Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Horvātijas IP adresi [+ VIDEO]

Ja jums ir problēmas skatīties Oyo vai piekļūt saviem Horvātijas bankas kontiem no ārpuses Horvātijas, jums, iespējams, būs jāmaina sava IP adrese. Daudzi pakalpojumi un vietnes izmanto IP adreses informāciju, lai izlemtu, kādu saturu jums parādīt.

Ja vēlaties iziet no šiem filtriem, ko sauc par ģeoblokiem, jūs nepieciešama jauna IP adrese Horvātijā. Visdrošākais un vienkāršākais lietojamais rīks ir augstas kvalitātes VPN ar Horvātijas serveriem.

Izmantojot pareizo VPN, jūs varat ar dažiem klikšķiem iegūstiet drošu Horvātijas IP adresi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā tas tiek darīts, un kurus VPN pakalpojumu sniedzējus mēs iesakām, pamatojoties uz mūsu neatkarīgo pārbaudi.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Horvātijas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem Horvātijā. Ātrumam un drošībai mēs iesakām NordVPN.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā vai citā ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Horvātijā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu īpašo rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Horvātijas IP adresi
 • Kādu citu VPN var darīt jūsu labā? Atbloķējiet vietnes & Esiet drošs par publisko Wi-Fi
 • Kā izvēlēties labāko VPN: meklējiet šīs funkcijas
 • Labākie VPN, lai iegūtu Horvātijas IP adresi

Kā VPN var iegūt jums Horvātijas IP adresi

A VPN izveido šifrētu savienojumu, starp VPN tuneli starp datoru un privāto serveri. Kad jūsu interneta datplūsma tiek novirzīta caur jūsu izvēlēto serveri, tā uzņemas servera IP un atrašanās vietas informāciju.

Šajā procesā tiek paslēpta jūsu IP adrese un faktiskā atrašanās vieta. Vietnes ir pievīlušas domāt, ka atrodaties Horvātijā, jo jūsu trafiks parāda VPN servera Horvātijas IP adresi.

Ar jauno IP jums būs neierobežota piekļuve saturam parasti pieejams tikai lietotājiem Horvātijā. Tā ir lieliska lieta, bet tas ir tikai sākums tam, ko jūsu labā dara vislabākais VPN.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Papildus ģeogrāfiski ierobežotu Horvātijas vietņu atbloķēšanai premium VPN izmanto labākos pieejamos drošības līdzekļus aizsargājiet slepenos datus pat publiskajos wi-fi tīklos. Neviens, pat Google vai jūsu ISP nevarēs izsekot jūsu darbībām.

Tas ļauj jums premium klases VPN ar daudz serveriem visā pasaulē viegli un droši mainiet redzamo atrašanās vietu. Izmantojot šo triku, jūs varat atbloķēt un straumēt saturu, kas ir ierobežots dažādos pasaules reģionos.

ASV Netflix, Hulu, un BBC iPlayer ir tikai daži no populārajiem straumēšanas pakalpojumiem, kurus varat sasniegt ar pareizo VPN. Austrālijas tenisa pārklājums un labākais no Japānas anime būs arī pa rokai.

Ir arī citi veidi, kā mainīt jūsu IP adresi, taču mēs tos neiesakām drošības risku un veiktspējas problēmu dēļ. Free VPN un starpniekserveri nav uzticama straumēšanas izvēle. Populārajās straumēšanas vietnēs tiek izmantoti starpniekservera IP bloķētāji, kurus var apiet tikai labākie VPN.

Ir daudz citu iemeslu, kādēļ esiet piesardzīgs un kuru VPN izvēlaties. Straumēšanas vietnes nav vienīgie pakalpojumi, kas izlemj, ko jums parādīt, pamatojoties uz jūsu IP. Jūsu sociālie mēdiji barības, meklētājprogrammu rezultāti, un piekļuve finanšu pakalpojumiem ir visi ietekmē jūsu atrašanās vieta.

Tātad, ja jūs esat mācās horvātu valodu, ir rēķini, kas jāapmaksā valstī, vai arī pētot Horvātijas biznesa tirgus, jums ir nepieciešams Horvātijas IP no laba VPN. Tas ir vienīgais drošais veids, kā iegūt nefiltrētu piekļuvi vietējam saturam un pakalpojumiem.

Ko meklēt VPN

 • Serveri Horvātijā: Lai iegūtu Horvātijas IP adresi, jums jāpiekļūst vismaz vienam VPN serverim Horvātijā.
 • Ātrgaitas savienojumi: Ja vēlaties straumēt un lejupielādēt video, meklējiet neierobežotu joslas platumu un ātrus serverus.
 • Spēcīga šifrēšana: Advanced Encryption Standard (AES) šifrēšana ir visdrošākais šodien pieejamais datu aizsardzības veids.
 • Starpplatformu lietotnes: Labākie VPN piedāvā lietotājiem draudzīgas lietotnes visām galvenajām platformām. Jums nevajadzēs no jauna izpētīt, kā izmantot VPN katru reizi, kad uzņemat jaunu ierīci.
 • Uzlabotas drošības funkcijas: Ierobežošanas slēdzis, reklāmu bloķētājs, kā arī DNS un IPv6 noplūdes novēršana pievieno papildu aizsardzības līmeņus, kurus nevarat iegūt, izmantojot zemas klases pakalpojumus.

