CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums – kas ir labākais 2020. gadā?

CyberGhost un ExpressVPN nav nepieciešams. Viņu reputācija runā paši par sevi, un daudzi eksperti un lietotāji slavē abus pakalpojumu sniedzējus. Mūsu labākais kopējais VPN klasifikācija nav izņēmums – abi dienesti pelna vietu labāko trijniekā un pamatota iemesla dēļ.

Bet kuru jums vajadzētu izvēlēties? Labs jautājums – ExpressVPN ir pazīstama ar savu ātrumu un augstas kvalitātes serveru tīklu, tā kā CyberGhost ir līderis lietotājdraudzīgums ar pārsteidzošu lietotnes dizainu.

Abiem VPN viņiem ir daudz kas jādara mums būs jāmeklē dziļāk, lai atrastu uzvarētāju. Šajā salīdzinājumā jūs uzzināsit, kā viņi sacenšas viens pret otru vairākās svarīgās kategorijās.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu padziļinātos pārskatus par CyberGhost un ExpressVPN.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

CyberGhost vs ExpressVPN – kategorijas

Šim salīdzinājumam mēs koncentrējāmies uz astoņi galvenie VPN atribūti.

Vispirms mēs apskatīsim ģeogrāfiskās krāpšanās iespējas un P2P funkcijas, lai salīdzinātu piedāvājumus straumēšana un mokošs.

Nākamie ir izmaksas, lietošanas ērtums, un saderība testi. Šeit atradīsit VPN ar labāku cenu punktu, vieglākām lietotnēm vai plašāku platformas atbalstu. Varbūt visi trīs uzreiz?

Mums ir arī pilnīgs saraksts ar ātrums testa rezultāti dažādiem serveriem visā pasaulē.

Pirms mēs to iesaiņojam, mēs to pāriesim serveru tīkli, privātums politikas, un drošības elementi. Gan CyberGhost, gan ExpressVPN piedāvā tūkstošiem serveru un augstu aizsardzības līmeni, tāpēc tas būs tuvu.

1. Straumēšana

Daudzi no mums paļaujas uz VPN, lai no jebkuras vietas piekļūtu saviem iecienītākajiem šoviem, filmām un notikumiem. Tas teica, nav noslēpums, ka pastāvīgai straumēšanai jums ir nepieciešams īpašs pakalpojums bez jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, kas sagrauj jautrību.

Labās ziņas ir nebūsi vīlies nevienā VPN mēs šeit skatāmies.

CyberGhost ir optimizēti serveri dažādām populārām straumēm, ieskaitot Netflix (ASV, Francija, Vācija), Hulu, BBC iPlayer, Sky Go, Amazon Prime Video, ESPN, un daudzi citi. Labākā daļa ir tas, ka tie nāk veltīts straumēšanas profils, kas ļauj atrast pareizo serveri ar vienu klikšķi.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

ExpressVPN darbojas vēl labāk nekā CyberGhost mūsu plašajos Netflix testos, ar drošu piekļuvi ASV, Lielbritānijas, Kanādas, Francijas un Japānas katalogiem. Tas darbojas arī ar plašu citu straumēšanas pakalpojumu un vietņu klāstu – no Hulu un HBO, uz BBC un DAZN, un kaut kas pa vidu.

Šim VPN ir straumēšanai nav atsevišķa profila, tāpēc pirms nolaišanās perfektajā var būt nepieciešama neliela servera maiņa. Jūs, iespējams, nepamanīsit, tomēr, tā kā ExpressVPN piedāvā ļoti uzticamu straumēšanas piekļuvi lielākajā daļā tā milzīgā serveru tīkla.

ExpressVPN iegūst lielas priekšrocības salīdzinājumā ar CyberGhost ar savu lieliska funkcija ierīcēm bez vietējā VPN atbalsta. MediaStreamer dod jums īpašus DNS iestatījumus, lai apietu reģionālos ierobežojumus, kad piekļūstat saturam tādās platformās kā Apple TV, Amazon Fire TV, Spēļu stacija, vai Xbox. 

Pēdējais bet ne sliktākais, abi VPN piedāvā dalītu tunelēšanu. Šī funkcija ļauj jums izslēgt atlasītas lietotnes un vietnes no VPN tuneļa – ļoti noderīga, lai vienlaikus skatītos vietējās un ārvalstu straumes.

