Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Libānas IP adresi [+ VIDEO]

Libānas unikālais kultūru sajaukums ir atspoguļots dažās no tām daudzveidīgākais digitālais saturs arābu pasaulē. Diemžēl, ja atrodaties ārpus valsts, iespējams, pamanīsit, ka nevarat piekļūt lielai daļai šī satura.

Vietne ģeobloki tiek aktivizēta ar jūsu ārzemju IP adresi. Viņi varētu ierobežot piekļuvi MTV, LBC, Libānas ziņu straumes un Adela Karam jaunākā Netflix komēdijas īpašā versija. Lai apietu apkārt blokiem, jums nepieciešama Libānas IP adrese.

Augstas kvalitātes VPN var jums piešķirt jaunu IP adresi Libānā, ja vien tam ir dažas galvenās funkcijas. Ar dažiem klikšķiem jūs to iegūsit iegūstiet neierobežotu piekļuvi jebkurai Libānas vietnei vai pakalpojumam.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Libānas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Libānā. HMA VPN ir mūsu pirmā izvēle.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā / ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Libānā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu vienkāršo rīku .

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Libānas IP adresi
 • Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko
 • Ko meklēt VPN
 • Labākie VPN, lai iegūtu Libānas IP adresi

Kā VPN var iegūt jums Libānas IP adresi

Sūtot datus internetā, jūsu IP adrese ir iekļauta transmisijā. Tas ļauj vietnēm sūtīt informāciju jums atpakaļ, taču tas arī precīzi parāda, kur atrodaties.

VPN slēpj jūsu atrašanās vietu, novirzot interneta trafiku caur privātu serveri, pirms to pārsūta vietnēm. Šī procesa, kas pazīstams kā VPN tunelēšana, rezultātā jūsu trafikam ir VPN servera IP adrese, nevis jūsu.

  ThreatMetrix - globāls lietotāju, iekārtu un uzvedības identitātes tīkls

Vienkārši izveidojot savienojumu ar VPN serveri Libānā, jūs iegūsit Libānas IP adresi, kas vietnēm liek domāt, ka atrodaties valstī. Ģeobloki pazudīs un jūs arī būsit straumējot jaunāko Nos Youm sēriju sekundēs.

Tomēr nav viegli atrast VPN ar Libānas serveriem. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par visām priekšrocībām, ko piedāvā divi premium VPN pakalpojumi, kas nodrošina IP Libānā.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Libānas IP adrese no augstas kvalitātes VPN nodrošina piekļuvi daudz vairāk nekā tikai satura straumēšanai. Jūs varēsit bez ierobežojumiem izmantojiet bankas kontus Libānā, vai apmaksāt rēķinus valstī Libānas mārciņās.

Varat arī iegūt reģionālās meklēšanas rezultātus un izmantot Libānu sociālās, ziņu un biznesa vietnes. Libānas interneta izpēte ir lielisks veids, kā uzzināt par valsts aizraujošo kultūru vai iegūt priekšrocības salīdzinājumā ar biznesa konkurentiem.

Tomēr uzņēmējdarbība vai bankas darbība tiešsaistē nozīmē jūsu datu pakļaušanu hakeriem. Arī filmu skatīšanās ne vienmēr ir droša; daudzās straumēšanas vietnēs tiek mitinātas reklāmas, kurās ir ļaunprātīga programmatūra. Labs VPN aizsargā jūs no šiem un daudziem citiem tiešsaistes draudiem.

Populārākie VPN izmantot militāras pakāpes šifrēšanu neļaujiet nevienam pārraudzīt jūsu darbību vai nozagt jūsu datus. Viņu uzlabotie drošības pasākumi padara jūs anonīmu, bet novēršanas novēršana to nodrošina neviens nevar uzbrukt jūsu ierīcei vai savienojumam.

Tur ir bezmaksas IP mainītāji (starpniekserveri un bezmaksas VPN), taču mēs tos neiesakām sliktas veiktspējas un drošības risku dēļ. Daudzi no viņiem pārdot savus datus tā vietā, lai to aizsargātu, vai izmantojiet P2P tīklus atklāj savu savienojumu.

Ļoti nedaudzi bezmaksas VPN, kas nopietni uztver drošību, cieš no šausmīgi lēna ātruma serveru pārslodzes dēļ. Iegūtā nobīde un buferizācija var sabojāt straumēšanas pieredzi.

  Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Horvātijas IP adresi [+ VIDEO]

Mēs visi iesakām VPN ir izturējuši sarežģītos datu aizsardzības testus. Viņi var arī apiet dažus vissmagākos geoblokus, piemēram, tos, kas atrodas Netflix. Jūs varēsit skatīties Le Voyageur vietnē Netflix Libāna, kā arī visu ASV Netflix katalogu.

