CyberGhost nedarbojas Ķīnā 2020. gadā – lūk, ko darīt

Internets Ķīnā ir ļoti ierobežots, un ja vēlaties, izmantojiet VPN Ķīnā lai piekļūtu bloķētām vietnēm, piemēram, Facebook, Gmail, YouTube, lielākajām ziņu vietām un daudz ko citu.

Tomēr kopš nesen tika ieviests visā Ķīnā spēkā esošs VPN aizliegums, VPN lietošana ir kļuvusi arvien grūtāka. Lielākā daļa VPN nedarbojas labi Ķīnā, ja vispār. Daudzi izjūt biežus traucējumus un grūtības, un gandrīz neiespējami abonēt VPN pakalpojumu, kad atrodaties jau valstī, jo lielākā daļa VPN vietņu ir bloķētas.. Pat premium VPN pakalpojumu sniedzēji var būt neaizsargāti pret problēmām.

Agrāk mēs ieteicām CyberGhost apiet bloķēšanu, cenzūru un anonīmi pārlūkot valstī – bet nesenie testi parādīja, ka CyberGhost vairs nedarbojas Ķīnā.

CyberGhost joprojām ir lielisks pakalpojums, lai apietu geoblokus straumēšanai, datplūsmas šifrēšanai un jūsu privātuma uzturēšanai tiešsaistē, un mēs joprojām to iesakām vispārīgai lietošanai. Bet, ja ceļojat uz Ķīnu, jums jāizvēlas cits VPN.

Labās ziņas ir tas, ka jums joprojām ir stabila VPN iespēja Ķīnā. Balstoties uz visjaunāko informāciju, kāda mums ir, NordVPN ir lieliska izvēle apiet valdības ierobežojumus un brīvi un anonīmi piekļūt internetam.

Kāpēc NordVPN ir ideāls VPN Ķīnai

NordVPNis ir premium VPN pakalpojums, kas piedāvā vismodernākās drošības funkcijas – piemēram, militāras pakāpes šifrēšana – un spēcīgs serveru tīkls, kas ietver aizsprostotus serverus, un daudz serveru iespēju kaimiņu novados.

NordVPN ne tikai apiet Ķīnas lielo ugunsmūri – tas arī var viegli apiet spītīgos VPN blokus, dodot jums piekļuvi visiem jūsu iecienītākajiem straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix USA, BBC iPlayer un vēl. Jūs varēsit izmantot internetu tāpat kā parasti mājās.

NordVPN novecojušie serveri padara jūsu trafiku it kā nešifrētu – tas ir, neatšķiras no citu lietotāju interneta trafika. Tātad, kamēr jūsu informācija paliek šifrēta un joprojām tiek aizsargāta, tā neizskatās aizdomīga un necelsim sarkanos karogus.

Arī serveru iespējas tuvējās valstīs ir liels plus, jo tuvākas serveru atrašanās vietas mēdz būt ātrākas. Atrodoties Ķīnā, NordVPN servera iespējas Taivānā, Singapūrā, Dienvidkorejā, Japānā un Honkongā iespējams, nodrošinās ātrāko un vienmērīgāko savienojumu.

NordVPN piedāvā ātru ātrumu, vairāku platformu lietojumprogrammas, un 24 stundas diennaktī klientu apkalpošana ir pieejama tiešajā tērzēšanā, ja rodas kādas problēmas. Tas patiešām ir premium klases VPN, kas nodrošina drošību, ātrumu un lietotāju pieredzi.

Ja esat jauns lietotājs, uz jums attiecas arī a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka, ja ceļojat īsu laiku, jūs pat varētu izmantojiet NordVPN bez maksas atrodoties Ķīnā, lai piekļūtu savām iecienītākajām vietnēm un pakalpojumiem, ja vien jūs prasāt atmaksu pirms 30 dienu beigām.

Ja joprojām neesat pārliecināts, vai NordVPN ir jums piemērots VPN, izlasiet, ko par to domā reālie lietotāji.

Saņemiet 70% atlaidi NordVPN tagad!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN Ķīnai?

