Kā piekļūt Skype, Whatsapp un Facetime Katarā 2023. gadā

Ja atrodaties Katarā un vēlaties to izmantot Skype, WhatsApp vai FaceTime tad jūs to zināt jau tagad, VoIP pakalpojumi valstī vairs nedarbojas. Neatkarīgi no tā, vai esat Kataras iedzīvotājs vai plānojat tur doties, un jums ir jāspēj veikt zvanus internetā, ir vienkāršs risinājums. Pareizais VPN var palīdzēt atbloķēt Skype, WhatsApp un FaceTime un ļauj jums runāt tik daudz, cik vēlaties.

Īsā rokasgrāmata: Kā piekļūt VoIP pakalpojumiem Katara

 1. Iegūstiet uzticamu VPN, kas to var nodrošināt liels ātrums. CyberGhost ir lieliska izvēle.
 2. Lejupielādējiet programmatūru un instalējiet datorā vai mobilajā ierīcē.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ārpus Kataras.
 4. Sāciet runāt!

Zvaniet tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai izmantotu VoIP pakalpojumus Katara

Ir daudz spekulāciju, kāpēc VoIP zvani pēkšņi pārtrauca darboties Katarā. Ooredoo, galvenais valsts telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs, ir paziņojis, ka problēma nav saistīta ar tās pakalpojumiem.

Lai gan daži Kataras VoIP lietotāji spekulēja, ka problēmas iemesls ir joslas platums, maz ticams, ka tas būs patiesais iemesls. Lielākā daļa VoIP pakalpojumu sniedzēju saspiež audio, lai samazinātu lietotāju datu izmantošanu un uzlabotu skaidrību lēnajos tīklos, tāpēc joslas platumam nevajadzētu būt problēmai.

Vēlāk Kataras valdība nedaudz neskaidrā paziņojumā atzīmēja, ka “Kataras štatā nav likumu vai noteikumu, kas aizliegtu [VoIP] tehnoloģijas izmantošanu”. Tomēr Kataras likumi “padara par nelikumīgu jebkuru personu sniegt sabiedrībai telekomunikāciju pakalpojumus par tiešu vai netiešu samaksu bez ictQATAR šim nolūkam izsniegtas licences”.

Paziņojumā teikts, ka vienīgās divas entītijas, kurām ir atļauts sniegt VoIP pakalpojumus Katarā, ir Qatar Telecom (QTel) un Vodafone Qatar.

Lai arī šo teoriju nevar apstiprināt, apkārt klīst baumas, ka situācija ir tā rezultāts QTel stratēģija monopolizēt ienesīgo tālsatiksmes telefona zvanu tirgu.

Ja Kataras iedzīvotāji vairs nevarēs izmantot tādus pakalpojumus kā Skype, Whatsapp un Facetime, viņi būs spiesti veikt dārgus starptautiskos tālruņa zvanus.. Tas ir, ja vien viņi neizmanto VPN, lai vispār apietu problēmu.

VPN ļauj šifrēt darbības internetā un slēpt patieso fizisko atrašanās vietu. Kad jūs izmantojat VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nav ne jausmas, kādus pakalpojumus jūs izmantojat, tāpēc viņiem nav iespējams jūs bloķēt..

  Kā novērst PUBG nobīdi - ātrākais un vienkāršākais hack 2023. gadam

Vairāki katari ir ziņojuši, izmantojot VPN veiksmīgi piekļūst populāriem VoIP pakalpojumiem valstī.

Vai ir likumīgi izmantot Kataras VPN vai VoIP pakalpojumu??

VPN izmantošana Katarā ir 100% likumīga, kamēr jūs to neizmantojat, lai pārkāptu valsts likumus. Tā arī ir pilnīgi likumīgs zvanu veikšanai izmantot VoIP pakalpojumu – kā ir apstiprinājusi Kataras valdība, “jebkura persona vai uzņēmums Kataras štatā drīkst izmantot VoIP pakalpojumus balss zvaniem pašu vajadzībām”.

Uzņēmumiem ir vienkārši nelikumīgi piedāvāt VoIP pakalpojumus bez licences. Tātad, ja jūs izmantojat VPN, lai piekļūtu Skype, FaceTime vai WhatsApp Katara, jums ir skaidrs.

