Kā no jebkuras vietas skatīties 2019. gada Gibraltāra salas spēles

Gibraltārs divreiz gadā uzņem sportistus no 24 salām Salu spēles 2019. gadā. Šis notikums dod iespēju sportistiem no tālu salām pāri Atlantijas okeānam un tā apkārtnei satvert uzmanības centrā. Reģistrējieties VPN tagad un jūs varat redzēt GBC spēļu pārklājumu.

Šīs salas spēles ir iespēja sportisti no mazām salām lai spīdētu uz lielas skatuves. Bet, ja atrodaties ārpus Gibraltāra, iespējams, ka jūs neredzēsit spēļu atspoguļojumu.

Neuztraucieties, mums ir risinājums. Vienkārši izpildiet mūsu ātro ceļvedi un jūs varēsit redzēt, kas notiek Salu spēlēs.

Īsā rokasgrāmata: Skatieties salu spēles GBC

Gibraltāra apraides korporācija (GBC) nodrošina Salu spēles. Lai skatītos salu spēles GBC:

  1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju ar lielu ātrumu un Lielbritānijas serverus (Island Games straumēšanai mēs iesakām NordVPN). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
  2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet servera atrašanās vietu Lielbritānijā.
  3. Dodieties uz vietni www.gbc.gi/tv/watch-live un straumējiet spēles!

Skaties salu spēles TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos salu spēles

Jūs vēlaties redzēt dažus fantastiski sportisti, kas nāk no mazām salām sacensties savā starpā. Bet jūs nevarat, jo neesat Gibraltārā uz Salu spēlēm. Ģeobloki neļauj jums redzēt sportu, kuru vēlaties redzēt.

Raidorganizācijām bieži tiek prasīts bloķēt straumēšanu no jebkuras personas ārpus savas valsts. Tātad, ja vēlaties skatīties GBC, jums ir nepieciešams veids, kā likties, ka atrodaties kaut kur, kur viņu straume nav bloķēta. Šajā vietā VPN var jums palīdzēt.

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, varat izvēlēties vietu ka jūsu tīkla trafiks ir novirzīts cauri. Tad, kad vēlaties skatīties GBC, viņi domā, ka atrodaties šajā vietā. Tad viņi ļauj jums to darīt skatīties viņu straumi.

Bet VPN nav tikai darbam ar ģeoblokiem. Viņi arī palīdz lai jūs būtu drošībā internetā.

VPN šifrējiet tīkla trafiku starp jūsu sistēmu un serveri. Tas nevienam neļauj redzēt, ko jūs darāt internetā. Tātad, kad hakeri, interneta pakalpojumu sniedzēji vai valdības mēģina uzraudzīt jūsu tīkla trafiku, viņi redz tikai šifrētu informāciju.

Pārliecinies, ka tu izvēlēties augstas kvalitātes pakalpojumu ja tomēr izvēlaties VPN. Ja jūsu pakalpojums ir zemas kvalitātes, raidorganizācijas to var atpazīt un bloķēt. Kvalitatīvu pakalpojumu ir grūtāk noteikt, kas jums to ļauj izveidojiet savienojumu ar straumēm, kuras vēlaties redzēt.

Turklāt, ja izmantojat augstas kvalitātes pakalpojumu, jūs saņemat lielāks savienojumu ātrums. Straumējot, jums ir nepieciešams daudz joslas platuma, un jūsu tīklam ir nepieciešams sekot līdzi. Izmantojot kvalitatīvu pakalpojumu, jūs iegūstat nepieciešamo ātrumu sekot līdzi sportistiem Salu spēlēs.

Drīz notiks Salu spēles. Jūs varat būt gatavs visam, kad jūs pierakstieties VPN jau šodien!

Labākie VPN salu spēļu vērošanai

1.NordVPN

nordvpn pārskats (1)

Par saprātīgu cenu un viegli lietojamu, NordVPN ir jauna lietotāja prieks. Un ar milzīgs serveru klāsts visā pasaulē un lieliska šifrēšana, tas ir lieliski piemērots arī VPN profesionāļiem.

