7 labākie Spānijas VPN – par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

VPN var palīdzēt jums izmantot internetu bez robežām. Tas ir taisnība daudzās pasaules valstīs, un arī lietotāji Spānijā var gūt lielu labumu.

Tas attiecas ne tikai uz neierobežotu piekļuvi iecienītākajām vietnēm (mājās vai ārzemēs). Pastāv arī jautājums par jūsu digitālo privātumu un draudošās tiešsaistes cenzūras problēmas – visas jomas, kurās VPN palīdzēs jums atrasties un pasargās jūs..

Ja vien jūs nolaižaties uz pakalpojumu, kas nodara vairāk ļauna nekā laba. Diemžēl ir daudz tādu, un sarkano karodziņu pamanīšana prasa apmācītu aci. Sākot ar viduvēju sniegumu un beidzot ar tiešiem datu vākšanas un drošības jautājumiem, vissvarīgākais ir tas, ka jums ir nepieciešams VPN, kuru var droši lietot un kurš pilda visus savus solījumus.

Mēs jums palīdzēsim. Apskatiet mūsu 5 labākos VPN Spānijai zemāk – šie pakalpojumu sniedzēji ir paketes vadītāji.

 1. NordVPN
  Ātrumam un drošībai ir numur viens. Tas ļauj mocīt un nodrošina atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu un e-pastu.
 2. CyberGhost VPN
  Ir lieliska izvēle iesācējiem. Ērti lietojams, tas piedāvā virkni lietotņu, kas ir saderīgas ar visām galvenajām ierīcēm.
 3. ExpressVPN
  Novērsīsit nevērīgo uzmanību no jūsu darbības internetā. Tās atbloķēšanas iespējas iet roku rokā ar papildu drošības elementiem, lai garantētu jūsu privātumu.
 4. PrivātsVPN
  Neizmanto trešo pušu atbalstu, jo tas pats raksta programmatūru, pārvalda savu aparatūru un pārvalda pats savu tīklu.
 5. Surfshark VPN
  Lielisks nodrošinātājs drošības ziņā, kas arī rada kompromisus straumēšanas nolūkos.

Sāciet savu bezmaksas NordVPN izmēģinājumu tagad!

Kas jums jāmeklē VPN Spānijā

Papildus vispārīgajiem VPN mērķiem (papildu drošība pret hakeriem, neierobežota piekļuve tiešsaistes saturam) Spānijas lietotājiem nav draudošs privātuma apdraudējums.. Salīdzinot ar tādām valstīm kā Lielbritānija vai Vācija, Spānijā ir samērā viegli rīkoties attiecībā uz uzraudzību vai autortiesību izpildi.

Tomēr, ja jūs lejupielādējat straumēm, VPN izmantošana Spānijā ir laba ideja. Kaut arī reti kad ir juridiskas sekas, ja jūs straumējat personīgai lietošanai, robeža starp šo un “izplatīšanu” bieži ir atkarīga no konteksta. Dažos gadījumos vienkārša straumes izsēšana vairākas minūtes var nonākt nepatikšanās – tas ir reti, bet labāk ir būt drošam nekā žēlot!

Spānijas ISP ir kļuvuši diezgan bēdīgi slaveni ar savu joslas platuma samazināšanas praksi. Tātad, ja ķeraties pie intensīviem uzdevumiem (piemēram, lejupielādējat vai straumējat), pēc kāda laika jūs varētu pamanīt savienojuma kvalitātes pazemināšanos.. Ciets VPN faktiski var uzlabot jūsu ātrumu, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs apzināti bremzē lietas.

Pēdējais bet ne sliktākais, varat izmantot VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu spāņu saturu, lai kur jūs atrastos. Piemēram, visus Atresmedia kanālus var apskatīt no ārvalstīm, izveidojot savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas Spānijā.