Straumēšanas uzvarētājs: ExpressVPN

Kamēr CyberGhost nodrošina piepūles straumēšanu, izmantojot īpašu profilu un ātrus, uzticamus serverus, ExpressVPN nodrošina piekļuvi lielākam skaitam straumju – pat ierīcēs, kas nav saderīgas ar VPN programmatūru. Tas ExpressVPN piešķir nelielu malu straumēšanas kategorijā.

Mēģiniet straumēt, izmantojot ExpressVPN!

2. Vētraina

Jums nebūs problēmu ar P2P trafiku abos VPN. Gan CyberGhost, gan ExpressVPN to atļauj, bet ir dažas atšķirības pieejā.

Līdzīgi straumēšanas profilam, jūs arī saņemat tādu, kas paredzēts straumēšanai ar CyberGhost. Iekšpusē jūs atradīsit Vairāk nekā 25 serveru valstis kur tiek atbalstīts P2P tīkls. Lai gan serveri ir pienācīgi sadalīti lietotājiem Dienvidaustrumu Āzijā nav piemērotu iespēju. Parasti jums ir P2P serveri Singapūrā vai Honkongā, bet tuvākie, ko nodrošina CyberGhost, ir Japānā.

ExpressVPN ir daudzpusīgāks pakalpojums kopumā. Atkal jūs šeit neatradīsit īpašu aizraujošu cilni, un atkal jums tā nebūs vajadzīga. Šis VPN ļauj P2P visos 3000+ serveros – padarot drošu straumēšanu tikpat vienkāršu kā VPN palaišana un savienojuma izveide ar serveri ar vislabāko veiktspēju. Ar 90+ valstis no kuriem izvēlēties, iespējams, jūs vienmēr atradīsit perfektu atrašanās vietu.

Torrenting uzvarētājs: ExpressVPN

Abi VPN šajā salīdzinājumā nodrošinās jums drošas, bez grūtībām veicinošas sesijas. Ar savu ērto P2P izvēlni CyberGhost padara lietas vienkāršas. Lai gan ExpressVPN ir vēl vienkāršāks, pietiek ar daudz plašāku servera atrašanās vietu, lai to izvirzītu vadībā.

Izmēģiniet Torrenting ar ExpressVPN!

3. Izmaksas

CyberGhost ir ļoti tuvu tam, lai pirmajās divās kategorijās iegūtu uzvaru no ExpressVPN. Vai tas beidzot var pagriezt galdus ar pievilcīgāku cenu zīmi?

Sākumā tas neizskatās šādi. Priekš viena mēneša plāns, ExpressVPN ir par 4% lētāks. Bet ja maksājat katru mēnesi, jūsu makā tiks veikts trāpījums no jebkura VPN.

Lai iegūtu labākos piedāvājumus, pievērsiet uzmanību ilgākām iespējām.

CyberGhost viena gada plānā ir drausmīga 56% atlaide, padarot to rupji Par 28% lētāk nekā ExpressVPN ekvivalents. Varat arī abonēt divi vai trīs gadi, un uzmini ko – tas ir vēl labāks darījums. Jums tiks norauts 73% un 80% attiecīgi, kas CyberGhost stingri iekļauj budžeta kategorijā.

Ja jūs vilcināsities maksāt par diviem vai trim CyberGhost gadiem, apsveriet ExpressVPN īpašo 15 mēnešu piedāvājumu. Tas nāk ar salda 49% atlaide un trīs papildu mēneši par brīvu – jūs to varat saņemt tūlīt, izmantojot vienu no mūsu ekskluzīvajiem kuponiem. Varat arī apskatīt sešu mēnešu ExpressVPN plāns. Plkst Par 23% vairāk nekā mēneša plāns, tā ir pienācīga un elastīga alternatīva.

Uzvarētājs izmaksām: CyberGhost

Abi VPN sākas ar dārgām cenām, taču CyberGhost to ātri maina ar nopietniem darījumiem ar ilgāku plānu. ExpressVPN 15 mēnešu darījums piedāvā labāku vērtību, ja jūs interesē gada abonements, taču CyberGhost ir lielāki ilgtermiņa ietaupījumi.

