Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]

Pokemon GO spēlētāji, kas dzīvo laukos salīdzinājumā ar cilvēkiem, kas dzīvo pilsētās un priekšpilsētās, atrodas neizdevīgākā situācijā. Ja jūs dzīvojat lauku apvidū, jums tas būs jūsu rīcībā ir mazāk Pokemon, sporta zāles un pokestops kas nozīmē, ka jūs saņemsit mazāk vienību, un jums būs grūti piekļūt noteiktiem retajiem Pokemon.

Par laimi ir populārās mobilās lietotnes lauku spēlētāju labojums, kas ļauj jums iegūt tādu pašu pieredzi kā jūsu kolēģiem pilsētās.

Izmantojot VPN kombinācijā ar GPS izlikšanās lietotni un masku atrašanās vietas maskēšanas moduli, Pokemon GO varat efektīvi mainīt savu atrašanās vietu.

Lielākajai daļai mobilo lietotņu pietiek ar VPN izmantošanu, lai mainītu reģionu vai atrašanās vietu. Bet Pokemon GO ir sācis uzraudzīt viņu serverus spēlētājiem, kuru atrašanās vieta neatbilst viņu tālruņa GPS koordinātām.

Šādi spēlētāji var tikt apturēti vai aizliegti. Lietotņu šifrēšana un maskēšanas moduļi palīdz neļauj Pokemon GO atklāt, ka esat mainījis savu atrašanās vietu.

Vietas maiņa Pokemon GO ir diezgan vienkārša, un jūs varat sākt savu nākamo lielo Pokemon piedzīvojumu, veicot tikai dažas vienkāršas darbības:

Īsa rokasgrāmata – kā mainīt savu reģionu Pokemon GO

Android:

 1. Atlasiet VPN – mēs iesakām NordVPN lietošanai Pokemon GO.
 2. Instalējiet NordVPN savā mobilajā ierīcē.
 3. Lejupielādējiet lietotni Viltus GPS atrašanās vieta no Google Play veikala.
 4. Lejupielādējiet Mock Mock Locations moduli.
 5. Pievienojieties izvēlētajam VPN serverim, izmantojot NordVPN.
 6. Atveriet Pokemon GO un sāciet spēlēt.

iPhone:

 1. Atlasiet VPN – mēs iesakām NordVPN lietošanai Pokemon GO.
 2. Instalējiet NordVPN savā mobilajā ierīcē.
 3. No Cydia lejupielādējiet un instalējiet lietotni Location Spoofer.
 4. Novietojiet tapu vēlamajā vietā.
 5. Pievienojieties izvēlētajam VPN serverim, izmantojot NordVPN.
 6. Atveriet Pokemon GO un sāciet spēlēt.
  Kā piekļūt YouTube vietnei Ķīnā 2020. gadā - tas tiešām darbojas

Sāciet spēlēt Pokemon GO ar NordVPN!

Kā VPN palīdz mainīt reģionu Pokemon GO no jebkuras vietas

Pokemon GO var noteikt jūsu atrašanās vietu, pārbaudot jūsu IP adresi. Uzņēmums pārbaudīs arī jūsu mobilās ierīces GPS koordinātas, lai pārliecinātos, ka tās atbilst jūsu IP adreses atrašanās vietai.

Ja tiek noteikts, ka esat krāpis, Pokemon GO var izmantot jūsu IP adresi, lai efektīvi aizliegtu jums spēlēt spēli.

VPN (šajā gadījumā kopā ar GPS izlikšanās lietotnēm) ļauj izvairīties no identificēšanas ar jūsu IP adresi.

Tas nozīmē, ka jūs varat maskējiet tiešsaistes aktivitātes un mainiet savu atrašanās vietu Pokemon GO. Kad maināt savu atrašanās vietu, jūs varat piekļūt noteiktiem Pokemon un priekšmetiem, kurus citādi nebūtu varējis atrast.

VPN nodrošina arī spēcīgu aizsardzību tiem, kas sērfo vai pārlūkojot dažādas lietotnes. Jaudīga šifrēšana pasargā jūsu informāciju no hakeriem vai citām trešajām pusēm.

Kā mainīt savu reģionu Pokemon GO

Reģiona maiņa Pokemon GO mainās atkarībā no tā, vai izmantojat iPhone vai Android mobilo ierīci. Pēc VPN lejupielādes un instalēšanas mobilajā ierīcē būs jāinstalē arī GPS izlikšanās lietotne.

Android:

 1. Izvēlieties VPN un reģistrējieties pakalpojumam. Mēs iesakām izvēlēties NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN mobilajā ierīcē. NordVPN varat atrast Google Play veikalā.
 3. Atgriezieties Google Play veikalā un lejupielādējiet lietotni Viltus GPS atrašanās vieta.
 4. Tagad apmeklējiet savas Android ierīces iestatījumus.
 5. Kad iestatījumi ir iestatīti, noklikšķiniet uz “Par telefonu.”Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]
 6. Krāns “Veidot numuru”Septiņas reizes. Tas ieslēgs izstrādātāja režīmu.Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]
 7. Atgriezieties iestatījumos un apmeklējiet “Izstrādātāja iespējas.”Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]
 8. Noklikšķiniet uz opcijas “Lietotne Mock Locations”Vai“Atļaut izspēles atrašanās vietas.”Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]
 9. Tagad jums būs jāinstalē modulis ar nosaukumu “Izspēles izspēles vietas.Tas ir paredzēts, lai neļautu lietotnēm, piemēram, Pokemon GO, saprast, ka jums ir iespējotas izspēles vietas.
 10. Lejupielādējiet Mock Mock atrašanās vietas šeit no Xposed moduļa krātuves.
 11. Ieslēdziet Mock Mock atrašanās vietas.
 12. Tagad mobilajā ierīcē ieslēdziet VPN un izvēlieties serveri vietā, kur vēlaties atrast Pokemon.Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]
 13. Pārliecinieties, vai esat ieslēdzis krāpniecības lietotni, un tur izvēlējāties arī atrašanās vietu, ideālā gadījumā to pašu atrašanās vietu, lai jūsu IP adrese sakristu ar jūsu GPS.
 14. Tas ir tā – jums ir labi iet. Ieslēdziet Pokemon GO un sāciet meklēt iecienītākos Pokemon, piemēram, Gengar, Snorlax un Pikachu.
  Vai Harijs Poters ir Netflix? Jā, bet tas ir slēpts. Atrodi to šeit!

iPhone:

 1. Izvēlieties VPN un reģistrējieties pakalpojumam. Mūsu ieteikums ir NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN mobilajā ierīcē. NordVPN varat atrast App Store.
 3. Lai mainītu savu atrašanās vietu Pokemon GO savā iPhone, jums tas būs jādara jailbreak ierīci. Šeit varat uzzināt vairāk par to, kā to izdarīt.
 4. Tagad, kad jūsu iPhone ir izlauzts, jūs vēlaties apmeklēt Cydia. Cydia būtībā ir japāņu ierīču lietotņu veikals.
 5. Pokemon GO pārbauda, ​​vai ierīcēs nav izdarīta ielaušanās, tāpēc jums būs nepieciešama lietotne, kas slēpj jūsu tālruņa ieslodzīto statusu. Lejupielādējiet tsProtecter.
 6. Kad tsProtector ir instalēts, jūs arī vēlēsities lejupielādēt lietotni Location Spoofer no Cydia.
 7. Pārliecinieties, ka darbojas gan tsProtecter, gan lietotne Location Spoofer. Lietotnē Spoofer izvēlieties atrašanās vietu.
 8. Ieslēdziet sava tālruņa VPN un pārliecinieties, ka tas atrodas tajā pašā apgabalā, kur atlasījāt lietotni Spoofer..
 9. Jūs esat viss iestatīts. Apmeklējiet Pokemon GO un sāciet meklēt savu iecienīto Pokemon!

Sāciet spēlēt Pokemon GO ar NordVPN!

NordVPN – labākais VPN nobīdes fiksēšanai un latentuma samazināšanai

Kā mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO [Super Easy Hack]

Labākais VPN variants Pokemon GO spēlētājiem ir NordVPN. NordVPN nodrošina plašu svarīgu funkciju klāstu, ieskaitot jaudīgu šifrēšanu, neierobežotu joslas platumu un sešus vienlaicīgus savienojumus. Arī NordVPN ir vairāk nekā 5000 serveru, kas atrodas visā pasaulē.

Lag un latentums spēlētājiem mēdz būt galvenās problēmas, tāpēc joslas platums vienmēr rada bažas. NordVPN liek šīs rūpes gulēt neierobežots joslas platums, kas padara to par vienu no labākajiem VPN tādu mobilo spēļu tirgū kā Pokemon GO.

NordVPN’s militāras pakāpes šifrēšana neļauj trešajām pusēm un hakeriem apskatīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. Tas arī neļauj citiem Pokemon GO atskaņotājiem skatīt jūsu IP adresi vai atrašanās vietas datus.

  Skatieties jauno Amsterdamas 2. sezonu jebkur! | Atjaunināts 2020. gada janvārī

Arī NordVPN ļauj jums izmantot līdz seši vienlaicīgi savienojumi, kas ir milzīgs ieguvums Pokemon GO spēlētājiem. Jums var būt NordVPN, kas aizsargā vairākas ierīces, kuras visas spēlē spēli vienlaikus.

Sāciet spēlēt Pokemon GO ar NordVPN!

Kopsavilkums

Jūs varat izmantojiet VPN savienojumā ar citām GPS izlikšanās lietotnēm, lai iegūtu pilnu Pokemon GO pieredzi neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Izmantojot VPN, varat piekļūt Pokemon, sporta zālei un vienumiem, kurus citādi nevarētu sasniegt.

NordVPN ir milzīga iespēja Pokemon GO atskaņotājiem, jo ​​tas piedāvā spēcīgu šifrēšanu un neierobežotu joslas platumu. Neierobežots joslas platums ir īpaši svarīgs, lai palīdzētu spēlētājiem izvairīties no kavēšanās, kad runa ir par spēlēm tiešsaistē. Ja vēlaties mainīt savu atrašanās vietu Pokemon GO, NordVPN ir jūsu meklētā lietotne.

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kuri premium VPN var būt jums piemērotākie? Iepazīstieties ar mūsu 5 labākajiem spēļu VPN šeit.
Vai mēģināt atrast visātrākos VPN, lai nodrošinātu jūsu spēļu pieredzi? Mēs tos visus pārbaudījām, lai jums tas nebūtu jādara.
Vai vēlaties atrast jaunu VPN par īsto cenu? Šeit ir pieejami populārākie VPN ar atlaidēm.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me