Kā 2020. gadā viegli straumēt Gotham 5. sezonu tiešsaistē tiešsaistē

Ja jūs nevarat gaidīt Gothamas 5. sezonu, tagad ir pienācis laiks pārliecināties, ka katru jauno epizodi tiešsaistē varat skatīties tūlīt, kad tā izzūd. Tas varētu būt sarežģīti atkarībā no tā, kur atrodaties, bet mēs esam nodrošinājuši jūs.

Fokss jauno sezonu sāks rādīt 3. janvārī, bet raidījumi būs pieejami tikai ASV. Ja atrodaties ārpus ASV un nevēlaties palaist garām par jaunāko nodaļu Brūsa Veinsa pacelšanā no nobiedēta bāreņa uz pilsētas glābēju, jums būs nepieciešams VPN.

Lai acumirklī skatītos jaunas Gothama epizodes vai lai sasniegtu iepriekšējās sezonas, izvēlieties VPN ar reputāciju, ka tā apiet sarežģītus ģeobloķējumus un daudz ātrgaitas ASV serveru.

Tālāk ir aprakstīts, kā iestatīt, kā arī mūsu izvēlētie VPN, kuriem varat uzticēties, lai tie būtu ērti pieejami un nepārtraukta straumēšana..

Kā skatīties Gothamu no jebkuras vietas, izmantojot VPN

  1. Pierakstieties uz premium VPN pakalpojumu. Mēs rekomendējam NordVPNlielai ASV serveru izvēlei un speciālajiem VPN vārtejām, kas noregulētas straumēšanai.
  2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN lietotni. Atveriet lietotni un izveidojiet savienojumu ar ASV serveri.
  3. Dodieties uz Gotham straumi, www.fox.com/gotham.
  4. Spied spēlēt un izbaudi!

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Gotham?

Gan jaunas, gan vecas Gotham epizodes ir pieejamas vietnē Fox.com, taču jūs varat skatīties straumes tikai no Amerikas Savienoto Valstu IP adreses. Ja neatrodaties ASV, tiek parādīts kļūdas ziņojums, kurā teikts, ka saturs jūsu atrašanās vietā nav pieejams.

Tas nozīmē, ka Gotham faniem citur jāgaida mēneši vai pat gadi vietējiem TV pakalpojumu sniedzējiem parādīt jauno sezonu vai izmantot daļēji likumīgas straumēšanas vietnes. Papildus sliktai video kvalitātei šajās vietnēs tiek mitinātas kaitinošas un pat bīstamas reklāmas.

Pat ja jūs esat ASV iedzīvotājs ar kabeļtelevīzijas abonementu, jūs nevarēsit piekļūt Fox šoviem, atrodoties ārpus valsts.

Kā VPN apiet Geoblocks

VPN novirza jūsu trafiku caur serveri, kas atrodas citur. Tas ir process, ko sauc par VPN tunelēšanu, un tas maskē jūsu patieso identitāti un atrašanās vietu piešķirot jums jaunu IP adresi pamatojoties uz izmantoto serveri.

Ja jūsu VPN serveris atrodas ASV pilsētā, Fox domā, ka jūs skatāties no valsts iekšienes. ģeogrāfiskie ierobežojumi izzudīs, ja vien vietne nevar pateikt, ka izmantojat VPN.

Tāpēc ir svarīgi, kuru VPN jūs izvēlaties. Daudzi VPN nevar atbloķēt īpaši apsargātas vietnes, kurās tiek meklēti VPN, piemēram, Netflix un ASV TV tīkli. Mēs pārbaudām VPN pret vissmagākajiem ģeoblokiem un VPN filtriem lai atrastu tos, uz kuriem varat paļauties.

Daudziem VPN ir arī sāpīgi lēns straumēšanas lejupielādes ātrums. Neviens nevēlas kavēšanos un buferizēšanu, tāpēc mēs veicam ātruma testus katram mūsu ieteiktajam VPN.

Lai iegūtu vienmērīgu, augstas kvalitātes video, meklējiet VPN pakalpojums ar lielu ASV serveru tīklu, ātrs ātrums, un neierobežots joslas platums. Un lai jūsu straumēšana nebūtu privāta, meklējiet spēcīgu šifrēšanu un stingru privātuma politiku, lai aizsargātu savu anonimitāti.

Labākie VPN, lai skatītos Gothamu no jebkuras vietas

1. NordVPN

NordVPN ieguvumu informācija

Mūsdienās tirgū netrūkst VPN, bet NordVPN stāv pāri pārējiem ar slepkavas funkciju kombināciju. Tas jau sen ir mūsu vislabāk novērtētais VPN, jo sniedzējs nekad nepārstāj paplašināt un uzlabot pakalpojumu.

