Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Moldovas IP adresi [+ VIDEO]

Ja atrodaties ārpus Moldovas, iespējams, ka esat nepatikšanas skatīties Prime TV, Publika TV, Canal 2 un Canal 3. Sakarā ar jūsu ārzemju IP adresi, yiespējams, arī mūsu banka jūs bloķēs no sava konta izmantošanas.

Lai izmantotu Moldovas vietnes vai tiešsaistes pakalpojumus, jums ir jāslēpj sava atrašanās vieta. A virtual private network (VPN) sniedz jums Moldovā IP adresi kas ļaus maldināt vietnes, ja vien jūs izvēlaties pakalpojumu ar pareizajām funkcijām.

Šis ceļvedis jums parādīs, kā iegūt Moldovas IP adresi, veicot dažas vienkāršas darbības. Mēs jums pastāstīsim arī par dažiem labākajiem VPN, kas jums garantēti tiks piešķirti ātra, droša un neierobežota piekļuve uz Moldovas vietnēm.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Moldovas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Moldovā. CyberGhost VPN ir mūsu pirmā izvēle.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā / ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Moldovā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu īpašo rīku.

Satura rādītājs

 • Kā es varu iegūt Moldovas IP adresi, izmantojot VPN?
 • Citas VPN lietošanas priekšrocības – drošība tiešsaistē, bezgalīga straumēšana un daudz kas cits
 • Kuras funkcijas vajadzētu meklēt VPN?
 • Ieteicamie VPN, lai iegūtu Moldovas IP adresi

Kā VPN var iegūt Moldovas IP adresi

VPN savieno jūsu ierīci caur drošu tuneli ar privātu serveri. Labākie VPN ļauj viegli izmantot serverus visā pasaulē. Pirms trafika novirzīšanas uz vietnēm, VPN serveris noņem visas jūsu patiesās IP adreses pazīmes.

Tas nozīmē, ka vietnes var redzēt tikai servera IP. Kamēr izvēlaties VPN serveri Moldovā, jūsu apmeklētās vietnes uzskatīs, ka atrodaties valstī. pazūd ģeobloki, kas neļāva jums piekļūt Moldovas saturam.

Pirms mēs iesakām labākos VPN, kas piedāvā IP adreses Moldovā, īsumā apskatīsim dažas no daudzajām citām lietām, kuras labs VPN var darīt jūsu labā.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Izmantojot Moldovas IP no kvalitatīva VPN, varat izbaudi katru A Cerului sēriju vai straumējiet savus iecienītos šovus Netflix Republica Moldova. Pirkumu veikšana no Moldovas bankas kontiem Moldovas lejā būs tikpat vienkārša kā tad, ja jūs būtu Kišiņeva.

Ja jūs veicat uzņēmējdarbību Moldovā, jūs atradīsit, ka VPN sniedz jums vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Jūs varat izpētīt vietējā tirgus tendences, sekojiet biznesa un ekonomikas pārskatiem reāllaikā un skatieties vietējās ziņas par Moldovu 1.

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, rīkojoties ar finanšu vai biznesa darījumiem tiešsaistē, jūs varat pakļauties kibernoziedzības riskam. Spēcīgā šifrēšana un uzlabotās drošības funkcijas, ko piedāvā labākie VPN nodrošina jūsu datu un ierīču drošību pat tad, ja izmantojat publisko bezvadu internetu.

Ir bezmaksas VPN un starpniekservera pakalpojumi, kas var jums sniegt Moldovas IP adresi, taču tie nepiedāvā tādu pašu aizsardzību kā premium VPN. Daudzi bezmaksas IP mainītāji faktiski vāc un pārdod savus datus tā vietā, lai aizsargātu jūsu privātumu.

pakalpojumi, kurus mēs iesakām zemāk pilnībā slēpt savu darbību no hakeru un uzraudzības aģentūru puses. Viņi arī apiet gandrīz jebkuru ģeogrāfisko ierobežojumu vai VPN ekrānu ļaus jums ērti piekļūt Netflix, Amazon Prime, un viss nepieciešamais Moldovā.

Ko meklēt VPN

 • Spēcīgas drošības pazīmes: Drošai pārlūkošanai izvēlieties VPN ar AES šifrēšanu, iznīcināšanas slēdzi, DNS noplūdes aizsardzību un dubultu VPN (servera multi-hop).
 • Serveri Moldovā: Lai iegūtu Moldovas IP adresi, jums ir nepieciešams VPN ar vismaz vienu serveri valstī.
 • Politika bez žurnāliem: Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji ir pieķerti, lai saglabātu lietotāju datus un pārdotu tos vai koplietotu tos ar iestādēm. VPN, kas nekad nefiksē jūsu darbību, nevar atklāt informāciju par jums, pat ja valdība to prasa.
 • Iespēju atbloķēšana: Lai būtu drošs, ka jūsu VPN nodrošina piekļuvi visam vēlamajam Moldovas straumēšanas saturam, izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas pārspēj sarežģītos blokus ASV Netflix, BBC iPlayer un Hulu.
 • Izcils klientu atbalsts: Labākajiem VPN ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas palīdzības iespēja, kas pieejama visu diennakti.

Labākie VPN, lai iegūtu Moldovas IP adresi

1. CyberGhost

Kopējais vērtējums: 4,8 – Moldovas vislabākās vērtības VPN / intuitīvi izstrādāta saskarne tūlītējai straumēšanai

CyberGhost VPN

TIKAI ierobežotu laiku – saņemiet 73% BEZMAKSAS CyberGhost TŪLĪT!

Ar 10 serveriem Kišiņevā, CyberGhost VPN sniedz jums daudz iespēju Moldovas IP adresei. Piekļuvei saturam no visas pasaules CyberGhost piedāvā vēl 57000 serverus 90 valstīs.

