Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Spānijas IP adresi [+ VIDEO]

Ja atrodaties ārpus Spānijas un vēlaties skatīties RSTV.es, jums radīsies problēmas. Diemžēl daudzi Spānijas TV kanāli ir bloķēti. Tas nozīmē, ka straumēšanas vietne neļaus jums skatīties no Spānijas.

Mēs zinām, cik nepatīkami ir tad, kad nevarat sasniegt vēlamo vai nepieciešamo saturu, taču tas ir viegli labojams. Ar palīgu VPN pakalpojums, jūs varat pievilināt vietnes domāt, ka atrodaties Spānijā izmantojot Spānijas IP adresi.

Jūsu Spānijas IP piešķirs jums arī neierobežotu piekļuvi Spānijas banku kontiem, reģionālajām ziņām un sociālo mediju vietnēm un vēl daudz vairāk. Šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim tieši to, kas jums jādara.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt VPN IP adresi Spānijā

 1. Izvēlieties VPN, kurai ir serveri Spānijā. Mēs rekomendējam ExpressVPN vai vienu no trim zemāk parādītajām opcijām.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā / ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Spānijā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu rīku šeit.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Spānijas IP adresi
 • VPN arī nodrošina jūs drošu darbību un ļauj straumēt gandrīz jebko
 • Kā izvēlēties labāko VPN jums – ko meklēt
 • Labākie VPN, lai iegūtu Spānijas IP adresi: ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost, Surfshark

Kā VPN var iegūt jums Spānijas IP adresi

Kad jūs izmantojat VPN, jūsu interneta trafiks tiek novirzīts caur jebkuru serveri, kuru izvēlaties tīklā. Ja izveidosit savienojumu ar serveri Spānijā, trafikai tiks piešķirta a Spānijas IP adrese, maskējot jūsu faktisko atrašanās vietu. Šo procesu sauc par VPN tunelēšanu.

  Samurai Champloo atrodas vietnē Netflix! Lūk, kā to noskatīties 2020. gadā.

Katra jūsu ievadītā vietne tam ticēs jūs esat Spānijā. Jums būs neierobežota piekļuve jūsu iecienītākajam straumēšanas saturam un citām vietnēm vai pakalpojumiem, kas jums nepieciešami Spānijā.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Spānijas IP adrese ļaus jums piekļūt reģionālās straumēšanas vietnes piemēram, Mitele.es, lai jūs varētu skatīties visus savus iecienītos šovus. Neierobežoti varēsit izmantot arī citas Spānijas vietnes, piemēram, savu banku, kas var ierobežot piekļuvi no ārzemēm.

Jums palīdzēs arī jūsu spāņu IP adrese reģionālā tirgus izpēte, jo jūs varēsit veikt meklēšanu kā vietējais. Turklāt lielisks veids, kā piekļūt mājās, ir pieejams tāds pats saturs kā spāņiem uzzināt par spāņu kultūru un valodu.

Mūsu ieteiktajiem VPN pakalpojumiem ir augstākās klases drošības elementi, ieskaitot AES šifrēšanas tehnoloģiju un bezreģistrācijas politikas. Konfidencialitāte ir kritiska, pārsūtot vai saņemot sensitīvu materiālu, piemēram, banku vai uzņēmuma datus.

Tur ir bezmaksas VPN un starpniekservera pakalpojumi, bet viņi nesniedziet drošību vai piekļuvi jūs saņemsit ar premium VPN. Daudzi no viņiem izmanto vāju šifrēšanu, kuru hakeri var viegli uzlauzt. Daži no viņiem pat pārdod jūsu datus trešajām personām.

Straumēšanas vietnes var arī viegli atklāt un bloķēt bezmaksas IP mainītājus. Tātad, ja viens no jūsu mērķiem ir Spānijas televīzijas skatīšanās, ja izvēlēsities nepareizu VPN, tad jums nebūs labāk nekā jūs bijāt iepriekš. Tikmēr labākie VPN nodrošinās jums pat sarežģītos Netflix bloķus.

