Kā 2020. gadā iegūt Grieķijas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Straumēšanas šovi Live (Skai) TV tiešraidē vai sekot jaunākajiem stāstiem vietnē Achaia News grūti, ja neesi Grieķijā. Šīs un daudzas citas Grieķijas vietnes varētu atklāt jūsu ārvalstu IP adresi un liegt tai piekļuvi.

Jūs varētu arī atrast to nevar izmantojiet savus Grieķijas bankas kontus, kas ir liela problēma, ja jums ir jāapmaksā rēķini. Lai apbrauktu blokus, jums ir jāslēpj patiesā atrašanās vieta.

Augstas kvalitātes VPN ļauj viegli un droši iegūt grieķu IP adresi. Lūk, kā tas darbojas.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Grieķijas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Grieķijā. ExpressVPNir mūsu pirmā izvēle.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā / ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Grieķijā.
 4. Pārbaudiet savu jauno grieķu IP adresi, izmantojot mūsu vienkāršo tiešsaistes rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt grieķu IP adresi
 • Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko
 • Ko meklēt VPN
 • Labākie VPN, lai iegūtu grieķu IP adresi

Kā VPN var iegūt grieķu IP adresi

Ģeogrāfiski bloķētas Grieķijas vietnes dodiet tikai pilnu piekļuvi ja viņi domā, ka tu tāds esi valsts iekšienē. Labākais veids, kā apmānīt šīs vietnes, ir izveidot savienojumu ar VPN serveri Grieķijā.

Kad esat izveidojis savienojumu, visi jūsu interneta trafiks tiek mainīts caur serveri, kur tam tiek piešķirta grieķu IP adrese. Izmantojot visaugstāk novērtēto VPN, jūsu faktiskais atrašanās vieta ir pilnībā paslēpta, kas nozīmē, ka jums būs neierobežota pieeja visam vēlamajam grieķu valodas saturam.

Tomēr VPN dara daudz vairāk, nekā tikai dod jums piekļuvi bloķētām Grieķijas vietnēm. Pamatīgi šifrējot visu jūsu nosūtīto un saņemto informāciju, uzticams VPN padara jūsu tiešsaistes pasauli daudz drošāku.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Papildus ļaujot jums straumējiet savu iecienīto Yannis Drakopolous filmu jebkur un jebkurā laikā visaugstāk novērtētie VPN pat atbloķē vietnes, kuras sargā VPN filtri. Tas nozīmē, ka jūs arī varēsit skatīties ASV Netflix, BBC iPlayer un vēl daudz vairāk – tas viss bez ierobežojumiem.

IP adrese Grieķijā arī nodrošinās piekļuvi reģionālajiem meklēšanas rezultātiem, ziņu atspoguļojumam un sociālo mediju platformām grieķu valodā. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt par grieķu valodu un kultūru, kā arī a liela priekšrocība, ja jūs meklējat sava biznesa Grieķijas tirgus.

Protams, ja jūs izmantojat savu grieķu IP biznesa vai bankas darījumos, jums jāzina, ka jūsu dati ir 100% droši. Ar militāras pakāpes šifrēšanu un uzlabotiem drošības pasākumiem, piemēram, aizsardzību pret noplūdēm un slēdzi, Galvenie VPN aizsargā jūs no uzlaušanas un spiegošanas.

Turpretī daudzi bezmaksas VPN izmanto vāju šifrēšanu, atstājot jūs neaizsargātus pret datu savācējiem. Viņi tevi bombardē reklāmas vai pat pārdot savu informāciju trešajām personām. Lielākā daļa no tām ir arī lēnas, piedāvā ierobežotu joslas platumu un viegli bloķē VPN ekrāni.

Ja jūs galvenokārt vēlaties grieķu IP adresi, lai jūs varētu skatīties ierobežotu saturu, izvēlieties premium VPN, kas garantē liels ātrums un neierobežots joslas platums priekš vienmērīga straumēšana. Šeit ir vēl daži padomi no mūsu VPN profesionāļiem, kā atrast jūsu vajadzībām atbilstošu VPN.

Ko meklēt VPN

 • Privātuma garantija: Pārliecinieties, vai VPN ir pārbaudīta politika bez reģistrēšanas, lai nodrošinātu jūsu anonimitāti.
 • Militārā līmeņa apsardze: Meklējiet AES šifrēšanu, izsekošanas novēršanu, publiskā Wi-Fi aizsardzību un DNS / IPv6 noplūdes aizsardzību.
 • Lietotāju draudzīgs: Vienkārši lietojamas lietotnes visām ierīcēm un atsaucīgs klientu serviss nodrošina, ka pavadāt laiku sērfošanā, nevis problēmu novēršanā.
 • Serveri Grieķijā: Lai iegūtu grieķu IP adresi, jums ir nepieciešams vismaz viens no VPN.
 • Atbloķēt jaudu: VPN ar tādu vietņu atbloķēšanas ierakstiem kā Hulu un Amazon Prime nodrošinās ātru piekļuvi jebkuram grieķu saturam.

