Atmaksas dienasgrāmatas – kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?

“Naudas atmaksas garantija.” Trīs vārdi, kurus mīl dzirdēt katrs patērētājs. Viņi piedāvā drošības sajūtu; zināšanas par to, ka gadījumā, ja produkts vai pakalpojums, kuru iegādājaties, neatbilst jūsu cerībām (vai jums vienkārši jāpārdomā, vai to vēlaties), jums ir ko norādīt un pateikt: “bet jūs teicāt, ka man ir tiesības uz naudas atmaksu!”

Naudas nodošanaKāpēc mēs meklējam šo mierinājumu? Tā kā mēs zinām, ka daži no tirgotājiem, no kuriem mēs pērkam, nav tā teikt, “sava vārda uzņēmumi”. Mēs apzināmies, ka tikai tāpēc, ka kāds saka, ka jums ir tiesības uz savas naudas atmaksu, ja neesat apmierināts, ka viņš šo solījumu pildīs. Tas ir skumji, bet patiesi, un VPN sniedzējiem tas neatšķiras. Mīliet viņus, cik vien iespējams, un to darām arī šeit, VPNMentor – mūsu pieredze ir tāda, ka ne visi mūsu privātuma pārdevēji ir tik godīgi, kā mēs gribētu, lai viņi būtu.
Mūsu laikā kā VPN zināšanu ieguvēji mēs esam redzējuši diezgan daudz pārskatu, kuros teikts, ka daži pakalpojumu sniedzēji nevēlas sniegt atmaksas, kuras viņu klienti ir pelnījuši, tāpēc mēs paši veicām pētījumu, lai noskaidrotu, kuri VPN pārdevēji dzīvo pēc koda , un kuri nebija gatavi dalīties ar klienta naudu.

VPNArea naudas atdošanas garantijas zīme

Mēs sistemātiski pierakstījāmies dalībai mēneša garumā ar pakalpojumu sniedzējiem, kuriem, kā mēs redzējām, bija ieradums nesniegt kompensācijas, un nekavējoties pieprasījām mūsu dalības anulēšanu, kā arī visu to atmaksu. Man ir jāprecizē, sakot “atcelt”. Galu galā es parakstījos tikai uz vienu mēnesi, vai ne? Tehniski es to izdarīju. Tomēr daudzi VPN uzņēmumi ļoti vēlas atjaunot abonementu, un viņiem nav skaidri pateikts, ka tas jādara pēc mēneša ilgā abonementa beigām. Ja jūs neskatīsities uz saviem bankas izrakstiem, par VPN pakalpojumu mēnešiem jums var nākties iekasēt maksu, pat nezinot, kamēr nav par vēlu. Mēs neesam traki par šo nozares praksi, bet tā ir tikai viena no tām lietām, ar kuru mums visiem tagad jādzīvo.

  Kā padarīt VPN neatpazīstamu un apiet VPN bloķēšanu 2023. gadā

Par mūsu pārsteigumu, diezgan daudzi no VPN, ar kuriem mēs parakstījāmies, patiesībā labprāt mums atmaksāja naudu. Mēs par to bijām ļoti priecīgi; mēs nevēlamies sabojāt neviena reputāciju, vienkārši aizsargājam tos, kuriem mēs kalpojam, pasakot viņiem faktus. Lielākā daļa no viņiem mums nosūtīja e-pastu ar parasto “vai ir kāda problēma, kas mums var palīdzēt jums atrisināt problēmu, kuras dēļ jūs mūs atstājat?” Viens pat piedāvāja mums 50% atlaidi nākamajam rēķinam, ja mēs piekristu mainīt savas domas, kas mēs aplaudējam. Lieki piebilst, ka mēs tomēr turpinājām savu lūgumu. Šie ir mūsu secinājumi:                             

  slavas zāle Kauna zāle
Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu? Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?
Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu? Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?
Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?
Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?
Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?
Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?
Unlocator logotips

 

HMA, Ivacy, MyIP.io, privātajam interneta piekļuves, VPN apgabalam un Unlocator mēs sakām “apsveicam” ar testa nokārtošanu. IPinator, VPNMaster un Privatoria, mēs paskaidrosim sīkāk.