Ko meklēt VPN

 1. Serveri Spānijā – Lai iegūtu Spānijas IP adresi, jums būs nepieciešams vismaz viens.
 2. Liels ātrums – ātrs VPN ar neierobežotu joslas platumu ļaus jums viegli straumēt saturu bez kavēšanās vai buferizācijas.
 3. Iespēju atbloķēšana – Ja jūsu VPN ir reģistrēts Netflix un Hulu atbloķēšana, tas ļaus piekļūt jebkuram vēlamajam Spānijas TV tīklam.
 4. Serveru tīkls – Izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju ar plašu tīklu, jūs varēsit piekļūt saturam no visas pasaules.
 5. Drošības līdzekļi – Pārliecinieties, vai jūsu VPN ir uzlabota šifrēšanas standarta (AES) šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība un iznīcināšanas slēdzis..
  Kā skatīties Blue Planet II bezmaksas tiešsaistes režīmā!

Labākie VPN, lai iegūtu Spānijas IP adresi

1. ExpressVPN

Kopējais vērtējums: 4,9 – ātrākais VPN, kuru pārbaudījām Spānijā

ExpressVPN ierīces

Nepalaidiet garām: saņemiet 49% atlaidi no # 1 VPN & izmēģiniet to 30 dienas bez riska

ExpressVPN ir iecienīta auditorija, pateicoties ātrajiem serveriem, kas nodrošina, ka jūs negaidīsit gaidīt satura lejupielādi. Tā ģeobloķēšanas iespējas ir spēcīgas, lai jūs varētu piekļūt visām vēlamajām vietnēm visā Spānijā.

Ar serveri gan Barselonā, gan Madridē, ExpressVPN ir labākā izvēle Spānijas IP adreses iegūšanai. Drošības pasākumi ietver AES militārā līmeņa šifrēšanu. Ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, jūs varat dot šāvienu bez riska.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts ExpressVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt

2. NordVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 – mūsu kopējais VPN

NordVPN ierīces

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 70% ATLAIDI, lai saņemtu Spānijas IP adresi ar NordVPN TAGAD!

NordVPN saimnieki 45 serveri Spānijā, padarot to par lielisku izvēli, lai iegūtu Spānijas IP adresi. NordVPN nodrošina arī visu diennakti pieejamu klientu apkalpošanu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, kas var būt noderīga īpaši VPN iesācējiem.

Ar militāras pakāpes šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanās, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu dati būs droši, izmantojot NordVPN. Vēl labāk, ka ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts NordVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

3. CyberGhost

Kopējais vērtējums: 4,8 – vislabākās vērtības VPN / labākais VPN operētājsistēmai Mac / intuitīvi izstrādāta saskarne tūlītējai straumēšanai

kibernostats vairākas ierīces

TIKAI ierobežotu laiku – saņemiet 73% atlaidi CyberGhost tūlīt

CyberGhost ir vēl viens stabils VPN, kas piedāvā AES šifrēšana un publiskā wi-fi aizsardzība. Tas lepojas ar ātru ātrumu, serveriem visā pasaulē un bez lietotāja datu reģistrēšanas. Ar 90 serveri Spānijā, tā ir lieliska izvēle jūsu jaunajai IP adresei.

  5 labākie PSN 2020. gadā VPN | Ranžēts pēc ātruma, drošības un cenas

Ja visa jūsu ģimene vēlas savās ierīcēs izmantot VPN, jūs novērtēsit, ka to atļauj CyberGhost līdz 7 vienlaicīgiem ierīces savienojumiem ar vienu kontu. 45 dienu naudas atdošanas garantija ir viens no dāsnākajiem biznesā.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts CyberGhost ekspertu pārskats.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

4. Surfshark

Kopējais vērtējums: 4.5 – desmit labākos ātruma, vērtības un drošības VPN

Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Spānijas IP adresi [+ VIDEO]

Surfshark ir jauns VPN arēnā, taču tas jau pārsteidz daudzus lietotājus. Ar augšpusi drošības elementi un liels ātrums, Surfshark labi konkurē ar VPN lielajiem nosaukumiem. Plašajā serveru tīklā ietilpst vairāki serveri Spānijā.

Ar militāras pakāpes šifrēšana un politika bez reģistrācijas, Surfshark datu aizsardzību uztver nopietni. Nav bezmaksas izmēģinājuma perioda, taču varat izmēģināt to bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts Surfshark ekspertu pārskats.

Turpmākais lasījums

Labākie VPN piedāvājumi un kuponi

Labākie izmantojamie VPN Spānijā

Pilnīga rokasgrāmata VPN iesācējiem

Kā skatīties 3. antenu no jebkuras vietas

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me