Kā atcelt VyprVPN un saņemt atmaksu – atjauninājums 2023. gadam

Tāpat kā daudzi citi VPN, arī VyprVPN nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Tā vietā lietotāji saņem a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja vēlaties atcelt pakalpojumu, nemaksājot, tas jādara pirmo 30 dienu laikā.

Mēs pārbaudījām VyprVPN atmaksas politiku, tāpēc jums tas nav jādara. Pat ja mēs pierakstījāmies uz VyprVPN lētāko plānu, mēs saņēmām pilnu atmaksu.

To ir viegli izdarīt, un to var panākt tikai ar dažiem klikšķiem. Mēs jums parādīsim, kā norādīts tālāk.

Ja neesat apmierināts ar VyprVPN un meklējat alternatīvu, mēs iesakām NordVPN. Tas ir ātrs, drošs un piedāvā neierobežotu atbloķēšanu, straumēšanu un straumēšanu. Plus, jūs varat izmēģiniet to bez maksas 30 dienas!

Kā atcelt VyprVPN

VyprVPN atcelšana ir vienkāršs process neatkarīgi no jūsu izmantotās operētājsistēmas. Operētājsistēmā Windows, vienkārši izpildiet šīs trīs darbības.

  1. Dodieties uzVyprVPN un pierakstieties savā kontā.
  2. Atcelt savu abonementu.
  3. Izmantojot maksājumu pakalpojumu sniedzēju, atceliet savu maksājumu plānu.

Ja kontu iestatījāt mobilajā ierīcē, process ir līdzīgs, izņemot to, kas jums nepieciešams dodieties uz savu lietotņu veikalu un no turienes anulējiet abonementu.

Tālāk varat atrast detalizētu apmācību.

Es atcēlu savu abonementu – tagad kas?

Kad esat pabeidzis VyprVPN atcelšanu, ieteicams apsvērt pierakstīšanos pie cita pakalpojumu sniedzēja, kas var apmierināt jūsu vajadzības.. NordVPN ir mūsu pirmais # alternatīva.

NordVPN ierīces

NordVPN piedāvā nepārspējamu drošību un izcilu ātrumu. Tas darbojas Ķīnā un var apiet geoblokus daudzās vietnēs un straumēšanas pakalpojumos, ieskaitot Netflix ASV.

Labākais, NordVPN konsekventi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju visiem abonēšanas plāniem. Tas nozīmē, ka jums ir vesels mēnesis, lai to pārbaudītu un pārbaudītu, vai tas jums ir piemērots – bez riska, bez stresa. Ja neesat apmierināts ar pakalpojumu, jums atliek tikai pieprasīt naudas atmaksu.

  Adamsa Šostaka draudu modelēšana - iekļauta bezmaksas nodaļa

Saņemiet 70% atlaidi NordVPN tagad!

VyprVPN atcelšana 5 vienkāršos soļos

Mēs atvērām VyprVPN kontus gan operētājsistēmā Windows, gan Android tālrunī. Abus kontus bija viegli anulēt. Šeit mēs soli pa solim atceļam Windows abonementu.

1. solis

Klikšķiniet uz Vadības panelis lapas augšdaļā un pierakstieties savā kontā.

kā atcelt vyprvpn (1)2. solis

Informācijas panelī noklikšķiniet uz Konts cilne ekrāna kreisajā pusē.

kā atcelt vyprvpn (2)3. solis

Klikšķiniet uz Atcelt pakalpojumu. Jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu un lūgts apstiprināt, vai vēlaties atcelt. Klikšķis Atcelt lai apstiprinātu šo darbību.

kā atcelt vyprvpn (3)4. solis

Norādiet iemeslu, kāpēc vēlaties atcelt pakalpojumu, un noklikšķiniet uz Turpiniet atcelšanu. Jūsu abonements tagad ir atcelts.

kā atcelt vyprvpn (4)5. solis

Tagad atliek tikai darīt noņemiet programmatūru VyprVPN no operētājsistēmas un atceliet maksājuma plānu. Ja neatceļat plānu, no jums joprojām var iekasēt samaksu, pat ja esat atcēlis abonementu.

Ja vēlaties atcelt naudu pēc tam, kad ir beidzies 30 dienu naudas atdošanas periods, iesakām mēģināt sazināties ar VyprVPN klientu apkalpošanas dienestu, lai noskaidrotu, vai viņi jums atmaksās naudu, taču garantija netiek garantēta..

Laiks jaunam VPN

Kad esat atcēlis abonementu, ir svarīgi neatstāt sevi neaizsargātu. Nepalaidiet garām šos lieliskos piedāvājumus vietnē NordVPN! Ja neesat pārliecināts, vai NordVPN ir jums piemērots VPN, apmeklējiet mūsu labāko 5 VPN lapu un izpētiet, ko viņi var piedāvāt.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
  Iepazīstieties ar WebARX - tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri digitālajām aģentūrām