Ķīna nekad nav baudījusi neierobežotu piekļuvi internetam. Kopā ar citiem informācijas un izteiksmes avotiem, Interneta piekļuve valstī ir ļoti cenzēta. Slāņainos tehnoloģiskos un juridiskos ierobežojumus, ko izmanto, lai regulētu interneta izmantošanu mājās, bieži sauc par Lielais Ķīnas ugunsmūris.

Ugunsmūris ierobežo un pārrauga visu interneta satiksmi kontinentālajā Ķīnā, ierobežo piekļuvi ārvalstu informācijas avotiem, pieprasa tehnoloģiju uzņēmumiem ievērot vietējos cenzūras noteikumus un stingri cenzēt noteiktu saturu.

Tas nozīmē, ka galvenās vietnes un pakalpojumi, ieskaitot tādus sociālos tīklus kā Facebook, Instagram, Twitter, meklētājprogrammas, piemēram, Google un Yahoo, un ārvalstu ziņu dienesti, piemēram, Reuters, The New York Times un BBC, nav pieejami Ķīnā. (noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu, vai vietne nav bloķēta). Atsevišķi atslēgvārdi un frāzes tiek arī apzīmēti, pārraudzīti un cenzēti.

Lielo ugunsmūri ir ļoti sarežģīti apiet. Pēc Ķīnas valdības nesenās represijām pret VPN, pat augšējā plaukta VPN, kas agrāk varēja tam apiet, piemēram, CyberGhost, vairs nevar darīt to triku.

Ja vēlaties uzturēties savienots ar pārējo pasauli, uzturoties Ķīnā, jums jāpārliecinās, vai esat izvēlējies pareizo VPN.

Kā lietot NordVPN Ķīnā

Pirmkārt, jums jāabonē NordVPN, pirms iebraukšanas Ķīnā lejupielādējiet lietojumprogrammu un instalējiet to savās ierīcēs. Jūs nevarēsit piekļūt VPN vietnēm kontinentālajā Ķīnā, jo tās visas ir bloķētas.

Jums var būt nepieciešams arī, lai NordVPN darbotos pareizi Ķīnā iespējot apmulsinātus serverus.

Piekļuve NordVPN aizēnotajiem serveriem ir pieejama tikai caur NordVPN OpenVPN lietojumprogrammām Windows, Android un Mac OS lietojumprogrammām.. Ja izmantojat iOS vai citu operētājsistēmu, lai izveidotu savienojumu ar NordVPN serveriem, jums būs jāizmanto risinājums vai manuāli jāinstalē OpenVPN..

Veiciet šīs darbības, lai izmantotu NordVPN un iespējot aizsprostotus serverus.

 1. Izvēlieties abonementu, lejupielādējiet savā ierīcē NordVPN lietojumprogrammu un instalējiet to kā parasti.
 2. Ievadiet piekļuves atslēgu, lai atbloķētu pakalpojumu.

Jūs varētu izveidot savienojumu, izmantojot parasto serveru sarakstu. Ja nē, jums vajadzētu izveidot savienojumu ar apmulsis serveris.

 1. Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumu izvēlne lietotnē NordVPN.
 2. Izvēlieties Papildu iestatījumi.
 3. Iespējot Aptumšoti serveri.
 4. Izveidojiet savienojumu ar serveri no alternatīvā saraksta.

Kopsavilkums

Mijiedarbība starp tehnoloģijām, kas nodrošina bezmaksas piekļuvi internetam, un tehnoloģijām, kas to ierobežo, bieži jūtas kā kaķu un peļu spēle.

VPN pakalpojumu sniedzēji ātri strādā, lai apietu filtrus, cenzūru un citus ierobežojumus, taču dažreiz valdības ir tikai vienu soli priekšā.

Tieši tagad, NordVPNir labākais VPN, ko izmantot Ķīnā. Ja vēlaties uzzināt, kā tiek salīdzināti citi VPN pakalpojumi un vai tie var apiet Ķīnas lielo ugunsmūri, skatiet mūsu labāko Ķīnas VPN sarakstu..

Saistītās ziņas:

 • Pilns Ķīnā bloķēto vietņu saraksts
 • Pārbaudi Ķīnas lielo ugunsmūri
 • Kāpēc Ķīnā VPN ir nelikumīgi
 • Kā piekļūt Facebook Ķīnā
 • Kā lietot WhatsApp Ķīnā
 • Kā piekļūt Dropbox Ķīnā
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me