Kā lejupielādēt un instalēt Cyberghost

Pirmkārt un galvenokārt, dodieties uz vietni cyberghost.com un atlasiet savu pro plānu. Ņemiet vērā, ka cenas ievērojami atšķiras atkarībā no tā, cik ilgi plānojat izmantot viņu pakalpojumus. Arī Cyberghost eksperimentē ar to cenām, tāpēc jūs, iespējams, atradīsit to pat lētāk nekā to, ko atradām. lai redzētu viņu pašreizējos plānus un cenas.

Izmantojot 45 dienu naudas atgriešanas garantiju, jūs vienmēr varat atcelt pasūtījumu un saņemt atmaksu, ja jūtaties neapmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu.

Jauni CyberGhost plāni

Pēc plāna izvēles aizpildiet maksājuma informāciju un pārejiet pie norēķiniem. Ja maksājat, izmantojot PayPal, jūs redzēsit Cleverbridge AG samaksu.

Tālāk vietne atpazīs jūsu ierīci un operētājsistēmu, un programmatūru sāks lejupielādēt automātiski, tiklīdz būsit pabeidzis reģistrāciju.!

Tagad atveriet exe failu un turpiniet instalēšanu, līdz nonāksit šajā ekrānā:

cyberghost pro paneļa

Bagātīgas iespējas

Kā redzat, ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties, atkarībā no tā, ko vēlaties darīt. Galu galā ideja ir pēc iespējas optimizēt interneta savienojuma ātrumu un kvalitāti. Vai plānojat lejupielādēt torrentus? Vai skatāties filmas tiešraidē? Vai vienkārši izvairieties no cenzūras? Izmantojot Cyberghost, jums nav jādara nekas īpašs, vienkārši jāizvēlas lietošanas gadījums, un programmatūra automātiski izvēlas jums vislabāko atrašanās vietu un konfigurāciju.

Atkārtoti maksājumi ir viegli atceļami

Tāpat kā gandrīz visos tiešsaistes pakalpojumos, arī Cyberghost Pro automātiski iekasēs maksu no plānotajiem maksājuma intervāliem, ja vien jūs īpaši nepieprasīsit citādi. Labā ir tā, ka ar Cyberghost mēs runājam par darbību ar vienu klikšķi bez uzdotiem jautājumiem.

Kā lejupielādēt un instalēt Cyberghost

Negatīvie Cyberghost Pro

Salauzts reklāmu bloķētājs

Jāpiemin, ka, neskatoties uz to, ka Cyberghost saskarnē esmu izvēlējies opciju “Bloķēt reklāmas”, es joprojām saņemu animētus GIF, kas mirgo visur, ja izmantoju inkognito režīma pārlūkošanu (protams, man ir pārlūkā Chrome instalēts reklāmu bloks, bet tas ir blakus). Joprojām nav skaidrs, vai šīs reklāmas var izvēlēties ar maniem personas datiem, tomēr tas, ka tās atrodas apkārt, pats par sevi traucē, it īpaši, ja es izmantoju maksas pakalpojumu, kura mērķis ir tos novērst..

cyberghost Pro ātruma pārbaude

Dīkstāve, mainot funkcijas

Vēl viens negatīvs ir saistīts ar faktu, ka pārslēgšanās starp funkcijām liek atvienoties un no jauna izveidot savienojumu ar tīklu, kas prasa daudz laika un dažreiz programmatūru pilnībā iesaldē. Izņemot to, tas viss ir lieliski.

Domājat iegūt Cyberghost Pro kontu?

Neveiciet soli, kamēr neesat izlasījis mūsu lietotāju atsauksmes.

Novērtējiet savu pieredzi ar Cyberghost!

Uzrakstiet pārskatu par CyberGhost VPN sadaļu 0 no 120 rakstzīmēm

Lūdzu, ierakstiet nosaukuma komentāru.

Virsraksts nedrīkst būt garāks par 120 rakstzīmēm

(Lūdzu, savā nosaukumā izmantojiet vismaz 2 vārdus)

Kāds ir jūsu viedoklis par CyberGhost VPN? 0 no vismaz 200 rakstzīmēm

Lūdzu, ierakstiet komentāru.

Jūsu pārskatam jābūt vismaz 200 rakstzīmju garam. Sīkāka informācija var palīdzēt cilvēkiem saprast, kas jums patīk vai ko jūs nevēlaties't par šo VPN.

Tavs rezultāts:

Lūdzu, novērtējiet VPN.

Sūtīt pārskatu Katru pārskatu mūsu komanda ir personīgi pārbaudījusi. Ja mēs to atzīstam par patiesu, mēs to izliksim 48 stundu laikā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me