Izmēģiniet CyberGhost!

4. Vienkārša lietošana

CyberGhost un ExpressVPN ir divi no populārākajiem VPN pakalpojumiem tirgū, un viens no iemesliem ir viņu tīrs, intuitīvs lietotnes dizains.

Mēs jau esam pieminējuši CyberGhost veltītie straumēšanas un straumēšanas profili, kas ir lieliski piemēroti iesācējiem. Bet tā ir tikai viena šī VPN iespaidīgā interfeisa daļa.

CyberGhost var būt kompakts vai detalizēts atkarībā no jūsu vajadzībām. Ja jums patīk ļaut VPN darīt visu darbu jūsu vietā, galvenā izvēlne ir viss, kas jums jebkad būs nepieciešams. 

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Kad esat izvērsis lietotni, varat piekļūt pilns serveru saraksts, Pabeigt ar papildu informācija par attālumu un slodzi. Šeit atradīsit arī īpašos profilus.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Jūs saņemat līdzīgu pieredzi ar ExpressVPN – mobilais logs ar Viedās atrašanās vietas funkcija un viss pārējais glīti aizvilkts. Kā jau minēts iepriekš, jūs nesaņemat iedomātā profila cilnes, taču atkal jums tās patiešām nav vajadzīgas.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Lietas sāk mainīties par labu CyberGhost tiklīdz jūs iedziļināties Iestatījumi. Šis VPN pārsniedz un pārsniedz izskaidrojiet katru funkciju un rīku tas nodrošina. Tas ir kā neliels avārijas kurss VPN tieši no lietotnes – kaut ko noteikti novērtēs jaunāki lietotāji.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

ExpressVPN nedara sliktu darbu, bet tā ir šeit vienkārši nav vienā līmenī ar CyberGhost. Protams, tā nebūs problēma, ja jūs jau esat iepazinies ar VPN pakalpojumiem un to darbību.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Visbeidzot, abi VPN ļauj ērti izveidot pielāgotu iestatīšana trešās puses interfeisā izmantojot OpenVPN konfigurācijas faili viņu vietnē.

Uzvarētājs ērtai lietošanai: CyberGhost

Šai kategorijai vienmēr būs personiskas izvēles elements. Patiesībā abiem VPN ir vienkāršas un pulētas lietotnes. Tomēr CyberGhost spīd virs ExpressVPN ar savu izcilo dizainu. Nepieciešams arī laiks, lai jūs iepazīstinātu ar garo funkciju un iestatījumu sarakstu.

Izmēģiniet CyberGhost!

5. Savietojamība

CyberGhost un ExpressVPN ir daudz kopīga, runājot par platformas atbalstu. Abi strādā ar dažādām operētājsistēmām (OS) un ierīcēm.

Jūs varat izmantot vietni CyberGhost līdz septiņām ierīcēm vienlaikus. Tas kopumā ir liels skaits, taču tas izskatās vēl labāk salīdzinājumā ar ExpressVPN diezgan niecīgo pieci vienlaicīgi savienojumi.

Tagad redzēsim, kuram VPN ir priekšrocība lielākajās platformās:

Windows

Windows ir OS, kuru izvēlas daudzi lietotāji. Neviens VPN šeit nepieviļ, izmantojot lietotņu atbalstu pat vecākām versijām piemēram, XP un Vista.

Mac

Ja izmantojat vecāku MacOS versiju, labāka izvēle var būt ExpressVPN. Ar paplašinātu atbalstu, sākot no macOS Snow Leopard (10.6), tas ir elastīgāks nekā CyberGhost, kuram nepieciešams vismaz macOS Sierra (10.12)..

Android

CyberGhost atbalsta Android Jelly Bean, KitKat, Lollipop, Marshmallow, Nuga, Oreo un Pie. Ja jums ir alerģija pret konfektēm, tas nozīmē jebko, sākot ar versiju 4.4 un jaunāku. Tā ir maza priekšrocība salīdzinājumā ar ExpressVPN, kas prasa vismaz versiju 5.0.