CyberGhost lietotnes visām galvenajām platformām ir veidotas, izmantojot vienkāršu saskarni, kuru mīl gan iesācēji, gan veterānu VPN lietotāji. Vienkārši izvēlieties savu mērķi (straumēšana, anonīma pārlūkošana utt.) Un CyberGhost Ar dažiem klikšķiem jūs nokļūsit tur, kur jums jāiet.

Militārā līmeņa AES šifrēšanu dublē uzticams iznīcināšanas slēdzis (tiešām, mēs tos pārbaudām!) Un aizsardzība pret noplūdēm vairākos slāņos. Jūs varat būt pārliecināti, ka šis VPN notiks nekad neatklājiet savu patieso atrašanās vietu un neļaujiet kādam tevi izsekot.

Jūs saņemsiet arī iebūvētu reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanu. Izmēģiniet CyberGhost ar Diennakts bezmaksas izmēģinājums, vai pierakstieties vienā no ļoti pieņemamiem ilgtermiņa plāniem ar mieru 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Lasiet vairāk mūsu detalizētajā CyberGhost ekspertu pārskatā.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

2. ExpressVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – ātrākais VPN, ko pārbaudījām Moldovai

ExpressVPN ierīces

Nepalaidiet garām: saņemiet 49% atlaidi no ātrākā VPN & izmēģiniet to 30 dienas bez riska!

ExpressVPN Moldovas servera atrašanās vieta sniedz jums: Moldovas IP izvēle un ērta piekļuve ierobežota satura saturam valstī. Droši serveri papildu 93 valstīs nozīmē, ka jums būs satura pasaule pa rokai.

Pakalpojumu sniedzējs ar lepnumu apgalvo, ka ExpressVPN ir ātrākais VPN tirgū, un mūsu testi to apstiprina gadu no gada. Viss šis ātrums padara to par populāru straumēšanas, straumēšanas un spēļu izvēli.

Dalītās tunelēšanas funkcija ļauj jums izveidojiet savienojumu ar pakalpojumu jūsu vietējā reģionā, piemēram, pārtikas piegāde vai brauciena dalīšanas lietotne, nezaudējot piekļuvi Moldovas saturam. Tas ir lielisks laika ietaupītājs, ja esat digitālais nomadu.

Militārā līmeņa 256 bitu AES šifrēšana, slēdzis un aizsardzība pret DNS noplūdi nodrošina, ka jūsu interneta darbība joprojām ir privāta un droša neatkarīgi no tā, kur jūs sērfojat. 30 dienu naudas atdošanas garantija nāk ar solījumu “nav uzdoti jautājumi”.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts ExpressVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3. NordVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – mūsu kopējais VPN

NordVPN ierīces

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 70% ATLAIDI, lai iegūtu Moldovas IP adresi ar NordVPN TAGAD!

Ar vairāk nekā 5000 serveriem visā pasaulē, NordVPN piedāvā ātru savienojumu ar IP 62 valstīs. Tas arī paliek soli priekšā VPN pārbaudes rīkiem līdz atvieglojiet Netflix atbloķēšanu. 5 Moldovas serveri ir ātri un uzticami.

Kad runa ir par ierīču un datu drošība, NordVPN ir a kalpošana bez trūkumiem. AES šifrēšana, īpaši drošu OpenVPN un IKEv2 protokolu atbalsts un vairākas multi-hop obfuzcēšanas iespējas ir tikai sākums.

Straumētāji mīl SmartPlay režīmu, kas uzreiz savieno jūs ar labāko serveri gandrīz jebkuram TV tīklam vai straumēšanas vietnei. Tikmēr iebūvētais CyberSec komplekts bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru.

Varat izmēģināt NordVPN risku bez maksas ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet mūsu detalizēto NordVPN ekspertu pārskatu.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

4. Surfshark

Kopējais vērtējums: 4,7 – desmit VPN ātruma, vērtības un drošības jomā

Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Moldovas IP adresi [+ VIDEO]

Neskatoties uz to, ka Surfshark ir jauns pakalpojums, tas jau ir beidzies 1041+ serveri, kas darbojas 61+ valstīs, ieskaitot Moldovu. Savienojumi ir uzticami, un šī VPN veiktspēja mūsu ātruma pārbaudēs parādīja, kāpēc tik daudz lietotāji to mīl straumēšanai.

Spēcīgi drošības pasākumi, piemēram, militāras pakāpes šifrēšana, aizsardzība pret noplūdēm un slēdzis padarīt Surfshark un lieliska izvēle lietotājiem, kuri domā par privātumu. Politika bez reģistrēšanās nodrošina pilnīgu anonimitāti tiešsaistē.

Pieejamas abonēšanas cenas un atbalsts neierobežots ierīču savienojumu skaits nozīmē, ka Surfshark piedāvā lielu naudas vērtību.

Pateicoties noderīgajām bieži uzdotajām tīmekļa vietnēm un 24 stundas diennaktī pieejamajam tiešraides tērzēšanas atbalstam, jūs varat ātri saņemt atbildi uz visiem jautājumiem, kas rodas pakalpojuma izmantošanas laikā. Pieredze Surfshark neriskē ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts Surfshark ekspertu pārskats.

Saņemiet Surfshark tūlīt!

Turpmākais lasījums

Uzziniet vairāk par kibernoziegumiem un to, kā tiešsaistē aizsargāt savus datus.

Kas ir ģeobloķēšana un kā tā darbojas? Mēs esam saņēmuši visas atbildes.

Vai es varu mainīt savu Netflix reģionu, izmantojot VPN? JĀ! Mēs jums parādīsim, kā!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me