Kā padarīt VPN neatpazīstamu un apiet VPN bloķēšanu 2023. gadā

Šajās dienās tiešsaistes draudi ir visur, un tas nozīmē VPN – virtuālie privātie tīkli – kļūst par nepieciešamību visiem interneta lietotājiem. Labs VPN maskē jūsu darbību un palīdz paslēpties tiešsaistē, aizsargājot jūs no identitātes krāpšanas, vīrusiem, informācijas ieguves un pat valdības uzraudzības..

Tomēr daži interneta pakalpojumu sniedzēji, vietnes un tiešsaistes pakalpojumi, tostarp straumēšanas pakalpojumi, tagad bloķēt VPN savienojumus. Tas neļauj piekļūt viņu saturam, pat izmantojot VPN. Netflix ir viens no visiecienītākajiem pakalpojumiem, kas izmanto šo pieeju.

Par laimi ir iespējams apiet šos blokus, nemazinot savu drošību vai privātumu. Šajā rakstā mēs jums parādām labākie veidi, kā padarīt VPN nenosakāmu.

Populārākie VPN, lai izvairītos no VPN blokiem

 1. NordVPN– Noblīvēti serveri atšifrē jūsu datus, lai jūs netiktu bloķēti, savukārt nepārspējamas drošības funkcijas nodrošina, ka savienojums vienmēr ir drošs un privāts.
 2. ExpressVPN – Ārkārtas ātrumi un OpenVPN šifrēšanas protokolu alternatīvu klāsts padara ExpressVPN par lielisku izvēli gadījumos, kad jums jābūt nenosakāmam.
 3. Surfshark – Neierobežots savienojums un koncentrēšanās uz Netflix un citu platformas VPN bloku pārvietošanos, apvienojumā ar spēcīgu drošību un zibens ātrumu.
 4. IPVanish – Šis ar drošību apzinātais VPN piedāvā konfigurējamus iestatījumus, ieskaitot alternatīvus savienojuma iestatījumus, kurus ir grūtāk atklāt nekā OpenVPN.
 5. VyprVPN – Chameleon tehnoloģijas, konfigurējamu savienojuma iestatījumu un serveru bez latences apvienojums nodrošina izcilu, nenosakāmu pakalpojumu.

Izpratne par VPN blokiem

Ir daudz iemeslu, kāpēc interneta pakalpojumu sniedzēji un vietnes mēģina bloķēt VPN. Vispazīstamākais pakalpojums, kas nepārtraukti attīsta jaunus VPN noteikšanas un bloķēšanas veidus, ir Netflix. Tas tiek darīts, lai liegtu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam no tā noteiktā reģiona. Galvenais iemesls, kāpēc Netflix to dara, ir saglabāt licencēšanas darījumus ar filmu un TV studijām.

VPN bloki ir dažādās formās, no kurām visizplatītākās metodes ir visvieglāk apiet. Šeit ir daži no rīkiem, kurus pakalpojumi un vietnes izmanto, lai noteiktu VPN un bloķētu piekļuvi.

 • IP bloki – Kad jūs izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot VPN, tas automātiski piešķir ierīcei jaunu IP adresi. Kaut arī šī izmantotā IP adrese nav saistīta ar jūsu vārdu vai atrašanās vietu, tā joprojām var tikt bloķēta. Vietnes to dara, salīdzinot izmantoto IP adresi ar zināmo IP adrešu sarakstu, kuras izmanto VPN. Ja viņi atrod sakritību, viņi var bloķēt jūsu piekļuvi.
 • DPI (dziļa pakešu pārbaude) – Šī ir tehniski modernāka metode VPN savienojumu bloķēšanai. Tas analizē šifrētus datus, kas tiek pārsūtīti no VPN; unikālu kriptogrāfijas parakstu pārbaude. Ja tādi ir, piekļuvi var uzreiz bloķēt. DPI ir grūtāk apiet nekā citas metodes.
 • Ostas bloķēšana – Lielākā daļa VPN izmanto īpašus portus, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Šīs ostas var uzskatīt par līdzīgām tuneļiem vai gaiteņiem. Katrā no šīm ostām ir numurs. Viss, kas jāveic vietnei vai pakalpojumam, ir pārbaudīt satiksmi, kas nāk no ostas, un to bloķēt. Šī metode nav tik izplatīta kā IP bloķēšana, taču to ir vieglāk apiet, ja jums ir pareizais VPN.