  Kāpēc jums nevajadzētu izmantot bezmaksas starpniekserveri

Lūk, ko jūs vēlaties no Spānijas VPN:

 • Izcili spāņu serveri. Ja vēlaties atbloķēt spāņu multividi ārzemēs, optimizēti serveri ir svarīgi, lai vienmērīgi straumētu. Tomēr tikai Spānijai nevajadzētu būt jūsu uzmanības centrā – iegūstiet VPN, kam ir spēcīga klātbūtne visā pasaulē, ieskaitot specializētus serverus Netflix un Hulu. Vairāk serveru, vairāk iespēju!
 • Skaidra nostāja attiecībā uz mežizstrādi un vienādranga. Lejupielādējot straumēm, daudzi izmanto šo papildu drošību VPN. Dažiem pakalpojumu sniedzējiem patīk lepoties ar savu P2P atbalstu, tikai lai jūs informētu, ka viņi var glabāt jūsu personisko informāciju. Tas var radīt nepatikšanas, ja viņi ir spiesti nodot jutīgus žurnālus. Izvēlieties VPN, kas ne tikai atļauj P2P, bet arī ir pārbaudīta nulles reģistrēšanas politika.
 • Uzlabotā drošība. VPN var aizsargāt jūsu digitālo pēdu no nevēlamiem skatieniem, taču tie nav imūni pret avārijām vai noplūdēm. Nogalināšanas slēdži, aizsardzība pret DNS noplūdi un citas uz drošību vērstas funkcijas nošķir lielos VPN no viduvējiem. Lai iegūtu labāko izvēli, apskatiet ne tikai to, kā VPN jūs aizsargā, bet arī to, kā tas tiek galā ar savām ievainojamībām.

Kā redzat, lieliskam VPN Spānijai ir daudz dažādu aspektu. Lai tos visus atrastu vienā iepakojumā, apskatiet mūsu populārākos ieteikumus:

1. NordVPN

NordVPN ieguvumu informācija

 • Atrodas Panamā – nav uzraudzības likumu, par kuriem būtu jāuztraucas
 • Nogalināšanas slēdzis, DNS aizsardzība pret noplūdēm un drošības elementu pārpilnība
 • Iespaidīgs spāņu serveru tīkls
 • Izmēģiniet laiku līdz 30 dienām un saņemiet atlīdzību, ja neesat apmierināts

Pašlaik NordVPN ir vairāk nekā 4400 serveru, 35 no tiem atrodas Spānijā. Tas nav mazs skaitlis – daudzi VPN nodrošina valstij no viena līdz trim serveriem, kas ir mazāk nekā NordVPN piedāvājumos..

Vairāk pieejamu serveru nozīmē mazāku servera noslodzi un galu galā lielāku ātrumu, taču tas ne vienmēr notiek. Labās ziņas ir tas, ka NordVPN rūpējas par savu tīklu – tas atspoguļojas optimizētajos Spānijas serveros un pastāvīgajos pakalpojumu atjauninājumos, kas ir publicēti VPN emuārā.

Citas NordVPN priekšrocības ietver P2P atbalstu, lai jūs varētu baudīt mocības mieru. Privātumam draudzīgas mītnes un stingras nulles žurnālu politikas apvienojums arī padara šo VPN perfektu tiem, kas novērtē viņu privātumu, un par nelielu papildinājumu jūs pat varat iegūt sev Statisko IP adresi vai Double VPN aizsardzību papildus lieliskajai standarta drošībai. Iespējas.

Kopumā NordVPN ir iecienīts lietotājs Spānijā. Kas vēl, vietne un klienti ir pilnībā tulkoti spāņu valodā, un tur ir 30 dienu naudas atdošanas garantija – ļoti viegli iekļūt šajā VPN vai izkļūt, ja tas nav jums. Pārbaudiet, kas lietotājiem bija jāsaka par to.

