Kā 2020. gadā skatīties franču Ligue 1 Conforama no jebkuras vietas

Futbola sezona atrod jaunu čempionu. Nedēļu pēc nedēļas komandas lūdz iespēju tikt nosauktām labākais no Ligue 1. Bet, ja jūs atrodaties ārpus Francijas, iespējams, ka jūs nevarēsit redzēt nevienu spēli.

Neuztraucieties, mēs varam palīdzēt. Varat izmantot mūsu ātro ceļvedi straumējiet katru spēli no Ligue 1 vienalga kur tu atrodies.

Īsā rokasgrāmata: skatieties Ligue 1 kanālā+

Kanāls+ pārraida daudzus Ligue 1 mačus. Lai skatītos spēles kanālā, jums būs nepieciešams abonements+. Lai skatītos Ligue 1 kanālā +:

 1. Izvēlieties ātrgaitas VPN ar serveriem Francijā (ExpressVPNservice ir mūsu futbola ieteikums). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Francijā.
 3. Dodieties uz vietni www.mycanal.fr un abonējiet.
 4. Kad ir spēles laiks, piesakieties kanālā + un izbaudiet!

Skaties Ligue 1 TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties 1. Ligue vietnē beIN Sports

beIN Sports pārraida daudzus “Ligue 1” mačus. Lai straumētu spēles beIN Sports:

 1. Izvēlieties ātrgaitas VPN pakalpojumu sniedzēju ar serveriem Spānijā (mēs iesakām ExpressVPNfor football). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Palaidiet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri Francijā.
 3. Dodieties uz vietni connect.beinsports.com un reģistrējieties.
 4. Piesakieties BEIN Sports un skatieties spēles!

Skaties Ligue 1 TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Ligue 1?

Ligue 1 ir labākais futbolā Francijā. Tomēr, ja atrodaties ārpus Francijas, iespējams, jūs neredzēsit nevienu maču. Tas ir tāpēc, ka Raidorganizācijām bieži tiek prasīts bloķēt ikvienu ārpus tā viņu valsts no viņu straumēm.

Ko darīt, ja jūs varētu vadīt visu tīkla trafiku caur serveri Francijā? Tādā veidā, izveidojot savienojumu ar raidorganizāciju, tas redzēs jūsu servera atrašanās vietu franču valodā kā jūsu atrašanās vietu. Tad raidorganizācija pieņems jūsu savienojumu tā, it kā jūs faktiski būtu Francijā un atbloķējiet straumi.

VPN var jūs savienot tieši tā. Lietojot VPN, varat izvēlēties vietu, kurā darbosies tīkla trafiks. Tad straumēšanas vietne domā, ka jūs esat savienojumu no jūsu izvēlētās vietas.

Interneta brīvība un spēja redzēt to, ko vēlaties, no kura vēlaties. Tas ir tas, ko jums piešķir VPN. Bet tas nav viss, ko VPN dara jūsu labā.

Arī VPN dod jums uzlabota drošība internetā. Šifrējot datus, kas tiek pārsūtīti starp jūsu sistēmu un VPN serveri, jūs esat aizsargāts pret ikvienu, kurš mēģina snaust jūsu savienojumā. Tādā veidā, hakeri nevar redzēt, kurp dodaties un ko darāt.

Jums ir atvērta visa apraides pasaule. Drošība tiešsaistē jums ir pieejama. Šīs ir priekšrocības, ko iegūstat, reģistrējoties VPN. Tātad pieraksties šodien un padariet internetu labāku jums.

Labākie VPN, skatoties Ligue 1

1.ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Jums ir nepieciešams daudz joslas platuma sekot līdzi HD straumei, un ExpressVPN to nodrošina. Ar dažiem no vislabākie savienojuma ātrumi VPN tirgū tam ir nepieciešamais ātrums. Ar serveriem visā pasaulē ir arī savienojumi, kas jums nepieciešami.

Ar pierādītām spējām atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu no vietnēm visā pasaulē, ExpressVPN ļauj piekļūt jūsu saturam. Jūs pat varat izveidot savienojumu līdz 5 ierīcēm vienlaicīgi, nodrošinot elastību mājās un ceļojumā.