Abiem VPN ir optimizētas Android TV lietotnes un lejupielādējami APK faili tieši no vietnes.

iOS

ExpressVPN darbojas operētājsistēmā iOS no versijas 8.0, kamēr CyberGhost skrien tālāk 9.3 un vēlāk – nav slikti, bet ne tik labi kā ExpressVPN.

Linux

Pašlaik CyberGhost darbojas Ubuntu (16.04., 18.04.) Un Fedora 29. Tas nav pārāk iespaidīgs distros.. ExpressVPN šeit veic daudz labāku darbu, ar atbalstu Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, Raspbian un Arch.

Maršrutētāji

Gan CyberGhost, gan ExpressVPN var konfigurēt ar dažādu maršrutētāja programmaparatūru. Pateicoties detalizētiem ceļvežiem, jums būs vieglāk arī manuāli iestatīt VPN maršrutētāju.

Iepriekš mirgojuši maršrutētāji ar jebkuru VPN programmatūru ir pieejami arī pie trešo pušu piegādātājiem.

Ir vērts to atzīmēt ExpressVPN piedāvā arī vietējās maršrutētāja lietotni – bet jums ir jābūt pareizai aparatūrai. Tiek atbalstīti tikai daži Asus, Linksys un NETGEAR modeļi.

Citas platformas

CyberGhost darbojas šādās papildu platformās:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox)
 • Chromebook dators
 • Windows Phone (versija 8.1)
 • Multivide un spēļu konsoles (Amazon Fire TV, Roku, Chromecast, PlayStation, Xbox un citas)
 • Kodi

ExpressVPN atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox)
 • Chromebook dators
 • E-grāmatu lasītāji (Amazon Kindle Fire, Nook HD)
 • Windows Phone (versijas 8.1 un 10)
 • Multivides un spēļu konsoles (Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Boxee Box, Chromecast, Nintendo Switch, Nvidia Shield TV, PlayStation, Xbox un citas)
 • Kazenes
 • Kodi
 • Viedie televizori

Uzvarētājs par saderību: ExpressVPN

ExpressVPN lietotnes ir saderīgas ar vairākām versijām, izņemot Android. CyberGhost ir lieliska alternatīva, ja nepieciešami vairāk nekā trīs vienlaicīgi savienojumi.

Izmēģiniet ExpressVPN!

6. Ātrums

Ja plānojat izmantot VPN straumēšanai, straumēšanai vai jebkuram citam, ar lielu joslas platumu saistītam uzdevumam, ātrs VPN serveri ir obligāti nepieciešama. Kā jūs jau zināt, pievienotā šifrēšana nosaka jūsu savienojuma maksu. Maršrutēšana caur drošu VPN serveri un datu aizsardzība nozīmē, ka jūsu ātrums sasniegs pareizu rezultātu.

Šajā kontekstā ātrs VPN ir tāds, kam ir minimāla ietekme uz jūsu savienojumu. Ar rūpīgiem testiem var uzzināt tikai to, vai VPN ir ātrs vai lēns.

Zemāk jūs uzzināsit, kā CyberGhost un ExpressVPN darbojās 10 dažādos serveros visā pasaulē. Pārbaudes tika veiktas no vietas Austrumeiropā, ievērojot šādus kritērijus (ātruma rezultāti bez VPN):

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Šeit ir rezultāti:

Serveris Lejupielādes ātrums (Mb / s) Augšupielādes ātrums (Mb / s)
CyberGhost ExpressVPN CyberGhost ExpressVPN
Automātiski (vistuvāk) 68.56 71,81 32,66 31.36
Rumānija 61,82 67,79 31.41 36,71
Vācija 67.05 67,72 31.61 34,79
Apvienotā Karaliste 30.28 63.41 34.33 28.96
Portugāle 47.18 61.15 6.31 25.53
Izraēla 52.98 39,99 25.02 24.15
Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) 32.86 59.14 8.75 22.48
Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) 23.48 23.59 15.23 12.95
Japāna 18.78 51,95 1,97 1,66
Austrālija 20.34 31.38 1.55 0.76

Kā tu redzi, Gan CyberGhost, gan ExpressVPN uzrādīja lieliskus rezultātus visos serveros. Abas atrodas ļoti tuvu etaloniem tuvējās vietās, un neviens no tiem nevienā no mūsu testiem nebija īpaši lēns.