Ko meklēt VPN

 • Serveri Libānā: VPN ir jābūt vismaz vienai, ja vēlaties Libānas IP adresi.
 • Izmēģinājuma periods vai naudas atdošanas garantija: Valstīs, kurās VPN serveri ir reti sastopami, ir īpaši svarīgi izmēģināt pakalpojumu, pirms apņemties to izmantot ilgtermiņā.
 • Avārijas poga: Slēdža slēdzis pārtrauc visu datu pārraidi jebkurā laikā, kad neizdodas izveidot savienojumu ar privāto serveri. Tas nozīmē, ka jūsu dati un IP adrese nekad netiks atklāti publiskajā internetā.
 • Lietošanas ērtums: Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju, kas visām lietotājiem piedāvā lietotājiem draudzīgas lietotnes.
 • Savienojuma ātrums: Ja izmantojat IP Libānā, jums būs jārisina lēni valsts tīkla ātrumi. Jūs nevēlaties VPN ar lēniem serveriem, kas vēl vairāk palēnina lietas darbību.

Labākie VPN, lai iegūtu Libānas IP adresi

1. HMA VPN

Kopējais vērtējums: 4,6 no 5,0 – Premium VPN ar lielāko globālo serveru tīklu

hidemyass ierīce

Paņemiet savu 75% atlaidi Libānas IP adresē, izmantojot HMA! 

HMA VPN ir 2 serveri Libānā, piedāvājot jums 6 Libānas IP adreses. Jūs varat savienojiet līdz 5 ierīcēm savā HMA licencē, un visu galveno platformu lietotnes ir viegli iemācīties, pat VPN iesācējiem.

Lietotājiem patīk HMA iepriekš konfigurēti profili dažādiem VPN lietojumiem. Atrašanās vietas režīms to padara ātrs un ērts savienojums ar Libānas serveri. Ja vēlaties straumēt saturu no citas valsts, vienkārši izpildiet norādījumus, lai atrastu šim mērķim paredzētu serveri.

HMA piedāvā arī ātru failu augšupielādes funkciju, kas to ļauj droši un anonīmi kopīgojiet lielos failus neizmantojot e-pastu vai FTP vietnes. Tas ir ļoti parocīgi, ja izmantojat savu VPN, lai strādātu attālināti, ceļojot ārpus Libānas.

  Kā piekļūt Google no Ķīnas 2020. gadā - ātrs un drošs hack

HMA atbalsta komanda ir pieejama, lai palīdzētu jums ar visiem jautājumiem 24/7 tiešraides kanāls. A 30 dienu naudas atdošanas garantija dod jums daudz laika, lai uzzinātu, vai šis VPN ir piemērots jums bez riska.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts HMA VPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet HMA VPN tūlīt!

2. PureVPN

Kopējais vērtējums: 4.1 – ļoti pielāgojams VPN ar iespaidīgu funkciju kopu

PureVPN ierīces

PureVPN ir 3 serveri Libānā, katrs ar drošības un privātuma funkcijām, kuras jūs varētu sagaidīt no premium VPN. Visu galveno operētājsistēmu lietotnēs ietilpst: avārijas poga un DNS, WebRTC un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm.

Jūs varat izveidot savienojumu līdz 5 ierīcēm vienā licencē, un jūs saņemsit ātrgaitas savienojumi lai straumētu vai lejupielādētu tos visus. Sadalīts tunelis ļauj ērti izmantot pakalpojumu jūsu reģionā, uzturot savienojumu ar vietnēm Libānā.

VPN iesācējiem patīk PureVPN’s ātra un ērta iestatīšana. Iepriekš konfigurēti režīmi ietver Interneta brīvība, drošība / privātums, Dedicated IP un File Sharing. Ja esat VPN eksperts, jūs atradīsit arī daudz manuālas konfigurēšanas iespēju.

Klientu atbalsts ir pieejams tikai viena klikšķa attālumā, izmantojot tiešraide 24/7. Uz jauno abonementu attieksies PureVPN unikālā “bonusa diena” 31 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts PureVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet PureVPN tūlīt!

Turpmākais lasījums

Iegūstiet labākos piedāvājumus par populārākajiem VPN šeit.

Kas ir VPN? Vai jums to vajag? Iepazīstieties ar mūsu galveno VPN rokasgrāmatu iesācējiem.

Uzziniet, kas ir īpašs labākajos (pārbaudītajos) VPN bez logiem – drošākajos & Lētākais.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me