  Kā 2023. gadā no jebkuras vietas iegūt Kubas IP adresi [+ VIDEO]

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

 • Privātumam draudzīgs
 • Daudzi profili dažādiem mērķiem – sākot no uzlabotas aizsardzības un cenzūras, apejot līdz straumju atbloķēšanai
 • Vairāk nekā 60 ātrgaitas serveru, kas atrodas Spānijā
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija

Lai gan CyberGhost atrodas Rumānijā (un ES ir pazīstama ar saviem neregulārajiem mēģinājumiem apslāpēt tiešsaistes privātumu), šai valstij ir bijusi sena vēsture, kur tiek meklēta cilvēku tiešsaistes brīvība. Mēs neiedziļināsimies detaļās, bet zinām to – Rumānija ir vienīgā ES valsts, kas atklāti iebilda (un noraidīja) šobrīd nederīgo Datu saglabāšanas direktīvu. Ne vienreiz, bet divreiz.

Jūsu tiesības uz nevainojamu privātumu vēl vairāk atbalsta CyberGhost politika, kas garantē nulli jebkādu ar lietotāju saistītu datu reģistrēšanu. Lieki piebilst, ka šis VPN ievēro jūsu anonimitāti.

Bet kā ir ar sniegumu? Īsāk sakot, CyberGhost ir spēcīgs, daudzpusīgs VPN. Īpaši Spānijas serveru skaits ir 61; 30 no tiem ir svaigi papildinājumi. CyberGhost regulāri paplašina savu tīklu, vienlaikus uzlabojot ātrumu un ērtu lietošanu – un tas parāda (īpaši ar lietotāju atsauksmēm).

Tas viss rada veiklu un pieejamu VPN pakalpojumu, kas aprīkots ar lieliskām funkcijām un izcilu interfeisu. CyberGhost vietne un lietotnes tiek tulkotas arī spāņu valodā. Papildus bezmaksas versijai varat izmēģināt pirms abonēšanas. Pat ja jūs apņematies plānu, jums atmaksas laiks ir 45 dienas!

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

3. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

 • Īpaši ātri serveri Spānijā (un 93 citās valstīs)
 • Funkcijām bagāts – slēdzis, aizsardzība pret DNS noplūdi, dalīta tunelēšana
 • Nav bezmaksas izmēģinājuma, bet piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju

Pamatojoties uz Britu Virdžīnu salām un piedāvā lielisku ātruma, drošības un ērtu iespēju paketi, ExpressVPN ir vēl viens vērtīgs pakalpojumu sniedzējs Spānijas lietotājiem.

Šis pakalpojumu sniedzējs ir slavens ar ātru ātrumu, taču visi zina, ka tas ir relatīvi – citiem vārdiem sakot, daži serveri ir daudz ātrāki nekā citi, un pēdējie gandrīz vienmēr tiek izlaisti reklāmā.

par laimi, ExpressVPN ir viens no konsekventākajiem pakalpojumiem apkārt, ar lieliskiem spāņu serveriem straumju skatīšanai un intensīvām P2P aktivitātēm. Jūs tos neatradīsit desmitiem – pietiek ar to, lai atbalstītu katru galveno VPN protokolu. Izmantojot šo VPN, mazāk patiesi ir vairāk.

Vēl viens izcēlums ir “sadalītā tuneļa veidošanas” funkcija, kas ļauj jums izvēlēties, kura trafika daļa precīzi iet caur VPN. Tātad, ja vēlaties, lai ExpressVPN aizsargātu tikai jūsu privātās sarakstes, varat tās viegli nodalīt.

Pastāv arī aizsardzība pret noplūdi (ieskaitot IPv6) un slēdzis. Tas kopā ar pārbaudīto politiku bez reģistrēšanas padara ExpressVPN pārsteidzošs visaptverošs pakalpojumu sniedzējs simtos vietās – ieskaitot Spāniju. Diemžēl nav tā, ka varat to izmēģināt bez maksas, taču pilnu atmaksu varat saņemt 30 dienu laikā pēc abonēšanas.