Izņemot Losandželosa (kaklasaite) un Izraēla (ieguvums uzņēmumam CyberGhost), ExpressVPN ir vienmēr ātrs pakalpojums. Tam ir milzīgs pārsvars Lielbritānija, ASV (Ņujorka), un Japāņu serveriem.

Joprojām, CyberGhost neliek vilties, un labi noturējās pret VPN, ko plaši uzskata par vienu no ātrākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Uzvarētājs par ātrumu: ExpressVPN

Abas VPN darbojas izcili labi, taču beigās ExpressVPN ir ātrākais pakalpojums. CyberGhost ir patīkams pārsteigums – lai arī tas neuzvar šajā kategorijā, tas kopumā ir stabils un vienmērīgi ātrs.

Izmēģiniet ExpressVPN!

7. Serveri un tīkls

Ja jūs meklējat tūkstošiem serveru un globālu pārklājumu, jūs nevarat noiet greizi ar nevienu VPN.

CyberGhost ir priekšrocība neapstrādātos serveru numuros – šobrīd jūs saņemat vairāk nekā 5700 iekšā 90 valstīm.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

ExpressVPN, tikmēr ir “tikai” Vairāk nekā 3000 serveru. Bet tas piedāvā plašāku vietu klāstu nekā CyberGhost – ar 160 atrašanās vietas 94 valstīm. Tam ir spēcīgāka serveru klātbūtne Āfrikā, Āzijas Klusajā okeānā un Tuvajos Austrumos, padarot to par pievilcīgāku pakalpojumu daudziem lietotājiem, kas atrodas šajos reģionos..

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Serveru un tīkla uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN žilbinošais serveru izplatīšana nopelna pelnītu laimestu, neskatoties uz mazāku serveru parku salīdzinājumā ar CyberGhost. Abiem VPN ir apjomīgi tīkli, taču noteiktā brīdī pieejamo valstu skaits kļūst vērtīgāks. Ja tomēr jums nav vajadzīgas papildu trīsdesmit valstis, CyberGhost ir vairāk nekā pienācīga alternatīva.

Izmēģiniet ExpressVPN!

8. Privātums un drošība

Gan CyberGhost, gan ExpressVPN ļoti nopietni uztver lietotāju privātumu un drošību.

Abi piedāvā mūsdienīga šifrēšana un plašs protokola atbalsts, pavada daudz būtisku un modernu funkciju.

Tomēr katram VPN ir savas stiprās un vājās puses. Paskatīsimies, kādi viņi ir.

Mežizstrādes politika

CyberGhost ir reģistrēts Rumānijā, kamēr ExpressVPN atrodas Britu Virdžīnu salās (BVI). Šīs ir lieliskas ziņas, ja jūs interesē kāds no pakalpojumu sniedzējiem, un tas ir iemesls:

Rumānija un BVI nav obligātu datu saglabāšanas likumu, kas nozīmē VPN nav likumīgi prasīts vākt datus par lietotājiem. Tas ļauj viņiem darboties zem stingras politikas bez reģistrēšanās – un viņi to arī dara.

Turklāt, neviena valsts nav 5/9/14 Eyes alianses locekle. Šie līgumi ir bijuši sinonīmi plaši izplatītai valdības vidējā pilsoņa izspiegošanai, tāpēc ir saprotams, kāpēc privātums apzināti dod priekšroku izvairīties no VPN, kas ir to sasniedzamībā..

Jāatzīst, ExpressVPN ir neliela priekšrocība virs CyberGhost šeit. Kopš BVI nav ārvalstu izlūkošanas departamenta, šis VPN ir praktiski imūns pret jebkādu valdības šņākšanu. Bet tas ir tikai teorētiski. Praksē, abi VPN līdz šim ir ievērojuši savus privātuma solījumus.

Šifrēšana un protokoli

CyberGhost un ExpressVPN izmanto spēcīgu AES-256 šifrēšana visās viņu lietotnēs. Atkal lieliskas ziņas, jo pašlaik tiek uzskatīts, ka 256 bitu šifrēšanu nav iespējams uzlauzt.