Kā padarīt VPN neatpazīstamu

Ir vairāk nekā viens veids, kā padarīt jūsu VPN nenosakāmu ISP, straumēšanas pakalpojumiem un citām vietnēm. Kā jau teicām iepriekš, pirmais solis ir pārliecinieties, vai jums ir augstas kvalitātes VPN ar lielisku šifrēšanu un konfigurējamām funkcijām lai apmierinātu jūsu individuālās vajadzības. Varat arī izmēģināt šādas iespējas:

  Kā piekļūt Instagram mūzikai no jebkura reģiona (2023. gada atjauninājums)

VPN iestatījumu mainīšana

VPN iestatījumu pielāgošana var uzlabot jūsu drošību un padarīt to grūtāk identificējamu. Viena no labākajām sākuma vietām ir šifrēšanas protokoli. Visizplatītākā iestatīšana ar daudziem VPN ir 256 bitu AES šifrēšana ar OpenVPN protokolu. Šī ir standarta iestatīšana, jo tā nodrošina vislabāko līdzsvaru starp ātrumu un drošību. Tomēr daudzi bloķējošie algoritmi pārbauda OpenVPN trafiku. Pārslēdzoties uz citu protokolu, apiet blokus ir daudz vieglāk. Jūsu izmantotais protokols daļēji būs atkarīgs no tiem, kurus atbalsta jūsu VPN sniedzējs. Galvenie protokoli ir uzskaitīti zemāk.

 • OpenVPN – Lielākā daļa VPN to izmanto kā noklusējuma protokolu. Tas ir labākais risinājums, ja noteikšana nerada bažas.
 • L2TP / IPSec – Kad L2TP (2. slāņa tunelēšanas protokols) tiek apvienots ar IPSec (interneta protokola drošība), jūs iegūstat drošāku, bet lēnāku vidi nekā ar OpenVPN. Tā ir laba izvēle, ja noteikšana vairāk satrauc nevis ātrumu.
 • SSL / TLS transporta slāņa drošība un Drošs ligzdu slānis ir retāk sastopami VPN protokoli. Tas viņus padara par labu izvēli, ja jūs mēģināt padarīt savu VPN nenosakāmu.
 • SSH – VPN reti piedāvā, drošā apvalka tuneļa satiksme spēj izlauzties cauri lielākajai daļai ugunsmūru un blokāžu..

VPN porta komutācija

Pārslēdzot portu, kuru VPN izmanto satiksmei, VPN var palikt nenosakāms – tomēr to var panākt tikai tad, ja to piedāvā jūsu VPN. Šeit ir ostu saraksts. Lai iegūtu labākos rezultātus, mēģiniet pārslēgties uz mazāk zināmām ostām.

 • 1194 – Kā oficiālais OpenVPN ports, tas, visticamāk, tiks atklāts.
 • 2023. gads – Alternatīva slīdēšanai ar ISP blokiem.
 • 41185 – Ja jūsu satiksme ir bloķēta zemākos ostu diapazonos, tā ir lieliska alternatīva.
 • 443 – HTTPS aizsargātajām vietnēm ir tendence izmantot šo portu, tāpēc tas reti tiek bloķēts.
 • 80 – arī noklusējuma ports, ko izmanto šifrētai trafikai, tāpēc tik reti bloķēts.

Citi veidi, kā palikt nemanītam

Ja vēlaties palikt nepamanīts, viena no galvenajām VPN piedāvātajām funkcijām, kas var jums palīdzēt, ir apmulsuši serveri. Būtībā šie serveri kodē jūsu datus, slēpjot to, ka tie ir šifrēti, un liek tiem izskatīties tāpat kā visiem citiem datiem, kas atrodas tīmeklī. Tomēr, ja trūkst aptumšotu serveru, nevajadzētu atlaist citādi izcilu VPN; ir arī citi veidi, kā slēpt jūsu satiksmi.

Tor pārlūks

Tor, pazīstams arī kā The Onion Router, ir atvērtā koda pārlūks, kas lietotājiem ļauj anonīmi sērfot internetā. Tas nav pilnīgi nekļūdīgs, bet, ja jūs to lietojat kopā ar VPN, tas var sniegt izcilus rezultātus un palikt neatklāts.