5 labākie VPN, lai piekļūtu VoIP pakalpojumiem Katara

1. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

Ar lielu ātrumu un serveru tīklu vairāk nekā 60 vietās CyberGhost nevajadzētu būt nepatikšanām no jauna izveidojot savienojumu ar Skype, FaceTime un WhatsApp.

Tas ir intuitīvs, lietotājam draudzīgs un iesācējiem draudzīgs interfeiss, nemaz nerunājot par īpaši draudzīgu klientu apkalpošanu, ir tikai daļa no tā, kas to padara par lietotāju iecienītu.

Ja vēlaties to izmēģināt, jūs priecāsies uzzināt, ka uzņēmums piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija mobilajām lietotnēm, Diennakts bezmaksas izmēģinājums operētājsistēmai Windows un a 45 dienu naudas atdošanas garantija visiem lietotājiem.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

2. NordVPN

NordVPN ierīces

Konsekventi novērtēts pasaules vadošais VPN, NordVPN var atbloķēt gandrīz jebko – tāpēc VoIP pakalpojumiem Katarā vajadzētu būt pastaigai pa parku.

  Covata - militārā līmeņa kiberdrošība

Lietotāji to novērtē militāras klases šifrēšana un uzlabotas drošības funkcijas, kas ne tikai ļaus brīvi sarunāties Skype, WhatsApp vai FaceTime, bet arī sarunas nodrošinās pilnīgi privātas.

Skatiet sevi bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Ja jums ir nepieciešams ātrums, reāli lietotāji var jums pateikt, ka ExpressVPN noteikti ir VPN jums. Jūs varat sarunājieties ar VoIP pakalpojumiem visu, kas jums patīk, bez kavēšanās.

Ja jums trūkst sarunu, ExpressVPN arī lieliski apiet pat visstūrgalvīgākos geobloķus un VPN bloķētājus, kā arī tā ātrumi padara to par lielisku izvēli arī straumēšanai.

Tur ir 30 dienu naudas atdošanas garantija ar politiku, kurā jautājumi netiek uzdoti, tāpēc nav iemesla to nemēģināt.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN piedāvājumi liels ātrums par konkurētspējīgām cenām, un, lai izmantotu VoIP pakalpojumus Katarā, tas varētu būt viss, kas jums nepieciešams.

Bet tas vēl nav viss. Varat arī to izmantot straumēt video, atbloķēt vietnes un veikt citas darbības, savukārt 2048 bitu šifrēšana nodrošina jūsu savienojuma drošību un anonīmi. Nav brīnums, ka tai ir tik liela fanu bāze.

  Kā no jebkuras vietas 2023. gadā iegūt Libānas IP adresi [+ VIDEO]

Ar dāsnu 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija, varat to izmēģināt bez riska.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

5. DrošāksVPN

safervpn-ierīces

Ar zibens ātrums un iesācējiem draudzīgs interfeiss, Izmantojot SaferVPN, jūs varat nekavējoties atgriezties VoIP cilpā.

Tas arī piedāvā neierobežotu joslas platumu un servera pārslēgšanu, uzlabotas drošības funkcijas un a bezmaksas Chrome paplašinājums, un tas varētu būt iemesls, kāpēc lietotājiem šķiet, ka tas ļoti patīk.

Ja neesat pārliecināts, vai tas jums ir piemērots, varat to izdarīt izmēģiniet to vienu dienu bez maksas vai izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

SaferVPN var atbloķēt:

 • HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, BBC iPlayer un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā.

SaferVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Chrome, Firefox un maršrutētāji.

Skatiet SaferVPN piedāvājumus

Secinājums

Uzturēšana spēja veikt zvanus internetā ir īpaši svarīga daudziem Kataras emigrantiem un ārzemju darbiniekiem. Bez tādiem pakalpojumiem kā Facetime, Skype un Whatsapp, zvanīšana ģimenei, kas dzīvo tūkstošiem jūdžu attālumā, būtu pārmērīgi dārga. Šeit nāk VPN.

Ja jūs šobrīd atrodaties Katarā vai drīz plānojat tur ceļot, VPN lejupielāde un lietošana varētu būt īsts glābējspēks.

Sāciet savu bezmaksas CyberGhost izmēģinājuma versiju tūlīt!

Jums varētu patikt arī:

 • Labākie (patiesībā BEZMAKSAS) VPN operētājsistēmai Android – atjaunināti
 • Pieci patiešām bezmaksas iPad VPN & iPhone (iOS)
 • Vai Viber, WhatsApp, & FaceTime Secure?