ExpressVPN ļauj jums sadaliet tīkla trafiku starp vietējo savienojumu un VPN, saglabājot savienojumu ar vietējām ierīcēm. Jūs pat varat izvēlēties savu VPN savienojumu protokolu. Bet, ja rodas kāda problēma, 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir tur, lai palīdzētu jums ik uz soļa.

Neuzņemieties tikai par to, izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes un redziet, ko ExpressVPN var darīt jūsu labā!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājuma versija operētājsistēmai iOS un Android

ExpressVPN var atbloķēt:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Specializēts straumēšanas profils:
Nē, bet visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties 1. Ligue vietnē ExpressVPN TŪLĪT!

2.NordVPN

NordVPN priekšrocības

Funkcijām bagāts pakalpojums NordVPN piedāvā daudz iespēju papildus lieliskajai tiešsaistes pieredzei. SmartPlay uzlabo straumēšanas savienojumus, Dubultā VPN uzlabo jūsu drošību, un CyberSec bloķē ļaunprātīgu programmatūru. Un jūs pat varat izveidot savienojumu ar 6 ierīces vienlaikus.

Plašs tīkls, kas aptver visu pasauli, sniedz NordVPN lietotājiem fantastiski daudz servera opciju. Viņu ātrgaitas tīkls ir ticami parādījis spēju atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Plus, viņu stingra politika bez žurnāliem nodrošina jūsu anonimitāti pēc izrakstīšanās.

Pastāvīgi lieliskas atsauksmes no lietotājiem padara NordVPN par mūsu VPN pakalpojumu Nr. 1. Un kā nozares līderis datu aizsardzībā, tas var jūs aizsargāt lai kur tu ietu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par NordVPN, ieskatieties mūsu lietotāju pārskatos!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Noskatieties Ligue 1 vietnē NordVPN TŪLĪT!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

Iepriekš konfigurēti straumēšanas serveri padariet CyberGhost par galveno izvēli tiem, kas vēlas skatīties saturu tiešsaistē. Šie serveri ir konfigurēti, lai nodrošinātu to, ka varat atbloķēt ģeobloķētu saturu un straumēšanas laikā nodrošiniet vienmērīgu, konsekventu savienojumu.

Ar daudz serveru visā pasaulē, Ar CyberGhost jūs varat nokļūt visur, kur jums jādodas. Un ļaujot līdz 7 vienlaicīgiem savienojumiem, CyberGhost var uzturēt jūs savienojumu jebkur. Tas pat bloķē tiešsaistes izsekotājus, reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, nodrošinot ierīces drošību.

Vai tu gribi torrenting un failu apmaiņa papildus straumēšanai? Arī CyberGhost piedāvā tam paredzētu serveri. Neatkarīgi no tā, kas jādara, CyberGhost var jums palīdzēt to izdarīt.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par CyberGhost? Iepazīstieties ar mūsu lietotāju atsauksmēm!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas pēc īsiem plāniem; 45 dienas pēc 6 mēnešu vai ilgāka plāna

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājums mobilajam tālrunim; Pieejams 1 vai 3 dienu Windows izmēģinājums

CyberGhost var atbloķēt:
Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā; parāda valstis un lietotāju skaitu.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Noskatieties Ligue 1 vietnē CyberGhost TŪLĪT!

Kopsavilkums

Ja Tu gribi skatieties visas aktivitātes Ligue 1 no ārpus Francijas var palīdzēt VPN. Tātad pieraksties šodien un redzēt katru darbības brīdi.

Neizdodas izlemt par VPN? Mēs rekomendējam ExpressVPN Ligue 1. Un apskatiet mūsu piedāvājumu un kuponu lapu, lai ietaupītu abonementā!

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN:

 • Labākie VPN daudzām ierīcēm & Savienojumi
 • Labākie bezmaksas VPN izmēģinājumi – izmēģiniet Premium VPN bez maksas
 • Labākie VPN Eiropā
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me