar vairākiem iepriekš konfigurētiem profiliem, kas ļauj uzreiz izveidot savienojumu.

Ar masīvs serveru tīkls – vairāk nekā 2200 gandrīz 60 valstīs, ieskaitot Meksiku – CyberGhost atbalsta tādas P2P aktivitātes kā mocīšana un ticami atbloķē Netflix, BBC, Hulu, Sky un citas. Ja jums ir liela ģimene, jums patiks šādas iespējas vienlaicīgi izmantojiet CyberGhost septiņās ierīcēs.

Daudzi CyberGhost fani uzskata, ka šis VPN ir tā cenas vērts. Jūs varat 7 dienas izmēģiniet iOS vai Android lietotni bez maksas vai izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem pārējiem plāniem.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. Paslēpt.me

6 labākie Meksikas VPN - par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

Šis viegli lietojamais VPN ir ļoti uzticams un netur žurnālus. Lietotāji mīl ka to var vienlaikus izmantot piecās dažādās ierīcēs un visās lielākajās operētājsistēmās, kā arī maršrutētājos.

Papildus serveriem Meksikā, Hide.Me piedāvā visu savu vietni angļu un spāņu valodā, kā arī nodrošina pilns spāņu valodas atbalsts.

Lai gan jūs nevarat izmantot programmu Hide.Me, lai piekļūtu ASV Netflix vai Hulu, varat tos izmantot straumēm un P2P sharing serveros ārpus ASV, Lielbritānijas un Austrālijas.

Tam ir arī dažādi cenu plāni, kas atbilst jūsu vajadzībām: Bezmaksas, Plus un Premium. Apmaksātie plāni nāk ar 14 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatīt Paslēpt.Me piedāvājumi

5. DrošāksVPN

safervpn-ierīces

SaferVPN specializējas video straumēšana, piekļuves piešķiršana pat ļoti bloķētām vietnēm, piemēram, Netflix un Hulu.

  Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

Saskarne ir vienkārša – jūs varat izmantot iepriekš konfigurētus iestatījumus, lai izvēlētos atrašanās vietu un izveidotu savienojumu, un jauni lietotāji to mīl.

Pakalpojums ir pieejams visās standarta platformās, un pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī pārlūka Chrome paplašinājumu.

Tomēr lietotājiem, kas domā par privātumu, ar šo VPN ir saistīta viena problēma: SaferVPN vāc ierobežotus datus, piemēram, laika zīmogus, kad izveidojat savienojumu un atvienojat, un sesijas laikā augšupielādētu / lejupielādētu datu daudzumu. Bet esiet droši SaferVPN patur absolūti nekādu žurnālu un apkopotie dati nevar identificēt jūs nevienā valdības aģentūrā.

Jūs varat izmēģiniet to bez riska 30 dienas ar naudas atdošanas garantiju.

Skatiet SaferVPN piedāvājumus

6. TunnelBear

tuneļveida ierīces

Šim VPN ir ierobežota bezmaksas versija papildus saviem apmaksātajiem plāniem. Ar atbalstu visām platformām, ieskaitot Windows, Mac, iOS un Android, kā arī pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome un Opera, tas ir lielisks VPN iesācējiem.

Visā vietnē meklējiet glītu lāča tēmu, kas ir daļa no tā, kas padara šo VPN par iecienītāku lietotāju vidū.

Tuneļa lācis ir mazs, bet varens. Neskatoties uz to, ka serveru tīklā ir tikai 20 valstis (iekļautas Meksika, ASV un Lielbritānija), lietotāji ziņoja, ka tāds ir reti kad rodas nobīde kad viņi izmantoja šo VPN. Un, kaut arī to nevar izmantot P2P pakalpojumiem, piemēram, straumēm, tuneļa lācis ir aprīkots ar AES 256 bitu šifrēšanu, kas ir viens no augstākais šifrēšanas līmenis šobrīd pieejams.

Skatīt TunnelBear piedāvājumus

Kopsavilkums

Īpaši vienmēr ir ieteicams izmantot VPN Meksikā, kur valdības uzraudzība kļūst arvien nopietnāka problēma, un daudzas no jūsu iecienītākajām vietnēm nav pieejamas geobloku dēļ. Labākie Meksikas VPN padarīs visu vēlamo saturu jums pieejamu un droši paslēpsies no valdības un ISP interneta aktivitāšu uzraudzības..

Tā kā privātums ir tik lielas bažas Meksikas interneta lietotājiem, jūs, iespējams, vēlētos arī izlasīt mūsu apmācību par to, kā pārbaudīt VPN noplūdi, lai pārliecinātos, ka neviens nevar izsekot jūsu darbībām. Ja joprojām neesat pārliecināts, kurš VPN ir vislabākais, ko izmantojat Meksikā, izpētiet mūsu labāko nolikto VPN kopumu, lai uzzinātu vairāk par to, kā padarīt vienu pakalpojumu labāku par citu.

Saņemiet 70% atlaidi NordVPN tagad!