IPinator

Kad mēs sākotnēji pieprasījām atcelt un saņemt atmaksu, viņi atbildēja, informējot mūs, ka ir saņēmuši mūsu pieprasījumu un atcels turpmākos abonementus. Tomēr viņi ignorēja mūsu atmaksas pieprasījumu, uz kuru mēs maigi atbildējām, ka joprojām vēlamies atmaksu un neesam instalējuši vai izmantojuši viņu VPN. Līdz šim mēs joprojām neko neesam dzirdējuši. Šeit ir sarakste.

IPinator atmaksas pieprasījums

 

VPNMaster

Ko mēs varam teikt par šo vienu? Viņi nekad nav pārstājuši mūs pārsteigt, un kāpēc gan lai tas mainītos tagad? Mūsu ilgas, bet netraucētas sarakstes ar viņiem ekrānuzņēmums to visu pasaka. Būtībā viņi desmit dienu laikā atkārtoti man saka, ka mans lūgums ir nosūtīts viņu vecākajam administratoram, kurš ir atvaļinājumā vai vienkārši ir ļoti slikts savā darbā. Lai pievienotu apvainojumu par ievainojumiem, pēc tam, kad es joprojām neesmu dzirdējis, es saņēmu rēķinu, kurā man teikts, ka 15 dienu laikā no mana otrā pakalpojuma mēneša automātiski tiks iekasēta maksa. Par iegūto saraksti sk. Sarunu labajā pusē. (Padoms: tajā ir iesaistīts vecākais administrators).

  Kritiskā ievainojamība ir atrasta lielākajā daļā LG NAS ierīču

 

Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?Privatorija

Mēs neesam saviļņoti par to, ka viņi mums liedza atmaksu, taču ir daži atbildību mīkstinoši apstākļi, kas nedaudz attaisno viņu rīcību. Pirmkārt, gandrīz katram pārdevējam kaut kur viņu galvenajā lapā vai pirkuma lapā ir kaut kas līdzīgs “X dienu naudas atdošanas garantijai”. Privatoria nav, tāpēc tas noteikti tiek ņemts vērā viņu aizstāvībā. Atbildot uz manu pieprasījumu, saņēmu patīkamu e-pastu ar lūgumu izskaidrot visas man radušās problēmas, kā arī saiti uz viņu atmaksas politikas lapu. Uz to es atbildēju, ka man nav nekādu problēmu un es vienkārši vēlos atmaksu. Atbilde bija tāda pati, norādot, ka “Mūsu atmaksas politikā ir aprakstīti visi iespējamie atmaksas nosacījumi un mums tas ir jāievēro.” Politika faktiski izklāsta likumīgus atmaksas iemeslus, un diemžēl man sirds izmaiņas nav starp tām viņiem. Beigu beigās, lai gan es uzskatu, ka viņu interesēs ir respektēt kompensācijas pieprasījumus, man ir jāievēro viņu politika.

Kā redzat, tāpat kā lielākajai daļai uzņēmumu, ir arī tādi, kuriem nav problēmu atmaksāt naudu, uzdodot praktiski nevienu jautājumu, ir arī tādi, kas izmaksā atmaksu (likumīgi vai nē), un ir arī starp tiem, kuri vai nu ignorējiet pieprasījumus, vai liek gaidīt pārmērīgu laika daudzumu, kas ir gandrīz tikpat slikti. Pēdējais, manuprāt, nav neviena interesēs, jo tas ir ārkārtīgi neprofesionāls un, kaut arī tas varētu viņus glābt no dažu dolāru atdošanas, galu galā kaitē viņu biznesam. Kā patērētājam jums ir vērts zināt, kam varat uzticēties, lai ievērotu viņu vārdu, un kurš vienkārši nepiedāvā atmaksas politiku. Atkal Privatoria gadījumā viņi neko sliktu nav izdarījuši, bet patērētājiem jāzina, ka viņi nepieņem “sirds maiņu” kā iemeslu naudas atmaksai..