Kā 2020. gadā no jebkuras vietas iegūt Kubas IP adresi [+ VIDEO]

Ja neesat Kubā, tas var būt ļoti grūti izmantot Kubas banku vietnes. Jums varētu būt arī grūtības sekot līdzi Kubas Nacionālajai sērijai beisbola spēli vai skatoties iecienītos šovus Kubas televīzijas portālā.

Daži kubieši vietnes ierobežo vai bloķē jūsu piekļuvi ja viņi atrod svešu IP adresi. IPN mainīšana ir vienkārša, izmantojot VPN, taču vairums VPN un starpniekserveri nevar jums sniegt Kubas IP jo viņiem salā nav serveru.

Daudzām valstīm mēs iesakām vairākus dažādus VPN, kas ļauj droši piekļūt vajadzīgajam saturam. Tomēr, pārbaudot simtiem VPN, mēs esam to atraduši tikai viens uzticams pakalpojums, kas Kubā nodrošina reālas, drošas IP adreses.

Mēs jums parādīsim, kā izmantot šo uzticamo VPN, lai četrās vienkāršās darbībās iegūtu Kubas IP adresi. Tu būsi skatoties jaunāko Vivir del Cuento epizodi (Dzīvo pēc One Wits) nav laika.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt kubiešu IP adresi, izmantojot VPN

 1. Reģistrējieties HideMyAss! VPN(HMA), vienīgais premium VPN ar Kubas serveriem.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā vai citā ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Kubā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu īpašo rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Kubas IP adresi
 • Citas VPN priekšrocības – esiet drošs, izvairieties no cenzūras, straumējiet bez ierobežojumiem
 • Ko meklēt VPN
 • Labākais VPN, lai iegūtu Kubas IP adresi

Kā VPN var iegūt jums Kubas IP adresi

Katru reizi, kad piesakāties tiešsaistē, jūsu savienojumam tiek piešķirta unikāla IP adrese, kas vietnēm norāda, kur atrodaties. Vienīgais ceļš uz neļaujiet vietnēm redzēt jūsu patieso IP ir novirzīt jūsu satiksmi caur citu datoru citā vietā. To dara VPN.

  Kāpēc jums nevajadzētu izmantot bezmaksas starpniekserveri

Labākie VPN ļauj ērti izveidot savienojumu ar serveriem visā pasaulē. Visi dati, kas tiek pārsūtīti starp jūsu ierīci un izvēlēto serveri, tiek pilnībā šifrēti – procesu sauc par tunelēšanu. VPN serveris pārsūta trafiku uz jebkuru vietni jūs izmantojat.

Vietnes redz tikai IP, kas apzīmē servera atrašanās vietu. Tātad, ja jūs izveidojiet savienojumu ar serveri Kubā, jūsu trafikai būs Kubas IP adrese. Jūs mānīsit vietnes domāt, ka atrodaties uz salas, un pilnībā piekļūstat visam nepieciešamajam kubiešu saturam.

Diemžēl, Kubā nav viegli atrast uzticamus VPN serverus. Ir daudz vietņu, kas sola jums Kubas IP, bet vai nu nevar tādu piedāvāt, vai arī iesaka nedrošus pakalpojumus, kas apkopo un pārdod jūsu datus.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu par visām priekšrocībām, kas saistītas ar premium VPN izmantošanu, un to, kā mūsu eksperti atrada vienu pakalpojumu, kuram varat uzticēties, lai iegūtu IP adresi Kubā..

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Ja piekļūstat Kubas vietnēm, jūs jāaizsargā sevi pret spiegošanu, ļaunprātīgu programmatūru un DoS uzbrukumiem. Neskatoties uz nesenajiem tehnoloģiskajiem uzlabojumiem, vairums salas tīklu cieš no nestabilitātes un sliktas drošības.

Augstākās kvalitātes VPN militārā līmeņa šifrēšana padara jūsu datus neizlasāmus visiem, kas mēģina tos pārtvert. Uzlaboti drošības pasākumi, piemēram, noplūde un izsekošanas novēršana, nodrošina, ka atrašanās vieta vienmēr tiek paslēpta, un neviens nevar atklāt jūsu identitāti.

Tas nozīmē, ka jūs varat veikt biznesa vai banku darījumus, izmantojot savu Kubas IP, neapdraudot savus datus un ierīces. Izmantojot pareizo VPN, jūs pat bez bailēm varat izmantot publisko wi-fi.

Bezmaksas starpniekservera pakalpojumi iespējams, jums piešķirs IP adresi Kubā, bet ne konfidencialitātes aizsardzību, kas jums nepieciešama, lai droši piekļūtu kubiešu saturam. Lielākā daļa izmanto vāju šifrēšanu, daži ļaujiet citiem lietotājiem piekļūt jūsu savienojumam, un daudzi novākt pārlūkošanas datus.