Labākie VPN, lai iegūtu Horvātijas IP adresi

1. NordVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – mūsu kopējais VPN

NordVPN ierīces

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 70% ATLAIDI, lai iegūtu Horvātijas IP adresi ar NordVPN TAGAD!

NordVPN ir milzīgs un augošs tīkls, kurā tagad ir vairāk nekā 5500 serveru 62 pasaules valstīs. 12 serveri Horvātijā ir ātras un īpaši uzticamas. Visās NordVPN lietotnēs ir iekļauts a lietotājam draudzīga kartes saskarne kas padara atrašanās vietu maiņu vienkāršu ar vienu klikšķi.

Ja nezināt, kuru serveri jums vajadzētu izmantot, NordVPN var smagi paveikt jūsu labā. Ātrā savienojuma un SmartPlay funkcijas automātiski atlasiet savam mērķim labāko serveri, pat uzreiz mainot savu atrašanās vietu, ja tas nepieciešams straumēšanai.

NordVPN piedāvā arī dažus no labākās drošības funkcijas tirgū. CyberSec funkcija bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, un uzlabotā nogalināšanas slēdža funkcija nekavējoties pārtrauc visu pārraidi un bloķē jūsu datus, ja savienojums pārtrūkst.

Ja vēlaties izmēģināt NordVPN, varat reģistrēties zem 30 dienu naudas atdošanas garantija, zinot, ka jūs neko neesat riskējis.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts NordVPN ekspertu pārskats.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

2. ExpressVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – ātrākais VPN, ko pārbaudījām Horvātijai

ExpressVPN priekšrocības

Nepalaidiet garām: saņemiet 49% atlaidi no VPN # 1 & izmēģiniet to 30 dienas bez riska

ExpressVPN ir labi nopelnīta reputācija ātruma un atbloķēšanas iespējas, padarot to par top izvēle straumēšanai. Balstoties uz mūsu pašu testiem, visas ExpressVPN lietotnes viegli apiet slaveni kutelīgos Netflix un BBC iPlayer blokus.

Lai aizsargātu lietotāju privātumu, ExpressVPN neizpauž detalizētu informāciju par savu serveru tīklu. Tomēr mēs esam apstiprinājuši, ka tīklā ir vismaz viens servera atrašanās vieta Horvātijā, ar vairākas Horvātijas IP adreses no kuriem izvēlēties.

Vietējās ExpressVPN lietotnes ir pieejamas operētājsistēmām iOS, Mac, Android, Windows, Linux, spēļu konsolēm un citam. Tā tas ir viegli izvēlēties Horvātijas serveri un izveidot savienojumu, un Diennakts klientu atbalsts ir pieejama tiešajā tērzēšanā, ja rodas kādas problēmas.

ExpressVPN izmanto militārā līmeņa AES šifrēšanu, kas ir viena no visuzticamākie nogalināšanas slēdži nozarē un vismaz trīs aizsardzības pret noplūdēm veidiem. Jauni lietotāji var izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija, ar atmaksas politiku, kurā nav jautājumu.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts ExpressVPN ekspertu pārskats.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3. Surfshark

Kopējais vērtējums: 4,7 – desmit VPN ātruma, vērtības un drošības jomā

Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Horvātijas IP adresi [+ VIDEO]

Surfshark ir nesen parādījies VPN tirgū, taču tas jau ir piesaistījis lojālus lietotājus visā pasaulē ar milzīgs servera ātrums un lietotājam draudzīgas lietotnes. 500 serveru tīklā visā pasaulē ietilpst: servera atrašanās vieta Zagrebā.

Tāpat kā vairums jauno VPN, Surfshark izsaka lielas pretenzijas par straumēšanas vietņu atbloķēšanu. Bet, lai gan daudzi konkurenti nedara to, ko viņi saka, mūsu iekšējie testi to pierāda Surfshark pilda visus savus solījumus. Tā ticami atbloķē Netflix, Hulu, un vēl daudzus citus pakalpojumus.

Surfshark izmanto AES 256 bitu šifrēšana un piedāvā dubultā VPN (daudzslāņu šifrēšanas) opcija papildu aizsardzībai. Pievienojiet iznīcināšanas slēdzi un aizsardzību pret noplūdēm, un jums ir lieliska VPN izvēle, ja izmantojat publiskos wi-fi tīklus vai veikt maksājumus tiešsaistē.

Viens pieejamais abonements aizsargā neierobežots ierīču skaits, milzīgs bonuss premium VPN pasaulē. Jauni lietotāji var reģistrēties ar mieru 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts Surfshark ekspertu pārskats.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Saņemiet Surfshark tūlīt!

Turpmākais lasījums

Izmantojot šos ekskluzīvos kuponu kodus, saņemiet vislabāko piedāvājumu VPN abonēšanai

Uzziniet par ātrākajiem un drošākajiem VPN, kas izmantojami Horvātijā

Vai VPN ir pareizā izvēle jums? Viss, kas jums jāzina mūsu iesācēju ceļvedī

Kāpēc slepkavības slēdzis ir viena no vissvarīgākajām VPN funkcijām

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me