Labākie VPN, lai iegūtu Grieķijas IP adresi

1. ExpressVPN

Kopējais vērtējums: 4,9 – ātrākais VPN, kuru pārbaudījām Grieķijai

ExpressVPN ierīces

Nepalaidiet garām: saņemiet 49% atlaidi no # 1 VPN & izmēģiniet to 30 dienas bez riska

ExpressVPN ir 5 serveru atrašanās vietas Grieķijā kā daļa no globālā tīkla, kurā ir vairāk nekā 3000 serveru. Ar jebkuru var izveidot savienojumu ar ExpressVPN serveri līdz 5 ierīcēm vienlaicīgi, un jūs varat pārslēgt serverus tik reižu, cik vēlaties.

Straumēšana un lejupielāde ir vienmērīga un nepārtraukta ar ExpressVPN zibens ātrumā un neierobežots joslas platums. Lietotāji ExpressVPN piešķir arī dažus no augstākajiem vērtējumiem, ko esam redzējuši klientu apkalpošanai.

ExpressVPN garantija, ka tas tiek saglabāts nav darbību vai savienojuma žurnālu ir pārbaudījuši mūsu eksperti un juridiskās iestādes. Jūsu dati un komunikācija paliks anonīmi 256 bitu AES šifrēšanas dēļ, DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi, un avārijas poga.

Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas, taču visus ExpressVPN plānus atbalsta a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts ExpressVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

2. NordVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – mūsu kopējais VPN

Kā 2020. gadā iegūt Grieķijas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 70% ATLAIDI, lai saņemtu grieķu IP adresi ar NordVPN TAGAD!

NordVPN ir 6 serveri Grieķijā, un tā ir populāra izvēle grieķu IP adreses iegūšanai. Jūsu dati ir droši ar NordVPN’s 2048 bitu militāras pakāpes šifrēšana, dažādas drošības protokola iespējas, un automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Nav arī jāuztraucas par privātumu, jo NordVPN piedāvā stingra politika bez žurnāliem, DNS noplūdes aizsardzība, un Sīpols virs VPN, kas vairākos serveros pievieno šifrēšanas slāņus.

NordVPN’s Visu galveno platformu lietotnes ir ļoti intuitīvas, bet, ja jums nepieciešama palīdzība, varat to uzreiz iegūt no 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts komanda.

Jums būs 30 dienu naudas atdošanas garantija dvēseles mieram, un jūs varat izveidot savienojumu līdz 6 ierīcēm vienā kontā.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts NordVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

3. CyberGhost

Kopējais vērtējums: 4,8 – vislabākās vērtības VPN / labākais VPN operētājsistēmai Mac / intuitīvi izstrādāta saskarne tūlītējai straumēšanai

kibernostats vairākas ierīces

TIKAI ierobežotu laiku – saņemiet 73% atlaidi CyberGhost tūlīt

CyberGhost ir 12 serveri Grieķijā, un tas ir viens no vienkāršākajiem VPN, ko var izmantot gan iesācējiem, gan ekspertiem. Iepriekš konfigurēti profili ļauj izveidot savienojumu ar klikšķi, un lietotnes piedāvā arī dažādus pielāgojamas funkcijas.

CyberGhost arī bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru. HTTPS funkcija automātiski pāradresē jūs uz drošāko jebkuras vietnes versiju.

Grieķijas šovu straumēšana ir ātra un ērta izmantojot CyberGhost, un jūs varat viegli mainīt serverus, kad jums ir nepieciešams saturs no citas valsts.

Jūs varat izveidot savienojumu līdz 7 ierīcēm jūsu kontā, izmantojot lietotnes, kas pieejamas visām populārajām ierīcēm. 45 dienu naudas atdošanas garantija dod vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu bez riska.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts CyberGhost ekspertu pārskats.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

4. Surfshark

Kopējais vērtējums: 4.5 – desmit labākos ātruma, vērtības un drošības VPN

Kā 2020. gadā iegūt Grieķijas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Surfshark nesniedz sabiedrībai tik daudz informācijas kā daži citi VPN par tā servera atrašanās vietām. Tomēr mēs esam veiksmīgi izveidojuši savienojumu ar serveri Grieķijā, kas mums deva grieķu IP.

Šis VPN nodrošina īpaši ātrs ātrums un neierobežots joslas platums lai bez pārtraukumiem varētu baudīt iecienītās grieķu filmas, mūziku, TV šovus un daudz ko citu.

Iestatīšana ir vienkārša, un jūs varat paļauties uz 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, problēmu novēršanas rokasgrāmatas un bieži uzdoto jautājumu lapa, ja rodas kādas problēmas. Klientiem patīk, ka varat izveidot savienojumu neierobežotas ierīces ar vienu licenci.

Visi Surfshark plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, dodot jums daudz laika izlemt, vai VPN ir piemērots jums.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts Surfshark ekspertu pārskats.

Saņemiet Surfshark tūlīt!

Turpmākais lasījums

Iegūstiet labākos VPN piedāvājumus mūsu iekšējās informācijas kupona lapā.

Atrodiet visātrākos un lētākos Grieķijas VPN.

Uzziniet visu par VPN, izmantojot mūsu 2020. gada VPN rokasgrāmatu iesācējiem.

Ceļojat uz Grieķiju? Uzziniet, kā izmantot VPN, lai iegūtu labākos viesnīcu piedāvājumus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me