  Skatieties MSNBC no jebkuras vietas Kā dzīvot straumēt ziņas 2020. gadā

Izmantojot izcilu VPN, varat droši sekot Kubas ziņu plūsmām un straumēt visu salā pieejamo saturu. Ja Jums ir izlūkot uzlecošās zvaigznes Kubas beisbolā vai boksā, jūs redzēsit viņus darbībā neviena cita priekšā.

Kad izmantojat savu Kubas IP adresi, jūs pamanīsit, ka daudzus starptautiskus portālus bloķē valsts interneta filtri. Tāpēc jūs nepieciešams VPN, kas piedāvā ērtu servera pārslēgšanu. Jūsu mīļie Kubā var arī izmantot VPN, lai piekļūtu ārvalstu serveriem un apietu cenzūru.

Izmantojiet Kubas VPN serveri, lai piekļūtu saturam, kas ir pieejams tikai valstī, piemēram, zvaigžņu bokseru pārklājumam La Finca sporta zālē. Pēc tam pārslēdzieties uz serveriem ASV, Lielbritānijā, Spānijā un citās valstīs starptautiskās ziņas par Antena 3 vai straumēt Netflix, Hulu, un BBC iPlayer.

Ko meklēt VPN

 • Serveri Kubā: Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji reklamē savus pakalpojumus kā “VPN Kubai”, bet, ja salā nav servera, viņi nevar jums sniegt Kubas IP adresi..
 • Neierobežota servera maiņa: Lai iegūtu visu vēlamo saturu, jums bieži būs jāpārslēdzas no IP, kas nav Kubas. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies VPN, kas atvieglo serveru maiņu un neierobežo, cik bieži jūs to varat izdarīt.
 • Spēcīga drošība: Meklējiet AES šifrēšanu, iznīcināšanas slēdzi un aizsardzību pret noplūdi, lai jūsu dati un ierīces būtu drošībā neatkarīgi no tā, kur izmantojat tīmekli..
 • Lietotājam draudzīgas lietotnes: Labākie VPN piedāvā lietotnes visām galvenajām platformām un ierīcēm, kas dažu sekunžu laikā ļauj izveidot savienojumu ar vēlamo serveri.
 • Specializētie straumēšanas serveri: Ja vēlaties skatīties populāras Kubas TV pārraides vai tiešraidē pārraidīt sportu, ideāls ir VPN ar serveriem, kas optimizēti straumēšanai.

Tirgū ir simtiem VPN, taču tikai vienai ir visas šīs svarīgās funkcijas. Izvairieties no Kubas IP izkrāpšanas, izmantojot VPN, ko mēs iesakām zemāk.

  Kā no jebkuras vietas skatīties 2019. gada Gibraltāra salas spēles

Labākais VPN, lai iegūtu Kubas IP adresi

HideMyAss!

Kopējais vērtējums: 4,6 – vienīgais drošais, stabilais un uzlabotais VPN ar Kubas IP

hidemyass ierīce

TIKAI ierobežots laiks – saņemiet 75% atlaidi no savas Kubas IP adreses no HMA TŪLĪT!

Ar serveri vairāk nekā 190 valstīs, HideMyAss! (HMA) nodrošina piekļuvi globālākam saturam nekā jebkurš cits VPN. Divi no šiem serveriem atrodas Kubā, un viņi piedāvā jums izvēlēties 6 kubiešu IP adreses. Vienkārši ieslēdziet VPN atrašanās vietas režīmu, lai izveidotu savienojumu ar klikšķi.

HMA’s īpaši straumēšanas serveri padariet to par populāru izvēli skatīties TV un filmas visā pasaulē. Ja, izmantojot savu Kuba IP, rodas cenzūras problēmas, izvēlieties Brīvības režīmu uzreiz tiek pārsūtīts uz serveri valstī ar brīvu runu.

HMA nodrošina jūsu ierīču un datu drošību ar militāras pakāpes šifrēšanu, slēdzi un aizsardzību pret noplūdēm. Pat ja neizdodas izveidot savienojumu ar VPN serveri (kas dažkārt notiks Kubas tīkla ierobežojumu dēļ), jūsu identitāte un patiesā atrašanās vieta nekad nekļūs redzama.

Ātrums visā tīklā ir labs, un draudzīgs klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti izmantojot tiešraidi. Jūs pats varat redzēt, ko piedāvā HMA, neko neriskējot. Uz visiem jaunajiem abonementiem attiecas a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts HMA ekspertu pārskats.

Iegūstiet HMA tūlīt!

Turpmākais lasījums

Mēs esam ieguvuši labākos VPN piedāvājumus un kuponus – redziet, cik daudz varat ietaupīt!

Uzziniet, kā jūsu Kubas tuvinieki var pasargāt sevi, izmantojot Kuba labākos VPN.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā darbojas VPN? Iepazīstieties ar mūsu visaptverošo rokasgrāmatu VPN iesācējiem.

Lasiet par tiešsaistes cenzūras tendencēm visā pasaulē un par to, kā apiet.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me