Abi pakalpojumu sniedzēji arī izmanto Lieliska priekšu slepenība. Īsāk sakot, tas nozīmē, ka katru reizi piesakoties, jūs saņemat atšķirīgu šifrēšanas atslēgu, kas ir bezgala daudz drošāka nekā statisko atslēgu izmantošana.

Abi VPN atbalsta OpenVPN, nozares standarta protokols, ārkārtīgi labi. Viņi to iekļauj savos Windows, Mac, un Android lietotnes. ExpressVPN iet vēl tālāk ar vietējais OpenVPN atbalsts iOS – rets, bet laipni skats.

CyberGhost atbalsta papildu protokolus ieskaitot IKEv2 un L2TP. Lietotne VPN ļauj ar tām ērti pārslēgties.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

ExpressVPN ir nedaudz daudzpusīgāks, piedāvājot PPTP papildus iepriekšminētajiem protokoliem. Kaut arī šis protokols ir datēts un nebūt nav vislabākais drošībai, tam ir savi pielietojumi – īpaši straumēšanai.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Drošības līdzekļi

CyberGhost ir iesaiņots ar iespaidīgiem drošības elementiem. Lielāko daļu no tām var atrast cilnē Savienojuma iespējas. Izceltie objekti ietver reklāmu bloķēšana, aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, un pret pirkstu nospiedumu noņemšanu (kas bloķē mēģinājumus izsekot jūsu pārlūkošanas paradumiem).

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Ja jums rodas jautājums par avārijas poga, neuztraucieties – jūs to atradīsit cilnes Vispārīgi sadaļā Iestatījumi.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Pārējām funkcijām var piekļūt cilnes Savienojums sadaļā Iestatījumi. Šeit jūs varat iespējot Nejaušas pārnešanas funkcija, kā arī DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm.

ExpressVPN drošības funkcijas arī nav slikti. Nerunājot par savienojuma nogalināšanas slēdzis (ko sauc par tīkla bloķēšanu), jūs arī saņemat DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm. Tas teica, tas trūkst vairāku uzlaboto funkciju, kas atrodamas CyberGhost.

CyberGhost vs ExpressVPN salīdzinājums - kas ir labākais 2020. gadā?

Visbeidzot, parunāsim par to apjukums. ExpressVPN pārspēj CyberGhost šeit, pateicoties īpašiem slepenajiem iestatījumiem, kas uzlabo uzticamību valstīs, kurās ir liela tiešsaistes cenzūra. Tas padara ExpressVPN par vienu no nedaudzajiem uzticamajiem VPN Ķīnā.

Skumji, CyberGhost cīnās par nokļūšanu garām Lielajam Ķīnas ugunsmūrim.

Privātuma un drošības uzvarētājs: ExpressVPN

ExpressVPN Britu Virdžīnu salu jurisdikcija, plašāks protokola atbalsts un efektīva aizēnošana nopelna tai pelnītu uzvaru par privātumu un drošību. Bet nekļūdieties – šajā kategorijā CyberGhost ir ļoti tuvu. Ja cenzūra nav problēma, varat novērtēt šī VPN papildu drošības funkcijas.

Izmēģiniet ExpressVPN!

9. Galīgais spriedums

ExpressVPN pārspēj CyberGhost sešās no astoņām kategorijām, taču nevienā pakalpojumā šajā salīdzinājumā nav gūta pārliecinoša uzvara..

Ko tas mums saka? Tas mums ir divi vienmērīgi saskaņoti VPN pakalpojumi šeit katram ir savs šarms.

Par nedaudz augstāku cenu, ExpressVPN dos jums degošs ātrums, spēcīga servera klātbūtne, un nepārspējamas straumēšanas iespējas.

CyberGhost iespējams, ir lētāks variants, taču tas nekavē to piedāvāt lieliskas, funkcijām bagātas lietotnes un tūkstošiem ātru serveru kas bieži konkurē ar ExpressVPN.

Tātad, kuru jums vajadzētu izvēlēties? Mēs to izturēsim vienkārši, ja jums tas neliks prātā maksājot nedaudz papildus par labāko sniegumu tirgū, ExpressVPN ir viena jums. CyberGhost ir saprātīga izvēle, ja jums ir budžets vai arī var dzīvot bez ExpressVPN priekšrocībām.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me