Vietējās lietotnes visām lielākajām (un vairākām ne tik lielajām) platformām pēc noklusējuma izmanto drošos OpenVPN un IKEv2 protokolus. Abas ir augstākā līmeņa, un, ja esat iesācējs, lietotnes atlasīs jums vislabāko konfigurāciju.

NordVPN piedāvā vairāk nekā 5000 serveru visā pasaulē, gandrīz 2000 – ASV. ASV serveri ir novecojuši – vislabāk pārvietoties pa ģeoblokiem – un savienojuma ātrums ir ātrs. CyberSec funkcija bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, apsveicams papildinājums straumētājiem.

NordVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija lai atvieglotu prātu, kā arī pilnībā bezmaksas 7 dienu izmēģinājums jauniem lietotājiem. Ar vienu abonementu var nodrošināt ne vairāk kā 6 ierīces.

Skatieties ar NordVPN TAGAD!

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN lietojumi militāras pakāpes šifrēšana, un starpplatformu lietotnes pēc noklusējuma izmanto nozares standarta OpenVPN protokolu. Lietotnes ir lietotāju draudzīgs un tajos ir iekļauti tādi parocīgi drošības elementi kā DNS noplūdes aizsardzība un nogalināšanas slēdzi.

Lai aizsargātu jūsu privātumu, ExpressVPN neuzglabā nekādus lietošanas žurnālus. Lai skatītos Gotham on Fox, jūs varat izvēlēties jebkuru no 32 ASV serveru atrašanās vietas. Šie serveri nodrošina ātru apgaismojumu, un mūsu veiktie testi pierāda, ka ExpressVPN ir nav problēmu apbraukt smagos ģeoblokus.

ExpressVPN nav lētākais VPN tirgū, ja izvēlaties mēneša abonementu, taču premium funkcijas vairāk nekā izmaksas sedz. Turklāt jūs saņemat a nopietna atlaide, ja izvēlaties ilgāku abonēšanas periodu.

Diennakts klientu apkalpošana ir visnozīmīgākā, un, ja jūs kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar ExpressVPN, 30 dienu laikā varat lūgt atmaksu garantija bez jautājumiem. Tomēr, ņemot vērā visas pozitīvās lietotāju atsauksmes par šo VPN, maz ticams, ka vēlēsities no tā atteikties.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN TŪLĪT!

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost izvirzīja mērķi pierādīt, ka uzlaboto VPN var vienkārši izmantot, un daudzi laimīgi klienti ir vienisprātis, ka pakalpojumu sniedzējs rīkojas tieši tā.

Viens abonements aptver līdz 7 ierīcēm vienlaicīgi, lai jūs paliktu savienots pat tad, ja jums jāatstāj māja Gotham epizodes vidū. IOS, Mac, Linux, Windows un Android lietotnes ir intuitīvas un lietotājam draudzīgas.

CyberGhost izmanto 256 bitu versiju militārā līmeņa šifrēšana, un tajā netiek glabāti lietotāju žurnāli. Tīklā ir vairāk nekā 500 serveri ASV. Ātrums ir ātrs, un serveri var viegli apiet amerikāņu satura bloķēšanu.

Ja nezināt, vai CyberGhost ir piemērots tieši jums, varat reģistrēties, neuztraucoties. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā dāsna 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatieties ar CyberGhost TŪLĪT!

Kopsavilkums

Ja esat Gotham līdzjutējs ārpus ASV un vēlaties būt priekšā un centrā, kad sākas 5. sezona, jums ir nepieciešams ceļš ap Fox geoblokiem. Neuztraucieties par bīstamām trešo personu straumēšanas vietnēm. A augstas kvalitātes VPN ir pieejams, drošs un vienkāršs veids, kā iegūt pilnīgu piekļuvi.

Pārāk bieži ģeogrāfiski ierobežojumi cilvēkiem visā pasaulē liedz piekļuvi labākajam saturam tiešsaistē. Mēs uzskatām, ka globālajam tīmeklim vajadzētu būt tādam, ka ar katru izrādi, kas pieejama katrā valstī, katru dienu.

Lai palīdzētu to padarīt iespējamu, mēs apkopojam visus labākos iekšējās informācijas darījumus ar galvenajiem VPN. Lai ietaupītu VPN abonementu, dodieties uz mūsu vietni ekskluzīvi tiešsaistes kuponu kodi lappuse.

Sāciet savu bezmaksas NordVPN izmēģinājumu TAGAD!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me