Kā meklēt tiešsaistē bez Google

Google ir tik populārs, ka “Google meklēšana kaut kas” ir bieži lietota frāze. Daudzi cilvēki izmanto Google, bet ne visi zina, ka tiek izsekoti – sākot ar tualetes papīra izvēli un beidzot ar iecienītāko krāsu – Google zina visu par jums. Tas izmanto šos datus, lai pielāgotu reklāmas, kuras redzat, kad apmeklējat sociālo mediju vai jebkuru vietni ar Google reklāmām.

Ja jūs neesat turējis meklēšanu privāti, Google zina vairāk par jums nekā jūsu dzīves partneris. Vai neesat priecīgs to dzirdēt? Var būt jums jāizmanto kaut kas tāds, kas jūs nespiež, – tas ir mazāk Google.

Mēs jums klāt labākie veidi, kā meklēt materiālus tiešsaistē, bez izsekošanas. Pat ja konfidencialitāte nav jūsu galvenā problēma, šīs Google alternatīvas var jums palīdzēt, ja vēlaties paslēpt savus visgudrākos un neparastākos meklējumus no ziņkārīgo ģimenes locekļu.

Šīs ir labākās meklētājprogrammas, kas neizseko jūsu meklējumus:

 1. DuckDuckGo
  DuckDuckGo ir droša meklētājprogramma, kas neizseko jūsu vēsturi, vienlaikus nodrošinot meklēšanas saskarni, kas ir līdzīga Google. Tas piedāvā izcilu meklēšanas pieredzi un nodrošina ātrus rezultātus.
  Tam ir vairākas papildu funkcijas – piemēram, DuckDuckGo piedāvā tūlītējas atbildes, piemēram, Google, lai jums nebūtu jānoklikšķina uz jebkuras saites, lai saņemtu īsu atbildi uz savu jautājumu.  Tam ir vairākas meklēšanas kategorijas, piemēram, tīmeklis, attēli un video. Tajā ir arī recepšu kategorija, kurā varat atrast receptes rezultātus savam meklēšanas vienumam.
  Veicot meklēšanu, izmantojot šo motoru, jūs sociālajos mediju tīklos neatradīsit saistītas reklāmas. Tas pat ļauj saglabāt meklēšanas iestatījumus mākonī.
 1. Sākumlapa
  Sākumlapa nodrošina meklēšanas iespējas, nesekojot tam, ko meklējat. Kad jūs izmantojat sākumlapu, tas izmanto starpniekserveri, lai atvērtās vietnes nespēj izsekot jūsu atrašanās vietai vai IP adresei. Lai paliktu aizsargāti, kamēr izmantojat internetu, varat pārlūkprogrammai pievienot sākumlapu.
 1. Volframs Alfa
  Wolfram Alpha ir mazāk meklētājprogramma un vairāk kalkulatora, kas mēģina atrast precīzas atbildes uz jūsu jautājumiem. Tas vislabāk darbojas jautājumos, kas saistīti ar raksturu “kas”, “kur” un “cik”, bet ne “kāpēc”. Tas neizseko jūsu meklējumus un piedāvā jautājumu ieteikumus, ja nezināt, kā to izteikt. Neatkarīgi no tā, vai meklējat veselību un medicīnu, mūziku, finanses vai vēlaties kaut ko aprēķināt, Wolfram Alpha ir labākā vieta precīziem rezultātiem un bez pūkām.
 1. PrivateLee
  PrivateLee ir vēl viena iespēja, ja vēlaties meklēt lietas, neveicot izsekošanu tiešsaistē. Tas piedāvā dažas Power Search komandas, kas atvieglo meklēšanu.
  Piemēram, ja vēlaties meklēt attēlus, meklēšanai varat pievienot “/ i”. Power Search ir līdzīgs Google kodiem, tāpēc, ja meklējot izmantojat Google kodus, jums vislabākā opcija, kas nav Google, ir PrivateLee. Tas ir pieejams arī ar citu vārdu – Qrobe.it. Qrobe piedāvā tādu pašu funkcionalitāti kā PrivateLee.
 1. Hulbee
  Hulbee sniedz arī ātrus meklēšanas rezultātus, nesekojot jūsu meklējumiem. Tam ir pievilcīgs interfeiss, un mājas lapā ir uzskaitīti bieži sastopamie un populārie meklējumi, tāpēc, iespējams, jums pat nevajadzēs ievadīt meklēšanu. Tas ir noderīgi arī tad, ja pārlūkojat tēmas, par kurām lasīt.
  Hulbee šifrē jūsu meklējumus, tāpēc nav datu noplūdes vai starpnieku uzbrukumu. Tas arī neizseko jūsu atrašanās vietu, tāpēc, ja nenorādāt atrašanās vietu, jūs iegūstat rezultātus no visas pasaules.

Tā kā ir pieejams tik daudz kompetentu meklētājprogrammu, kāpēc pieturēties pie neuzticamā Google? Var pieņemt zināmu laiku, lai pierastu pie jaunas meklētājprogrammas, taču, būdams pateicīgs, būsit pateicīgs.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me