Kā piekļūt Google no Ķīnas 2023. gadā – ātrs un drošs hack

Google ir viens no daudzas Rietumu vietnes ir aizliegtas Ķīnas valdība. Tomēr tas nenozīmē, ka nav iespējams piekļūt no Tautas Republikas.

Ķīnas valdībai ir bijusi saspringta vēsture ar Google, kas 2010. gadā slēdza savu ķīniešu meklētājprogrammu. Lai gan ir pieejams daudz vietējo iespēju, parasti neatgriezīs meklēšanas rezultātus no rietumvalstīm. Ja ceļojat uz Ķīnu, ir svarīgi saglabāt piekļuvi šīm vietnēm.

Ir vienkāršs veids, kā apiet Google aizliegumu no Ķīnas robežām. Izmantojot labu VPN pakalpojumu, tiks apietas arī valdības cenzūra, vienlaikus aizsargājot jūsu darbību no uzraudzības. Tomēr, ne visi VPN var apiet Ķīnas lielo ugunsmūri. Mūsu galvenā VPN izvēle, kas faktiski darbojas Ķīnā, ir NordVPN. 

Īsā rokasgrāmata: Kā piekļūt Google no Ķīnas

  1. Izvēlieties VPN, kas darbojas Ķīnā. Mēs iesakām NordVPN
  2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN PIRMS ceļojat uz Ķīnu
  3. Izveidojiet savienojumu ar svešu serveri pirms jebkādu interneta darbību uzsākšanas Ķīnā
  4. Atveriet Google un brīvi meklējiet

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu Google Ķīnā

Internets saskaras ar smagu Ķīnas valdības cenzūru. To bloķēto vietņu sarakstā ir iekļauti gandrīz visi pakalpojumi, kas atrodas Google paspārnē. Lai apietu viņu ugunsmūri, jums būs jāpievienojas ārzemju serverim.

Vispirms VPN šifrēs jūsu datus, izveidojot drošu kanālu tam caurskatīšanai. Tas abi aizsargā jūsu darbību no hakeriem un slēpj to no valdības uzraudzības. Pēc tam jūsu šifrētie dati tiek novirzīti uz serveri, kuru vada VPN pakalpojums, nevis ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs). ISP jāievēro valdības ierobežojumi, bet ārvalstu VPN neietilpst vienā un tajā pašā jumtā.

Tas ir kā VPN var maskējiet savu patieso IP atrašanās vietu, kas ļauj piekļūt pat vietnēm ar cenzūru, piemēram, Google.

  Kā pastāvīgi izdzēst Tinder kontu - 2023. gada atjauninājums

Tomēr, tā kā Ķīnas valdības cenzūra internetā palielinājās, viņi arī sāka strādāt, lai aizliegtu VPN. Lielais ugunsmūris aizliedz zināmos VPN šifrēšanas protokolus, padarot šos pakalpojumus neefektīvus. Ķīna arī atklāj VPN caur dziļa pakešu pārbaude.

Mēs esam izveidojuši labāko ĶTR VPN sarakstu, lai palīdzētu jums noskaidrot, kuri VPN joprojām darbojas.

NordVPN apiet šo aizliegumu, piedāvājot apmulsinātus serverus, kas ir īpaši konfigurēti, lai palīdzētu lietotājiem izveidot savienojumu no īpaši ierobežotām vietām. Ir svarīgi to atzīmēt pirms ceļojat, jums OBLIGĀTI jāielādē VPNl, jo viņu vietnes tiek bloķētas no Ķīnas.

Tagad mēs jums parādīsim, kā soli pa solim izveidot savienojumu ar NordVPN no Ķīnas.

Kā izmantot Google VPN Ķīnā

1. Atveriet lietotni NordVPN savā ierīcē. Meklējiet speciālos serverus. Tie ir svarīgi, lai izveidotu savienojumu Ķīnā.

Kā piekļūt Google no Ķīnas 2023. gadā - ātrs un drošs hack

2. Atveriet sadaļu Papildu iestatījumi. To varat atrast, augšējā kreisajā stūrī noklikšķinot uz Iestatījumi. Ekrāna kreisajā pusē atradīsit opcijas Papildu. Ieslēgt Aptumšoti serveri. Slēdzis kļūs zils, kad tas būs ieslēgts.

Kā piekļūt Google no Ķīnas 2023. gadā - ātrs un drošs hack

3. Atgriezieties serveru ekrānā. No vienas puses, tagad jūs varēsit izvēlēties citas valstis, kurās ir aplauzti serveri. Par ātrākajiem ātrumiem, mēs iesakām izvēlēties serveri, kas ģeogrāfiski ir tuvu Ķīnai, piemēram, Honkonga vai Singapūra.

Kā piekļūt Google no Ķīnas 2023. gadā - ātrs un drošs hack

Ja vēlaties izveidot savienojumu ar kādu no parastajiem serveriem ārpus Ķīnas, ir viegli izslēgt pogu Obfuscated Servers. Vienkārši atgriezieties pie papildu iestatījumiem un noklikšķiniet uz “izslēgts”.

Kopsavilkums

Piekļuve internetam bez ierobežojumiem Ķīnā nav vieglākais uzdevums. Tomēr a labs VPN var palīdzēt piekļūt Rietumu vietnēm uz kuru jūs paļaujaties katru dienu. Piemēram, NordVPN piedāvā lietotājiem Apmācīti serveri, lai apietu Ķīnas stingros VPN bloķus.

Lai arī šī tehnoloģija padara VPN pakalpojumu pieejamāku, Ķīnas pūles, lai bloķētu VPN, dažreiz var padarīt to grūtāk savienojamu. Jums var šķist, ka jums ir grūtības piekļūt cenzētām vietnēm Ķīnā pat ar neizsīkstošu serveri. Šajā gadījumā NordVPN ir lielisks 24/7 klientu apkalpošana palīdzēs novērst problēmas.

  Kā skatīties MLB spēles no jebkuras vietas Atjaunināts 2023. gadā

Jums nebūs jāuztraucas par navigāciju ierobežotā un uzraudzītā internetā, kamēr atrodaties Tautas Republikā.

Turpmākais lasījums

Iepazīstieties ar visu to vietņu sarakstu, kuras bloķējis Ķīnas Lielais ugunsmūris.

Varat arī šeit ierakstīt vietni, lai pārbaudītu, vai tā Ķīnā ir bloķēta.

Mēs arī esam izstrādājuši ceļvežus, lai palīdzētu jums piekļūt Gmail un YouTube.