SSH tunelis

SSH tuneļi ir veids, kā datus segt ar papildu šifrēšanas slāni. Tas ļauj viņiem nepamanīti iziet caur filtrēšanas pakalpojumiem. Tas atrodas daudzās dažādās lietojumprogrammās, ieskaitot failu nosūtīšanu un saņemšanu, izmantojot FTP, un tā tas ir reti tiek novērots vai bloķēts. Tomēr viena no šīs pieejas problēmām ir ātrums. SSH tuneļi ir manāmi lēnāki un tāpēc nav piemēroti izmantošanai straumēšanas pakalpojumos.

  Iepazīstieties ar WebARX - tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri digitālajām aģentūrām

SSL / TLS tunelis

SSL tuneļi ir viens no labākajiem veidiem, kā maskēt savienojumu, jo bloķēšana, kas traucē drošā Socket Layer savienojumiem, traucētu HTTPS trafiku, kas ietver visu, sākot no iepirkšanās tiešsaistē līdz banku darbībai un jebko citu vietni, kas nodarbojas ar privātiem datiem. Ja jūsu VPN pēc noklusējuma nepiedāvā šo tunelēšanas protokolu, programmatūru ir iespējams lejupielādēt un pats iestatīt, tomēr tas var prasīt daudz laika.

SOCKS5 starpniekserveris (Shadowsocks)

SOCKS5 Proxy ir izveidots, lai palīdzētu lietotājiem iegūt bez ierobežojumiem piekļuvi tādās valstīs, kurās ir liela cenzūra, piemēram, Ķīnā. SOCKS5 Proxy darbojas, izmantojot Socket Secure 5 protokolu, lai pārsūtītu datus, izmantojot starpniekserveri. SOCKS arī pievieno autentifikācijas slāni, kas nodrošina, ka starpniekserverim var piekļūt tikai paredzētais lietotājs. Tas padara to par ļoti efektīva trafika šifrēšanas un nosūtīšanas metode. SOCKS5 starpniekserveris ir ticamāks un ātrāks par dažām citām mūsu izpētītajām metodēm, taču to nav visvieglāk iestatīt.

Populārākie VPN, lai nepaliktu tiešsaistē

Ja vēlaties padarīt savu VPN nenosakāmu vietnēm, straumēšanas pakalpojumiem un jebkuram citam, kurš, iespējams, mēģina uzspiest jūsu tiešsaistes aktivitātes, vēlaties būt pārliecināti, ka jums ir augstas kvalitātes VPN. Tas ir svarīgi, jo premium VPNs pastāvīgi attīstās, pievienojot arvien vairāk IP adreses, kas apgrūtina to izsekošanu.

Šeit ir nedaudz vairāk informācijas par mūsu četriem labākajiem VPN, kas palīdz palikt nepamanītiem tiešsaistē.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN piedāvā apmulsinātus serverus, kas kodē jūsu avota datus, lai bloķējošiem algoritmiem un ugunsmūriem būtu daudz grūtāk noteikt, vai jūs izmantojat VPN. Piegādātājs piedāvā arī PPTP un L2TP savienojumus, kā arī SSTP šifrēšanu.

NordVPN ir vairāk nekā 5200 serveru 60 valstīs, kas nozīmē, ka jūs vienmēr atradīsit serveri, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šis ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc tas ir lietotāju iecienīts.

Tā arī piedāvā DDoS aizsardzība, dubultā VPN un sīpols pa VPN lai palīdzētu nodrošināt jūsu identitāti un AES ar 256 bitu šifrēšanu lai nodrošinātu savienojumu. Arī NordVPN ir stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, un tā atrodas ārpus 5 acu skatiena valstīm.

Uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc nav iemesla to nemēģināt.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN nodrošina virkni funkciju maiņas, kuras varat modificēt, lai nodrošinātu, ka savienojums nav nosakāms. Kā alternatīvas OpenVPN tas piedāvā dažādus šifrēšanas protokolus, ieskaitot L2TP / IPsec, SSTP un PPTP.

Tā ārkārtīgais ātrums nozīmē, ka, lietojot lēnākus protokolus, ātruma kritumā nevajadzētu pārāk daudz pamanīt. Izlasiet to, kas ir īstajiem lietotājiem.