  Kā atcelt VyprVPN un saņemt atmaksu - atjauninājums 2023. gadam

Pārbaudiet, kas lietotājiem bija jāsaka par ExpressVPN.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

 • Pieder tā infrastruktūra
 • Mazs, bet spējīgs servera saraksts
 • Izmēģiniet to un saņemiet atmaksu 30 dienu laikā

Darbojoties ārpus Zviedrijas, PrivateVPN savam galvenajam birojam varēja izvēlēties privātumam draudzīgāku vietu. Invazīvie datu saglabāšanas likumi un citi nelabvēlīgi likumdevēji rada nopietnu jautājumu – vai PrivateVPN ir patiešām privāts?

Jā. Galvenais iemesls, kāpēc šis VPN paliek Zviedrijā, ir tas, ka tam ir pilnīga kontrole pār saviem serveriem, padarot bezreģistru prasību daudz ticamāku. Tas arī sniedzējam ļauj uzturēt kompaktu, optimizētu tīklu, kas darbojas ļoti labi.

Visi PrivateVPN Spānijas serveri pārvietojas pa Madridi, un ostas pāradresācijas funkcija kopā ar atvērto P2P atbalstu padara to par lielisku straumēm un intensīvai satiksmei.

Vienīgais reālais trūkums Spānijas lietotājiem ir valodas iespējas. Diemžēl ne PrivateVPN vietne, ne tās lietotnes nav tulkotas spāņu valodā – tomēr, ņemot vērā izcilo pakalpojumu kvalitāti, mēs uzskatām, ka šis VPN ir priekšā daudziem citiem, kas varētu piedāvāt lokalizāciju Spānijā. Plus, recenzenti to mīl.

Visbeidzot, PrivateVPN dod jums iespēju to izmēģināt 30 dienas bez riska. Ja jūs meklējat lielisku VPN par pieņemamu cenu, jūs neatradīsit daudz labākas iespējas.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

5. Surfshark VPN

7 labākie Spānijas VPN - par drošību, straumēšanu un ātrumiem 2023. gadā

 • Serveri Spānijā
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Neierobežots ierīču un neierobežots saturs
 • Dimanta izturīga aizsardzība
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Salīdzinoši jauns spēles nodrošinātājs Surfshark VPN sevi dēvē par uzticamu un drošu VPN. Tas garantē jūsu drošību ar multi-hop dubultā VPN ķēde kas šifrē datus divos vai vairāk serveros, un katrs serveris atrašanās vietai ir privāts DNS.

Ar vairāk nekā 500 serveriem 50 valstīs, ieskaitot daudzus Madridē, ir viegli piekļūt vajadzīgajam saturam droši un anonīmi. Surfshark papildus piedāvā spēcīga aizsardzība pret dimantu, slēdzis, IP maskēšana, nulles zināšanu DNS un stingra politika bez reģistrēšanās. Bet neņemiet vērā to, šeit varat izlasīt lietotāju atsauksmes.

Ja jūs interesē Surfshark, varat izmantot 7 dienu naudas atdošanas garantija un pārbaudiet to bez riska.

Skatiet Surfshark VPN piedāvājumus

Iegūstiet VPN Spānijai, kas ir tā vērts

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atbloķēt spāņu saturu, droši pārraidi vai arī vienkārši vēlaties papildu aizsardzību no hakeru un ziņkārīgo acu aizsardzības, ir VPN, kas jums to visu sniegs – nav pievienotas virknes.

Vai jums šis raksts noderēja? Palīdziet izplatīt ziņas un dalieties tajā ar citiem Spānijas VPN lietotājiem!

Interesē galīgais straumju VPN? Iepazīstieties ar mūsu galvenajiem ieteikumiem šeit.

Saņemiet 70% atlaidi NordVPN tagad!