Galvenā uzmanība, kas koncentrēta uz privātumu, drošību un satura atbloķēšanu, ir NordVPN nozares līderis datu aizsardzībā. Viņu Dubultā VPN opcija dubultā šifrē jūsu datus un to datus CyberSec funkcija bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru. Vienā kontā vienlaikus var izveidot savienojumu ne vairāk kā 6 ierīcēs.

Viņu SmartPlay funkcija palīdz uzturēt savienojumu straumēšanas laikā. Plus, ar stingra politika bez žurnāliem, jūsu anonimitāte tiek nodrošināta pat pēc atvienošanas.

Uzziniet, kāpēc NordVPN ir mūsu visaugstāk novērtētais pakalpojums, izlasot mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties salu spēles vietnē NordVPN TŪLĪT!

2.ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Ar dažiem no vislabākie pieejamie savienojuma ātrumi, ExpressVPN ir lieliska izvēle, lai skatītos Salu spēles. Viņu plašais serveru saraksts piedāvā daudz valstu un atrašanās vietu iespēju. Viņu spēja izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem nodrošina to, ka varat nokļūstiet vēlamajās straumēs.

ExpressVPN kontu var savienot līdz 5 ierīcēm vienlaicīgi. Viņu šifrēšana ir lieliska, un jūs pat varat sadaliet satiksmi starp jūsu vietējo savienojumu un VPN. Ja jums rodas problēma, viņu 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir tur, lai palīdzētu jums ik uz soļa.

Lieliski lietotājiem un drošības ekspertu ievēroti, ExpressVPN ir galvenā izvēle VPN tirgū. Un ar ātrumu, ko viņi nodrošina, viņi ir lieliski piemērots straumēšanai, straumēšanai un citām darbībām ar lielu joslas platumu.

Izlasiet mūsu lietotāju atsauksmes, lai uzzinātu, kāpēc ExpressVPN ir lieliska izvēle būt jūsu VPN.

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājuma versija operētājsistēmai iOS un Android

ExpressVPN var atbloķēt:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Specializēts straumēšanas profils:
Nē, bet visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties salu spēles vietnē ExpressVPN TŪLĪT!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ar milzīgs serveru saraksts visā pasaulē, CyberGhost nodrošina jums daudz savienojuma iespēju. Un, izmantojot 7 vienlaicīgus savienojumus, arī jūsu rīcībā būs daudz iespēju.

Vajadzīga palīdzība straumēšanai vai straumēšanai? CyberGhost nodrošina serveri, kas ir īpaši konfigurēti straumēšanai vai straumēšanai. Tādā veidā jūs esat pārliecināts par stabilu, ātru un vienmērīgu savienojumu, kas nodrošinās jūsu satura gaitu.

Ar militāras pakāpes šifrēšana, un programmatūru, kas bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru, CyberGhost nodrošina jūsu drošību tiešsaistē. Un, pateicoties savai stingrajai politikai bez reģistrēšanās, viņi saglabājiet jūs anonīmi pēc atvienošanās.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, noteikti apskatiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas pēc īsiem plāniem; 45 dienas pēc 6 mēnešu vai ilgāka plāna

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājums mobilajam tālrunim; Pieejams 1 vai 3 dienu Windows izmēģinājums

CyberGhost var atbloķēt:
Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā; parāda valstis un lietotāju skaitu.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties salu spēles vietnē CyberGhost TŪLĪT!

Kopsavilkums

No Kaimanu un Ālandu salām, Folklendiem un Rodas, konkurenti ierodas Gibraltārā. Sporta slavu svinēs cilvēki no tālu zemēm, kas atrodas pasaules lielajās jūrās. Izmantojot VPN, jūs varat redzēt majestātiskos Salu spēļu mirkļus, vienalga kur tu atrodies.

Ja neesat pārliecināts, kurš VPN ir piemērots jums, salu spēlēm iesakām NordVPN. Noteikti pārbaudiet mūsu piedāvājumu un kuponu lapu, lai uzzinātu, kā ietaupīt vēl vairāk!

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN:

  • Kuriem VPN var faktiski piekļūt DAZN? Atjaunināts līdz 2020. gadam
  • 5 labākie VPN Eiropā – drošībai, straumēšanai & Ātrums 2020. gadā
  • 5 labākie PayPal VPN – visdrošākie & 100% strādā 2020. gadā
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me