Darbojas ExpressVPN vairāk nekā 2000 serveru 94 valstīs, tāpēc jums vienmēr ir lielisks savienojums neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu, DNS pieprasījumus un IP adreses, kā arī stingru politikas neierakstīšanu. Automātiska slepena slēdža un DNS noplūdes aizsardzība arī palīdz padarīt jūs anonīmu un drošu tiešsaistē.

  Bruklinas deviņi deviņi atrodas tīklā Netflix! Lūk, kā skatīties 2023. gadā

Ja neesat pārliecināts, vai ExpressVPN var paveikt darbu, varat izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija un izmēģiniet to bez riska.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3.Surfshark

Surfshark Peru

Šis nodrošinātājs ir strauji augošs VPN, kas specializējas lidošanā zem radara un atlikušajā laikā nenosakāms pat lielākajām un anti-VPN vietnēm, ieskaitot Netflix. Tas ir tikai viens iemesls, kāpēc daudzi no mūsu lasītājiem Surfshark uzskata par labāko jaunpienācēju VPN.

Surfshark regulāri papildina savu 800+ serveru tīklu 50 valstīs, piedāvājot neticami ātrumi un spēja slēpt savu atrašanās vietu, nemanot, no jebkuras vietas pasaulē. Tas tiek papildināts ar militāras pakāpes šifrēšanu, automātisku slepkavības slēdzi, stingru politiku bez žurnāliem un daudz ko citu vismodernākie drošības elementi. 

Kamēr tas ilgi nav bijis tirgū, Surfshark ātri ir kļuvis par VPN tirgus līderi. Jūs pats varat redzēt ar bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Skatīt Surfshark piedāvājumus

4. IPVanish

ipVanish ierīces

IPVanish konfigurācijas izvēlne ļauj pārslēgt savienojuma protokolus, nodrošinot PPTP un L2TP / IPSec kā alternatīvas OpenVPN.

Šis pakalpojumu sniedzējs nopietni uztver privātumu un drošību, piedāvājot 256 bitu AES šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību un automātisku iznīcināšanas slēdzi, kā arī bez reģistrēšanas politikas. Nav brīnums, ka tā saņem lieliskas atsauksmes.

Tīkls vairāk nekā 1000 serveru 60 valstīs dod jums daudz izvēles iespēju attiecībā uz savienojuma vietām. IPVanish piedāvā arī lieliskus ātrumus, kas samazina lēnāku protokolu lietošanas ietekmi, lai tos neatklātu.

Tomēr atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem IPVanish piedāvā naudas atdošanas garantija 7 dienām tikai tāpēc jums būs diezgan ātri jāizdomā tas.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

5. VyprVPN

Kā padarīt VPN neatpazīstamu un apiet VPN bloķēšanu 2023. gadā

Lai maskētu jūsu VPN trafiku, VyprVPN izmanto tehnoloģiju Chameleon un sakaut dziļu pakešu pārbaudi. Atkarībā no jūsu īpašajām vajadzībām lietotāji var izvēlēties arī starp PPTP 128 bitu šifrēšanu un L2TP / IPSec 256 bitu šifrēšanu..

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī vairāk nekā 700 serveru 70 valstīs un nepierakstīšanās politika, kas aptver DNS pieprasījumus un trafika informāciju. DNS aizsardzība pret noplūdi un automātiska iznīcināšanas slēdzis ir apvienoti ar citām lieliskajām funkcijām, lai nodrošinātu savienojumu, kad esat tiešsaistē.

Varat izlasīt, ko par to domā reālie lietotāji, vai vienkārši izmēģināt to pats 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatiet VyprVPN piedāvājumus

Vietnes, interneta pakalpojumu sniedzēji un straumēšanas pakalpojumi kļūst arvien piemērotāki piekļuvei jūsu personas datiem un bloķē VPN, kas nozīmē, ka jums jāpielāgo sava pieeja tiešsaistes drošībai un privātumam..

Ja jūs šobrīd neizmantojat VPN, izlasiet mūsu ceļvedi uz VPN, lai uzzinātu, kāpēc jums to vajadzētu darīt. Ja šeit izpētītie VPN neatbilst jūsu vajadzībām, pārbaudiet citu augstākās kvalitātes VPN lietotāju atsauksmes.